Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3612. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36103611361236133614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MambaVino

Basketbolda Ali Koç’luk bir durum yok bilmeden sallamayın . Basketbolda adam kendi cebinden para verdi kendi firması Beko’yu sponsor yaptı , tüm parayı imkanları Obradovic’e verdi kimse ona en ufak şekilde karışmıyor .

Alıntıları Göster
    Yahu resmen uyutuluyorsunuz. Koskoca Fener sponsor firmami bulamadı? Bugüne kadar hep bulmuş bi anda Ali başkan oluncami hepsi kaçtılar? Komik olmayın.biraz düşünün, soru sorun cevaplar otomatik çıkacaktır. Malum Şahıs kulüp kendisine muhtaç kalsın isteyerek tüm sponsorların sözlesmelerini fes edip kendi firmalarını sponsor yapti. Ne güzelde PR calismasi oldu dimi? Cebinden para harcıyor büyük başkan:) uyanma zamanı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi Galatasaraylı olarak hem fenerbahceden hem Efesden gurur duyuyorum. Kimse hafife almasın çok önemli başarılara imza attılar. Fenerbahcenin başarısı tabi azizin emegidir.ali batirir bunuda o baska konu.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    12 senelik üyesin. Tecrübeli olman gerekir. Bugün üye olmuş, forumdaki birinin fake hesabı olan birinden alıntı yapmaya gerek yok. Hiç cevap vermemek en iyisi.
  • Gayet gurur duyulacak bir takım var ortada, kimse boş yapmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

12 senelik üyesin. Tecrübeli olman gerekir. Bugün üye olmuş, forumdaki birinin fake hesabı olan birinden alıntı yapmaya gerek yok. Hiç cevap vermemek en iyisi.
    Biliyorum, sadece ona değil genel olarak cevap yazdım diğerlerine de.
  • Fenerbahçeli olarak sonuç beni üzdü. Anadolu Efes’in finalde kaybetmesi dileğiyle.

• CSKA-Real efsane maç oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Alıntıları Göster
    kaç senelik mesaj nerden buldun çıkardın dostum

yalnız o değilde analizlerin bugünde ne kadar geçerli olduğu görülmüştür sanırım, rakipte 2 tane ceza sahası dışından atan vardı yine onun haricinde ne bir hücum seti ne bir savunma. bu maçı o mesaja göre farklı kılan ribaundlarda yediğimiz farktır. zaten o sistemi başarılı kılanda dönen topları toplamaktır. en azından udoh gibi bir potaaltı canavarı yada datome gibi pozisyon bilgisi yüksek bir isim olsaydı bu kadar ribaund farkı olmazdı. ne diyelim sağlık olsun, inşallah udoh gibi birisi alınır ve takım kalitesi biraz yükseltilir. ceza kesecek adamın o zaman bogdanoviçken şimdi guduriç, o yüzden maçları koparamıyoruz yada 8-10 fark kapanmıyor. kalite şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

CSKA-Real efsane maç oluyor.
    Pes etmedi cska hic ne guzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkef Real elendi oh be

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Fenerbahçeli olarak sonuç beni üzdü. Anadolu Efes’in finalde kaybetmesi dileğiyle.
    Bu ne biçim bakış açısıdır allasen
    Efesin kazanması ligin marka değerini arttırır. Türk basketboluna 2.bir büyük takım eklenmiş olur. Artık şu saçma fanatizminizi kendinize saklayın. Sizin gibiler yüzünden bir gram ilerleyemiyoruz sporda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hell-Riegel -- 18 Mayıs 2019; 0:48:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Kontrat var önümüzdeki sene için ben mi yanlış biliyorum?

Alıntıları Göster
    Ayrılmak isterse parasını verir gider. Heyecanim kalmadı artık diyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hell-Riegel

Bu ne biçim bakış açısıdır allasen
    Efesin kazanması ligin marka değerini arttırır. Türk basketboluna 2.bir büyük takım eklenmiş olur. Artık şu saçma fanatizminizi kendinize saklayın. Sizin gibiler yüzünden bir gram ilerleyemiyoruz sporda.

Alıntıları Göster
    Tuttuğum takımın ardından bir takım daha eklenmesini neden isteyeyim? Üstelik beni eleyipte gelmesine?

• fcblacklove F kullanıcısına yanıt
    Sanane sen kimsin otorite misin basketbol topunu görsen bomba sanarsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Tuttuğum takımın ardından bir takım daha eklenmesini neden isteyeyim? Üstelik beni eleyipte gelmesine?

Alıntıları Göster
    Biz baskette çok kötüyüz. Ama inan avrupada kupa sözkonusuysa isterse fb 10 kupa üstüste kazansın gurur duyarım. Umarım kupa gelir bu ülkeye

• Yaw bizim Fenerliler Obradovic için şey yazmaya başlamadı mı, "5 yılda 4 CSKA şampiyonluğu gördü", "150 milyon Euro harcattı 1 şampiyonluk aldı", "Guduric kazığını o soktu" filan. Ben hiç duymuyorum böyle şeyler. Niye ahsdjkashdsa.

Obradovic taraftarı zırt pırt azarlayacağına takımını çalıştırsın, ciğeri beş para etmez herifleri bize güldürmeyi bıraktırsın. 30 milyon harcayıp F4'a kalmak başarı değildir. Zaten bu paralar da artık harcanmamalı. Hepiniz def olun gidin. Eleman Sırp millî takımına oyuncu yetiştirecek diye kaç kupamızı yedi anasını sattığımın yerinde. 30 milyon harcıyor, Galatasaray'a Ergin'e yenilip duruyor. Finallere gelip kaybediyor. E ne geldin o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@rhuncu -- 18 Mayıs 2019; 0:20:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Pes etmedi cska hic ne guzel.

Alıntıları Göster
    Bir taraftan da can sıkıcı.

Final için istediğimiz takım CSKA geldi, Real’den çekiniyorduk. Finale çıksak CSKA’dan kupayı alacağımıza inanıyorduk, şimdi çekindiğimiz takım Real ile 3-4 maçı oynayacağız Bu ne yaman çelişki

Pespembe giden bir sene kapkara bir sonla bitecek gibi...
  • fcblacklove F kullanıcısına yanıt
    Şakamısın birader,CSKA son 18 yılda 17 final four,14 final oynamış ve 3 (üç) şampiyonluk almış.adamlar kapatsın gitsinler o zaman.eleştirinin de bi dozu var saygısı var ayıptır.sanki Ergin Ataman her sene düşük bütçelerle buralara gelip şampiyon oluyor.oynanan basketbolu, oyuncuları,koçu eleştirirsin anlarım da daha önce hasbelkader 1-2 defa final four görmüş Türk basketbolunü bu seviyeye alıştırmış takıma biraz daha saygılı konuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Efesin bütce ne kadar bu sene? Ve fb ne harcadı? Cidden bilmediğimden soruyorum. Ve bilen acaba bu kupanın maddi anlamda geliri nedir?

• T@rhuncu T kullanıcısına yanıt
    Amma boş yaptın be

• 
Sayfa: önceki 36103611361236133614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.