Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun ayarlarında vsync dediğiniz 30 fps kilitle, 60 fps kilitle değil mi?
    Benim de laptop 1660ti ve 144 hz nadiren kesilmeler oluyor. Ayarlarım sizin yazdıklarınızla aynı her şey full. Nvidiadan hiç ayar yapmadım ama kurcalayayım bir hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Şuan oyun tamamı ile pes2013. Ne bir eksik ne bir fazla. Önde hızlı oyuncular varsa talimatlar ile oyuncuları arkaya sark seçin tamam. Rakibiniz ne kadar takımı ileri çıkarmasa, beklere geride kal talimatı verse bile doğru pas attığınız an rakibinizi arkada bırakıyorsunuz. Özellikle kanatlarda Salah Mane varsa Messi, Ronaldo hikaye öyle diyeyim.

Çok fazla pozisyon göstermese de simule edildiği zaman yine hızlı işlemiyor. Rebuild için simule etmeni ve önemli anlar yada önemli maçlarda birden devreye girmeni öneririm hemen katıl diyerek

• Oyunda bid ile alma yöntemi değişmiş 20K param gitti ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Oyunda bid ile alma yöntemi değişmiş 20K param gitti ya

Nasıl değişmiş?

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt

Hocam fifa serileri kara cuma falan böyle günlerde indirime giriyormu? Yoksa **** den 388 e alayımı ne dersiniz? Değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • quote:

Nerden bu görüntü Transfer Market bende eskisi gibi?

• Hicks kullanıcısına yanıt

Bizzat ben çektim. 1 saat önce 75 reyting 2 adama 20K verdim ea live chate bağlandım sonuç yok. Elim ayağım titriyor sinirden.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Hocam fifa serileri kara cuma falan böyle günlerde indirime giriyormu? Yoksa **** den 388 e alayımı ne dersiniz? Değer mi?

tamamen sana kalmış hocam dolar arttı iyice bence çok düşmez bu saatten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

neye göre gelir bu sbc?

senin izlediğin bir taktik var mı

Alıntıları Göster

daha oyun yeni çıktı başlar 1 aya her hafta sbc ler, bu sene icon sbc de gelecek o sbc ler isteyecek 87-88 squad mesela bu durumda 88 lerin fiyatı fırlıcak ama sabır gerek işte

• quote:

Bizzat ben çektim. 1 saat önce 75 reyting 2 adama 20K verdim ea live chate bağlandım sonuç yok. Elim ayağım titriyor sinirden.

bi kere bende yaşadım aynı şeyi benim de 10k gitti içime oturmuştu :D normalde geçen senelerde konsept olarak ekleyip markette direk kadronun ordan aratınca teklif veriyodu bu sene satın al diyo dikkat etmek gerek, kareye basıp içinden teklif veriyosun 1 kere düştük tongaya hızlı teklif vercem diye :D

Peki bilginiz varmı acaba kara cumada falan ea sports oyunlarıda indirim geliyor mu? Birde oyunun demosuda yok sizce nasıl fifa 20 ye göre değer mi?

• quote:

Siz kadro içerisinden Transfer Markete girmişsiniz, ondan öyle, direk menüden Transfer Market hala eskisi gibi...

• quote:

Peki bilginiz varmı acaba kara cumada falan ea sports oyunlarıda indirim geliyor mu? Birde oyunun demosuda yok sizce nasıl fifa 20 ye göre değer mi?

hocam dedim ya değip değmemesi sana kalmış fut oynuyosan değer oynamıyosan almasan da olur.

indirim konusuna gelince kara cumada falan indirim olacağını sanmıyorum origin yapmıyor zaten de türk siteleri belki yapar ama 370ten falan aşağı inmez bu saatten sonra. ancak oyun bitmeye yakın iner mayıs haziran

Anladım hocam. Steamdede varya bu sene o açıdan sordum. Ben online season ve kariyer oynuyorum. Olmazsa alayım yaa sonuçta 1 sene oynucaz oyunu.

• quote:

Anladım hocam. Steamdede varya bu sene o açıdan sordum. Ben online season ve kariyer oynuyorum. Olmazsa alayım yaa sonuçta 1 sene oynucaz oyunu.

steam için forumdan gift satanlar oluyor onlardan alabilirsin 330 a falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Gün içi durum nedir?

Alıntıları Göster

Hocam monitör ayarını 144hz'te bıraktım.Oyun ayarlarından FPS 60 hz'e kilitledim.MSAA ve işlem kalitesini otomatik ayarladım ve sanki böyle daha iyi oldu gibi.Delay yok artık.Baya baya akıyor oyun

• Ya oyundan atma sorununa çözüm bula bilen var mı ?

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Umarım fifa 20 nin aynısı değildir 21.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.