Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28722873287428752876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömer Faruk ve ailesi Fenerbahçeli olsalar çoktan sözleşme uzatılmıştı bence. Kalplerinde Fenerbahçe sevgisi olsaydı menajer falan dinlemezlerdi. Atardın imzayı giderdin Avrupa'da iddiasız bir takıma kiralık olarak ne var yani.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt

beğenmemkle ne alakası var yahu ? Samatta burda tutmadı özgüveni düştükçe slimani gibi olacağına kirala belçika-hollanda gibi açık futbol oynayan bir lige özgüven kazansın diyorum.Ferdi de mesela hepimiz çok istiyoruz başarılı olsun ama beklenen patlamayı bir türlü yapamıyor.Yolla düzenli oynayacağı bir yere hem tecrübe hem özgüven kazansın.Lemosu iktirdiler bize bari oynasın portekizde falan bi yerde 500 bin euroya bile satsak bi yerlere iyidir.Ademi garip bir adam 2 metre boyu var top tutamıyor hava toplarında iyi değil garip garip işler.

• gsnin kadrolu hakemi atanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler mesut seneye kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

beğenmemkle ne alakası var yahu ? Samatta burda tutmadı özgüveni düştükçe slimani gibi olacağına kirala belçika-hollanda gibi açık futbol oynayan bir lige özgüven kazansın diyorum.Ferdi de mesela hepimiz çok istiyoruz başarılı olsun ama beklenen patlamayı bir türlü yapamıyor.Yolla düzenli oynayacağı bir yere hem tecrübe hem özgüven kazansın.Lemosu iktirdiler bize bari oynasın portekizde falan bi yerde 500 bin euroya bile satsak bi yerlere iyidir.Ademi garip bir adam 2 metre boyu var top tutamıyor hava toplarında iyi değil garip garip işler.

1-)Slimani'nin Fenerbahçe'de bulunduğu sırada kulüpte kaos ortamı vardı. Şimdi daha güvenilir bir ortam var kulüp içinde. Samatta'nın Slimani sendromuna girmesini engelleyecek birden çok faktör var yani.

2-)Biz yabancı bir ülkeye gitme olayını küçümsüyoruz, gidilen ülkeye uyum sağlamak kimisinde bir ay ise kimisinde 6 ay belki 1 sene olabilir. Samatta daha uyum sürecinde bence.

3-)Ademi ile Samatta'yı bir tutamayız.Samatta mental olarak dağınık ama kalitesi olan bir oyuncu ama Ademi Frey'den yetenekli bir oyuncu değil.

Sonuç olarak fizik olarak hazır olup,mental olarak toparlanırsa takıma çok katkısı olur Samatta'nın.

• Szalai'yı alalım yatırımdır da bize yanındaki adamın duracağı yere kadar söyleyen, lider ve tecrübeli bir stoper lazım. Bu çocuk çok iyi çıksa bile Tisserand gol yedirmeye devam eder yoksa.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt

Arkadaşım sen masus mu yapıyorsun ya ciddenFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  ,adam burda tutmadı uyum sürecini atlatmasını bekleyeceğine daha önce bulunduğu yerde bir süre kafası rahatlasın gelecek sezona daha hazır gelsin diyorum.İşleyen demir pas tutmaz yolla belçikaya 11 oynayabileceği bir takıma atsın 10 gol gelsin seneye kamp yesin yerleşir takıma.

• Takımın savunmada kumar oynayacak lüksü kalmadı net bir transfer gerekiyor.

Kumar oynama hakkımızı Lemos'da kullandık tutmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Her beğenmediğimizi 3 ayda postalayıp başarılı olamayız. Samatta beni de deli ediyor özellikle Alanya maçındaki hal ve davranışları çok rahatsız ediciydi ancak ben biraz daha sabır gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum belli bir kalitesi olan oyuncu çünkü.

Alıntıları Göster

Samatta'nın kaliteli oyuncu olduğu bariz ancak yılda 3m euro para kazanan bir adamın salak saçma mental problemleri olması beni deli ediyor. Böyle bi ürkeklik bi umursamazlık gerçekten anlayamıyorum ne derdi varsa..

Gelmesine çok sevindiğim bir oyuncuydu ancak özel olarak konuşulup sorunu ne haltsa çözmeyecekse satış listesine konulmalı. Fenerbahçe'nin forveti ilk yarıdaki Vedat gibi olur böyle pısırık oyuncular değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Szalai'yı alalım yatırımdır da bize yanındaki adamın duracağı yere kadar söyleyen, lider ve tecrübeli bir stoper lazım. Bu çocuk çok iyi çıksa bile Tisserand gol yedirmeye devam eder yoksa.

lemos-tisserand yerine caulker alınsaydı hem savunmada bu kadar gol yemezdik hem de caner-sosa gibi etkili duran top ayakları varken hava toplarında duran toptan bize 3-5 gol fazla attırırdı.Geçen sezon duran toplarda indirdiği toplardan sırf 5 asisti vardı erol hocanın sisteminde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Bence samatta devre arası acilen belçika ligine kiralanmalı yoksa her geçen gün değer kaybediyor, taraftarının bidon dediği larin gitti orda toparlandı adam gol kralı şu anda.Samatta belçikaya hatta ferdi de hollanda belçika gibi bir yere kiralanmalı.lemos da portekiz ligi olabilir.Ademi de kiralanmalı acilen.

İyi diyorsun da resmi olarak Samatta'nın bonservisini almadık daha. Roma zorunlu opsiyonu olmamasına rağmen kendilerinde kiralıkken Salih'i başka takıma kiralamaya çalışmıştı da prosedüre uyduramadı hem biz hem o onlar. Kılıfına uydurulabiliyorsa kiralansın. 2 yıldır gol atmıyor adam psikolojik olarak kolay değil.

Gerçi ben gelmeden önce beğenmiyordum ama iyi bir performans sergilerse aldığımız fiyata satarız en kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 14 Ocak 2021; 12:18:51 >

• Szai falan bilmem de bize şöyle tecrübeli, rakibin çekineceği, tecrübeli bir stoper lazım. Stoperlerimiz gayet iyi sadece toparlanmaları lazım.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Malum takım kiraladığı oyuncuları başka takımlara devren kiralık gönderiyor,üstüne maaşı kendi ödeyip bedavaya kiraladığı adam üzerinde kiralama bedeli adı altında ffpde artı bakiye olarak gösteriyor birşey olmuyor.Bize olursa zaten kapatsınlar dükkanı gitsinler Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Kirala Vedat'ı, Eljif'i yanlarına adam gibi kanat ve stoper al bak keyfine.

• Ömer Faruk için güzel bir yazı yazmış bir arkadaş şöyle bakabilirsiniz:https://eksisozluk.com/entry/118218094

Yağız Sabuncuoğlu dün bir kanat transferinin kesin olacağını hatta çok sansasyonel bir ismin listede olduğunu eskiden olsa Fenerbahçe'nin bu ismi kesin alacağını ancak şu an yıllık bu ücreti vermesinin imkansıza yakın olduğunu söyledi ve bu ismi açıklamadı dinlerken çok merak ettim açıkçası kim olduğunu.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Bilerek kovduruyor kendini tazminat alabilmek için. Zamanında milli takımdan kovulduğunda da tazminat alabilmek için dava bile açtı ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Szai falan bilmem de bize şöyle tecrübeli, rakibin çekineceği, tecrübeli bir stoper lazım. Stoperlerimiz gayet iyi sadece toparlanmaları lazım.

Szalai işide yaş hocam. Oyuncunun ilk tercihi Hoffenheim olur. Simon deliyi satın alma opsiyonu ile kiralayacağız sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Ömer Faruk için güzel bir yazı yazmış bir arkadaş şöyle bakabilirsiniz:https://eksisozluk.com/entry/118218094

Yağız Sabuncuoğlu dün bir kanat transferinin kesin olacağını hatta çok sansasyonel bir ismin listede olduğunu eskiden olsa Fenerbahçe'nin bu ismi kesin alacağını ancak şu an yıllık bu ücreti vermesinin imkansıza yakın olduğunu söyledi ve bu ismi açıklamadı dinlerken çok merak ettim açıkçası kim olduğunu.

Hulk olabilir mi acaba? Ama sanmıyorum. Arap yarım adasından rahat 10 mil. € maaşlık teklif almıştır bile. Yazın menajeri buradaydı. Belki kış transfer sezonu için konuştular.

• 
Sayfa: önceki 28722873287428752876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.