Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49524953495449554956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kenan karaman'ın mevkisi nedir ??? milli takımdan biliyorum sadece tam bir mevkisiz oyuncu izlenimi bıraktı bende.Yıllardır bir bitmedi şu mevkisiz oyuncu sevdamız ayew-zajc-deniz türüç-kruse şimdi de kenan karaman ne oynadığını çözemediğim bir oyuncu kendisi.Yıllardır 2 milyondan bişey olmaz 3 milyondan bişey olmaz diye saçtık paraları saçtık paraları.Ucuz etin yahnisi yavan olur kardeşim.Böyle 2-3 milyona adam alacaksanız gidin brezilyada kumar oynayın.Son 15 yılda gelen brezilyalılardan iş yapmayan bir diego ribas var gerisi çatır çatır oynadı,2. lig topçusu wederson bile geldi şampiyonlar liginde sırıtmadan oynadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Kenan karaman'ın mevkisi nedir ??? milli takımdan biliyorum sadece tam bir mevkisiz oyuncu izlenimi bıraktı bende.Yıllardır bir bitmedi şu mevkisiz oyuncu sevdamız ayew-zajc-deniz türüç-kruse şimdi de kenan karaman ne oynadığını çözemediğim bir oyuncu kendisi.Yıllardır 2 milyondan bişey olmaz 3 milyondan bişey olmaz diye saçtık paraları saçtık paraları.Ucuz etin yahnisi yavan olur kardeşim.Böyle 2-3 milyona adam alacaksanız gidin brezilyada kumar oynayın.Son 15 yılda gelen brezilyalılardan iş yapmayan bir diego ribas var gerisi çatır çatır oynadı,2. lig topçusu wederson bile geldi şampiyonlar liginde sırıtmadan oynadı.
    Kenan Karaman,Sinan Gümüş ve Ahmed Kutucu'nun isminin bizle anılması normal. Üç oyuncununda menajerlik şirketi aynı. EMG Mundial. Bu şirket Max Kruse'nin de menajerliğini yapan Ersin Akan'a ait. Kenan'ın mevkisine gelecek olursak kendisi sol kanat-forvettir. Ama boyu (1.89) itibariyle de santraforda oynayabiliyor. TM verilerine göre oynadığı son maç 5 santraforda oynamış ve 5 gol atmış. Üşenmedim bu sezon ki gollerine baktım, dediğiniz gibi oyuncunun net bir mevkisi yok. Hücum hattının 3 bölgesinde de oynayabiliyor. Ama ileri uçta, özellikle çift santrafor oynanan maçlarda kendisi etkili olmuş. Top indirme ve saklayabilme özelliği olumlu. Gol fırsatçılığı var ve kafa toplarında etkili. Bitiriciliği fena değil. İşimize nerede yarayacak diye sorarsınız 60' dan sonra gol lazım olduğu dakikalar çift santrafor da etkili olabilir. Bazı maçlarda da taktiksel açıdan değerlendirilebilir. Oyuncunun 2 mil. €'luk çıkış maddeside kulübü küme düşerse geçerli olacak. Fortuna Düsseldorf oynadığı son 6 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik almış. Kadrosunda Kaan Ayhan gibi ayağı temiz, stoper ve sağ bek oynayabilen oyuncumuzda var. Zaten kadroda ki en değerli oyuncu kendisi. Küme düşerler mi bilmem ama oynadıkları son maçlara göre kümede kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Muhtemelen Kaan'ın da çıkış maddesi vardır. Ama kendisi Türkiye ligini tercih etmez diye düşünüyorum. Zaten öyle birşey olursa talipleri çok olur. Keşke Düsseldorf küme düşsede Kenan-Kaan paket yapsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Kenan Karaman,Sinan Gümüş ve Ahmed Kutucu'nun isminin bizle anılması normal. Üç oyuncununda menajerlik şirketi aynı. EMG Mundial. Bu şirket Max Kruse'nin de menajerliğini yapan Ersin Akan'a ait. Kenan'ın mevkisine gelecek olursak kendisi sol kanat-forvettir. Ama boyu (1.89) itibariyle de santraforda oynayabiliyor. TM verilerine göre oynadığı son maç 5 santraforda oynamış ve 5 gol atmış. Üşenmedim bu sezon ki gollerine baktım, dediğiniz gibi oyuncunun net bir mevkisi yok. Hücum hattının 3 bölgesinde de oynayabiliyor. Ama ileri uçta, özellikle çift santrafor oynanan maçlarda kendisi etkili olmuş. Top indirme ve saklayabilme özelliği olumlu. Gol fırsatçılığı var ve kafa toplarında etkili. Bitiriciliği fena değil. İşimize nerede yarayacak diye sorarsınız 60' dan sonra gol lazım olduğu dakikalar çift santrafor da etkili olabilir. Bazı maçlarda da taktiksel açıdan değerlendirilebilir. Oyuncunun 2 mil. €'luk çıkış maddeside kulübü küme düşerse geçerli olacak. Fortuna Düsseldorf oynadığı son 6 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik almış. Kadrosunda Kaan Ayhan gibi ayağı temiz, stoper ve sağ bek oynayabilen oyuncumuzda var. Zaten kadroda ki en değerli oyuncu kendisi. Küme düşerler mi bilmem ama oynadıkları son maçlara göre kümede kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Muhtemelen Kaan'ın da çıkış maddesi vardır. Ama kendisi Türkiye ligini tercih etmez diye düşünüyorum. Zaten öyle birşey olursa talipleri çok olur. Keşke Düsseldorf küme düşsede Kenan-Kaan paket yapsak

Alıntıları Göster
    Kaan Ayhan tr ye gelse bile en erken 5 sene sonra gelir. Aklı başında bir futbolcu, elinde kariyer fırsatı varsa yurtdışından Tr ye gelmez.

• Filip Novak ile anlaştığımız haberleri ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım %100 doğrudur. Novak ve Caner ikilisi bize 3 yıl sol kanat bek aratmaz. GG meselesine de gelecek olursak eğer 1 yıllık anlaşma yapılıp maaşıda uygun olacaksa karşı çıkmam. Kendisi 25 maç rahat oynar. Adamın bu yaşına rağmen yaptıklarıda ortada. Caner'de aynı şekilde oynadığı son 3 sezona bakın. Hücum olarak yaptıkları ortada. 3 sezonda 26 asist ve 5 gollük bir istatistiği mevcut. Hasan Ali ise 3 sezonda 5 gol 12 asist yapmış. Arada ki fark ortada. Caner işi olmazsa bizimkiler Hasan Ali ile uzatır benden demesi. Caner'in savunma performansı çok iyi değil bunuda kabul ediyorum. Ama bunu bir şekilde telafi edebiliriz. Önemli olan hücuma katkı vermesi. Bek sorununu bonservis vermeden çözersek 2 tane sağlam kanat-forvet alabiliriz. Muriqi ve Max Kruse'ninde durumuna göre de bonservisi elinde olan Artem Dzyuba ve Carlos Eduardo düşünülebilir. Sözleşmesi biten oyuncular arasında gerçekten işimize yarayacak oyuncular mevcut. FFP varken mutlaka değerlendirmeliyiz. Birde elde ki şu vasat oyunculardan da bir şekilde kiralık veya karşılıklı fesih ile kurtulmalıyız. Bir ihtimal satabileceğimiz oyuncular Jailson,Zajc,Frey ve Zanka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Kaan Ayhan tr ye gelse bile en erken 5 sene sonra gelir. Aklı başında bir futbolcu, elinde kariyer fırsatı varsa yurtdışından Tr ye gelmez.

Alıntıları Göster
    Bende sizin gibi düşünüyorum. İşte bir ihtimal Düsseldorf küme düşer ve çıkış maddeside varsa kesinlikle teklif yapılmalı. Gelir gelmez onu bilemem. Tolgay'a 2 mil. € maaş verdiğimiz yerde kendisine çok daha iyi bir teklif yapabiliriz. Uzun bir süre ayağı temiz stoper sorunumuzda olmaz. Hayaller işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Sana çok şey yazar çizerimde. Ne olduğunu anladım ben senin ve onu burda söylersem ceza alırım. Ama şunu söyleyeyim eski her şey bitti artık. Fenerbahçe hiçbir zaman birilerine muhtaç olmadı, olmayacakta. Elbet her sistemin içinde çürük elmalar vardır ama o çürük elmaların ayıklanması için önce sepetin başında duracak adam lazım, o da olmayınca böyle oluyor. Sizin gibilerde çıkıp bir şampiyonluk için satabileceği her şeyi satmaya kalkıyor. Fenerbahçe'yi sindiremediniz, sindiremezsiniz de. Ama bugün iyi gözüken her şeyin akıbeti yarın belli olacak. O zaman hesap görülecek.

Alıntıları Göster
    Fenerbahçelilik öğreten tiplere bak. 17/18’de neler dediğinizi bilmiyoruz ya. Takım kaybetse de Aykut Hoca’yı eleştirsek, şampiyon olmayalım da Ali Koç gelsin vs. O sene hakemler Fenerbahçe’yi doğrarken şampiyonluğa gidem takımı ıslıklamakla meşguldü taraftar. Ben hepinizin ne olduğunu biliyorum merak etme.

Fenerbahçe‘yi manevi olarak bitirdiniz. Aykut Kocaman’a 4 senede 3 GS şampiyonluğu gördü diyip, bu sene hakemlerden bahsedecek haldesiniz işte. Öyle bir duruş. Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım’ın bu kulübe kazandırdıklarını rüyanızda göremezsiniz daha. UEFA Yarı Finali’ni geç UEFA’ya katılırsan iyidir. Hayatındaki tek başarı Aykut Kocaman’ın sistemine konup şampiyon olan adamı kurtarıcı olarak getirdiniz sonuç ortada. Kimi destekleseniz hal ortada hala susmuyorsunuz.

Sisteme karşı mücadele ettik, elimizden geleni yaptık ama değersizleştirdiniz. Kongrede kaçan şampiyonlukları tamamen ‘yönetim’ suçu olarak görenler alkışlandı. 3 Temmuz’da neler olduğu belli tipler kulübe geldi. Uzar gider...

Normalde uğraşmaya değmezsiniz de yazalım dedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 30 Mayıs 2020; 9:28:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dorukhan, Novak. hele şükür , böyle isimlerle gelin bize.Emre varlığını hissettirmeye başlamış
    Kenan'ı pek bilmiyorum inşallah kanat forvet oynayabiliyordur kanat forvet çok kritik

• Sözleşmesi bitmeden kimseyle görüşmüyoruz, Novak haberi doğru değil tahminimce.
  • "Fenerbahçe'nin gelecek sezon için kadrosunda düşündüğü Brezilyalı Juan Jesus'a Galatasaray da talip oldu.

İtalyan basını, iki ezeli rakibin Roma'da forma giyen 28 yaşındaki stoperi transfer etmek istediğini iddia etti. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Jesus için kıyasıya bir yarışa girdiği belirtildi.

Transferde önceliği stopere veren Fenerbahçe'nin Jesus için Galatsaray'a göre daha ısrarcı olduğu iddia edildi. Ancak sarı-kırmızılıların da çabuk pes etmeye niyetli olmadığı belirtildi.

Jesus'un Roma ile 1 yıllık sözleşmesi kaldığı için İtalyan ekibi, Brezilyalı oyuncuyu bu yaz satmak istiyor. Galatasaray ve Fenerbahçe gelişmeleri yakından takip ediyor."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK; Atiba, GG, Caner'e yıllık 250 bin euro teklif edecekmiş.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Zaten Novakın sözleşmesi bitiyor bize gelirse ilaç gibi olur hem çok da yaşlı değil Hasan Aliden küçük diye biliyorum Dzyuba forvette makine gibi iş yapar ama Dzyuba gibi bir forvetin iş yapması için orta açan kanatların ve beklerin olması şart bu yüzden önceliğimiz bekler ve kanatlar olmalıdır.
  • Yabancı sınırı kararları bu sene mi geçerli?

• Hoca belli değil neyin transferi konuşuluyor anlamadım. Rezerv takım kurulacağı için gençleri anladık ama şu transfer dedikoduları taraftarın beklentisini yükseltiyor. Ali Koç u seviyoruz destekliyoruz ama hiç mi iletişim kanalları yok. Görmüyorlar mı taraftarı? İnsanlar işsiz, karantinada tutunacak bir inançları bir değer verdiği spor, müzik, kültür-sanat kalmış. Taraftar hergün takımdan haber bekliyor. 90 gündür teknik adam yok. Bence gelecek sene için de hüsranla başlıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 49524953495449554956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.