Şimdi Ara

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
1
Favori
17.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tottenham have agreed a deal worth £28m for AC Milan and Poland forward Krzysztof Piatek.

Yazın fazla para harcamamamıza rağmen bu kışta harcamayacağız bu çok belli. Bu yönetimle en azından Todibo gelse yeter diyorum. Ancak bu yazda transferde durgun olursak tepkimi koyarım. Wagner hoca ne isterse alınmalı çünkü çok hakediyor.

Ligin ikinci yarısına artık bu forvetlerle gol duasına çıkarız. Önümüzde zorlu fikstür var umarım en iyi şekilde atlatırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Schalke are demanding a quick decision from Jean-Clair Todibo so he could be in the squad for the upcoming Bundesliga fixture against Borussia Mönchengladbach. [Sky Germany,🥈] #S04

• Todibo konusunda son gelen haberlere göre Barcelona'yı bastırıp opsiyon koydurmuşuz. Umarım gerçektir çok iyi iş yapmış olur yönetim

• Merih'i maalesef hırsı bitirdi. Yapıcak bir şey yok. Merih yoksa Ozan var arkadaşlar. Tabi Ozan sadece işini yapıp şovla uğraşmadığı için beğenmeyenler olucaktır illa ki. Şuan milli takımın asıl sıkıntısı orta saha umarım orta saha problemi çözülürde EURO 2020 ye rahat bir şekilde gideriz.

• wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    opsiyon koyulacak olsa milan alırdı.
  • bír tarafımızdan uydurmuyoruz Alfredo Martinez verdi haberi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 13 Ocak 2020; 21:8:19 >
  • Kiralik anlasmalari iki takim icinde karli olmasi lazim.Opsiyonsuz kiralamada Schalkenin bir cikari yok. Kennyi Schalke gelistirdi.Surekli oynattilar, hatalariyla puan da kaybettiler.Kenny, kendini gelistirdi, degeri artti.
    Everton, Kenny icin cok daha yuksek bonservis isteyebilecek.Schalkenin kari sifir.insallah, Kennyden gerekli dersleri cikarmislardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPORT1 opsiyon konusunda olumsuz durumda Todibo 18 ay kiralanıcak demiş. Alfredo Martinez bitti derken Dirk Schlarmann, sadece opsiyon konusu kaldı baskı yapılıyor dedi.

• Kenny konusu dediğin gibi bir karımız olmadı. Olurda Todibo 18 ay kiralanırsa bu sezon oynar ancak seneye ne değişir bilmiyorum. Stambouli ile sözlesme uzatılma ıhtımalı var ustune 3 stoperımız daha var. Zaten barca ile gergin durumdayız Juan Mıranda'yı kiraladık fos çıktı halan oynatın diye zorluyorlar. Ancak Todibo farklı. Umarım opsiyon olur.

• wirlebendichh kullanıcısına yanıt
    Ben sana uyduruyorsun demedim ki?

Milan ile anlaşma sağlanamamasının sebebi opsiyon olayı zaten.

Eğer Schalke geri alma opsiyonunu kabul etti ise orası ayrı bunu Milan kabul etmediği için transfer gerçekleşmedi.
  • Koskoca Schalke, Putinin takimi Schalke, Evertona ve Barçaya oyuncu mu yetiştiriyor? Bildiğim kadariyla ekonomik olarak Leipzig ve Dortmundla rekabet edecek seviyede. Schalke, niye bu kadar cimri? Borç mu çok fazla? 1 milyar avro borcu mu var? Kadrosunda Ozan,Nübel(o da gitti) Harit haricinde world class yetenek dahi yokken, bu cimriliği mantiğim açıklayamiyor.
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Embolo ve Rudy'den o kadar zarar edince biraz çekingenlik geldi yönetime. Altyapıya para harcanıp önem verildi ancak sadece altyapıyla yürümez o iş. Ozan Kabak gibi transferler yapmamız lazım. Mbappe nınde dedıgı gibí umarım Kenny den sonra yönetim akıllanmıştır. Bu sezon çok az bütçe harcadık harcamadıgımız bütçeyi 20/21 sezonuna aktarıcaklarını umuyorum. Zaten yönetimde değişicek çok yüksek ihtimalle. Tönnies ırkçı bir açıklama yapmıştı yazın sonunda ona tepkiler yüksek. Şuan ki oynadıgımız oyundanda memnunum ancak yeni yönetimle birlikte cok iyi yerlere gelebiliriz. Todibo çok yararlı olur ancak illa ki bir kârımız olmalı bu işten. Nübel'den sonra sözleşmeler konusunda daha akıllı davranıyoruz akıllanmışız. Umarım kiralık anlaşmalardada akıllanmışızdır.

• Jean-Clair Todibo will join Schalke on an 18-month loan, expiring in the summer of 2021. Schalke have an option to buy included in the deal, but Barça also have buy-back clause, which can be activated starting in 2022. [SportBild,🥇] #S04

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Jean-Clair Todibo will join Schalke on an 18-month loan, expiring in the summer of 2021. Schalke have an option to buy included in the deal, but Barça also have buy-back clause, which can be activated starting in 2022. [SportBild,🥇] #S04
    Hayirli olsun.Todiboyu gelistirip, alma opsiyonunuz olacak.Barca, isterse, geri alim opsiyonuyla alacak.Schalkede geri alim-satin alma opsiyonu farki kadar kar yapacak.Win-win.

• İki takımda kârlı çıkıcak işten sevindim. Todibo'yu 90 dakika izlemiştim gerçekten çok önemli bir potansiyeli var. Böyle transferler devam eder inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Ben sana uyduruyorsun demedim ki?

Milan ile anlaşma sağlanamamasının sebebi opsiyon olayı zaten.

Eğer Schalke geri alma opsiyonunu kabul etti ise orası ayrı bunu Milan kabul etmediği için transfer gerçekleşmedi.
    Söylediğim gibi olmuş.

Hayırlı olsun
  • Teşekkür ederiz

• Following the official announcement, Barcelona have released the official terms of Todibo's 6-month loan for a fee of €1.5m plus wages. The deal includes a €25m option to buy for Schalke and Barcelona's €50m buy-back clause with €10m in bonuses. #S04

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Following the official announcement, Barcelona have released the official terms of Todibo's 6-month loan for a fee of €1.5m plus wages. The deal includes a €25m option to buy for Schalke and Barcelona's €50m buy-back clause with €10m in bonuses. #S04
    Kiralamanin 6 ay olmasi disinda guzel anlasma.

6 ayda cok saglam katki yapmazsa Schalke 25 milyon harcamaz.

• Bakalım iyi uyum saglarsa eger Ozan Kabak ile çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.