Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Düşün işte... Yerli sinek bile sokmıycan bu futbola.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Sonuna kadar haklısın. Küçülebildiğimiz kadar küçülmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Sanırım bir tane de Mercedes-Benz araç hediye edildi tasarlayan taraftara.

Ben mi yanlış gördüm diye konuya girmiştim :D

Araba modeli ne acaba tasarımcı arkadaşın instagramı gizliymiş https://www.instagram.com/burakuluadaoglu/

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

BeIN Sports'un ülkeye girişi zaten Erdoğan'ın ricasıyla oldu. Bu dandik lige kim 500 milyon dolar para verir? Üstelik Avrupa'nın en yüksek kaçak yayın izlenmesi de bizde. Adamlar da haklı olarak, tekrar söylüyorum gayet haklı olarak sürekli indirim talep ediyor, yarısını sabit kurdan ödüyor ve indirimleri de çatır çatır alıyorlar, çünkü bu ligin kıymeti 100 milyon dolar bile değil artık. Hadi eskiden iyi topçular vardı, şimdi 35'lik Sosa ligi donunda oynatıyor, iki seneye de GS'ye geçip orada da oynatır, bakın görün.

Üstelik BeIN Sports, tüm bunlara rağmen zarar ediyor halen. Pahalı diyorsunuz ama aslında pahalı değil. Şu an 5.8'den sabitlenen kurdan 400 milyon Dolar filan ödüyor Digiturk bu lig için galiba. 2.3 milyar TL eder. Bunların 2.5 milyon abonesi var, bunların 2 milyonu BeIN Sports abonesi olsa ve ayda hepsi ortalama 100 TL ödese, yılda ödenilen para kişi başına 1200 TL çıkar ki 2.4 milyar TL eder. Vergisi, personel ve işletme giderleri filan katılmadığında, en en en iyimser tahminle başa baş götürüyor ligi BeIN Sports. Böyle bir durumda sen bu lige bu kadar para öder misin?

Ben ayda 80 TL ödeyemem veya ödemem diyorsanız, o zaman kulüplerinize de 400 milyon Dolarlık ihale istemeyeceksiniz. Ki BeIN Sports gidecek zaten, Turkcell filan kalır artık, Varlık Fonu Reyis de TL üzerinden yılda 2 milyar TL'yi 20 takıma bölüp ihale filan eder. Tablete ayrı, TV'ye ayrı, telefona ayrı paket satar, o zaman görürsünüz.

Dostum sadece abone olarak düşünme her maçtan ciddi reklam geliri de var. Maç oncesi sonrası yayinlar da cabası.

Kanal aboneden başa baş para alsa , o kanal ciddi kar eder.

Diger kanallarin hiç abone geliri yok reklamla göturüyorlar işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Fenerbahce ile uğraşmanın bedeli bu.

Sırf bu yüzden BeinSports deli gibi abone kaybetti.

Beni kaybetti mesela. Hatta ve hatta ben dürüst bir kullanici olarak korsana hic girmedim, web tv kullandim ve derbilerde rezil oldum kac kere mac ortasinda evden ciktim kafeye gittim.

Ama bir daha asla bu lig için 5 kuruş para vermem gerek yok.

Ne zaman akillanacaklar , VAR'in herkese adil uygulandiği , hakemlerin sonuçlara ciddi etki etmediği bir lig izleyeceğiz o zaman tekrar abone olmayi dusunurum.

Avrupa'da , dunyada maç izliyoruz, görüyoruz, VAR mükemmel birşey, VAR sonrasi neredeyse kritik pozisyonlarda hakem hatalari bitti gibi , ben hiç Avrupa'da şaibeli karar görmedim şu ana kadar ama TR 'de her hafta saibeli karar var.

Nasıl oluyor arkadaş? Iceride Var ile tekrar izliyorlar pozisyonu nasil toplamda 6 tane hakem karar veremiyor , 2 tanesinin tekrar tekrar pozisyonu izleme şansı olmasina rağmen?

• fener aleyhine pozisyonlarda VAR, fener lehine pozisyonlarda YOK.

aha , var sistemi özeti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba yanlış konuya mı geldim dedim bize ne Digiturk'ten. biz izleyeceğimiz şekilde izliyoruz geçiyoruz
    arkamızda dağ gibi Ali Koç var. önümüze 150 200 milyon euro yığdı hala yığıyor, yığarken de saymıyoruz diyor kral.adamın dibi başkan. Kemal Sunal'ın dediği gibi dut yaprağı değil mangır (200 mülyon yuro)
    öteki tarafta Falcao gelecek 800000 forma satacağız,elektrik faturamızı ödeyemiyoruz diyen rakiplerimiz var. varın görün farkı

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Tasarımı yapan arkadaşa çok güzel jest oldu mercedes olayı o da beklemiyordu bence böyle bir hediyeyi. Kazasız belasız sürmesi dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Commander -- 22 Ekim 2020; 14:31:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Commander

Tasarımı yapan arkadaşa çok güzel jest oldu mercedes olayı o da beklemiyordu bence böyle bir hediyeyi. Kazasız belasız sürmesi dileğiyle.

Ben araba verip vermediklerinden çok emin değilim. Çünkü büyük bir kutu verdiler için de mercedes ile ilgili hediyeler vardı bir de anahtarlık. Anahtarlığı görünce forum admini belki araba verdiler sanmış olabilir çünkü araba lafı geçmedi.

Anahtarlığın yanında ki araba anahtarı gibi duruyor ama değil. USB bellek

https://www.trendyol.com/akpinar/mercedes-32-gb-flash-bellek-anahtarlik-seklinde-usb-bellek-p-36523650?boutiqueId=411304&merchantId=120540&gads=true

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt

Hakemler konusunda 2 şık var: Ya futbol kurallarını bilmiyorlar ki bu vahim bir durum yada maçtan önce talimat alıyorlar ki buna ihtimal vermek istemiyorum bu çok daha vahim bir durum...

• yabancı hakem getirmek imkansız mı

futbol takip ettiğimden beri kimse hakemlerden memnun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Bir örnek verir misiniz? 64 TL web cep + smart TV android TV Apple tv

Alıntıları Göster

Yazmışsınız işte hocam, 64 tl 53 ve 44 tllik paketler de var. 50 lira yapınca herkes almıyor yani. Ha 10 lira yapılır o zaman alan kişi sayısı artar ciddi şekilde. Ki o zaman bile bir çok kişi almaz yine tahminimce.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

yabancı hakem getirmek imkansız mı

futbol takip ettiğimden beri kimse hakemlerden memnun değil

Renktaşım yabancı hakem getirmek istesen kimi getireceksin. Üst düzey getirmediğin sürece (üst düzey yabancı hakemlerde saçma sapan işler yapabilmekte o ayrı mesele) getireceğin hakemlerin yerli hakemlerden pek bir farkı olmayacaktır. Sorun sadece yabancı hakem getirmekle çözülecek mevzu değil.

Sistem değişmedikçe ve bizim medya artı taraftar yapısı değişmedikçe yabancı hakem bile gelse hakem sorunu çözülmez. Yabancı hakem gelse bir derbide X bir takım lehine hatalı karar verse ve vara rağmen kararını değiştirmese neler neler söylenir maç sonunda bir düşün.

Yabancı hakemlerin iyi maç yöneteceğinin garantisi yok. Onlar bile ne kararlar veriyorlar. Yabancı hakemlerin yerli hakemlerden tek farkı ülkenin parası çöpe gitmiş olur.

O yabancı hakemler ve onları gönderecek ülke federasyonları senden para alacak.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Liginde Pereira döneminde başına geleni unutmayın.

Bir kaç sene önce oynayan Real-Juve CL yarı finali rövanşında Real'in nasıl kollandığını da

Yıllar önce oynanan ve 1-1 biten Chelsea - Barcelona CL yarı final rövanşında maçın hakeminin Barcelona finale çıksın diye neler yaptığını dün gibi hatırlarım. C.Ronaldo'nun M.United da son senesiydi ve M.United ile Barcelona final oynasın diye maçın skoruna direk etki etti hakem. Chelsea 4 penaltısını vermedi ve İspanyolların attığı gol öncesi yapılan faulü es geçti.

Şimdi Var denen sistem var ama oda çok tartışmalı. Sadece Türkiye de tartışmalı diye düşünmeyin. Vara rağmen Avrupada bile neler es geçiliyor veya Var bile yanlış kararlar verdiriyor.

Gecen sezon İngiltere de bir penaltı verdiler Var kararı ile ama penaltıyla uzaktan yakından alakası olmadığı kale arkası görüntüden çok netti. Kısaca yabancı hakem de çözüm değil. Türkiye de hakemler çok tartışılıyor diye en fazla hakem hataları ülkemizde oluyor sanılıyor.

Avrupada da çok oluyor ama adamlar günlerce tartışmıyor belli ki bizdeki kadar

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

İşte fiyatlar düşmesi lazım kutu almadan izlenebilmesi lazım. Sadece maç izlenebilmesi lazım. İnsanları rahatlatacak şekilde düzenlese misal 500bin üyesi varsa 2 -3 milyon üyesi olur

Bize gelen yabancı firmalar bile direk iteklemeyi düşünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 22 Ekim 2020; 17:0:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Ali Şen keşke hiç konuşmasan. Oldum olası sevmiyorum bu adamı.

Bunu dediyse tersinin olması için başkalarına daha çok gaz gelecektir. Takımı ve Ali Koç u Ateşe atmak için yapıyorlar bunu

• 90 dakika inter'e pozisyon vermeden brezilya milli takımı gibi tek kale süper oynayıp birçok pozisyona girdiğimiz ve kazandığımız 1-0 inter maçı .

Kadro kalitesine bakın inşallah yine öyle bir takım kurarız Şl'de tekrar o sevinçleri bizlere yaşatırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: brsaltnc

90 dakika inter'e pozisyon vermeden brezilya milli takımı gibi tek kale süper oynayıp birçok pozisyona girdiğimiz ve kazandığımız 1-0 inter maçı .

Kadro kalitesine bakın inşallah yine öyle bir takım kurarız Şl'de tekrar o sevinçleri bizlere yaşatırlar

Gerçekten o zamanlar oyuncular ne kadar özgüvenli oynuyormuş, Chelsea maçında uğur boralı izledim bir çok kişinin unuttuğu ortalama bir futbolcudur, adam tam bir canavarmış şimdiki kanatlarla karşılaştırınca.

Eskiden dünya çapına oyuncuların oynadığı üst düzey bir ligdik, artık bulgaristan ligi gibi bir lig olduk.

Ha o kadar paraların harcandığı dönemlerde bir iki dandik çeyrek final ve kimsenin hatırlamadığı uefa kupası dışında bir başarımızın olmaması da büyük fiyasko.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 22 Ekim 2020; 17:21:30 >

• 
Sayfa: önceki 17491750175117521753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.