Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kendi liginde Cocu kadar kupa kazansın o zaman konuşuruz.

Alıntıları Göster
    5 senelik kontratı imzalayalım hocayla ve görelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

5 senelik kontratı imzalayalım hocayla ve görelim.

Alıntıları Göster
    Allah korusun ne yaptın ya.
  • quote:

Allah korusun ne yaptın ya.

Alıntıları Göster
    Cocu ile ligin dibinde gezinmek müstehak. Şaka yapmıyorum. Keşke Ali Koç vizyonunu gösterse de ikinci bir Cocu bulup getirse.

Daum için "bu takım niye hep duran toptan gol atıyor, hoca istifa" diyenler gibisiniz. O kadar genç genç diyorsunuz, geçen sene hoca gelmese zor satardık elifi. Statta küfür yeme noktasına gelmişti o da. Geçtiği süreçler unutuldu herhalde. Hoca hazırladı çıkardı doğru mevkide oynattı ligin son haftalarında eljif de golleri dizdi ve satıldı. Bu sene kaleye 21 yaşında kaleciyi koydu. Hoca hazır görürse gençleri oynatır ve başarılı da eder, bu iş başka türlü olmaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim sağlık ekibi son zamanlarda çok şüphe uyandırıyor. Bir şeyler çıkmasa bari.
  • quote:

Cocu ile ligin dibinde gezinmek müstehak. Şaka yapmıyorum. Keşke Ali Koç vizyonunu gösterse de ikinci bir Cocu bulup getirse.

Daum için "bu takım niye hep duran toptan gol atıyor, hoca istifa" diyenler gibisiniz. O kadar genç genç diyorsunuz, geçen sene hoca gelmese zor satardık elifi. Statta küfür yeme noktasına gelmişti o da. Geçtiği süreçler unutuldu herhalde. Hoca hazırladı çıkardı doğru mevkide oynattı ligin son haftalarında eljif de golleri dizdi ve satıldı. Bu sene kaleye 21 yaşında kaleciyi koydu. Hoca hazır görürse gençleri oynatır ve başarılı da eder, bu iş başka türlü olmaz zaten.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum hocam rastgele gençlerle bu iş olsaydı her takım alır oynatırdı ayak uydurabilecek adam bulmak zor. Ama jailsonu harcamak buna dahil değil, jailsondan daha kaliteli bir oyuncu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Burada şu istatistikleri paylaşıp komik olan sizsiniz, takımı izlesek bu algıları yiyeceğiz.

Alıntıları Göster
    Ne anlatıyorsun sen ya
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Belki PTT'de şampiyonluk istiyoruz
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    En çok gol yiyende bizizdir kesin.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Neyseki taraftarımızın çoğunluğu yıllarca çekilen rezillik ve eziyetler sonrası bilinçlendi de artık kariyer saplantılarımız yok. Tek tük çıkanlarda azalarak bitecektir.

Türkiye'ye ne kariyerli hocalar geldi, hiçbirinin bir naneye faydası olmadı. Buna halen kafaları basmıyor. Hoca kariyerli olunca sanıyorlar ki burada çok başarılı olacak. Öyle bir dünya yok. Kariyerli hocaların birçoğu da iyi hoca değil malesef. Örnek vereyim Zidane ya da bilimum (Guardiola hariç) Barcelona hocaları gibi. Adamların eline dünya çapında sistemi oturmuş kadro veriyorlar al bunları oynat diye, hoca sadece başlarında süs olarak duruyor. Rijkaard Barcelona hocasıydı, süper kariyerliydi GS'de ne yaptı ?

Ersun Hoca'yı Avrupa'daki birçok hocaya değişmem. Fenerbahçe'den de kimler geldi geçti, Ersun Hoca'nın kısa zamanda oynattığı futbolu oynatabileni görmedik daha. Taraftar hocayı sevgi seliyle kulübe getirtti, bu bir çok şeyi açıklıyor zaten. Bunun FB'de başka bir örneği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Neyseki taraftarımızın çoğunluğu yıllarca çekilen rezillik ve eziyetler sonrası bilinçlendi de artık kariyer saplantılarımız yok. Tek tük çıkanlarda azalarak bitecektir.

Türkiye'ye ne kariyerli hocalar geldi, hiçbirinin bir naneye faydası olmadı. Buna halen kafaları basmıyor. Hoca kariyerli olunca sanıyorlar ki burada çok başarılı olacak. Öyle bir dünya yok. Kariyerli hocaların birçoğu da iyi hoca değil malesef. Örnek vereyim Zidane ya da bilimum (Guardiola hariç) Barcelona hocaları gibi. Adamların eline dünya çapında sistemi oturmuş kadro veriyorlar al bunları oynat diye, hoca sadece başlarında süs olarak duruyor. Rijkaard Barcelona hocasıydı, süper kariyerliydi GS'de ne yaptı ?

Ersun Hoca'yı Avrupa'daki birçok hocaya değişmem. Fenerbahçe'den de kimler geldi geçti, Ersun Hoca'nın kısa zamanda oynattığı futbolu oynatabileni görmedik daha. Taraftar hocayı sevgi seliyle kulübe getirtti, bu bir çok şeyi açıklıyor zaten. Bunun FB'de başka bir örneği yok.

Alıntıları Göster
    sen, ingoshi, tedranai ve birkaç kişi daha var gerçekten fenerbahçe’yi seven takipteyim. çok azız forumda. bu takımsızlara inat biz şampiyon olacağız

• Bana Aykutçuları geri verin. Ersunistler malum parti seçmeni gibi, ad hominemlere, popülist sözlere kansaydım ya da çarpıtmalara kansaydım size hak verebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Ne anlatıyorsun sen ya

Alıntıları Göster
    Yahu sen insanları aptal mı zannediyorsun?

Şu istatistiği paylaşma sebebin Ersun Yanal'ın takıma en az Sarri kadar ya da diğer büyük takımların TD'leri kadar defans yaptırdığı hatta onlardan daha iyi defans yaptırdığı değil mi?

Ben de diyorum ki algı yapıyorsun. Neden? Takım bu sezon 12 gol yemiş. İzleyenlerin bileceği gibi Fenerbahçe'nin taa ilk maçımızdan beri bir defans problemi var ve her maç en az 2-3 kere bu tehlikeyi yaşıyoruz. Altay ne kadar zor duruma düşüyor. Bunun sorumlusu futbolcular mı? Futbolculara suçu atmak kolay, buna ilk maçtan beri müdahale etmeyen Ersun Yanal suçlu, oynattığı oyunla savunmanın hata yapmaması imkansız. Adamlar her maç 3 gol pozisyonuna giriyor 2 si gol ile sonuçlanıyor mu daha iyi 10 pozisyona girip sadece 1'i gol oluyor mu daha iyi? Bir tane stressiz maç izleyemiyorum.

Tabi bu da bir taktik olabilir, ben yediğimden fazla atarım diyor olabilirsin ama bu planında Emre ve Vedat oynamayınca çöküyor. Takım 40 yaşındaki Emre'nin ayağına bakıyor. Hatta Emre olmasa takım ne bu kadar takım olurdu ne de bu kadar puan toplayabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Rakiplerine maç başı en az şut imkanı veren takımlar. 🥅👊

🔹Getafe 7.2
    🔹Man City 7.3
    🔹Fenerbahçe 7.5
    🔹Real. M 8.3
    🔹PSG 9.1
    🔹Bayern. M 9.3
    🔹Juventus 10.9
    Getafeyi görünce gülme tuttu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Geçen yıl ki kadroyla bu sezon ki kadro arasında hatta devre arası ile Cocu'ya verdiğin kadro arasında dağlar kadar fark var. Algı yapmak ne kadar kolay, Slimani'yi Ersun hocam bile oynatamadı acaba Slimani kötü olabilir mi? Üzerine devre arası aldırdığı adamları bile oynatmıyor. Yok Cocu gibiymiş bu gibiymiş. Cocu gibi değil belki ama iyi bir yabancı hoca şart oğlu şart, Fenerbahçe'yi ileriye götürecek Türk hoca yok. Ersun ile mersun ile Fenerbahçe ileri falan gitmez.

Ne yani Eljif kötüydü ama 3-5 maç oynayınca mı sattık? Ne güzel ya transfer sezonu gelmeden gençleri koyalım, 2-3 maç güzel oynasınlar 3-5 milyona satalım. Sezon başından beri götümüzü yırtıyoruz bu adam yetenekli diye, benim görebildiğim şeyi scoutlar herhalde daha iyi görüyorlardı ki sezon sonu aldılar.

Statta küfür yeme noktasına gelmesi bizim taraftarın cahilliği, çoğu insan futboldan anlamıyor. Bu adamlar Merih'i 16 yaşında görse onu da yuhalardı. Cahilliğin, vasatlığın ölçü olmaması lazım. Burada bile adam internet okuyup cahil olabiliyor, Eljif'e ptt ligi topçusu deyip hala utanmadan yazanlar var, bi tanesi vardı 5 milyon üzerine gitsin bi şey yaparım cart curt. Vasatlık bitmez.

Şu komplo teorileri bana daha mantıklı geliyor. Altay, Harun'dan bariz çok iyi kaleci ama bu Ferdi neden şans bulamıyor? Adam yedekten girip skor yaptı sonra ne diye kesik yedi, her maç Garry'e neden katlanıyoruz, kötü olunca çıkar Ferdi'yi oyuna al, bu kadar zor mu? Ben her maç hepsi 11 başlasın demiyorum. Yok mu gençleri yedekten oyuna alabilecek yürek?

Geçen maç 3 tane atak özelliği kısıtlı adam ile oynadık Kocaman oynatsa ana avrat sövülürdü ama kimsenin sesi çıkmadı, o maçta elimizde tek ofansif adam olan Zayt'ı oynatsa, şans verse daha mı kötü olacak? Hocanın forma adaleti yok. Eksiklerini kapatmıyor, eğer böyle giderse zor şampiyon oluruz.

Benim Ersun Yanal nefretim yok, sezon sonu şampiyon olsun, oyunculardan paralar kazanalım, kulüp kara geçsin isterim ama bunları yapabilecek kalibrede olduğunu düşünmüyorum. Şampiyon olsak bile bir sonraki sezon eğer para olmazsa yine transfer yapamayız. Bunları çoğu insan hesaplamıyor.

• 4 sene 3 GS şampiyonluğu diyenler, Trabzonlu adamı hakeme karşı savunuyor.

• Trabzonlu 11 maçta 20 puan gibi rezalet performans verdi, şu kadroyla. Hadi iyi top oynasak, yine korursun. Takımın ne sistemi var, ne doğru düzgün atağı, değişiklikler zaten rezalet, bir de savunuyorlar.

Herif 10 kişi takıma karşı son maçını 1 hücum oyuncusuyla bitirdi. 9 tane de defansif özellikli adamla. :)

Ersun’un hücumcu olduğu yerde son 10 senenin en çok gol atan 3 takımının 2’sini oluşturan Aykut Kocaman nedir, kim bilir? Herhalde Trabzonlu, Aykut kadar gol attırsa, atak yaptırsa neler yapacaklar...

• faho kullanıcısına yanıt
    Kaç maç kanatsız oynadık Emre sakattı kaç maç. Beksiz oynadık. Nasıl majör sakatlıkla boğuşmadık anlamadım. Kanatlar ve bekler sakatlanınca minör sakatlık mı oluyor? Şu an Kruse sakat Antalya maçından beridir yok. Bu fikstürden bu puanla iyi çıktık diye düşünüyorum.(Antalya ve Kayseri kayıpları dışında) Takım tam istenen viteste oynamıyor olabilir küçümsenecek bir durum görmüyorum.
  • Bomboş bir yorum. Aykut Kocaman'ın şu an Fenerbahçe'yle bir alakası var mı? Yok. Burada şu an teknik direktörlük yapan Ersun Yanal'ı, 'Trabzonlu' diye kutuplaştırmanın bir anlamı var mı? Yok. Fenerbahçeliler olarak kenetlenmeye ihtiyacımız varken böyle bomboş yorum yapmanın bir anlamı var mı? Yok. Bomboş yorum. Ha şu yorumu Konyaspor bölümüne yazsaydınız orada güzel bir münakaşa içine girerdiniz.
  • 
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.