Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnislikla bı gol atınca purk the buss yapan bitane yiyince dengeli bitane daha yiyince ultra atak yapanlar eziksiniz olm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cighost

Yalnislikla bı gol atınca purk the buss yapan bitane yiyince dengeli bitane daha yiyince ultra atak yapanlar eziksiniz olm..

İstediği taktikle oynaması birini ezik yapmaz. Futbolun içinde olan şeyler bunlar, rakibe saygısızlık edip alay etme dışında bir sakıncası yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yapar kardeşim 30.dakkada purk the buss yapan adam eziktir sence yapmayabilir saygı duyuyorum

• bendeki hazardın puanı niye artmadı ya. ayıp be ea
  • bende de herrera vardı o da artmadı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cighost

Bence yapar kardeşim 30.dakkada purk the buss yapan adam eziktir sence yapmayabilir saygı duyuyorum

Ben ezik kelimesine katılmıyorum şöyle ifade edim oyununu gelistirmeye caba sarfetmeyen top cevirerek zaman gecirenler diyorum.sinir bozuyorlar haklisin ama ea yapay zekayi gelistirdim diyor ama oyuncularin mantiksiz pres yapmasi gelismedigini ispatliyor.

Birde bu uptadeler oyunu bilmeyenleri sevindiriyor ea in sacmaligi resmen. Biraz daha paket satmak icin son çabalari.

• Bu arada haftasonu ligine gelince takim bir sacmaliyor hala anlam veremiyorum.paslar gecmiyor,rakip takim kalecileri devlesiyor v.s.

Altin3 den yukari cikamadim.dun bir mac yaptim rakip bir kez geldi gol oldu cildirdim.eminim karsidaki cocukta şok olmustur:) eve bir kum torbasimi alsak. Ea sağolsun :)

(Xboxone platform)

• Zar zor oyunu kazanıyorsun maç bitiyor maçtan çıkmak için bekliyorsun ve oyun hata veriyor yenik sayılıyorsun ea abiye yaziyosun hacı abi ne olucak yapıcak birşey yok üzgünüz şu iki packi al kendine iyi bak diyolar ben pack istemiyorum galibiyetimi istiyorum diyosun öyle bi yetkimiz yok diyolar adaletini sevdiğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

Wifi ie oyun oynamaktan vaz geçin artık. onunla sadece download yapılır online oyun oynanmaz. Milletin oyununu sabote ediyorsunuz adam gibi de oynuyamıyorsunuz kendiniz de . %80 wifi kullanıyor FIFA bi çözüm bulsun bunlara.

Alakası yok.Ea'nin serverları berbat.olay bu

Maçları serverde oynamıyorsunuz arkadaşım. bağlantılar p2p. yani direk oyuncuya bağlanıyorsunuz.
  • Arkadaslar az once ilk yari 2.0 gerideyken ikinci zar zor 3.2 kazandim. Mac bitti oyuncu puanlari ekraninda oyundan atti tamamen. Draftim yalan oldu. Ingilizcesi iyi bir arkadaş yardimci olabilir mi? Chattan draft token istemek icin.

• Kadromdan sıkıldım, hem değiştireyim hem geliştireyim dedim, demez olaydım. Çok saçma hatalar yapmaya başladı takım, 2 klasman aşağı düştüm. Bronze bench mi yapıcaz illa ya?
  • 65-9-11 istatistiği ile sezon şampiyonluğunu aldım. Şampiyonluk maçını kanalıma yükleyeceğim. Oynamak isteyenler ekleyebilir. Psn: no8name
    Yotube kanalım :https://www.youtube.com/channel/UCeGyzlviKQU8jSN0G_SSL5g
    Co-op veya dostluk maçı yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no8name -- 18 Şubat 2017; 16:58:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Kadromdan sıkıldım, hem değiştireyim hem geliştireyim dedim, demez olaydım. Çok saçma hatalar yapmaya başladı takım, 2 klasman aşağı düştüm. Bronze bench mi yapıcaz illa ya?

fifada unutulan bazı şeyler var, özellikle traits ve specialities kısımlarına çok dikkat edilmeli başka oyuncular alırken, çünkü sen bi kadro kurarsın bir yerden sonra o kadrodaki oyunculara kadroya falan çok alışırsın, yenilsen bile çoğu zaman istediklerini yaparsın, misal sola walcott yerine martial alırsın sana belki walcott daha iyiydiya gibi gelebilir, bu tamamen cümlemin başında kurduğum oyuncunun mevcut statslarının yanında ek olarak gelen özellikleride senin oyun tarzına uyanlardan olmalı, kağıt üstünde bakarsın neymar martialden çok daha iyidir ama sen belki martial daha iyi oynatırsın bu tamamen sana bağlı birşey.

birazda yeni aldığın oyunculara alışman gerekiyor çünkü bir oyuncu bir oyuncuyu tutmayabiliyor, robben mesela çok tuhaf bir top sürüş şekli var, adamın pace 90 ama etkili kullanamıyorum, onun yerine belki maneden cuadradodan daha çok verim alırsın ama zamanla kullansan robbeni sürekli onada alışırsın, sözün özü statslardan çok daha fazlasını incelemek gerekiyor yeni bir kadro kurarken yeni bir oyuncu alırken vs.

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Artış için ne yapmamız lazım?

• Santradan topla yardırmak nedir arkadaşım. Ağız dolusu küfür edeceğim ama değmez, sadece onu yapabiliyor olmanın kabiliyetsizliğinin gerçekliği yeter sana.

@uucan93

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 18 Şubat 2017; 18:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bendeki hazardın puanı niye artmadı ya. ayıp be ea

Hazardın informu tabi ki de artmaz zaten informu 91 mi neydi. adamın nif kartı 89 oldu.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Dediklerinde haklısın ama benim gördüğüm sıkıntı şu; mesela stoperlerim şu an Boateng ve S.Ramos, adamlar ciddi anlamda çok iyi ama maç içinde bir anda öyle bir hata yapıyorlar ki maç gidiyor resmen veya bazı tuhaflıklar diyeyim. Bugünkü bir maçtan örnek mesela, Boateng'le Walcott'u kovalıyorum, Walcott'un omzuyla Boateng yıkılıyor gol yiyorum. İkinci yarı oluyor bu sefer yine yan yana koşuyoruz daha müdahale tuşuna basmadan Walcott bana çarpıp yıkılıyor, bu sefer de penaltı oluyor . Rakipin defansında yeminlen adını ilk defa gördüğüm adamlar her defasında Bale'yi, Martial'ı yakalayıp top alıyor. Neuer 5 cm. yanından geçen topa elini uzatmıyor, veya yavaşça gelen topu rakibin önüne sektiriyor vs vs uzayıp gidiyor bu liste

• buraqka B kullanıcısına yanıt
    İnform değil ki. Düz hazard 88 overall

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

İnform değil ki. Düz hazard 88 overall

eldeki düzlere zaten güncelleme gelmiyor, 89 luk hazard paketlerden çıkıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Dediklerinde haklısın ama benim gördüğüm sıkıntı şu; mesela stoperlerim şu an Boateng ve S.Ramos, adamlar ciddi anlamda çok iyi ama maç içinde bir anda öyle bir hata yapıyorlar ki maç gidiyor resmen veya bazı tuhaflıklar diyeyim. Bugünkü bir maçtan örnek mesela, Boateng'le Walcott'u kovalıyorum, Walcott'un omzuyla Boateng yıkılıyor gol yiyorum. İkinci yarı oluyor bu sefer yine yan yana koşuyoruz daha müdahale tuşuna basmadan Walcott bana çarpıp yıkılıyor, bu sefer de penaltı oluyor . Rakipin defansında yeminlen adını ilk defa gördüğüm adamlar her defasında Bale'yi, Martial'ı yakalayıp top alıyor. Neuer 5 cm. yanından geçen topa elini uzatmıyor, veya yavaşça gelen topu rakibin önüne sektiriyor vs vs uzayıp gidiyor bu liste

o momentum anlık olarak olabilecek şeyler, fifa oynuyorsan normal karşılamalısın, eğer walcott tarzı adamlar sonradan giriyorsa oyuna karşısındaki adamın strengi kaç olursa olsun yıkabilir, çünkü biri yarı staminayla oynarken diğeri full staminayla oynuyor, dikkat ettiyseniz öyle hızlı adamlar bazen yıkılır bazen yıkılmaz bu bazen pozisyon gereği bazen stamine bazen momentumdur ama bana göre en az ihtimali momentum.

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.