Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35243525352635273528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemele

Sayende bayağı bilgi sahibi olduk.

Teşekkürler
    Ben teşekkür ederim.

@Alaskalı Suikastçi Abi senin dediğinin olma ihtimali yok. Ya Vesely-Melli-Lauvergne olacaktı ya da Vesely-Melli-Singleton. İlki oldu. Senin dediğin rotasyonda süreleri ayarlamak imkansıza yakın. 4'den süre alan Datome ve Kalinic gibi adamlarında var. Senin rotasyonda yazdığın adamların hiçbiri yan parça olacak adamlar değiller. Minimum 25 dakika süre almaları lazım.
  • Yine dream team sevdası başlamış. Geçen sene rezalet denilen kadro EL finaline çıktı, 2 tane düzgün transferle şampiyon olur. Her parçanın mükemmel olmasına gerek yok, hatta ben dream teamlerin başarılı olduğunu da hiç hatırlamıyorum. Hep bşr sorun çıkar o takımlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt
    :) haklısın hocam. Ancak singleton çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum herşeye rağmen. Zira finalde vesely işe yapılan ikili oyunlar neredeyse hiç olmadı, olamadı. çok iyi baskı geldi kısalarımıza. ona rağmen sondaki ribaundu melli alabilse farklı bir son olabilirdi diye düşünüyorum. Oyunu açmak için farklı tipte bir uzun gerekliydi bence. yine de partizan ve sas geçmişi olması beni heyecanlandırıyor. umarım istediğimiz katkıyı verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

:) haklısın hocam. Ancak singleton çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum herşeye rağmen. Zira finalde vesely işe yapılan ikili oyunlar neredeyse hiç olmadı, olamadı. çok iyi baskı geldi kısalarımıza. ona rağmen sondaki ribaundu melli alabilse farklı bir son olabilirdi diye düşünüyorum. Oyunu açmak için farklı tipte bir uzun gerekliydi bence. yine de partizan ve sas geçmişi olması beni heyecanlandırıyor. umarım istediğimiz katkıyı verir.
    O konuda bir şey diyemem. Sen Singleton'ın daha uygun olduğunu düşünürsün, ben Lauvergne'in. Görüş ayrılığı diyelim.

• Türk pasaportu alıp Milli Takım’da da forma giyen Scottie Wilbekin için transferde kritik günler yaşanıyor.

Eurohoops kaynaklarının verdiği bilgiye göre, Fenerbahçe Doğuş, Brad Wanamaker‘ın ayrılışı sonrası oyun kurucu arayışına devam etse de Scottie Wilbekin’e olan ilgisini kaybetti ve bu transfer için yarıştan çıktı.

Ergin Ataman komutasındaki Anadolu Efes ise, Wilbekin transferi için son sürat atak yapıyor ve Türk pasaportuna sahip oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük çaba sarfediyor.

Wilbekin için seçenekler 2 Türk kulübü ile sınırlı değil. Başta Maccabi olmak üzere yurt dışından üç takım daha oyuncuyla ilgileniyor.

Wilbekin’i kadrosuna katmak isteyen takımlar öncelikle Darüşşafaka ile anlaşmalı ve oyuncunun 1.3 milyon dolarlık çıkış hakkını ödemeli.
  • Singleton toplu olarak reddetmiş zaten

• Oyuncu seçimlerinde bakılan tek noktanın oynadıkları oyun olmadığını da arkadaşlara hatırlatmak isterim. Oyuncularda basketbol dışında çok daha fazla şeylere de bakılıyor özellikle nasıl bir karakteri olduğuna takımdaki arkadaşları ile saha içinde ve saha dışında uyumlu olabilecek mi diye de bakılıyor. Bizim bilmediğimiz birçok etkeni de göz önünde bulundurduklarını unutmamak lazım.

Ayrıca benim oyum da Lauvergne'den yana.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Temmuz 2018; 15:22:48 >
  • @İsmail Şenol un tweetlerinden sorma anlaşıldı ki son dk ya transfer bırakmak istemiyoruz. umarım kısa transferi için güzel gelişmeler olur. Zira nunnally de giderse sıkıntı...

• Yani aslında ilk tercihimiz Singleton olmuştu. Zaten öyle de olmalıydı.
  • Alaskalı Suikastçi kullanıcısına yanıt
    hocam özellik ve takımın eksiklerini kapatmak için lüks olmayabilir ama bütçe olarak lüks olduğu tartışmasız bir gerçek. her ne kadar basketbol şubesine güzel ve sistemli bir yatırım yapılıyor olsa da bu bizim de bir sınırımız olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

ayrıca ben aşağıdaki yorumlara katılıyorum. o kadar as oyuncu olursa süre dağılımı sıkıntı olabilir ve takım içi sıkıntı çıkabilir.
  • Eurohoops’un gün içerisinde Fenerbahçe Doğuş’un masadan çekildiğini aktardığı Scottie Wilbekin transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

Maccabi Tel Aviv başta olmak üzere yurtdışından birkaç takımın ilgilendiği Scottie Wilbekin’in transferinde Anadolu Efes, 2 yıl için 3 milyon Euro’luk bir kontrat üzerinde oyuncu ile anlaşmaya vardı.

Eurohoops’un edindiği bilgilere göre Anadolu Efes, yıldız oyun kurucuya 2019’da NBA için çıkış opsiyonu içerek 2 yıllık bir sözleşme önerdi.

Scottie Wilbekin ile anlaşan Anadolu Efes, pazartesi günü Darüşşafaka yetkilileri ile yıldız oyuncunun sözleşmesindeki çıkış opsiyonu hakkında görüşecek. Bununla birlikte iki tarafın da anlaşma konusunda istekli olması gelen bilgiler arasında.

https://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/704904/anadolu-efes-wilbekin-ile-anlasti-sirada-dacka-var/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Temmuz 2018; 18:38:3 >
  • teodosic gelmediği için üzülen var. arkadaşlar teodosici ne yapıcaz allah aşkına???

• İsmail Şenol'un dediğine göre Wilbekin'le hiç ilgilenmemişiz

• hocam size katılıyorum ama şu da bir gerçek ki piyasada alınacak doğru düzgün lider vasıflı guard sayısı gerçekten az. yanlış düşünüyorsam düzeltin. her ne kadar loser olsa da teodosic ilaç olabilecek kadar iyi bir oyuncu. kritik anlarda topu ona değil bobbye veririz olur biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam size katılıyorum ama şu da bir gerçek ki piyasada alınacak doğru düzgün lider vasıflı guard sayısı gerçekten az. yanlış düşünüyorsam düzeltin. her ne kadar loser olsa da teodosic ilaç olabilecek kadar iyi bir oyuncu. kritik anlarda topu ona değil bobbye veririz olur biter
    +1

t3odosic'in neler yapabileceğini unutmuş herkes.

sloukas dışında ikili oyun oynayan kısa yok takımda. ama melli hariç bütün uzunlarımız ikili oyunda potaya devrilmeyi seven, sırtı dönük pek bişey yapamayan tipte. He lauvergne sırtı dönük bişiler yapabiliyordu nba e gitmeden önce ama son durumunu görücez.

Bu arada William-Goss un bir iki videosunu izledim. delici oyuncu tanımı nedir anlamak isteyen kendisini izleyebilir :) Zalgiris resmi teklif yapmış sanırım. hakkımızda hayırlsı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

+1

t3odosic'in neler yapabileceğini unutmuş herkes.

sloukas dışında ikili oyun oynayan kısa yok takımda. ama melli hariç bütün uzunlarımız ikili oyunda potaya devrilmeyi seven, sırtı dönük pek bişey yapamayan tipte. He lauvergne sırtı dönük bişiler yapabiliyordu nba e gitmeden önce ama son durumunu görücez.

Bu arada William-Goss un bir iki videosunu izledim. delici oyuncu tanımı nedir anlamak isteyen kendisini izleyebilir :) Zalgiris resmi teklif yapmış sanırım. hakkımızda hayırlsı...

Alıntıları Göster
    teodosicin bana bi maçı eline alıp kazandığını gösterebilirmisin hocam büyük maç olarak?

• David Pick: Houston Rockets scheduled a meeting with Fenerbahce free agent James Nunnally, who auditioned for Portland and Minnesota. He's a high-level 3&D wing, shot 55% from distance and 90% FTs in the Euroleague.
  • Büyük maçtan kastınız sanırım finaller :) pas oyununa dayalı hücum eden, set hücumlarını iyi oynayan takımımıza çok iyi bir ekleme olacaktır. ancak savunma konusunda zayıf ve final maçlarında tekliyor. iş finale kadar gelsin yeter ki. sezon içinde müthiş maçlar oynayan t3k başına deplasmanda grup aşamasında baskonia yı yenen sloukas hiç yoktu mesela bu sene f4 de. ya da bizimle oynanan final maçında llull tel tel döküldü. ama çeyrek finalde Pana yı deplasmanda onunla geçmişlerdi.

Teo çok büyük bir yetenek ve obradoviç ile bambaşka bir seviyeye ulaşabilir.

• David Pick'in haberine göre Houston Rockets, James Nunnally ile görüşecek. Serbest oyuncu olan James Nunnally'i Portland Trail Blazers ve Minnesota Timberwolves da yakından takip ediyor.

James Nunnally, 2013/2014 sezonunda Philadephia ve Atlanta formalarıyla toplam 13 maça çıkmıştı. Nunnally, NBA'e geri dönmek için şansını deniyor:houston james nunaly görüşme yapmış
  • 
Sayfa: önceki 35243525352635273528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.