Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Piyasanın düşeceği yok diyip dün gece WL ödülleri geldiğinde şu iki kadroyu kurdum, her iki kadro da aşağı yukarı 300K tuttu (PC).

BPL: https://www.futbin.com/17/squad/439852

Bundesliga: https://www.futbin.com/17/squad/439864

BPL olanda bir sorun yok gibi de, Bundesliga olanda Ribery çok çabuk oyundan düşüyor ve Müller orada tam performanslı oynamıyor sanki. Elimde yaklaşık 90K var, önereceğiniz bir oyuncu var mı? Mesela Renato Sanches'in yüzüne bile bakmazdım normalde ama burda birisi önermişti, adam mükemmel tam bir dinamo her yerde sanki :)

almanya bence çok kötü bir lig, iyi oyuncular var tamamda iyi oyuncular hep pahalı, başka liglerle karma yapsan daha sağlam olabilir.

• Çarşamba günleri haftanın takımı kaçta paketlere düşmeye başlıyordu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler wl tam olarak ne zaman başlıyor

• Dun Wimmer Vorm Van Ginkel toplamistim biraz ucuza
    Keske daha fazla alsaydim 2.5 k dan gidiyor su an

• Aiko A kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sizi tebrik ediyorum hocam.

Bende tr ligi ile devam etcem gavurlara türklerin gücünü gösteriyorum .

Podolski if veya sneıjder if düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    cok sagol ismail kardeşim valla gördüğüm an yaşadığım mutluluğu tarif edemem uykudan yeni uyanmistim gozlerime inanamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: queen1921

cok sagol ismail kardeşim valla gördüğüm an yaşadığım mutluluğu tarif edemem uykudan yeni uyanmistim gozlerime inanamadim

artık sende zenginsin fifa 17de :D

st ronaldo üzerine takım kurmucaksan sat direk normalini al gerisini hep iyi oyunculardan kur keyfine bak.

http://www.futhead.com/17/squads/2242584/

ben maçın başında ronaldo griezman yer değiştiriyorum oluyo bitiyo, böyle bişide sana lazım artık :D

• agüero'ya 500.000 küsür coinse değer mi ? Pc de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqka -- 24 Kasım 2016; 14:45:38 >
  • 16 adet wl giriş hakkının 15 inde finalde elenir mi abi bi insan ya? Finale kadar 4-5 atıyorum finalde rakip atağa kalkmış l1 ile oyuncu seçtirmiyor bana gol yiyeyim diye. O top çıkmıyor abi ceza sahasından adam şut çekiyor, vuruyorum kendi adamıma çarpıp rakibin önünde kalıyor vuruyor tekrar kaleci kurtarıyor sonra tekrar uzaklaştıyorum bu sefer gelişine orta saha sayılabilecek yerden vuruyor adam gol oluyor. Yani ben kıcımı yırtsamda o gol olacak kaçarım yok. Momentum değilde bu sprint bu bence. Avantajı karşıya veriyor. Wlde xboxta psde 40 win alanlara saygım sonsuz çünkü onlar sprintide yeniyor. Son 1 deneme hakkım kaldı eve gidince onuda kaybedeyim bari sinir krizleri eşliğinde. Bu hafta bizi sokmayacak wlye.

• buraqka B kullanıcısına yanıt
    Aynısını soracaktım. Geçen haftalarda 600 civarıydı. Yarın ne olacak fiyatlar? kara cuma denip duruyor. Tecrübeli olanlar yazabilir mi?
    Yarını mı beklemeli yoksa almalı mı Agueroyu?
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    valla bende div4-5 arası gidip geliyorum seviyem o 3-4 kere finale kaldım benim yarımda insanlar geliyor karşımada pro gelmedi hiç.Finallerde şu olayı aşmak çok zor gerçekten.Baya bi pro olman laaım yada şansın sana dönük olması lazım
  • Beyler 150 den 350 den aldigim adamlari 9 10k ya okutmak caiz mi
  • İf Sanchez mi , if Hazard mı yoksa if Dybala'nın mı üstüne kadro kurmalıyım ?

• zekeriya562562 kullanıcısına yanıt
    Dybala bence
  • Dybala

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    vaay hocam bu supermis 7 milyona sattim hemen şu an 7.4 milyon coins var normal ronaldo isimi görür yarin fiyatlar dip yaptiginda kurucam kadroyu

• Beyler gerrard futbolu bırakmış, paketlerden çıkmaz sanırım artık. Toplasak mı?

Ayrıca geçen sene bugün fiyatlar yerlerde sürünüyordu paketler çıkınca fırlamıştı bi anda, kadro kurucam diye pusuda bekleyen herkes döt gibi kalmıştı bende dahil. Bırak düşmeyi gitgide yükseliyor şuan. Pazartesi 820k'ya kurulan kadro şuan 1.2m oldu. Bu sene wl olduğu için işin rengi değişecek gibi, en kötü ihtimal pazartesi mutlaka düşer fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M0NKEY-BUSİNESS -- 24 Kasım 2016; 16:41:18 >
  • PS4 platformunda fazla coinsi olan var mı?
  • SBC tahminleri
    önümüzdeki hafta

Barcelona - Real Madrid
    Roma - Lazio
    Beşiktaş - Fenerbahçe
    Feyenoord - Sparta Rotterdam

sonraki hafta
    Boca Juniors - River Plate
    Benfica - Sporting Lizbon
    Wisla krakow-cracovia krakow
    Nottingham Forest - Derby

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar xboxta takim ismi degistirme hediye edebilcek varmi veya nerden nasil bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.