Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49484949495049514952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Gustavo Bayern efsanesi mi?

O kadar büyük efsaneydi ki herhalde fazla oynatarak yıpratmak istemediklerinden formunun zirvesindeyken Javi Martinez rekor bonservisle alındı.

Rummenigge, Müller, Mathaus yakın zamana gelirsek Lahm, Kahn. 3 sene takımda durdu diye bu adamların yanında mı anılacak Gustavo? Kendisi bile güler şu yorumu görse.
    Bayernle 100 maça çıkmak(ki o dönemin bayerni futbol tarihinin en iyi takomı olan pep barcelonasını bitiren yine futbol tarihinin en iyi takımlarından biri olan bayern münih) ne zamandır küçümsenecek bir şey oldu? Efsane derken tabiki lahm'la kıyaslamıyorum, ama javi Hernandez mi gustavo mu desek şu an ki bayern taraftarlarının gustavo diyeceğinden eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

İzledim bende doğruysa vedatın valizini topluyorlardır şuan :)

Anıl başaranı alsınlar balıkesirspordan

https://www.youtube.com/watch?v=ndNHn0pE-6o

Trabzonspor aldı elemanı 4 yıllık sözleşme ile bizimkilerde Fenerbahçe futbolcu yetiştirme yeri değil diye bık bık konuşsun

• [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• bence başkanın çıkıp buraya tatil yeri sanan yıldız oyuncularla işimiz yok demesi lazım gerekirse taraftarı karşısına alsın. thiago silva, verthongen, payet vs. gelsin diyoruzda bu adamlar buraya tatil yapmaya gelir

umarım bizim scoutlar boş durmamıştır güney amerikadan,iskandinav ülkelerinden balkanlardan vs. trasfer listesi hazırlamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 27 Mayıs 2020; 21:26:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

Trabzonspor aldı elemanı 4 yıllık sözleşme ile bizimkilerde Fenerbahçe futbolcu yetiştirme yeri değil diye bık bık konuşsun

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe'ye gelse hiç ederlerdi en azından potansiyeli varsa Trabzonpor'da forma şansı bulabilir milli takım da forvet kazanmış olur.
  • santrafor mevkisi bizde çok kritik Rahmi bize gelseydi süre alamazdı çift forvetli bir sistemde anca
    İsmail Yüksek,Ömer Faruk süre bulsun oynasın yeter

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hem ayrıca forvette bize altyapıdan Melih Bostan gelicek onunla ilgili de çok iyi yorumlar duyuyorum ve İsmailin oynatılacağına kesin gözüyle bakıyorum verimli bir oyuncu en azından Tolgayın oynatılmasından Tolganın oynatılmasından iyidir bence Ömerde Kruseden 10 numarayı alacak gibi görünüyor birkaç senede
  • Melih Bostan'ı övmeyen yok. nazar değecek diye korkuyorum potansiyel olarak santraforlarda kendi yaş grubunda ve benzer yaş gruplarında en iyisiymiş
    bir de Ömer Çakı var sol bek nasıl bilmiyorum ama Emre beğeniyormuş

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen Serdar Ali Çelikler de baya bahsediyor Ömer Çakıdan iyi beklenti varmış.Melih Bostana da maşallah gerçekten çok iyi olacak gibi umarım Merih gibi harcanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Bayernle 100 maça çıkmak(ki o dönemin bayerni futbol tarihinin en iyi takomı olan pep barcelonasını bitiren yine futbol tarihinin en iyi takımlarından biri olan bayern münih) ne zamandır küçümsenecek bir şey oldu? Efsane derken tabiki lahm'la kıyaslamıyorum, ama javi Hernandez mi gustavo mu desek şu an ki bayern taraftarlarının gustavo diyeceğinden eminim.

Alıntıları Göster
    O isimleri Gustavo yanlarında ne kadar komik kalıyor gör diye yazdım. Gustavo efsaneyse bunlar ne? Daha Ribery'sini falan yazmadım bak. O bile sayılmayabilir efsaneden. Efsane olmak o kadar kolay mı?

Derler derler. Hatta Mathaus'dan da iyi derler. Gustavo Pep'in Barçasını eleyen kadroda Martinez'in yedeğiydi. 1'i yedek sadece 2.5 sezon oynadı. Ayrılmasının nedeni de Dünya Kupası öncesi forma giyebileceği bir takıma gitmekti. Efsane falan abartmayı seviyorsun ama mübalağanın da bir sınır var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 27 Mayıs 2020; 22:50:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

brezilya efsanesi denebilir. efsane bir macta david luiz ve dante ile birlikte show yaptilar

Alıntıları Göster
    Arkadaş haklı o zaman. Brezilya değil de Almanya, dolaylı yoldan da Bayern Münih efsanesi diyebiliriz.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Formundasın her zamanki gibi yorumların şaşırtmıyor bizleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Formundasın her zamanki gibi yorumların şaşırtmıyor bizleri :)
    Tebrikler. Şaşırma, şaşılacak hale düşersin. Gustavo'ya Bayern efsanesi denilince şaşırmıyorum ben artık mesela. Gustavo posterin hazır mı? Gün bitmeden ritüelini tamamla.
    [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Edit: Düzelten olursa diye orijinali biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 27 Mayıs 2020; 23:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Bu mesaj silindi.
    İkidir biz diyorsun. Siz kimsiniz? Benimle aynı fikirde 5 kişi varken seninle aynı fikirde olan sadece 1 kişi görüyorum da. Kim bu siz?

Ben komik olduğumun farkındayım ama sen ne kadar komik olduğunun pek farkında değilsin haksızlık etme kendine. Dünyayı mahrum etme bu komediden. Almanlara git Gustavo efsaneniz güzellemesi yap, Brezilyalılara Gustavo olmasa Almanlardan 12 tane yerdiniz de, biraz da onlar gülsünler. Ayrıca kaale almamak değil kale almamak.

• Neden burada doğru düzgün tartışma dönmüyor? Herkes argümanını, fikrini sunsun kabul etmeyen de o argüman üzerinden kendi argümanını yazsın kim haklıysa zaten belli olur.
  • İtalyan basını Lazio'nun Vedat ile ilgilendiğini yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

İtalyan basını Lazio'nun Vedat ile ilgilendiğini yazıyor.
    Büyük ihtimalle Lazio, Tottenham, West Brown ve Napoli'nin bir ilgisi var ama bana kalırsa kesinlikle satılmaması gereken isimlerden, 20-30 hatta 50 milyona satsak bile yerini doldurabileceğimizi düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 49484949495049514952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.