Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 45 Boca River 20 Arjantin ligi ile bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Valla ortak o kadar iki takım oyuncusuna yöneleceklerini sanmam. 1er tane isteyecekler gibime geliyor.

Ama inşallah kazanırsın düşündüğün gibi olur da.
  • limonatabeyi kullanıcısına yanıt
    Sorun yok cogu350/400 den düz gold 250/350 den rare silver 700/900 den rare gold topladım arada giden gelen oldu su an quick sell yapsamda kar var birde bu derbi büyük derbi ikişer adam en fazla Yada tam olarak 3 uyruk en az bir rare kart Arjantin ligi Yada tek uyruk tek adam en az 1 rare der rare Ler uçar zaten 3-4 adam var 10k yi görür muhtemel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rahat 13 14 yıldır hem fifa hem pes oynuyorum bu sene ilk defa fut oynamaya başladım tekniğinden terimlerinden hiç haberim yok oyunda coin stratejileri oyuncu alma satma zart zurt hiç bilgim yok. 1 hafta oldu başlayalı div 1 e çıktım ama karşıma sürekli bronz kadrolu adamlar gelmeye başladı. maça başlayıp oyunu durdurmadan çıkıyorlar. bunların olayı nedir hızlıca ligden düşüp coini mi almaya çalışıyorlar. hızlı coin kasma metodu falan mı? cidden online hiç oynamadım bu oyunu bu olayın mantığı nedir stratejisi nedir bilmiyorum. eğer mantıklı bir şeyse bizde yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Bendede kiralık arfa çok iyidi , fakat sonra satın aldım kiralık kadar iyi değil anlamadım

Oyuna tam vakıf değilim açıkçası, maç oynamış futbolcu filan diyorlardı arkadaşlar bunu pek anlamadım ama bilen arkadaşlar açıklayabilir mi?
  • quote:

Bendede kiralık arfa çok iyidi , fakat sonra satın aldım kiralık kadar iyi değil anlamadım

kiralık oyuncularda böyle bir saçmalık var maalesef. bende alli kiralık oynattım adam takımı taşıyordu, sonra normalini aldım 2 maç zor sabrettim sattım
  • 500 k coin transferi yapacağım. en güvenilir yöntem nedir tecrübeli arkadaşlar yazabilir mi?
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Transfer yapmamak :) Artık bir yöntemi falan kalmadı. 500K dan bahsediyorsun. 5K-50K100K değil 500K.
    Transferi bir şekilde yaparsın ama hesap %90 bir süre geçtikten sonra banlanır.
  • Geçen sinirlendm bütün parayı yaktım. Kutudan çıkan paralarada acımadım 150 160 tane depoladım sbc için. Olmazsada patladım olsada😀 Sıkıntım yok pek😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    hile yapıyorlar program ile 3 puanını alıyor onlar
  • lallana her maç top kaybetme rekoru kırıyor yav bir adamın hem pası hem dribblingi hem pace i nasıl bu kadar kötü olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaitan10

Youtube linki seyret ondan sonra konuş ve savun.

aklı ve mantığı olanlar için zaten söyledim ben o videodaki kadroyla singleda maç girip kendi kaleme gol atıp çıktığımı coins boostlar için ki keza o kadroyla online girmiş olsam zaten online istatistiklerimi attım pas oranlarım had safhada, hileciyi zaten pas oranlarından anlarsın bunu bilmiyorum biliyor musunuz?

hala konuşup duruyosunuz da weekendde hile yapanlara ödül yok ve ben hafta buraya resim atıyorum bileğine güvenip ben hileci değilim diyenlerden göremiyoruz bu tür resimleri falan nedense, neyse mesajımın başında da söylediğim gibi aklı ve mantığı olanlara yaptım bu açıklamamı, seni bloklamayı unutmuşum dur senide bloklim.
  • Yine bir hagi klasigi 50 mt falan heralde

https://m.youtube.com/watch?v=NvurLJIlNDk
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    min max price değeri 10 ve 400 k olan oyuncular var. perisic vardı yanlış hatırlamıyorsam onun üzerinden 800 k aktarmıştım
  • oynamak isteyenler ekleyebilir ID:DDorrukk pcden oynuyorum
  • aylık ödüller neden gelmedi bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Oyuna tam vakıf değilim açıkçası, maç oynamış futbolcu filan diyorlardı arkadaşlar bunu pek anlamadım ama bilen arkadaşlar açıklayabilir mi?

10 maç atınca sadakat bonusu veriyor kalıcı olarak. kiralık oyuncularda veya kutudan çıkanlarda direk sadakat bonuslu kendiliğinden geliyor. bu yüzden kiralıklar satın alınanlara göre ilk maçlarda daha iyi

• SIF benteke deneyen oldu mu memnunlar mı
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Tamam almadı :)
  • Yan hesabımdan kendi hesabıma 10 küsür milyon aktardım, uyarı bile almadım :) Bakma sen pc'cilere. Movember kartları 45k'dan satın alarak gerçekleştirdim. Hemde bir günde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.