Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

O da güzel hikaye. 35 milyon falan istemeleri imkansız. Adamlar elimizden çıkarsak da maaşını ödemesek diye düşünüyordur büyük ihtimalle.

Ayrıca GS, BJK falan yazmak ne yav Mesut'un Fenerbahçeli olduğunu, Türkiyede Fenerbahçeden başka takımda oynamayacağını uzaylılar bile biliyor...
  • ulan madem gole bakıyon, yusuf mert tunç dünyanın golünü attı.. senin ersun hocan forvet yokluğunda, kanatta bile bişey yapamayan leş ayewi forvet oynatırken niye gıkını çıkarmadın

işte merih demiralları duhan aksuların fenerbahçeden ayrılmasına sebep olan kafa cebrailin 1 tane maçını izledin mi acaba. teknik mi güçlü mü hızlı mı yavaş mı? en ufak bir fikrin var mı acaba?

hasan aliye ana avat sövüyodunuz, "ersun hocam napsın bu kadroyla" derken leşlerin en başında hasan aliyi sayıyodunuz

şimdi ersun hocanız yasiri oynatır onu izlersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Taraftarın şişirdiği topçular tam liste:
    Recep Niyaz
    Gökay İravul
    Okan Alkan
    Özgür Çek

Now loading... Oğuz Kağan, Abdülcebrail Akbulut.
    +
    yasir subaşı

ayrıca dikkat et ersun yanal recep niyazı istiyo haberleri var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 15 Haziran 2019; 23:1:19 >
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • Galatasaray Banega'yı alırsa çok üzülürüm.
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Sen aykut çu musun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesut özil için külüp 4 opet reklamı 2 olmak üzeri toplam 6 milyon euro para teklif ettik mesut olumlu başkan yalısını bile tahsis edecek oturması içln burda bir sorun var arsenal mesutarsenal ile şartları konusacak bonservis vermek istemiyoruz olay bu tam olarak

Via Onur Kurtcan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize normal kanattan ziyade kanat forvet lazım. Konop'dan o yüzden pek umudum yok çünkü gol-asist ortalaması pek iyi değil. Skov çok daha iyi bir opsiyon olur fakat maliyeti epey yüksek. Bize geleceğine de pek ihtimal vermiyorum. İki adet skorer kanat ve sırtı dönük oynayabilen bir forvet ile takım ayrı bir seviyeye çıkar hücum anlamında. Daha önceden söylediğim gibi transfer döneminden pek umutlu değilim ama umarım Ayew gibi bal yapmayan arı tarzında kanat bulmazlar bu sefer. İlk yapılacak transferler kanat ve forvet olmalı fakat Fejsa ile açacağız gibi duruyor transfer sezonunu...
    Ağla

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Mesut özil için külüp 4 opet reklamı 2 olmak üzeri toplam 6 milyon euro para teklif ettik mesut olumlu başkan yalısını bile tahsis edecek oturması içln burda bir sorun var arsenal mesutarsenal ile şartları konusacak bonservis vermek istemiyoruz olay bu tam olarak

Via Onur Kurtcan.
    Alacaklarını bırakıp gelsin işte. Fener olsun
  • Murat Sağlam transferi için 1 tane bile olumlu analiz göremedim.Ne olacak bonservissiz oyuncu diye düşünmeyin bu adam altyapıdan 1 kişinin yerini işgal edecek eğer a2 takımda bile oynasa.Şu transfer plansızlığın-programsızlığın bir göstergesidir.Aynı şekilde mesela geçen kış stuttgard'dan okan turp diye çocuk aldık ne oldu ?Aşama kaydetti mi haber falan yok.

Yusuf mert ve mahsun mesela geçen sene u-21'de dikkat çektiler,ne olacak bu sezon mesela yine u-21'de mi oynayacaklar-Benfica'nın u-21'de parlayan oyuncuları gibi direkt a takıma mı alınacaklar yoksa hollanda ligi gibi bir lige kiralık mı gönderilecekler aşama kaydetmeleri için ?
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Arsenal bonservis ister rengim. Ben direkt bedavaya al git diyeceğini sanmıyorum. Maaşının bir kısmını ödeyip bonservis ile de satabilirler. Ben Mesut işini çok gerçekçi bulmuyorum reis. Belki daha acil işlere yoğunlaşmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Sen aykut çu musun?
    emre belezoğlucuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Murat Sağlam transferi için 1 tane bile olumlu analiz göremedim.Ne olacak bonservissiz oyuncu diye düşünmeyin bu adam altyapıdan 1 kişinin yerini işgal edecek eğer a2 takımda bile oynasa.Şu transfer plansızlığın-programsızlığın bir göstergesidir.Aynı şekilde mesela geçen kış stuttgard'dan okan turp diye çocuk aldık ne oldu ?Aşama kaydetti mi haber falan yok.

Yusuf mert ve mahsun mesela geçen sene u-21'de dikkat çektiler,ne olacak bu sezon mesela yine u-21'de mi oynayacaklar-Benfica'nın u-21'de parlayan oyuncuları gibi direkt a takıma mı alınacaklar yoksa hollanda ligi gibi bir lige kiralık mı gönderilecekler aşama kaydetmeleri için ?
    hocam sonuna kadar haklısınız ama ersun yanal olaya şöyle bakıyo "zaten altyapından çıkan hiçkimseyi oynatmayacağım için murat sağlam tranferiyle kimsenin yerini işgal etmiş olmayacak"

ersun yanal düşüncesi" büyük takımların yaşlı oyuncuları türkiyede iş yapar, bu seneyi onlarla kurtarmaya çalışırım"
    "maçlar iyi giderse kimse bana niye gençleri oynatmıyosun diyemez, şampiyonluğa giderken oynatamam derim"
    "maçlar kötü giderse şu an genç oyuncuları oynatmanın sırası değil puan almamız gerekiyo derim"

Azizcisin yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Azizcisin yani.
    reis ben ali koçcuyum ama sen biraz ersuncusun gibi
  • Ya isla var dirar var niye alıyorsunuz diyorsunuz da bu adamların 2 side seneye yok zaten şi diden hazırlıl yapıyorlar herşeyi eleştirmeye ne kadar bayılıyorsunuz her aldığımız oyuncu direk 11 oynayacak değilya tek amaç eleştirmek kimse yapıcı değil çünkü eleştirmek prim yapıyor bizim ülkemizde ona buna sallayınca bir tek değer görüyorsun kendini bişey sanıyorsun

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.