Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ersun Yanal yerine Erol Bulut’u çok istedim ben. Bence çok iyi bir teknik direktör olacak. Umarım yolu bir gün bizim kulübeye düşer :)
    Erol defansif oynatır destek alamaz taraftardan. Sergen'i tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Sergen’i de tercih ederim ama o bizi tercih eder mi?:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım Emre Kılınç sözleşme uzatmak gibi bir hataya düşmez. Sezon sonu 1 mil. € imza parası verip, 4 yıllık anlaşma yaparız.

• Takım çok yavaş oynuyor. Rakipler bunu gördüğü için birbirinin kopyası gibi önde baskı yapıyorlar. Savunma da zaten çok yavaş. Umut beslediğimiz emre de yavaş. Sonuç olarak bu şekilde oynarsak,şampiyon olmamız çok zor. Kolay maçları kaybetmemiz bu yavaşlığın göstergesi.
  • Bizim taraftarı anlamıyorum hakikaten. Takım ligin en iyi istatistiklerine sahip, sezon başı o kadar eksik varken şu ana kadar 20 puan toplanılmış. Hocayı eleştirmenize saygı duyarım, zaten ben de eleştiriyorum. Ama şimdiden yok şu hoca yok bu gelsin derseniz saçmalamaktan öteye gidemezsiniz. Puan kayıplarının tek sorumlusu da hoca değil. Bazı futbolcuların bencilce (örn. Rodrigues'in Kayseri maçında ki pozisyonu gibi) davranmasının ve bireysel hataların olması da puan kayıplarının en büyük sebebi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Sergen’i de tercih ederim ama o bizi tercih eder mi?:)
    Formayı giymiş zamannında

• Mesut özil bize gelirse şaşırmam. Çok büyük oyuncu ama inanılmaz temposuz , sahada yürüyor. Tam türkiye ligi kıvamına gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

Mesut özil bize gelirse şaşırmam. Çok büyük oyuncu ama inanılmaz temposuz , sahada yürüyor. Tam türkiye ligi kıvamına gelmiş.
    Mesut gelirse sistem değişir çok net. Böyle bir sistemle çıkarız ;

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Bu sistem de Rodrigues boşa çıkar (Çıksında zaten). Moses - Dirar sağ kanat bekte değişmeli olarak oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Mesut gelirse sistem değişir çok net. Böyle bir sistemle çıkarız ;

Bu sistem de Rodrigues boşa çıkar (Çıksında zaten). Moses - Dirar sağ kanat bekte değişmeli olarak oynar.

Alıntıları Göster
    Mesutdan bağımsız olarak ersun hoca pasla oyun kurmaya devam edecekse 3’lü savunma denemek mantıklı geliyor. Çünkü rakip baskı yaptığında geriden oyun kurmakta zorlanıyoruz. Rakipler genelde 4-4-2 kapanıyor , 3’lüye dönünce bir oyuncu boşa çıkıyor. Böylece daha rahat oyun kurabiliriz. Ayrıca 3’lü savunma mesut , kruse tarzı oyuncuları oynatmak açısından daha rahatlatıcı olur diye düşünüyorum.

• Riyakar aykutun yine fenere hiç bir faydası dokunmadı, bugğn sivasta berabere kalsa milli araya lider girebilirdik. Kıskançlığından hasetliğinden kendini yiyordur, senide üstlerine koyup şampiyon olacaz aykut!

• Kanatlarımız inanılmaz verimsiz 2 maçtır. Adamlar sadece kendilerine oynar oldular hele de moses. Niye kahraman olmaya çalışıyorlar anlamıyorum, kanat mevkisinde doğru düzgün rekabet de yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Kanatlarımız inanılmaz verimsiz 2 maçtır. Adamlar sadece kendilerine oynar oldular hele de moses. Niye kahraman olmaya çalışıyorlar anlamıyorum, kanat mevkisinde doğru düzgün rekabet de yok.
    Isla var ne verkaç yapılıyor ne bi şey, Dirar geçsin gör sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Isla var ne verkaç yapılıyor ne bi şey, Dirar geçsin gör sen.

Alıntıları Göster
    Isla çok formsuzdu haftalardır, dün atılarak tüy dikti. Hasan ali de kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kanatlarımız inanılmaz verimsiz 2 maçtır. Adamlar sadece kendilerine oynar oldular hele de moses. Niye kahraman olmaya çalışıyorlar anlamıyorum, kanat mevkisinde doğru düzgün rekabet de yok.
    Kanatlarda kanat değil ki. Moses desen en verimli dönemini Conte yönetimin de 3-4-3'ün sağ kanat bekinde geçirdi. Rodrigues'de aynı Baroni gibi. Canı isterse oynuyor. Eğer 13/14 sezonu gibi oynayacaksak iki tane sağlam kanat-forvet lazım. Ahmed Musa geldi diyelim, bir tane daha kanat-forvet lazım. Yok biz kanat-forvet almayı düşünmüyoruz derlerse sistem değişecek o zaman.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    İsla ve hak köfü, kayseri golü hak yüzünden yedik. İsla orta yok pas yok boş bi adam

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Gördümüz mü rezil bir oyunla iki tane yedi tertemiz verdi maçı aykutçuk 🤣

• quote:

Isla çok formsuzdu haftalardır, dün atılarak tüy dikti. Hasan ali de kötü.

Alıntıları Göster
    Yok anlatamadım. Moses, Isla ile oynuyor o sıkıntı yaratıyor bence, şimdi Dirar'la daha iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Küme düşme hattındayken maç kazandıramayan adama durum berabereyken Tezahürat yapanlara bak.Ben takımımın onurunu ayaklar altına alanları istemiyorum sen kümeden bahsediyorsun kafaya bak ya.

Kupada gol atamadan eleniyoruz sana normal geliyor ben mi takım küme düşsün isteyeceğim.

Şampiyonluk için çoktan farkı açmamız lazımdı sizin zihniyetiniz yüzünden kayseriye bile maç kaybediyoruz
    Sizin anlamadığınız ne biliyor musunuz?Siz buradan ersun yanal istifa dediniz diye,yarın işine son verilecek falan sanmanız.Dalga geçmek veya küçümsemek için söylemiyorum,Ersun yanal'ın işine son verilecek kıvama gelindiğinde,zaten Fb'nin şampiyonluk şansı kalmadığı için verilmiş olacak,daha erken değil.Yani elimize,geçen seneki hüsrandan farklı bir şey geçmiş olmayacak.Oysa bizim bu sene şampiyon olmaya,seneye ş.ligine gitmeye mali açıdan oldukça fazla bir şekilde ihtiyacımız var.Yol yakınken kovun demek kolay elbet.Bunu kamuoyuna,Fb taraftarına nasıl anlatmayı planladığınızı da bir öğrensek?Hadi kampa karı kız attı kısmını yemiş gibi davranmıştık geçen sefer,ya bu sene?Sonuçta ligin dibinde falan değil yarın alanya kazanırsa,liderin sadece 2 puan gerisinde olan bir takım var,umut vermiyor demek biraz saçma görünmeyecek mi?Kayseriye 1-0 yenildi diye kovduk mu diyeceksiniz gerçekten?Bu saatten sonra kimi getireceksiniz ki hem,zaten o apayrı muamma,hiç girmemek daha doğru.E yeni getirdiğiniz hoca,saçma sapan sonuçlar alırsa,eski teknik direktörünü seven taraftarı nasıl zaptetme planındasınız,bari onu öğrensek?Yok ama hoca gitsin,gitsin de,ya sonrası ne olacak?8-10 arasında takılırsak onurumuz yerine gelir elbette?Bekara boşamak kolay tadında yazıyorsunuz tamamen,ötesi yok.

• KARAKAY kullanıcısına yanıt
    Ya bunlar hep aykutun oyunları nifak tohumu ekmek. Şu durumfa şu takımda hiç bir eksik yok evet kaybedilen iki maça çok üzgğnğm antalya kayseri. Top girmedi, girmeyince girmiyor. Ts maçı 1-1 bitti o maçta dünyaları tuttu uğurcan. Takım her konuda zirvede iken bu istifa kovma muhabbetleri nereden türüyor anlamıyorum.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Bence cüzi miktara devre arasında bile alınabilir. Bu kanatlara sezon sonuna kadar güvenilmez çünkü bu gidişle. Yedekler desen Deniz vs. Allah’a emanet zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.