Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya yeter ama bu 2 oldu bugun yine rakip baglantiyi kopardi oyun boyle hizli cekimde gibi garip seyler oluyor sonra ea sunucusuyla baglantim kesiliyor atiyor ut dan ama internetimde bir sikinti yok 3-0 yenik sayiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayar kaydi senkronize ediliyorda kaldi 5-6 dakikadir bilen veya basina gelen ?

• şu kadroya tavsiye alabilir miyim acaba?

http://www.futbin.com/17/squad/307112
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Bizim seviyemiz bu galiba hocam. Arkadas listemdekilere baktim gecen hafta en iyi 24 var. Herkes 20-24 arasında kalmış.

Bu hafta otokatik katılım oldugu icin daha zayiflar da katilacak diye düşünuyordu herkes, umarim Elite görürsünüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juventus takimini kursam nasil olur ?

Karsilasiyor musunuz hic ?

• Fefe F kullanıcısına yanıt
    Direk takim olarak hic gormedim ama neden olmasin? Sanirim sol kanat yok Pjaca haric, onun disinda her mevki kaliteli. 41212-2, 532, 5212, 352 (Sol kanat Alex Sandro) olabilir.

• Herşeyi boşver bu formadan bulmak lazım.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Bu hafta yine 22 civarı galibiyetle falan kalacağım heralde öyle gözüküyor, 17 galibiyetin var hala kalan on maç var.
    Bu hafta ağırlık ve gecikme çok fazla. Oyuncu değiştirme de çok sıkıntı oluyor gecikmeden dolayı özellikle defans da böyle ikiye bir yakalandığında veya bire iki yakalandığında..

Birde bir şey soracağım full atak yapmama rağmen defans bildiğin Kaleci'in önünde duruyor, Takım talimatlarında ki pres 35 ile oynuyorum onu çıkardım 50 60 seviyesine önde basın diye ama yok çıkmıyolar.. oyunun içinde yön tuşlarıyla yapılan ayarda stoperleri atak oynat diyorum yok yine çıkmıyor.

Kısacası ben istiyorum ki takımın birinci bölgesi ile üçüncü bölgesi kompakt bir şekilde oynasın hani çok mesafe oluyor araları çok açık oluyor ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman-iac -- 12 Kasım 2016; 18:18:40 >

• 19W - 1L ile gidiyor eleman :)

Geçen hafta da 34-6 bitirmişti.

https://www.twitch.tv/yozhyk
  • Benim sorunum geçen seneki oyunda da böyleydi, maçlarda sürekli deplasman tarafı ben oluyorum anca 20-30 maçta bir veya uzun süre rakip olamazsa ev sahibi taraf olabiliyorum bunun nedeni nedir bilen var mı ?

• Almanya kadrosundan sonra nasil gelir acaba.

Normalde Juventus ve Dortmundla oynarim cunku, juventus yeterli derseniz deneyecegim.

Acaba pazartesi mi yapsam alimlari daha mi ucuzlar genelde piyasa dusuyor

• Arkadaşlar ps4 pro almayı planlıyorum. Ek olarak fifa 17 alacağım. Store üzerinde şuan kaça acaba (indirim varsa ne zamana kadar indirim devam edecek) yada internet üzerinden nereden uygun alabilirim?

• evet arkadaşlar oyundan çıkma hilesi az önce fixlenmiş rahat bir nefes alabiliriz artık

• Eyvallah :D ben bulurum bir seklini :D

• Fefe F kullanıcısına yanıt
    Pazartesi kurun daha ucuz olur.

Diger soru icin: "Bence" Juve kadrosu kursuniz bile onceki Almanyadan daha iyi bir takim olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ieekinci58

http://www.futhead.com/17/squads/2167959/
    Merhaba kadrom boyle elimde 60 k para var. Ortasahaya khedira yerine pjanic almali miyim nainggolan la yer degistirip. Yada sizin oneriniz var mi ?

Hiç gerek yok defansa chiellini al ve
    cdm de rossi,lm Perisic deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rafaello91

http://www.futbin.com/17/squad/307112

akar mı beyler?

Akmaz neymar,bale li kadro yap daha iyi

• Ben de öyle düşünmeye başladım. Şuanda 8'de 4 gidiyorum ama garip olan şu 2 maç üst üste galibiyette yok mağlubiyette yok.

Bana eleme oynatmasın yeter diye düşünüyorum. Malum eleme fobisi. Aguero-ıbra nasıl olur dersin ? Orta sahadan pogbayı satıp yerine ilkay koyup forvete de ibra değişikliği yapabilirim.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Ibra ile oynamak ayri beceri istiyor, ben yapamadim. Fizikli oyuncuda bile hız lazim bana, Scream Lukaku gayet güzel mesela. Ama İbrahimovic ile defansimi parcalayan rakip de cok oldu.

Su an Aguero yaninda kim var bilmiyorum ama ben olsam Pogba'yi satmazdim

• 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.