Şimdi Ara

test (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikretKaraca

Fifa 15i Iphone4 de kasmadan oynuyorum

iphone 4 te fifa 15 0 kasma oo süpermiş ama 3.5 inçten ne kdr zevkli olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

quote:

Orijinalden alıntı: FikretKaraca

Fifa 15i Iphone4 de kasmadan oynuyorum

iphone 4 te fifa 15 0 kasma oo süpermiş ama 3.5 inçten ne kdr zevkli olur :D

test

test

Bu kadroları kurabilecek kadar zevkli ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fifa 15 coins alınır ios icin.. veya hesab alınır ... msj"dan ulaşabilirsiniz...
  • FikretKaraca kullanıcısına yanıt
    ooo süper kadro ya
  • Beyler. Red güncellemesini yaptıktan sonra takım gitti. Yok oldu. Facebook ile giriş yapıyım diyorum giriş yapılmış. Çıkışta yapamıyorum. Bildiğin gitti adamlar. Bu duruma düşüpte kadroyu kurtarabilen var mı?

Fifa15 oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Beyler. Red güncellemesini yaptıktan sonra takım gitti. Yok oldu. Facebook ile giriş yapıyım diyorum giriş yapılmış. Çıkışta yapamıyorum. Bildiğin gitti adamlar. Bu duruma düşüpte kadroyu kurtarabilen var mı?

Fifa15 oyun.

merak etme bana günde 1 -2 kere oluyor bu, face ile giriş yapıp takımını yaptıysan hiçbirşey olmaz, istersen oyunu sil yükle (biraz zahmetli tabi 1.2 gb olduğu için)
    sana yine kadro verecek ama
    sen ilk maçı hemen durdur, arkasından tekrar face ile giriş yap, yanlız tlf.a dikkat et telefonun hem kendi hemde web browser ındaki face te o istediğin face hesabı açık olsun :)

olmadı birde başka bir fifa yüklü bir telefonda yukarıdakilerin aynısı dene,
  • quote:

Orijinalden alıntı: egmengulsen

quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Beyler. Red güncellemesini yaptıktan sonra takım gitti. Yok oldu. Facebook ile giriş yapıyım diyorum giriş yapılmış. Çıkışta yapamıyorum. Bildiğin gitti adamlar. Bu duruma düşüpte kadroyu kurtarabilen var mı?

Fifa15 oyun.

merak etme bana günde 1 -2 kere oluyor bu, face ile giriş yapıp takımını yaptıysan hiçbirşey olmaz, istersen oyunu sil yükle (biraz zahmetli tabi 1.2 gb olduğu için)
    sana yine kadro verecek ama
    sen ilk maçı hemen durdur, arkasından tekrar face ile giriş yap, yanlız tlf.a dikkat et telefonun hem kendi hemde web browser ındaki face te o istediğin face hesabı açık olsun :)

olmadı birde başka bir fifa yüklü bir telefonda yukarıdakilerin aynısı dene,

Oyunu silip tekrar yükledim. Facebook ile giriş yaptım kadrom geldi hocam. Ellerinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ya bu şerefsizlerin serverı işin bokunu çıkarttı, daha turnuvanın ilk maçında her futbolcumun 10 sözleşmesi gitti, bıktım artık bu hatalardan,
    Bugün dahada beter daha girerken bile sürekli hata veriyor, madem sistemin kaldırmıyacak kaldır gitsin oyunu, birdünya şikayet var, kendi sistemlerini düzeltmek yerine, oyunu güncelliyor salaklar.
    googleplay e appstore yazdık, kullanıcı yorumları umurunda değil şerefsizlerin
  • arkadaşlar, fifa 15 u. team'de DAVETLİ PİRAMİT KUPA illetinde kadro bir türlü kabul edilmiyor ;

" net lig sayısı: kadronun ilk11 ve yedekler'i içinde, 11"
    ibarisini benim gibi yanlış değilde doğru anlayıp giren varmı, bir örneklerse sevaba girer
  • fifa 15de online durumu nasıl sorun var mi

• FİFA 14 indrme yoly yokmu yaa ? Androidde olsa indirmiştim bile :)

• Orijinalden alıntı: Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:52:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    reyis 2 gündür fifa 14 arıyorum valla :D o manager modu felan çok iyiydi. bide androidde fifa 14 e 18 yaması yapmışlar çok özendim valla

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.