Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
85.007
Cevap
213
Favori
2.068.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35723573357435753576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
  • bittim resmen ulan ne maçtı öyle ya çıldırtım bizim şutlar girmeyince bu arada külüp tarihin en fazla 3 lük rekorunu kırmışız bide çogu girseyti eurolegu başka bir rekor eklerdik
  • son dakikalara bakabildim sadece yarın tamamını izleriz. ama son çeyrek efsane oynamışız ya o skor ne öyle. sloukas god mode açmış komple 2.yarıda maçı kurtarmış. vesely'nin böyle etkisiz kaldığı günlerde lauvergne zaten nerde olduğu belli değil uzunsuz kalıyoz resmen. bu maçta ki mucize her zaman gerçekleşmez sistemi oturtmamız lazım play off lar başlarken.

bu arada çok güzel gün oldu gerçekten. burda barca'yı yendik futbolda ki kazmalar yıllar sonra bir maç kazandı. pana cskayı deplasmanda yenip bizi zirvede yalnız bıraktı. istediğimiz herşey fazlasıyla gerçekleşti şu cuma gününde
  • Dün zor geçeceğini bekliyodum ama beklediğimden de zor oldu, yine de güzel bi galibiyet aldık. Kaldı 4 maç deplasmanlardan 1 galibiyet alırsak kimseye bakmadan lider bitiriyoruz.

Son 2 maçta pota altına hiç giremedik, delici oyuncumuzun olmaması da ciddi sorun oluşturuyor. Vesely formunda olmayınca gerçekten sıkıntı yaşıyoruz. Allahtan dış şut konusunda iyiyiz. Playofflara kadar bu sorunu aşarız diye düşünüyorum. Lider bitirdiğimizi varsayarsak yarı finalde 2 türk takımı olacak, keşke 2 takımın da finale kalma şansı olsaydı çok daha güzel olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Ne gıcık maçtı ya, normalde dış atışları seven biriyim bu maçta üçlük görmekten midem bulandı. Pota altına giremedik bi türlü şutların %66'sı üçlük. İstatistiklere bakmadım ama son haftalarda dışarı fazla çıktık gibi, pota altında daha fazla aktif olmamız lazım. CSKA'nın da yenilmesiyle win-win-win oldu bu hafta

Bobby

@Robinson CrusoeNice yıllara
    Bizi tamamen Barcelona dışarı itti. Tomic-Singleton-Claver üçlüsünü beraber kullanıp, içeri gömülerek oynadılar. Bu da boş şut fırsatları verdi. Rakipler bizim oyunumuzu bozmak için bu tip işlere girişiyor. Joffrey'in dönüşüyle en azından iç-dış dengesi daha iyi olacaktır.
  • 1994 yılından bir haber.

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

1994 yılından bir haber.

"Türkiye en geç 99 yılında Avrupa Birliğine tam üye olacak " efsane haberine benzettim yazılış şeklini aynı gazete mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelt kullanıcısına yanıt
    Real Madrid ile anlaştığına göre bizim teklife sıcak bakmamış. Tabii teklif yaptıysak:D

Obradovic'in 94 Euroleague şampiyonluğu da efsane. Real, Barça ve Oly. hepsini tokatlamış. Ne demiş?

"Garip gelecek belki ama o sezondan en çok hatırladığım şey, Real Madrid'i çeyrek finalde 2-0 eledikten sonra basının ağlamalarıydı. Real Madrid'in, Tel Aviv'deki Final Four'da İspanya'yı en iyi temsil edecek takım olduğunu söylüyorlardı. Barcelona'yı mağlup ettiğimiz yarı finalin ardından görüşleri bir anda değişti. Finali de son dakikaları nedeniyle asla unutamayacağım. Maç saati durmuştu. Ayrıca, final günü de oyuncuları hayvanat bahçesine götürmüştüm. Rahatlamalarını istiyordum ve başardım."

Saat gerçekten 4-5 saniye durmuş. https://www.youtube.com/watch?v=AkF0M356N4s&t=4100s
  • Vesely'nin mental problemleri hala çözülmüş değil.Karşı takım çok kolay aklına girip oyununu bozabiliyor.Hele ki real madrid.Muhtemelen finalde madrid'li oyuncular yine onun üzerine oynayacak.Sloukas'tan sonra en önemli oyuncumuz.Özellikle madrid'in bize karşı uzunlarda üstünlüğü varken çok sıkıntı yaşarız vesely'siz.Bakalım göreceğiz.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    uzun rotasyonumuz daraldı bir de jan eski formunu tutamadı henüz haklısın burada.
    yalnız şöyle bir durum var barca 5. sırada geçen hafta efese hemde 2li averajı vererek kaybedince bu maç varını yogunu sahaya dökeceği belliydi. Onlar için f8 de saha avantajını alabilmek adına çok çok önemliydi bu maç bizse ya 1 oluruz ya 2 modundayız. Aynı şekilde son sıradan bile olsa f8 kovalayan pao cskayı yendi hem de moskova da.
    Yani bu ilk 3 sıra son maçlarda sürpriz yenilgiler alabilir özellikle f8 e girmek için çabalayan takımlara karşı (fikstürü bilmiyorum tam olarak kaldı mı öyle maç bakmadım) Mesela bu hafta efes cskayı yenerse şaşırmam
  • Bu hafta liderlik için çok önemli. Cska efesle deplasmanda oynayıp içeride bizimle karşılaşacak. Yol olarak avantajlı sayılırız ve cska efesi yense bile çok efor sarfedecek.

Real içeride milanla oynayıp baskonia deplasmanına gidecek. Realin avantajı ise ispanyadan çıkmaması. Milan ne kadar formda olsa da reali yenebileceklerini zannetmiyorum. Baskonia maçı ise başka bir hikaye. Playoff için inanılmaz hırslı oynayacaklardır umarım yeterli olur ve kazanırlar. Realin kalan maçları daha kolay, biz bir de milan deplasmanına gidicez. Uzun rotasyonumuzun durumu ve forvetlerin form durumu düşünüldüğünde çok zorlayıcı olabilir.

Buray kadar gelmişken liderliği bırakmamak gerekli ki ben bırakacağımızı zannetmiyorum. Zaten içerideki maçları kaybetmeyiz, deplasmanlar zor olsa da bir galibiyetle iş zaten bitiyor.

• bugün maç varmış

• Ne oldu bu lauvergne’e yine yok kadroda.

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    hemde çift maç bu hafta

perşmbe günü de cska deplansmanı
  • Efes maçıyla başladık bu akşam seyire. Efes'in formalar güzelmiş.
  • kalinic’in ağzı yamuk

• çok fena yeniliyoruz

• Son haftalardaki kötü oyunumuz devam ediyor. Play-off’larla birlikte tekrar ritme gireceğimizi düşünüyorum, bakalım.

• yeneceğiz

• Efes kaybetti. Bizim liderlik işi için bugün kesinlikle yenmemiz lazım.
  • 
Sayfa: önceki 35723573357435753576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.