Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52315232523352345235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zanka'nın yanından geçmesi bile almamak için en büyük neden ya. beceriksizlik bulaşır falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

zanka'nın yanından geçmesi bile almamak için en büyük neden ya. beceriksizlik bulaşır falan.
    Ben son maçı inceledim 3-4-3 oynamışlar o 3'lü savunma hattını isteyecektim daha
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    dur hele, zanka gelip asıl stoper olsun o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner çöpü bitti deniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Caner nasıl bir çöp acaba? Bu sezon 3 gol 9 asist yapmış oldukça iyi. Bizim son yıllardaki bek gole katkılarını saysak erişemezler. Ayrıca sol açıkta oynar ve yerli statüsünde. Fazlaca gol yedirdiği söyleniyor ama Novak gelirse mükemmel yedek de olur.
  • Caner'i beğenmeyene Hak + anamıza bacımıza küfreden Köybaşı müstehak

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Caner'i beğenmeyene Hak + anamıza bacımıza küfreden Köybaşı müstehak
    bence seneye caner novak'ı bile kesicek
    novak çok şişiriliyor

bana kalsa ikisinide alma git brezilyadan arjantinden 20-25 yaşında adam bul getir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 3 Temmuz 2020; 19:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

novak çok şişiriliyor

bana kalsa ikisinide alma git brezilyadan arjantinden 20-25 yaşında adam bul getir

Alıntıları Göster
    sol bekten canımız yandı Novak ve Caner işimizi görür garanti isimler hem Caner sol kanadı da yedekleyecek çift mevkide
    GG77 de geliyor ama buraya transfer şart Bursasporlu Burak diyorlar

• Caner erkin defans yapmayi bilmeyen, kademeye nasil girilir bilmeyen bir defans oyuncusu oldugu icin cop

bindirmeye nefesi yetmeyip her mac ortalama 10 tane orta yapip, 2 tanesi tuttugu icin cok yuksek bir asist gucu oldugu sanilan bir cop.

200'den fazla orta acip 9 tanesi asist olunca, kimse o toplarin ribaundlarina bakmiyor nasilsa, bari o toplarin donusunde geriye kossa, o da yok. eli belinde izliyor. cok asist yapmayla iyi bek olunuyorsa, hasan ali 2018'de 5 buyuk lig ve turkiyede en cok asist yapan bekti. dunyanin en iyi beki o zaman.

ismail koybasini kulube ben almadim. alanlara da ne guzel ettiniz demedim. kotuden ornek verip de baska bir kotuyu aklamak da anca 6. takimlarda olur. ismail koybasi kotuydu gitti, caner kotuydu geliyor. fenerbahce gidip 22-23-24 yasinda diri ve basariya ac bir oyuncu almaliyken 32 yasindaki bitik herifi aliyor. artik sezon boyu 250 orta yapip 10 tanesi gol olunca marcelo olur. derbilerde 11'de olmadigini öğrenirse de hocaya ana avrat sövüp kavga cikarip takimin moralini mahveder.

tamamen performans ve yas odakli konustum. fenerbahceye sovulen yazilari begenmesine deginmiyorum bile. nasilsa ismail koybasi sovmus, canerin de hakkidir.

hayırlı 6.lıklar

• kız olursa gönül, erkek olursa gökhan
    adam olursa da VOLKAN ULAN

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 3 Temmuz 2020; 20:23:15 >

• O hainler kalplerindeki aşkı sattılar!

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• 23yaşında ve futbola aç, ver bakalım bir örnek klavyeden yazmak kolay bıkmadınız mı frey lerden, slovenyalı salih uçanlardan
    bunlar da sözde 23 yaşında ama ne oynadıklarını gördük
    23 yaşında ve futbola aç sol beki bize yedirmezler bize gelecek 23 yaşında Frey ve Zajc'ın sol bek versiyonu büyük kumar hadi koy oynasın yapsın bir sezonda 5 gol 10 asist savunma yapsın sol dan gol yedirmesin ve hücumcu olsun
    alacağın adam hemen katkı verecek sol bek artık riske edilecek bölge değil

Caner in yedek sol bek olacağını ve sol kanat dahil 2 mevkiyi yedekleneceğini sağır sultan duydu 5 yaşındaki bebeler biliyor
    bir tek siz futboldan anlıyorsunuz

şu konuda en az 10 defa görmüşümdür ah Novak bizde olsa diye yorumlar okuduk. aldık işte hemde as sol bek olarak
    zaten şu konuya hep vurmak laf sokmak için geliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 3 Temmuz 2020; 20:23:48 >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Altına imzamı atarım.

Hasan Alinin en çok asist yapan bek olması ve canerin Fenerbahçeye ettiği küfürler zaten her şeyin özeti.

Bu taraftarın en sevdiği topçuları yazayım.

Volkan
    Gökhan-Skrtel-İsmail-Caner-Topal-ekici-Tolgay-volkan şen-rvp-deniz türüç

bunlar böyle karakter yoksunu,sakat veya sakar topçulara bayılırlar
  • Bence canerin futbolculuğuna diyecek bir şey yok, 10 numara topçudur. Mert hakan vs. geliyorsa caner de gelebilir isterse. Bir nefreti yoksa, oynayacaksa maksimum verimi verecekse neden gelmesin ki?

Benim anlamadığım GG77 neden isteniyor? GG dediğiniz adam tam almamamız gereken oyuncu tipi. Futbolda gram zevk almayan, maç bitse de eve gitsek havasında bir adam. Beşiktaşta iken hep eski yeteneklerinin ekmeğini yedi, her yıl geriye gitti. Bizdeyken gerçekten ayrı bir seviyedeydi. Şimdi gelmiş 35 yaşına, oyunda en çok koşması gereken mevkide oynuyor niye alıyoruz? Son sene beşiktaşta zar zor idare etti zaten, trajimokik bir transfer olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

novak çok şişiriliyor

Alıntıları Göster
    Caner novakı kesemez,zannetmiyorum.Novak ilk 11 için çok daha dengeli bir seçim.Caner ne zaman faydalı olacaktır ? Caner sıkışan maçlarda 60-70 gibi sol ön ya da sol bek olarak girerse iş yapacaktır.Caner'in defansif zaafları özellikle son yıllarda ortaya çıkmaya başladı.Ama hala raket gibi bir sol ayağı var.Vedat takımda kalırsa caner özellikle vedata fazladan 5-6 gol attıracak potansiyel bir orta açma özelliğine sahip.

Saçma gelecek ama ben olsam mesela takımda vedat varsa quaresmayı bile düşünürüm.Vedat fiziği ile oynayan bir oyuncu en önemli özelliği hava topları ama bu sezon takımda orta açma özelliği güçlü olan bir oyuncu yoktu ve toplamda sadece 2 tane kafa golü atabildi.Quaresma ve caner gibi safkan orta açma özelliği olan çizgi oyuncuları olsa takımda kanatlarda mesela bu sezon vedat en az 10 tane daha gol atardı kesilen ortalarda.Zamanında caner quaresma ikilisi talisca gibi kariyeri boyunca kafa golü atmamış bir adama bile kafayla bir araba gol attırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 3 Temmuz 2020; 20:39:55 >

• ben anladigim icin zaten 2 senedir bu haldeyiz ya. 2 senedir biz yanlislari soyleriz, laf sokuyor oluruz, sene sonu puan tablosuna bakariz ki bi de ne gorelim.

ben niye isim vereyim? ben scout muyum? versinler parami dunyanin 15 ulkesinde mac izleyim. bunlarin bulduklarindan da daha iyisini bulurum. zaten bizim scout ekibi yok ki, benim 2 sene once berberde izlerken bu iyiymis dedigim sivassporlularin pesine yeni dusuyorlar. siz bunlarin futbolcu izledigini mi saniyorsunuz? menajerler geliyor 10-20 kisi oneriyor aralarindan seciyorlar. stadin yerini navigasyonla bulan yonetim kurulu uyeleri var, bu kulup isliyor mu sanıyorsunuz?

adamlarin beceriksizliginin ayni adamlara kalkan olmasi da cok garip. bunlar iyi topcu bulamıyorlar o zaman moruklara razi olalim nedir. bulamiyorlarsa bulabilen gelsin. niye eljif elmas bulamiyorlar? cok mu buyuk is? niye aldiklari gencleri bile dogru duzgun oynatmiyorlar? dun s.rdar ali gencler oynayacak dediniz oynamiyorlar dediginde 3 temmuz falan diyor.
    yönetim bu kafayla devam etsin bakalim yine "laf sokucular" mi hakli cikacak polyannalar mi

ali koc'un 2 senedir yaptigi tek dogru is var o da cebinden para vermek. zaten o olmasa su an cok baska seyler konusuluyor olurdu. her dediginin tersini yapip surekli korunan baska biri var mi? money effect.

yanlis iste yanlis. bu kadar basit. parayla adam satmasi gerekirken anca oyle toparlanacakken ihtiyarlar heyeti yapiyor, aldığı genclere az sure veriyor. yanlış yanlış yanlış. 2x2=4

• bu takimin ilk 11 yas ortalamasini 24 yapsinlar 8. bitirsinler 2 sezon boyu laf edersem namussuzum. gitsinler 6 ay oyuncu izlesinler. bu cok utopik bir is degil. bir futbolcunun topa vurusundan, paslarindan, sarfettigi efordan ne olacagini anlarsin. tek yapman gereken onu işlemek. onun icin de emekli yat soforlerini getirmezsin, isleyebilecek adam getirirsin. biz de deriz ki bizim bu adamlari işleyip satmaktan baska caremiz yok. herkes tamam der.

zaten bu dedigimizi yapmiyor da ne oluyor ki? 2 senedir şampiyon oluyoruz da bizim mi haberimiz yok? genc olsun diyince ağzını acan genclerle basari hemen gelmiyor diyor. sen git nerde paragoz, alemci, içi geçmiş, ruhsal problemli dede varsa topla getir. takimda ne huzur ne disiplin kalsin. 6. bitir her sezon. sonra takipcilerin de bu doymuş ihtiyarlarin gelisini "acil basari ihtiyaci" diye lanse etsin

• KÜRT BEDO ÖLDÜ.

FREUD FETHİ ÖLDÜ.

FARİS SARIYAYLA ÖLDÜ.

ÜSTÜN KISA ÖLDÜ.

DEMİR GÖRKEMLİ ÖLDÜ.

CERRAHPAŞALI HALİT ÖLDÜ.

SÜLEYMAN ÇAKIR ÖLDÜ.

İŞTE BEN POLAT ALEMDAR, KARŞINDAYIM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 3 Temmuz 2020; 20:57:42 >

• 
Sayfa: önceki 52315232523352345235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.