Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53845385538653875388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu trolleyen ve provoke etmeye çalışan başka takım taraftarı bir üyeyi şikayet ederken “yallah kendi konuna” yazdığım için düzeysiz mesajdan uyarı puanı almışım. açtım baktım TDK’ya, ne küfür ne de argo... insan gerçekten hayret ediyor. kendi konumuzda rahat edemez olduk...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtspor da aston villa maçı var trezegeut oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu ne ya hahahahahaha

yemin ediyorum boşuna okuyorum. keşke gazetecilik falan yazıp spor muhabiri olma yoluna girseydim. salla babam dur tüm gün, başka da bir halt yapmıyorsun. beleş para kazanıyorsun oh

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    aziz yıldırım olsa stoper oynattırıp mobbinge başlamıştı bile.
  • Şu tarihi ayarı Türk futbol tarihinin dönüm noktası olacakken kimse destek olmadı.

Telefon kapanırken ben ne dersem o dedi ve günümüzde dediği oldu.

FETÖ olayında da ne dediyse hepsi gerçekleşti.Uefa konusunda da ve biz böyle bi Başkan yerine çapsız birini seçtik

https://twitter.com/9elvirbolic/status/1283690541922824193?s=21

• Zor..

• Fenerbahçe Brezilya ekolüne dönmeli. Orda da hayal kırıklığı vardı ama iyi işler de çıkarıyorlardı.

• selimergin S kullanıcısına yanıt
    Beleş ve ezeli rakiplerin çöpleri ekolünden çıkarsak nereli olursa olsun sorun yaşamayız.

• Shaktar'da Mudryk var, keşke alabilsek. Başkanın hızlı kanat tanımına da uyuyor. 19 yaşında.
  • Başkanın hızlı kanat tanımı bana çok ekstra bir şeymiş gibi gelmiyor, yavaş kanat alıyorum olur mu? iyi kanat demek istedi bence hızlı diyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Shaktar'da Mudryk var, keşke alabilsek. Başkanın hızlı kanat tanımına da uyuyor. 19 yaşında.
    Doğu Avrupa'lı futbolcular genelde ülkeleri dışında iş yapamıyorlar.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Garry Rodrigues çok hızlı bir kanat ama tam bir teknik yoksunu bir oyuncu aynı Garry gibi akılsız tekniksiz ama çok hızlı tonlarca oyuncu var dünyada bize hızlı+teknik veya Valbuş gibi hem ortacı hem serbest vuruş kullanabilecek hem de çok teknik oyuncular lazım Shaqiri tam bu tanıma uyuyor ama geleceğini sanmıyorum gelirse çok iyi olur.
  • bize topsuz alanda hızlı oyuncu lazım değil öylesi dolu anadolu takımlarında

top ile hızlı oyuncu lazım
  • Arkadaşlar sizce Fener derbiyi kazanır mı bir arkadaşla iddaya girdik de
  • Kanatlar için bize Stoch'un alemci olmayan versiyonları lazım aslında.

Dar alanda çevik, geniş alanda hızlı, topla süratli, çalım yeteneği, pas yeteneği, oyun görüşü, şut yeteneği, bitiriciliği üst düzey çok sevdiğim golcü bir oyuncuydu.

Bazıları "sadece sağa çekip vuruyor" diyordu ama alakası bile yoktu. Çaprazdan nefis paslar çıkartabiliyor, çalımla adam eksiltebiliyor, verkaçlara girebiliyordu. Ters ayaklı zımba gibi şut çıkaran kanadın sağa çekip vurmasında da bence zaten hiçbir problem yok.

Bize son yıllarda gelen en kaliteli ve bize en uygun kanatlar bana göre Stoch ve Nani'ydi. Bizim sağ ve sol kanatta 2 tane böyle ince iş yapabilen kanat olsaydı ligin altına üstüne getirirdik.

• Altta ki yorumlara gel

Akıllara bu video gelir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 53845385538653875388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.