Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1142. sayfa)

3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam SBC Buffonla 4-5 maç yaptım hiç beğenmedim. Geleni geçeni içeri aldı... Alıp da beğenen var mı merak ediyorum. Perin'den daha çok verim aldım diyebilirim. Var mı SBC Buffon'u beğenen? Chemistry kart olarak ne basmak lazım.
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Ödülleri alırken veriyordu ödülleri aldın mı?
  • WL de 40 maçı tamamlamazsak ödül vermiyor mu ? Geçen hafta 27 maç yapabildim ancak herhangi bir ödül gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ödülleri alırken veriyordu ödülleri aldın mı?

evet aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold 3 bitirmiştim.

1. Mega paket. Hummels - bravo - Rvp vs çıktı
    2. Mega paket. Süle - tek rare oyuncuydu.
    3. Rare oyuncu paketi: kagawa

İlk paketi açtığımda acaba rare oyuncu paketini mi açtım yanlışlıkla dedim.

Ödüller 2.30a kadar gelmeyince yattım 6.30 gibi uyandım yarı uyanık ödülleri aldım yattım. Paketleri de işe gelirken açtım.

Yalnız daha güzel gelen ödülü söyliyeyim. Hans gelir belki diye 315e If mahrez satıldı geriye 244'ten koydum. 60k buradan geldi bu ödül güzel oldu işte.

• Günlük turnuvayı ilk denememde kazanıp WL'e kalıyorum ama 5. ligde son 3 maçta 1 galibiyet alsam 4. lige çıkacağım ancak, gel gör ki 3 maçı da kaybediyorum. Enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dantes7 -- 15 Aralık 2016; 12:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Gold 3 bitirmiştim.

1. Mega paket. Hummels - bravo - Rvp vs çıktı
    2. Mega paket. Süle - tek rare oyuncuydu.
    3. Rare oyuncu paketi: kagawa

İlk paketi açtığımda acaba rare oyuncu paketini mi açtım yanlışlıkla dedim.

Ödüller 2.30a kadar gelmeyince yattım 6.30 gibi uyandım yarı uyanık ödülleri aldım yattım. Paketleri de işe gelirken açtım.

Yalnız daha güzel gelen ödülü söyliyeyim. Hans gelir belki diye 315e If mahrez satıldı geriye 244'ten koydum. 60k buradan geldi bu ödül güzel oldu işte.

Şu Hanslar olmasa halimiz nolurdu :) Bütün kadroyu çıkartıyorun günde en az 1,2 kere Hans amca benide görüyor. Kadroyu sürekli listelemekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bafilli

dün akşam SBC Buffonla 4-5 maç yaptım hiç beğenmedim. Geleni geçeni içeri aldı... Alıp da beğenen var mı merak ediyorum. Perin'den daha çok verim aldım diyebilirim. Var mı SBC Buffon'u beğenen? Chemistry kart olarak ne basmak lazım.

Buffon kara delik gibi olmuş. :) Basic kullanıyorum

• JoDeep7 J kullanıcısına yanıt
    sende de aynı mı hocam.. ben daha önce Son'un SBCsini de almıştım onun dışında hiç bir sbc oyuncusu almadım. Son'dan da memnun değilim, şimdi Buffon'u da beğenmedim. muhtemelen normal kartı daha iyidir SBC'den. gitti boşu boşuna 100k. Görevi yapmayı düşünen varsa tavsiyem hiç yapmasınlar. onun yerine Defansa Chellini, Barzagli, Manolas'ı kaleye'de Handanoviçi alsınlar daha karlı olurlar. hem de beğenmezlerse bu oyuncular satılabilir ama malesef SBC Buffon satılamıyor. Bir daha da SBC oyuncusu falan almam Buffon ve Son benim için SON oldu..

• Bafilli kullanıcısına yanıt
    Buffon'un normal karti da iyi degil bu yil, SBC'sine bulasmadim hic o yuzden. SBC olarak Douglas Costa, Hazard, Giovinco ve Perbet var su an. Douglas Costa'dan basta pisman olmustum bundesliga kuramadigim icin ama su an yedekten aliyorum döktürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Handanovici çok beğenen , eliyle top atamaması dışında normal Buffonu 40 maç denemiş biri olarak bana göre Buffon daha iyi, sbc Buffonu görünce bi heyecanla azıcık kazıklanarak hızlı yapıp aldım çokt memnunum
  • navarro4 kullanıcısına yanıt
    hocam hangi chemistry kart bastınız acaba. ben 10 mac falan deniyeceğim belki lotalty yükselir de iyi olur diye :)
  • Ödüller geldi giriş hakları gelmedi update geldikten sonra da gelmezse mecbur D1'de kümede kalmak gerekecek.
    Bu update'in tam saati ne zaman bilen var mı acaba.
    Cat bastım
  • .CeM. kullanıcısına yanıt
    gold bitirdiyseniz illa katılım hakkı gelecek bekleyin derim
  • Hayaller WL odulleri ile Brozovic almakti, su an sadece IF Karnezis alabiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şu wlye giremedm diye stres yapıyodum. Futdraft gibi ondada para yok çok yüksek galibiyetlere ulaşamazsan demekki. Bide hermaç fitness karötınfln full zarar gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brozovic hakkaten çok iyi olmuş
  • Bu oyunda bana göre İF kart yok TOtw kart falan saçmalık, şimdi diyelim brozovic; adamın normal kartında fizik 69, İf kartta bir anda 73'e, bir sonra çıkan kartta ise 78 e çıkarılmış, bu oyuncular o gün gününde diyelim iyi performans sergiliyorlar da 2-3 hafta arayla fizikleri, hızları, şutları falan bir anda değişir mi? hani performansına göre kartlar bir sonraki yıl değişsin. oyuncu 1 yılda gelişim kaydedebilir. belki 3 aylık periodlara göre oyuncuların performansı dikkate alınarak güncellemeler yapılabilir, ancak öyle 1 maçlık performansa göre tüm özelliklerini yukarı taşımak bence saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

İki hafta sonra aylık wl ödülünü kazandıktan sonra wl oynamayı bırakıyorum, nedenlerimi say say bitmez

1- Herşeyden önce sağlığım , boş yere girdiğim stres
    2- Haftasonu 40 maç için harcadığım zamanım
    3- Haftasonu ticaret çok hızlı oluyor , wl oynarken bu ticaretin hızını yakalayamıyorum.Haftasonu çok coins kazanılabilinir.
    4- Paketlerden çıkan oyuncular komik seviyede olması
    5- Seviyesiz oyuncular kazanmak için yaptığı çirkefliklere katlanamamak
    6- Oyundaki delay ve lag zaman zaman olması

WL oynamayıp daha az zamanda, stressiz bi şekilde, daha çok coins kazanılıp yukarıda saydığım maddelerden de uzak olmayı tercih edeceğim

bir ekleme yapayim. h.sonu pro oyuncular wl'de olduğundan divisionda nispeten kolay rakipler geliyor.

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.