Şimdi Ara

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
1
Favori
17.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crystal Palace is currently closest to signing midfielder Nabil Bentaleb. Everton don't have interest in the Algerian, despite him saying he would enjoy a return to the Premier League. Lyon also maintain interest, but don't see Bentaleb as a priority. [FussballTransfers,🥉] #S04

Umarım bundanda fazla zarar etmeyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarin Schalke-M'gladbach maci varmis.insallah, puan veya puanlar alirsiniz.Cok keyifli mac olur, kacmaz.

Haftaya da Munih deplasmanina gidiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schalke iki maçı alsa da şampiyonluğumuzu ilan etsek. leipzig basit maçlarda batırmaz umarım. sene başında kaybettiğimiz maçların hepsi basit maçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

schalke iki maçı alsa da şampiyonluğumuzu ilan etsek. leipzig basit maçlarda batırmaz umarım. sene başında kaybettiğimiz maçların hepsi basit maçtı
    Bir kez krize girdik, o surecte cok fazla puan kaybettik.insallah, 2.yarida kriz olmadan ligi sampiyon olarak bitiririz.Ben acikcasi Munih disindaki takimlarin sanslarinin olmadigini dusunuyorum.Haaland, erken adapte olursa, Dortmundta tehdit yaratabilir.Reusa bagimliliklari cok fazla oldugundan bir yerde lige havlu atarlar.Bu yuzden, Munih, mumkun oldugunca puan kaybetmeli.

• İnşallah yenicez hocam gladbach'ı. ŞL'ye gitmemiz için çok önemli maç. Embolo gol atarsa sevinir mi diye düşünmüyor degılım adama az küfretmedik😂.

Bayern deplasmanında kimi durdurabılırız dıye dusunuyorum Lewa cok tehlikeli bakalım Ozan ve oynarsa Todıbo neler yapar Nastasıc'te var fazla stoperımız var belkı gecen senelerde kı gıbı 5 li defans veya 3 lü defans cıkabılırız.

• Gladbach'ın kontralarından çekiniyorum ben açıkçası. Hucumda oynayan oyuncuları çok fizikli ve hızlı Kenny ve Oczipka'nın yıkılmaması lazım. Bakalım cok garıp mac olucak heyecanla beklıyorum.

Bayern ın stoperlerı sıkıntı kontradan 1 gol bulursak veya kafa topundan ıyı savunmamız lazım ayrıca bızım defans hattı çok hırslı güveniyorum hepsine. Ancak Kenny'den cekınıyorum aynı sezon basında Bayern le.oynadıgımız macta oldugu gibi yeniden hata yapıcakmış gibi gelıyor. Son Freiburg macındada kafası ayrı bir yerdeydi umarım beni yanıltır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 17 Ocak 2020; 0:3:37 >
  • Sizi yendıgımız mac oncesı ben kazanmamıza imkansız gözüyle bakıyordum. İlk yarı asırı iyi oynadık inanamamıştım golleride klasik her mac oldugu gıbı kornerden kafayla,kontra ataktan ve penaltıdan attık sanırım bu sezon gollerımızın yuzde 80 i bunlardı. Veltıns'te ki macta 1-0 2-1 gıbı skorlarla yeneceksiniz gibi geliyor bana bakalım. Şampiyonlugu hakediyorsunuz Nagelsmann çok sevdiğim bir hoca ama Bayern'i durdurmak lazım şu zamanlarda cunku son haftalara dogru durdurulamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Sizi yendıgımız mac oncesı ben kazanmamıza imkansız gözüyle bakıyordum. İlk yarı asırı iyi oynadık inanamamıştım golleride klasik her mac oldugu gıbı kornerden kafayla,kontra ataktan ve penaltıdan attık sanırım bu sezon gollerımızın yuzde 80 i bunlardı. Veltıns'te ki macta 1-0 2-1 gıbı skorlarla yeneceksiniz gibi geliyor bana bakalım. Şampiyonlugu hakediyorsunuz Nagelsmann çok sevdiğim bir hoca ama Bayern'i durdurmak lazım şu zamanlarda cunku son haftalara dogru durdurulamıyorlar.
    Transfer yapmazlarsa, isleri zor.onde basarak, cok adamla hucum eden Flickin sistemiyle kucuk takimlara zor puan kaybederler, lakin, buyuk maclarda isleri zor.Bu yuzden, Schalkeden beklentim buyuk.iyi savunursaniz, munihe gol atarsiniz.

Kontra atak,Wagner hocayla Schalkenin en iyi yaptigi sey.Suatla pas oyunu oynamaniz zor.Suat, gecis oyununa daha uygun.Bu yuzden, Wagner hocayi anlayabiliyorum.

Bizim Subat fiksturu zor.Munihin 2 zor maci var bu surecte, Schalke ve bizimle oynuyorlar.iki takimin mutlaka puan almasi lazim, yoksa Martta liderligi munihe kaptiririz.Schalkeye guveniyorum.insallah, en az 1 puan alacaksiniz.

• İnşallah puan alırız hocam. Yanlış hatırlamıyorsam en son Bayern'den puan aldıgımızda Weinzeirl vardı basımızda 3 yıl olmustur.En son yendıgımızdede 10/11 sezonuydu zaten o sezon asırı garipti ligde aşırı çöptúk üstüne cl de son sampıyon ıntere deplasmanda 5 salladık yarı final oynadık

Allıanz da puan almak cok zor ama imkansız değil. ŞL istiyorsak bu zorlukları atlatmalıyız. Gecen sene rudy ve jeffrey bruma satmıştı maçı hele rudy ismini gördükce tepem atıyor aşırı kötüydü. Umarım bu sefer defans sevındırır bizi.

• #S04-Boss #Schneider wünscht sich Unterstützung für #Nübel: „Ohne Alex würde #Schalke vielleicht in der 2. Liga spielen.“ Alles dazu auf @SPORTBILD und @BILD_Schalke04 #S04BMG #FCB

Schneiderden ilginc aciklama.'Nubel olmasaydi, belki su anda 2 ligde oynuyor olurduk'

• Nübel geçen sezon bazı maçlarda iyi iş çıkardı ancak 2. lig kısmına kesinlikle katılmıyorum yedıgımız gol ortalaması mevcut. Schneider'in amacını anlayamadım. Bence stadta taraftarın nübel'e vericegi tepkiden cekiniyor bu yuzden boyle bır acıklama yapmıs gıbı geldı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 17 Ocak 2020; 20:15:51 >
  • #Schalke04: Schubert, Kenny, Kabak, Nastasic, Oczipka, Mascarell, Serdar, Schöpf, Gregoritsch, Caligiuri, Raman

#Gladbach: Sommer, Lainer, Ginter, Jantschke, Wendt, Zakaria, Hofmann, Herrmann, Thuram, Plea, Embolo

• Harit olmadan zor olucak..

• Schalke iyi basladi, 2 net pozisyon buldu.Sommer, ikisine de cikardi.Son dakikalarda oyun daha dengeli.

Sommer, az once net bir pozisyonu daha kurtardi.

Bu arada sizin yeni forveti begendim.Ramana guzel pozisyonlar hazirladi, teknigi iyi.

• Gregoritsch'i bende çok begendım. Ilk kacırdıgı pozısyon cok netti ama sorun yok. Uth gibi hayalet degıl. Pozısyon hazırlıyor,top saklıyor. Ancak su takımca bitiriciliğimiz iyi olsa bambaşka yerde olabilirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 17 Ocak 2020; 23:30:54 >
  • GOOOOOOOOOOOOOOOL SUAT SERDAR HARIKA BIR GOOL

• Suat çok iyi hazırladı 2. golü. Maçın adamı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Türkiye'yı secmemesıne yanarım gercekten efsane olurdu

• Gregoritsch, dinamizmi ve yaptigi presle de faydali.Ramani da oynatti bu macta, onu da oyuna iyi soktu.Haritle daha etkili olabilirler.

• 2. yarıya bomba gıbı gırdık resmen birde bu takıma Harit eklenince neler olur acaba

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.