Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 14831484148514861487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    İcardi 87 olana upgrade gelmez.

Base card 82, geldiğini düşün 83 ya da 84.

84 olursa ilk informu 85 olur, diğerleri 86 ve 87 zaten. O yüzden +3 upgrade almadığı sürece bi değişim olmayacaktır.

Sistemin böyle çalıştığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasvagor -- 14 Şubat 2017; 19:22:5 >
  • dodolante D kullanıcısına yanıt
    Renato cm ye kesinlikle al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya veya ispanya yatırımı yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

Arkadaşlar belli bir kadro kurduktan sonra kimya basmak oyunculara ne kadar doğru bir harekettir ?

Ben o şekilde alıyorum belli başlı pozisyonlar için futbin de mesela Rooney basic ile 87 ise atıyorum maestro ile 89 oluyor gibi gösteriyor . Ha oyunda bir etkisi var mı bilemem Keza DeadEye basılı Vidal ile pas atamıyorsam sanırım çok da etkilemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

İcardi 87 olana upgrade gelmez.

Base card 82, geldiğini düşün 83 ya da 84.

84 olursa ilk informu 85 olur, diğerleri 86 ve 87 zaten. O yüzden +3 upgrade almadığı sürece bi değişim olmayacaktır.

Sistemin böyle çalıştığını düşünüyorum.

+1 gelirse hiçbiri almaz. +2 gelirse hepsi alır.

• Beyler geçen hafta 150 den yaklaşık 20 oyuncu almıştım Kopenhag ve Brondby li. Şu an 600 650 civarı satsam mı tutsam mı?

• onderiko O kullanıcısına yanıt
    Perşembe günü görevi bekle. Riske hiç girmem dersen az karla satabilirisn. Ama pişman olmazsın az almışın. Bendede 100 küsür var bekletşyorum

• dodolante D kullanıcısına yanıt
    Reus tam bir rf oyuncususur.kanada koyarsan pek verim alınmıyor.renato sanchez'i oynat...gerisi sana kalmış

• Hamit'in if'i geliyorrr :) darısı sabri'ye. Bundesligada ucuza cm bolluğu yoktu zaten

• bobadilla kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bide almanya'da kimler up.alıcam bilginiz var mı

• Cevaplar için teşekkürler De Gea'yı aldım kadro tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Orijinalden alıntı: SSC Napoli

Tam Butland hakkında birşeyler yazmaya gelmiştim sizde yazmışsınız adam cidden kova kaleme gelen her top gol oluyor.İki maç üst üste kendi kalesine attı bir de çıldırttı :))

De Gea mı yoksa o kadar para vermene gerek yok diyip başka kaleci tavsiyesi olan var mı :)

De Gea al arkana bakma. Sacma sapan goller yemez ve tahmin etmeyecegin toplari cikartir. Vazgecilmezim.

Keske kayda alsaydim yediği golleri adamın. Çok uzun süre kullandım, hatta neredeyse neuer hariç tüm kalecileri denedim. ve sonuç kesinlikle courtouis...
  • quote:

Cevaplar için teşekkürler De Gea'yı aldım kadro tamamdır

en fazla 40 maç veriyorum sana kesin satacaksın sinirin bozulup.
  • quote:

Cevaplar için teşekkürler De Gea'yı aldım kadro tamamdır

Doğru seçim, kaleci arayışına kesin çözümdür de gea.

• Kievli kullanıcısına yanıt
    Ben de courtouisden hic memnun degilim hic ekstra kurtaris yapmiyor yenilecek sutu yiyor tutulacak topu tutuyor. Heleki karsi karsiyalarda topa kayarak cikmasi tam facia. Topa kapanip aci kapatacagina adama yetisince oyuncu gibi kayarak mudahale yapiyor. Cech bile tum statlari daha kotu olmasina ragmen karsi karsiyalarda topa yetisince aciyi kapatip yemiyor.

Courtouisi satip lloris aldim ben de umarim begenirim yoksa ceche geri donecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angel 1881 kullanıcısına yanıt
    dostum şöyle bir liste var ama ne kadar doğru yanlış net değil.https://www.ultimateteam.co.uk/2017/01/13/fifa-17-winter-upgrades-list-fut/
    Cuma açıklanır herhalde
  • Teşekkür ederim

• Arkadaşlar bugüne özel paket gelicek mi

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

150k civari para var normalde fransa-almanya karışımı kadro kullanıyorum. Cavani,Lacazette,Pogba as takımımındada var onları değiştirmicem. Walker ve Lloris te untradeble .. Boş mevkilere EPL ligi oynuyan arkadaşlar ne önerir.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    As kadrom bu şekilde başlar başlamaz Pogba yı CAM a alıyorum herkesin kimyası 10 başlasın diye Matuidi Camda başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohs -- 14 Şubat 2017; 21:56:11 >

• 
Sayfa: önceki 14831484148514861487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.