Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28712872287328742875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perottinin sıkıntisk neymisde dunyada sadece 8 vaka varmis
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    " Mevkimde 3 adam varken üstüne Mesut peşinde koşulsa ben de gitmek isterim. "

Katılmıyorum. Ömer Faruk stil olarak " Messi gibi " sağ kanat forvet tarzına çok rahat evrilebilir. İçe kat ederek oynayabilecek tarzda bir futbolcu. Oyuncunun gönlü varsa ve yeteneği varsa her türlü oynar. Onun aklı başka yerde. Onun aklı Lille'e giden Mustafa Kapı'da. Kendini çok büyük oyuncu olarak görüyor ( umarım ileride olur ) Avrupa'ya gidince direkt her maç ilk 11 oynayacağını falan sanıyor.
    Ben onun yerinde olsam, Fener'de kalır Acun'un takımına kiralık giderim 2 sene. Hollanda ligi göz önünde olan ve göz boyayan bir lig. 2 sene orada yapcağı yükseliş ile Fener'de oynamadan büyük paralara İngiltere'ye gider. ( kendi de Hollanda ligine uygun bir oyuncu bence )
  • Ömer faruk olayı gereksiz uzadı sanki, çocuk kafasında kulübü bitirmiş bu saatten sonra zaten faydası olmaz. Ayrıca çok abartılan bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, bahsedildiği gibi yetenekli bir oyuncu için gayet yeterli fırsat buldu ve süre aldığı maçlarda olumlu hareketi koca bir sıfır. Başka yerde kendisini gösterir mi bilemem ama üst seviye futbolcu olacak adam 16-17 fark etmez kendisine şans verildiği an belli ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe, Apollon Limassol'da forma giyen Attila Szalai transferini kısa süre içerisinde açıklamaya hazırlanıyor. Birkaç gün içerisinde İstanbul'a gelmesi ve sözleşme imzalaması beklenen genç isim için sarı-lacivertliler, Rum ekibine 1.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

Yine ya tutarsa diye yapılan bir transfer. Bunlar akillanmayacak belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Samatta (Thiam,Cisse,Ademi) yerine forvet transferi yapılmayacak ise Thiam (Frey) olmalı

Aynen Frey baba gelecek 15 tane sallayacak 2. devre. Cissé, Samatta da kimmiş?

Frey'in takımı küme düşecek hâlâ daha Frey. Bizde diyoruz keşke ademi alınmayıp Frey kalsaydı ama alındı artık. Cissé geçen sezon 26 gol atmış biri. Tabii kaçırdıkları da çok. Onları da atsa 40 golü olurdu. Ordan da katara yıllık 5 milyon € dan imzalardı. Cissé senelik 800 bin € kazanıyor. Yedek de webo etkisi gösteribilecek isim. Samatta da Genk de oynarken yaptıkları ortada. Ama premier ligde yapamadı. Eminim ki ft veya Sergen Yalçının elinde olsa 10-15 golü olurdu şu ana kadar. Bizde ki sorun hücum organizasyon sorunu. Bende isterim Cissé ve Ademi gitsin adam gibi leblebici biri gelsin. Ama bu da olmayacağı için Cissé yi yedek için tutar ademiyi bir şekilde kiralarım. Thiam, Samatta, Cissé ve Valencia var en uçta oynayabilecek. Bize bir tane adam akıllı sprinter kanat lazım.

• Mesut'dan umutluyum

• Başkan yazın Bitcoin'e girseydi şu an deli para vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 14 Ocak 2021; 10:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Perottinin sıkıntisk neymisde dunyada sadece 8 vaka varmis

Hocam asıl problem Perotti ve Sosa sakatlığı olduğu halde bile bile alındı. Sosa'nın ayak parmağında ki problem uzun zamandır varmış. Perotti'de de bir kas sakatlığı var. O sakatlık dünyada 8 kişide varmış 7 si trafik kazası sonucu ortaya çıkmış. Perotti malum dribbling yapan bir kanat olduğu için aynı bölgeden kariyeri boyunca bir çok kez sakatlık geçirmiş. Muhtemelen o bölge çürümüş durumda. Yani birden bire olan birşey değil. Zamanla çürümüş o bölge.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Topa hükmeden bir oyun yerine kontra atak futbolu tercih ettiğimiz için bu adamların iş yapmasına pek imkan gözükmüyor. Zaten son 4 maçtaki galibiyet serisi de cissenin yerine thiam ı çekerek başladı. Futbolu bilen kişilerde zaten demişti bunu cisse ve samattanın ileride top tutamadığını bu yüzden takım oyunu açısından eksiklik oluşturduğunu. Ademinin ne oynanadığını kimse bilmiyor yazmak bile istemiyorum o yüzden en azından frey oynasın daha kötü oynamaz.

Sonuç olarak cisse samatta ve ademi ile tek forvet kontra atak futbolu oynamak çok zor thiam ile daha mantıklı tek forvet oynamak.

Bu arada Cisse samatta ademi toplam kaç gol atmış 17 maçta bir yazar mısınız 

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

İşin aslı acaba öyle mi hocam? Merih'i altyapı hocaları ısrarla önermiş fakat Vitor kjaer ve bruno alves e alternatif olamaz kadroda düşünmüyorum dediği de söyleniyor. Yedek olsun diye yapılan teklife de İ.Ba yı transfer ettirerek cevap vermiş olabilir mi? 1500 tl ücret ile profesyonel sözleşme imzalamak istememesi gayet normal değil mi? Annesi vefat etmiş babası da inşaat ustası olan biri... haliyle paraya ihtiyacı var. Yetenekleri de ortadayken farklı bir yol çizmiş. Şu anda geçmişten günümüze baktığımızda Merih'in kendi çizdiği yola sadık kaldığını ve haklı olduğunu söylemekten başka bir şey elimizden gelmez.

• elinde avrupanın en yetenekli gençlerinden biri var oynatmayıp almanyaya kaptırıyosun...

yetenek avcılarının yüzüne bakmadığı başka bi genci 1,5m verip kıbrıstan almaya çalışıyosun... ahahhaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Topa hükmeden bir oyun yerine kontra atak futbolu tercih ettiğimiz için bu adamların iş yapmasına pek imkan gözükmüyor. Zaten son 4 maçtaki galibiyet serisi de cissenin yerine thiam ı çekerek başladı. Futbolu bilen kişilerde zaten demişti bunu cisse ve samattanın ileride top tutamadığını bu yüzden takım oyunu açısından eksiklik oluşturduğunu. Ademinin ne oynanadığını kimse bilmiyor yazmak bile istemiyorum o yüzden en azından frey oynasın daha kötü oynamaz.

Sonuç olarak cisse samatta ve ademi ile tek forvet kontra atak futbolu oynamak çok zor thiam ile daha mantıklı tek forvet oynamak.

Bu arada Cisse samatta ademi toplam kaç gol atmış 17 maçta bir yazar mısınız 

Bende biliyorum şu an oynadığımız futbol ile Samatta ve Cissé'den istediğimiz verimi elde edemiyeceğimizi. Ama bu futbolla da şimdi idare etsek de başka bir oyun bulmamız gerekli. Bende keşke diyorum ademi gelmeseydi Frey kalsaydı. Ama olan olmuş. Bu iki oyuncuda bizim ve ligin altında olan oyuncular. Belki ademi, Muriqi gibi sonradan toparlayabilir. Muriqi de 2 sene önce yoktu ortalıkta hatırlatırım. Onu parlatan Okan Buruk oldu. Şimdi de İtalya ligine gitti golü yok. Bizde de son 10 maçta 2 gol mu ne atmıştı. Bize asıl lazım olan Dzyuba gibi bir isim. Ama onu almak da zor. Bari Mandžukić bile yoklasak.

Birde yazmışsın 17 maçta bunlar kaç gol atmış diye. Sanki Frey şu an ki takımında 10-15 gol attı. Hadi diyelim 10 gol attı oynadığı lig ile bizim lig bir değil. Hem Frey hem ademi gelmeden önce İsviçre liginde 15 gol atmış isimlerdi. Ama buraya geldiklerinde bizim lig için yetersiz oldukları ortaya çıktı. Tekrar diyorum Cissé ve Samatta şu an ft veya sylçn elinde olsa 10-15 golü olurdu. Biri Diagne, biri de larinden verim elde ediyor. Hele bjknin oyunu Samatta ya çok uygun. Cissé de gs de 10 gol atmıştı şimdiye kadar. Adam bir ara donku ileri atıyordu bazı maçlarda.

Erol hocaya adam gibi bir pivot lazım. Mandžukić böyle bir isim. Ama onunda maç kondisyonu yok. Bireysel olarak çalışmış ama. 1.5 yıllık cüzi bir miktara gelecekse iyi olur. Yıllık 2 mil. € ve başarı bonusları şeklinde olabilir. Erol hoca 4-2-3-1 den vazgeçmeyecek belli ki.

Edit: Bu arada Mandzukic işi de yaş. Milan ilgileniyormuş kendisiyle. Adamlar tecrübeli golcüler ile yola devam ediyor. Haklılarda. Bu yıl şampiyon olma ihtimalleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 14 Ocak 2021; 11:16:13 >

• Thiam'ın oynadığı oyunu Samatta'da oynar. Hoca al-ver yapabilen forvetlerle istediği oyunu daha iyi kurabiliyor ki Samatta fizik/kondisyonunu üst seviyelere çektiği zaman daha iyi olacaktır. Özil'in gelişiyle ilerde Pelkas-Özil-Samatta üçlüsünün zamanla iyi işler yapacağına inanıyorum.

• Stoper bölgesinde yıllardır ne yapmaya çalıştığımızı anlayamıyorum. Sürekli 1,5-2 milyon bonservisli ya tutarsa adamları alıp duruyoruz. Sonra da onlardan kurtulmak için ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Attila Szalai denen adamı da alırlarsa artık ne denir bilemiyorum, yine Rogon oyuncusu. Yok Emre geldi artık futbol aklı var vs. hepsi hikaye maalesef. Aynı tas aynı hamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopnog -- 14 Ocak 2021; 11:14:49 >
  • Oyuncu fizik olarak hazır ve motive olmalı önce. Fenerbahçe'nin oyunu Samatta'ya neden uygun olmasın ? Samatta ne yaptı ki bugüne kadar Fenerbahçe'nin oyunu ona uygun değil ? Kafaya çıkmaz,top saklamaz,dripling yapmaz sonra takımın oyunu uygun değil yok öyle dünya. Adamın gol atamamasını geçtim takıma faydası yok. Thiam çok mu iyi hayır ama takıma faydası var,elinden gelenin en iyisini yapıyor.

• Saçmalık, öyle bir düşünce tarzı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 14 Ocak 2021; 11:41:45 >
  • Serdar Dursun 2.5 sezondur bundesliga 2'de iyi işler yapıyor. Tam bir pivot santrafor. Hem yerli. Yaz tranfer sezonuda demiştim alalım diye. Ademi geleceğine bu adam gelseydi daha farklı olurdu. Bu sezon ilk yarıda 10 gol 5 asist yapmış. Böyle giderse geçen sezon ki istatistiğini de geçecek. Geçen sezon 19 gol 6 asist yapmıştı. Bu sezon böyle devam ederse geçen sezon ki rekorunu da kırabilir. Sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Ademi'yi bunlara kiralık gönderelim Serdar'ı alalım. Ademi'de geliştirsin kendisini.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Kötülediler artık adamlar daha ne yapacaklar, baksana millet ana avrat giydiriyor çocuğa. Resmen kariyeri için iyi adımlar atmak isteyen 17 yaşındaki bir çocuğu taraftara yem ettiler. Merih Demiraldan büyük rezalettir bence bu, en azından merihin önüne engel koymamışlardı, bu sefer resmen önünü kestiler çocuğun.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt

Bence samatta devre arası acilen belçika ligine kiralanmalı yoksa her geçen gün değer kaybediyor, taraftarının bidon dediği larin gitti orda toparlandı adam gol kralı şu anda.Samatta belçikaya hatta ferdi de hollanda belçika gibi bir yere kiralanmalı.lemos da portekiz ligi olabilir.Ademi de kiralanmalı acilen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Bence samatta devre arası acilen belçika ligine kiralanmalı yoksa her geçen gün değer kaybediyor, taraftarının bidon dediği larin gitti orda toparlandı adam gol kralı şu anda.Samatta belçikaya hatta ferdi de hollanda belçika gibi bir yere kiralanmalı.lemos da portekiz ligi olabilir.Ademi de kiralanmalı acilen.

Her beğenmediğimizi 3 ayda postalayıp başarılı olamayız. Samatta beni de deli ediyor özellikle Alanya maçındaki hal ve davranışları çok rahatsız ediciydi ancak ben biraz daha sabır gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum belli bir kalitesi olan oyuncu çünkü.

• 
Sayfa: önceki 28712872287328742875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.