Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 37173718371937203721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real Madrid Barcelona maçı çok güzel maç oluyor . Barcelona 21 sayıdan geriden geldi izlemeyen varsa açsın izlesin .

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam ki maçlar inanılmaz pana ve Alba Berlin skor uzatmalarda şuan 103-103 ve Son 20 saniye

Diğer bir yanda real-barca maçı acayip bir şey oluyor
    Barca real deplasmanında ezildiği maçta sadece tek bir çeyrekte 21 sayı atarak yarıya 4 sayı önde girdi. İnanılmaz bir geri dönüştü. Açın maçı arkadaşlar ikinci yarısı da güzel geçecektir

Maç başında real 25-6 falan öndeyken şuan Barçanın önde olduğuna inanamıyor insan

• O pana alba maçı neydi öyle ya basket faul olmasaydı maç 3 kez uzatmaya gidecekti

• Maccabi de şuanda deplasmanda baskonia üzerinde bir şeyler deniyor.

4.çeyrek 6.27 saniye kaldı maç bitimine

Skor ; 66-95

İnşallah yarın cska karşısında bu hale düşmeyiz bizde şuan dalga geçiyoruz ama
    Yiğidim de colo da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Kasım 2019; 0:30:3 >
  • pana ve barça maçlarını takip ettim

pana bu sene yine boş geçer

barça ise aşırı dengesiz bir takım bir periyot yerin dibine girerken diğer periyotta uçuyorlar

pesic tam bi loser armani tokatlamıştı real bu sezon 2. kere tokatlıyor büyük ve sistemli takımlarda barça geride kalıyor haftya bir büyük tokatı da biz basarız umarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

pana ve barça maçlarını takip ettim

pana bu sene yine boş geçer

barça ise aşırı dengesiz bir takım bir periyot yerin dibine girerken diğer periyotta uçuyorlar

pesic tam bi loser armani tokatlamıştı real bu sezon 2. kere tokatlıyor büyük ve sistemli takımlarda barça geride kalıyor haftya bir büyük tokatı da biz basarız umarım :D
    Yunan basketbolu çok kötü çöküşte iki Yunan takımı da önümüzdeki 5 yıl Final-Four’a kalamaz öyle iyi kadro da kuramazlar .

Normalde Barcelona yenilmeyecek takım değil ama maalesef bizim takımın bu durumunda onları yenme ihtimali %5 gibi çok düşük ihtimal . CSKA’yı da Clyburn olmaması bizde De Colo olsa yenebilirdik ama artık yenme ihtimalimiz çok düşük durumda . Biz anca Asvel’i deplasmanda yenebiliriz o bile kolay olmaz .

Bu dediklerim şu anki durumumuz için geçerli sonradan ligin ikinci yarısı itibariyle önemli maçlarda evimizde olması ve çıkışa geçmemizle bu durumu değiştirebiliriz . Hedefimiz 4. Olmak bunu da hala başarabiliriz . Ama tabi bu durumumuzla anca De Colo üstün performansıyla 7. Sıra Playoff takımı oluruz ama ben hala düzeleceğimizi düşünüp 4. olacağımıza inanıyorum .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    de colo'nun yokluğu sıkıntı oldu ama yarınki maçı yenebilirsek 4/4 ile eve dönmek mümkün diye düşünüyorum. takım hazır duruma gelmiş mi izleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

de colo'nun yokluğu sıkıntı oldu ama yarınki maçı yenebilirsek 4/4 ile eve dönmek mümkün diye düşünüyorum. takım hazır duruma gelmiş mi izleyip göreceğiz.
    Bence CSKA-Barcelona ve Asvel maçlarını yani önümüzdeki 3 deplasman maçlarımızı kaybedeceğiz . Sonra evimizde Khimki, Berlin, Efes, Zenit, Valencia ve Yunanistan deplasmanındaki Panathinaikos Olympiacos maçlarını kazanıp üst üste 7 maç kazanma serisi yakalayıp çıkışa geçerek kendimize geleceğimizi düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 15 Kasım 2019; 1:23:26 >
  • maç öncesi bir doz alalım :d

• Bulunduğum ülkeyle Türkiye arasında saat farkı var, yanlış hesap yapmışım maçı kaçırıyordum neredeyse Şans eseri otele erken dönmüştüm

Bu bahaneyle maçın başlamak üzere olduğunu da haber etmiş olayım. Hadi güzel bir sürpriz yapalım şu maçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Kasım 2019; 19:49:16 >
  • Hines'a hayranım,Micic boyunda Gobert savunması yapıyor herif
  • euroleague maçı var hem de cska ile ama konu bomboş vay be
  • bu yıl gercekten takım çöp..westerman kalınıc vs yıl sonu gönderilmeli..
  • datome tamamen bitmiş gözüküyor maalesef.
  • Bu takım bu sene ilk 8'i de göremeyecek. Çünkü takımda hırs ve ruh kalmamış gibi. Williams dışında şu an salonda istekli 1 oyuncu yok. Datome kendi kafasına göre saçma sapan şeyler yapıyor. Kalinic 2 hamlesi doğruysa 3 hamlesi yanlış.

Vesely efendiyi söylememe gerek yok. Lauvregne de sakatlıktan çıktı ondan fazla katkı vermiştir bu sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

euroleague maçı var hem de cska ile ama konu bomboş vay be
    Bu maça çoktan mağlubiyet yazdık. Mücadele de olmayınca yorumlayacak bir şey kalmıyor. Yoksa herkes burada.
  • DW şu kadroda harcanıyor,draft 2.sıra seçimi.Geçen sene ligde at koşturan adam şimdi sadece alan açmak için sahada,ki adam kötü şutör bir de

Konu boş,futbol maçı var heralde fenerin

yalnız bein'de vermemişler normal olarak,Obra molada oyunculara "f.ck you everbody,f.ck you okey?" diye bağırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 15 Kasım 2019; 21:32:13 >
  • Top girmiyorki çemberden.. Nasıl yenicez..Ard arda aynı hücumda 3 defa 3 lük atıyor , üçü de girmiyor.. Bunlar kafada kaybetmiş maçı yaa.. İzlemeye bile değmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalege2000 -- 15 Kasım 2019; 21:46:30 >
  • Mloukas EL'nin en iyi guardı
  • takımın eli sıcak delici şütör oyuncuları yok.obra fuck you everbody fuck you gigi demesi fenaytı.son dakkalarda obranın yüz ifadesi seneye takımı dagıtacak ifadesidir.revizyon yolda
    not=stimac sözleşmesi yakında bitiyor onun yerine acilen şütör oyuncu almamız lazım yoksa işimiz zorr
  • 
Sayfa: önceki 37173718371937203721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.