Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

nudestar beşiktaşa gidebilir
    Nudestar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar devamını takip edemedim, Kjaer de tatile giderken aktarma için uğramış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

bir de geri getirmek istedikleri topçuları zamanında ıslıklayan, çöp ilan eden de aynı kişilerdir.

sow, emenike, salih, caner...

bu elemanları sürekli isteyip duruyoruz. yav ben şuna bakarım. sow 4 sezon oynamış 1 kez şampiyon olmuşuz sadece. webo 3 sezon oynamış 1 kez şampiyon olmuşuz. sow-webo varken iso döneminde gol sıkıntısı çekiyorduk. ama hala webo gelsin iki gol atar, sow gelsin skor yükünü çeker diyenler var. balık hafızalı demek bile balıklara hakaret.
    Sow vs Kjaer hiçbir zaman çöp olmadı hocam.

Sow bu saatten sonra büyük takımda oynaması zor görünüyor. Kendisi oynadığı zamanlarda sol forvet olarak her sene 10 dan fazla gol attı.
    O sene şampiyon olamamızın sebebi kuruşunlanma olayı, Emenike ve Aziz Yıldırım'dır. İsmail Kartal hiç olmazsa Erkan Zengin'i alın dedi onu bile almadılar. Sonraki sene transfere 45M harcadı adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Arkadaşlar devamını takip edemedim, Kjaer de tatile giderken aktarma için uğramış?
    İstanbul'a tatile geldik diye eşi sosyal medyadan mesaj gönderdi ama hem tatil hem Kjaer'in transfer görüşmeleri olabilir.
    Sevilla Kjaer'den memnun olmadığı için yerine stoper transferi yaptı. Kjaer'e takımda düşünülmediği belirtildi.
    İspanyol gazeteleride Fenerbahçe ile temas halindeler yazıldı.
  • SonJnow kullanıcısına yanıt
    O kadar çok anlıyorsun ki fejsa nın 11 ocaktan sonra sadece 1 dk sahada kaldığını bile bilmiyorsun. Tolga ciğerci gibi buda çürük. Futbol kalitesi ise mehmet topaldan daha zayıf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elifi ister 1 mio ister 10 mio satalım ama kesin pay koyduralım. Başakşehir bile cengize %15 mi ne koydurdu. Bizimde koydurmamız lazım.

• UEFA'yı niye beklediğimizi ben anlamadım. Elmas satılmadığı sürece zaten bonservisli birini alamayız. Beleş oyuncuların da UEFA'nın hangi kararı ile bağdaştırıyoruz merak ediyorum. Gulbrandsen alınmalı mesela veya Kruse veya Balotelli. Bunları bekletirsek kaçma ihtimalleri yüksek. UEFA men etse de almak zorundayız topçu, etmese de. Başkanı bazen çözemiyorum. Hiçbir şeyin farkında değilsiniz diyor da bilmek için görmek lazım. Risk almak zorundayız bu sene. Şampiyon olmak zorundayız. Başka çaremiz yok. Olamazsak sonumuz gelir. Bu bizim sonumuz olacaksa dillere destan bir son olsun, gözünü karart başkan. Elin oğlu Banega'sını alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 17 Haziran 2019; 20:34:30 >
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Transfer yasağı gelirse ne yapacağız mesela :)

• Tabii ki ihtimal ama sanırım Eljif Elmas=6 milyon Euro+Simon Kjaer şeklinde bir anlaşma olacak gibi. Eğer böyle olursa mutlaka %20 veya %20 'ye yakın bir oranda sonraki satıştan gelir elde etme maddesi koydurulmalı.
    Kjaer'e hayır demem. Stoper eksiğimiz var. Transfer yapacak olsak tonla para isteyecekler. Aldığın adamın dikiş tutmama ihtimali var. Kjaer ligi ve takımı biliyor. Tek sorun ne kadar maaş isteyeceği.
    Bilmeyenler varsa biz Kjaer'i sattık ama maaşının bir kısmını yine Fenerbahçe ödüyordu Sevilla'da oynarken. Gelmezse ödemeye devam ederiz. Gelirse hem elimize biraz para geçer hem stoperimiz olur hem de Sevilla'ya Kjaer'in maaşı için ödediğimiz yıllık bilmem kaç milyon veya bin Euro'yu ödemekten kurtuluruz. O parayı veya paranın bir kısmını maaşını ödemekte kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

O kadar çok anlıyorsun ki fejsa nın 11 ocaktan sonra sadece 1 dk sahada kaldığını bile bilmiyorsun. Tolga ciğerci gibi buda çürük. Futbol kalitesi ise mehmet topaldan daha zayıf.
    Öyle bir şey yok. Avrupa maçlarında oynattılar. 120 dk oynadığı maç var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

giden oyuncuların geri gelmesine oldum olası gıcık kaparım.

çünkü eski heyecanı duyamıyorum.
    Bildiğimiz adamdır çöp çıkma ihtimali yok macera yok. Ben hep sıcak bakarım.

• Gs Banega’ yı aldı alıyor, büyük fark yaratır.

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Çok çok iddiali bir karar olur bence hocam. Zaten öyle bir durumda bir daha belimizi doğrultmamıza imkan olmaz. Bu kararın çıkacağını düşünmyorum. Çıkarsa zaten geriye dönük nasıl uygulacağını düşünüyorsunuz? Örneğin şu an hali hazırda bizim bir UEFA anlaşmamız var. Atıyorum Gulbrandsen ile imzaladık diyelim ardından transfer yasağı gelse ne gibi bir yaptırımı olacak? Ki bu durumda şimdiden oyuncuları almak daha mantıklı değil mi? Oyuncu aldık diye men yersek de yapacak bir şey yok. Zaten bu takım oyuncu almazsak küme düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

Tabii ki ihtimal ama sanırım Eljif Elmas=6 milyon Euro+Simon Kjaer şeklinde bir anlaşma olacak gibi. Eğer böyle olursa mutlaka %20 veya %20 'ye yakın bir oranda sonraki satıştan gelir elde etme maddesi koydurulmalı.
    Kjaer'e hayır demem. Stoper eksiğimiz var. Transfer yapacak olsak tonla para isteyecekler. Aldığın adamın dikiş tutmama ihtimali var. Kjaer ligi ve takımı biliyor. Tek sorun ne kadar maaş isteyeceği.
    Bilmeyenler varsa biz Kjaer'i sattık ama maaşının bir kısmını yine Fenerbahçe ödüyordu Sevilla'da oynarken. Gelmezse ödemeye devam ederiz. Gelirse hem elimize biraz para geçer hem stoperimiz olur hem de Sevilla'ya Kjaer'in maaşı için ödediğimiz yıllık bilmem kaç milyon veya bin Euro'yu ödemekten kurtuluruz. O parayı veya paranın bir kısmını maaşını ödemekte kullanırız.
    Bence kjaer arti 6 milyondan ziyade intere falan 16 ya satmak çok daha mantiklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• proct kullanıcısına yanıt
    Biz çok zararlı çıkmaz mıyız hocam ? Bence fazla düşük bir meblağ.
  • Allah aşkına birisi şu Ali Koç'u takımın başından uzaklaştırsın her sene aldığımız basket ligini bile kaybediyoruz.Aziz Yıldırım yönetime el koysun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 17 Haziran 2019; 21:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Allah aşkına birisi şu Ali Koç'u takımın başından uzaklaştırsın her sene aldığımız basket ligini bile kaybediyoruz.Aziz Yıldırım yönetime el koysun
    Aziz Yıldırım sayesinde bu durumdayız zaten. Biraz saksı çalıştıralım.

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Aziz Yıldırım sayesinde bu durumdayız zaten. Biraz saksı çalıştıralım.

Alıntıları Göster
    Her şeyi izliyor

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Gs Banega’ yı aldı alıyor, büyük fark yaratır.
    Banega falan gerek yok bu ligde. Hakemleri transfer etmek yeterli. İsterse kadron çöp olsun. Yine de şampiyon olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Her şeyi izliyor

Alıntıları Göster
    Sen Fenerli değilsin. Trollüğe gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.