Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49684969497049714972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Zajc kupa maçlarında bile vasatı aşamayan bir oyuncuydu, ne yaptı da oynamayı haketti?
    Işık veren oyuncu kendini belli ediyor kusura bakma.
    Daha önce Zajc için bir analiz paylaşmıştım, ondan spnra da her oynadığı maçta özellikle dikkat ettim. Topla ne yapıyordan çok topsuz ne yapıyor bu adam diye baktım, farketmemiş olabilirsiniz doğaldır ama bu adama takıö uyum sağlayamıyorum, sürekli golü kokluyor verdiği paslar zeka dolu, hiç boş adam falan değil.

Forma kapma meselesi ise komik, sol kanatta Tolga, stoperde Jailson oynadı yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben de ikisine de kabulüm fakat benim de gönlüm Bjelicadan yana ama Erol Bulut gelirse de sonuna kadar desteklerim, bizim taraftarın kötüleyeceği kesin şimdiden onun da hazır olması lazım eğer ki gelicekse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Aynen öyle ben de ikisine de kabulüm fakat benim de gönlüm Bjelicadan yana ama Erol Bulut gelirse de sonuna kadar desteklerim, bizim taraftarın kötüleyeceği kesin şimdiden onun da hazır olması lazım eğer ki gelicekse.
    Daha önce Ersun Yanal diyenlerin hoca için eleştiri yapması komik olur, bence hakları da yok. Bir an önce anlaşmalıyız. Erol hoca ise sezo sonu için Hırvatsa hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bize kümeden çıkaracak adam değil şampiyon yapacak adam lazım bu açıdan bakarsak Yılmaz Vural Rıza Çalımbay gibi hocalar Okan Buruk'tan çok daha iyi. Başakşehir'in başına odun koy yine ilk 3'e oynarlar yıllardır aynı sistem ve birbirlerini gözü kapalı tanıyan futbolcular Başakşehir performansı kıstas olamaz.

Alıntıları Göster
    senin daha iyi bir fikrin veya adayın var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Jailson çağı geçmiş bir oyuncu değildir bazı topçular gibi. Top kapan, ayağı düzgün, dinamik bir oyuncudur. Eğer ikili orta saha düşünülüyorsa yanına topu taşıyacak bir adamla çok iyi iş yapar.

15 milyon değil 1 milyon bile etmez çünkü bu adamı stopere koyarak Fenerbahçe'ye ihanet edildi, değeri düşürüldü.

Miha Zach 10 maç bile oynatılmadı bu adamı da yermek

jailson cok hayran olduğum bir oyuncu degil ama gustavo alinmasa da jailson oraya monte edilse daha iyiydi. herkes gustavoya ölüp bitiyor, bence de takimin en iyi 2 oyuncusundan. ama onceliklerimizi dogru secmek zorundayiz. biz geçen sezon fukaraydık. senin elinde 1 tane 6 milyona oyuncu alacak para varsa onu adam olmayan yere harcarsin. sol bek yedegin yok, ya da hasan aliyi yedege atacaksan asın yok. gidiyorsun elde jailson oldugu halde gustavo aliyorsun. sonra sol bekim yok diye agliyorsun. bu ne salakliktir? artik bu karari ersun mu verdi yonetim mi ya da her ikisi birden mi kim verdiyse normal bu sonuc. keza iyi bir stoper de alinabilirdi. cok merak ediyorum jailson+stoper ya da jailson+sol bek ile bundan kotu mu olurduk. plansız kulup.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

jailson cok hayran olduğum bir oyuncu degil ama gustavo alinmasa da jailson oraya monte edilse daha iyiydi. herkes gustavoya ölüp bitiyor, bence de takimin en iyi 2 oyuncusundan. ama onceliklerimizi dogru secmek zorundayiz. biz geçen sezon fukaraydık. senin elinde 1 tane 6 milyona oyuncu alacak para varsa onu adam olmayan yere harcarsin. sol bek yedegin yok, ya da hasan aliyi yedege atacaksan asın yok. gidiyorsun elde jailson oldugu halde gustavo aliyorsun. sonra sol bekim yok diye agliyorsun. bu ne salakliktir? artik bu karari ersun mu verdi yonetim mi ya da her ikisi birden mi kim verdiyse normal bu sonuc. keza iyi bir stoper de alinabilirdi. cok merak ediyorum jailson+stoper ya da jailson+sol bek ile bundan kotu mu olurduk. plansız kulup.

Alıntıları Göster
    Ben burada yazın sürekli yazdım, Fenerbahçe düşmanı, yıldız düşmanı, hain falan ilan edildim, bir kaç kişi kendince hakaret falan etti. Sadece ben değil başka arkadaşlarda yazdı, hatta sezon başından beri Ersun ile olmaz denildi o arkadaşlarda deli yerine konuldu.

Sadece Jailson değil ki, Tolga, 6 ay önce 3 milyona aldığın Tolgay, Ozan, Emre ne ararsan var, 6 milyonu da göm Kolarov'a mis.

• Al sana wonderkid, bu çocuğu getiremiyorsa fenerbahçe bitmiştir. Kirala 2 yıllık koy 10m satın alma opsiyonu mis
    https://www.transfermarkt.com.tr/felix-correia/profil/spieler/479648

https://sofifa.com/player/253167/felix-alexandre-a-sanches-correia/200044/

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Kiralamasına kiralarsın da opsiyonla falan alamazsın bence City aldıysa vardır bir bildiği ama kiralık olarak getirilebilir güzel oyuncuya benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Kiralamasına kiralarsın da opsiyonla falan alamazsın bence City aldıysa vardır bir bildiği ama kiralık olarak getirilebilir güzel oyuncuya benziyor
    Sancho'yu 7 milyona satmışlar, kendini daha kanıtlamamış bir oyuncu için 10m opsiyona hayır demezler, al parlarsa opsiyonu kullanıp daha yükseğe sat. Söz konusu oyuncu ve benzerlerinin fenerbahçeye hayır diyeceğini hiç sanmıyorum. 23 yaşında ne olduğu belirsisz jailson zajc gibileri alınacağına 18lik 19luk bu tür wonderkidler alınmalı.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Ne diyelim hocam muhtemelen gündemimizde bile yok böyle oyuncular yani gelirse güzel olur baktım da süratli ve adam eksiltebilecek bir oyuncuya benziyor
  • Malum arkadasimiz, yine bir wonderkid paylasip. ''Fenerbahce bunu alamiyorsa kapatsin kulube demis''

Birincisi wonderkidler niye fenerbahceye gelsin? sen onu ne vereceksin?

1. Son 10 yilda kac tane ucuz scout transferi yapip sattin? (elif haric)
    2. Gelen wonderkid'i proje olarak ne sunacaksin?
    3. Takimin basinda gencleri sans veren bir hocan varmi?
    4. Hangi parayla alacaksin? Jadon Sanchoya ornek vermis, kahkaha attim. Sanchoyu alan takim Borussia Dortmund son 10 yilin en efektif genclere yonelen bir kulup, hocasi, oyun felsefesi, oyun plani, scoutinge komple genc wonderkidleri uygulamis bir kulup.
    5. Oyuncuya nasil gelistireceksin?
    6. Wonderkidleri 1 tane kulup istemiyor, en az 4-5 takim teklif yapiyor. Oyuncu aptal degil, hangi takimda daha cok sans bulup, daha cok gencleri parlatan kulupleri gidiyor.

Artik gerckten su wonderkid ve genc yetenek muhabetti baymaya basladi.

Bize wonderkid lazim degil, bize Novak, Nwakame, Ekuban, gibi adamlar lazim. Ucuz ama cok is yapacaklar oyuncular.

Hala ogrenemediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyendinaga -- 4 Haziran 2020; 22:1:15 >

• şu gelsin, bunu alalım......... hep aynı laflar. işi bilen bir td gelsin hele. bu td eldeki, şimdi sizin "çöp" dediğiniz adamlardan yıldız yaratırsa ne olacak? zaten yapılması gereken bu. jailson, zajc, ozan vb. kötü oyuncu mu, kesinlikle değil. ama oynatacak hoca olursa.. lütfen 3 dakika bunları düşünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailson = vasat
    Zajc = Kotu
    Ozan = overrated
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyendinaga

Malum arkadasimiz, yine bir wonderkid paylasip. ''Fenerbahce bunu alamiyorsa kapatsin kulube demis''

Birincisi wonderkidler niye fenerbahceye gelsin? sen onu ne vereceksin?

1. Son 10 yilda kac tane ucuz scout transferi yapip sattin? (elif haric)
    2. Gelen wonderkid'i proje olarak ne sunacaksin?
    3. Takimin basinda gencleri sans veren bir hocan varmi?
    4. Hangi parayla alacaksin? Jadon Sanchoya ornek vermis, kahkaha attim. Sanchoyu alan takim Borussia Dortmund son 10 yilin en efektif genclere yonelen bir kulup, hocasi, oyun felsefesi, oyun plani, scoutinge komple genc wonderkidleri uygulamis bir kulup.
    5. Oyuncuya nasil gelistireceksin?
    6. Wonderkidleri 1 tane kulup istemiyor, en az 4-5 takim teklif yapiyor. Oyuncu aptal degil, hangi takimda daha cok sans bulup, daha cok gencleri parlatan kulupleri gidiyor.

Artik gerckten su wonderkid ve genc yetenek muhabetti baymaya basladi.

Bize wonderkid lazim degil, bize Novak, Nwakame, Ekuban, gibi adamlar lazim. Ucuz ama cok is yapacaklar oyuncular.

Hala ogrenemediniz.
    Trabzon un çöplerini örnek verenin futbol bilgisinden şüphe ederim. Hükümet olmasa Trabzon bu olduğu yerde olamazdı. Kafayı kullanın biraz.

• Tyendinaga kullanıcısına yanıt
    zico verim alana kadar, bu taraftar her maç deivid'e küfür ediyordu. sonra maç kurtarmaya başladı deivid.
    bu sadece bir örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 5 Haziran 2020; 0:23:12 >
  • ''Trabzon un çöplerini örnek verenin futbol bilgisinden şüphe ederim''

Senin Novakin gibi bir bekin yok
    Senin Nwakame gibi kanat forvetin yok
    Senin Ekuban gibi hem forvet hem kanat oynayip skor verip oyuncun yok.

Ustelik cop diyor haha, bunlar copse bizimkinler ne anlatirmisin?

• hain oğlu hain. cibiliyetsiz, beş para etmez yandaş. seni o makam ve mevkilere getiren ağababaların elbet gidecek. umarım hayatta olursun o zamana dek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 4 Haziran 2020; 23:41:55 >
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    bu limak holdingin şeysi değil mi? habire ihaleleri kazanır filan ya, oradan tanıdım.

• Kötü bir oyuncuyu vasat gösterecek bir taktik, sistem, anlayış bulmadan bu işler düzelmeyecek, ne mükemmel bir altyapımız ne süpersonik paramız ne de son 5 senedir harika başarılarımız var.

Kulübün 3 milyar tl borcu var.
    Kulübün albenisi yok.
    Kulüp son 5 senedir şampiyonluk görmedi.
    Altyapımız son 5 senede kaç tane as takıma oyuncu çıkardı?
    Taraftarın inanılmaz boğucu bir baskısı ve batıl inançları var.
    ... Bir sürü şey, gerçekleri görüp öyle değerlendirme yapmak lazım.

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Ulan harbi karaktersiz yalama bi adam çıktı bu nasıl bizim kulübümüzde görev almış nasıl güvenmişiz böyle bir haine aklım almıyor ya az kaldı az sizin de devriniz biticek.
  • 
Sayfa: önceki 49684969497049714972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.