Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49554956495749584959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben şahsen kaleci transfer edilmesini istemiyorum bütçemiz sıkıntılı olacağı için. Zaten kaliteli bir stoper alırsak Altay'ın sırıtmayacağını düşünüyorum ve Berke'de dönerse iyi rotasyon olur Harun'la. Kemik kadromuz iyi bize sadece sol,sağ bek ve sol,sağ kanat lazım. Bir de kaliteli forvet yedek. Vedat bir sene kalsa bizim için daha iyi olur şampiyon olursak çok yüksek fiyata gider.
  • Çöp adamları yazıyorlar allahım yarabbim. Bu insanlarla nasıl aynı ülkede yaşıyorum ben...

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Novak asist özelliği değil gol özelliği olan bir oyuncu,asist yapmamış olması üzerinden yorum yapmak biraz talihsiz bir yorum olmuş.En son böyle talihsiz açıklamaları aziz yıldırım yapmıştı gökhan gönül madem bu kadar iyi sağ bek 9 yılda niye 2 şampiyonluk var demişti.

Alıntıları Göster
    Aynen sol bek alırken ayak numarasına bakmak lazım doğru söyledin .
  • novak yerine caner gelsin daha çok iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Çöp adamları yazıyorlar allahım yarabbim. Bu insanlarla nasıl aynı ülkede yaşıyorum ben...

Fenerbahçe'nin bütçesi yok ki, insanlar ona göre beleş ya da tahminlerince az bonservis verilecek adamları öneriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Fenerbahçe'nin bütçesi yok ki, insanlar ona göre beleş ya da tahminlerince az bonservis verilecek adamları öneriyorlar.

Alıntıları Göster
    Dedikleri isimlere de para verilecek ama hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • para yok demiyor, para az diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyendinaga

Bu arada ''scouting'' illa genc demek degildir.

Nwakame
    Ekuban
    Novak

Bunlari Trabzonspor 3m euroya aldi, TOPLAM 3m euro.

Scouting budur, dogru oyuncuyu, dogru sisteme, dogru fiyata alabilmektir.

Ekuban ve Nwakame suan Trabzon satmak istese, minimum 5m euro oyuncu basina rahat satar.

Nwakame yi arap kulupleri zaten istiyormus.

Bizim boyle oyuncular almamiz lazim
    İşler kötü gidince Trabzonuda görecegiz nasıl takımın yarısını Galatasaraya kaptıracaklar .

Sosa 4 milyon alırken Ekuban 600 bin euroya oynuyor , sorloth 1.8 alıyor . İşler kötü gitsin bakalım o zaman iyi mi yönetecekler kötümü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 31 Mayıs 2020; 17:7:22 >
  • Son durumlar ne arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

İskandinavya, Kuzey-Güney Amerika zaten saydığın takımların arka bahçesi olmuş durumda. Buralardan adam kovalamayacaksın. Hollanda-Almanya-Fransa'daki gurbetçiler, bu takımların henüz arka bahçesi haline gelmemiş Balkanlar ve 80 milyonluk Türkiye'den bu adamlardan önce pekala bulabilirsin genç oyuncuları. Zeki'yi Lille'den önce keşfetmek çok mu zordu? Adam İstanbul'da bir lig altında oynuyordu. Yetmedi 180 dakika sana karşı oynadı.

Üstümdeki mesajına katılıyorum bu arada. Genç oyuncular için yazdım bunu.
    Kültürel bağımızın da olduğu balkanlar bizim için bulunmaz bir fırsat.

Misal Kosova milli takımında çok kaliteli topçular var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 31 Mayıs 2020; 17:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

novak yerine caner gelsin daha çok iş yapar
    nE
  • Oyuncu yetiştirme, scouting konusunda trabzonspor ligdeki diğer takımlardan fersah fersah önde. Bu düzeni birkaç yıl daha sürdürürlerse benfica, porto, shaktar klasmanına adım atmış olurlar.
    Biz hala caner gökhan mevlüt HAK tolgay tolga alper deniz zanka rami falette lerle uğraşalım.
    2 saat fifa fm oynayan adam bu yönetimden daha iyi daha karlı transfer yapar eminim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

eğer en yüksek maaşı teklif edersen gelir

zajcı nasıl aldık sanıyorsunuz

Alıntıları Göster
    Zajc genç yetenek değil, orta yaşlı vasattır en fazla.
    Ayrıca hiçbir genç yetenek fenerbahçeye yar olmaz demek anlamsız. Ajax'ın alacağı oyuncu ayrı fenerbahçe'nin ki ayrı. Portekiz liginde harikalar yaratan 19luk genci tabiki fenerbahçe alamaz ama iyi bir taramayla çok yetenekli oyuncular bulunur.
    Bu kulüpte alex, carlos, hoojdonk, nani, kjaer hatta gustavo gibi adamlar oynamış, bu referanslar bile büyük artı..

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

nE

Alıntıları Göster
    novak = iskandinav hasan ali
  • Şu an ki duruma göre Isla, HAK, Ekici ve Ciğerci'nin sözleşmeleri bitiyor di mi?
  • Arkadaşlar bu takım neden ligin ilk 3-5 haftasında defans kötü olsa da iyi oynuyorda şimdi neden kötü olduğuna dair sorunu çözerseniz, gelecek sezonu kurtarabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawkerx -- 31 Mayıs 2020; 18:32:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Oyuncu yetiştirme, scouting konusunda trabzonspor ligdeki diğer takımlardan fersah fersah önde. Bu düzeni birkaç yıl daha sürdürürlerse benfica, porto, shaktar klasmanına adım atmış olurlar.
    Biz hala caner gökhan mevlüt HAK tolgay tolga alper deniz zanka rami falette lerle uğraşalım.
    2 saat fifa fm oynayan adam bu yönetimden daha iyi daha karlı transfer yapar eminim..
    Size kulüpte masa başı iş verelim, gelin yarın başlayın. Bütçeler vs her şey kontrolünüzde olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Size kulüpte masa başı iş verelim, gelin yarın başlayın. Bütçeler vs her şey kontrolünüzde olacak.

Alıntıları Göster
    Olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Olur.

Alıntıları Göster
    Yapamazsanız suçlu görülmeyeceksiniz, bir de yerinize gelen kişi sizi çok aratacak falan falan. Hikaye tanıdık geldi mş aüsdşaüğsdpüğads

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    2 saat oynayani bilmemde düz mantık düşünenler senin gibi iyi yonetemez emin ol. Gs ve Fb sampiyinluk icin başlar lige hazırlıklarını ona gore yapar olmadığı taktirde tepkide ona gore görür. Sen trabzonda ne baskısı görüyorsun olmasam ne olur diyor herifler, besiktas 10 yil olmasa ne olur sanki baski mi var heriflerde. 6 yildir olamıyorsun birde o adamın ustundeki baskiyi düşün riske atabilri mi kulübü.

En basiti gs her sıkıştığında terime sarılıyor bir sebebebi var zorundasin bazi şeylere deneme yanilma takimi degil bunlar.

• 
Sayfa: önceki 49554956495749584959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.