Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Montella, Cutroneyi alip, forveti ikileyip, Susoyu geriye atinca, Milan tehlikeli oldu. Bonaventura ve Suso iyi top yapan topcular. Bonaventura İtalyanlarin iscosu.stili ayni İsco. Spaletti hocam, buna bir cozum bulmaliydi. Gagliardini ve Vecino, fazla geriye yaslandilar bir ara.

Ne kaynagi? Nedved her zamanki gibi desteksiz salliyor. Blokladim da kurtuldum. Spaletti, Conteden de Ancelottiden de iyi hoca. Conte, hadi neyse de, Ancelotti deyince gulmekten karnima agrilar giriyor.Bu adamin hoca olmadigi kac senedir soyluyoruz.

Yanliz Vecinoya bayildim. Bir pozisyonda bombos kacirdi, ona yakismadi. Bir pozisyonda Milan savunmasini ipe dizdi, Eder harcadı. Orada calim atsa, bos kaleye atardi.

Penalti net penaltı.
  • Seria A eskisi gibi değil gol yağıyor belki ondandır.Fransa bile eskisi gibi değil.Futbol hücum odaklı birkaç vasat takım dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Guzel mac oldu. Ozellikle 2.yari.

Montella, Cutroneyi alip, forveti ikileyip, Susoyu geriye atinca, Milan tehlikeli oldu. Bonaventura ve Suso iyi top yapan topcular. Bonaventura İtalyanlarin iscosu.stili ayni İsco. Spaletti hocam, buna bir cozum bulmaliydi. Gagliardini ve Vecino, fazla geriye yaslandilar bir ara.

Ne kaynagi? Nedved her zamanki gibi desteksiz salliyor. Blokladim da kurtuldum. Spaletti, Conteden de Ancelottiden de iyi hoca. Conte, hadi neyse de, Ancelotti deyince gulmekten karnima agrilar giriyor.Bu adamin hoca olmadigi kac senedir soyluyoruz.

Yanliz Vecinoya bayildim. Bir pozisyonda bombos kacirdi, ona yakismadi. Bir pozisyonda Milan savunmasini ipe dizdi, Eder harcadı. Orada calim atsa, bos kaleye atardi.

Penalti net penaltı.

Kardes kaleci haric yedekleri sayiyorum :

Cancelo(candrva yerine girdi)

ranokya

karamoh

santon(icardi)

eder(valero)

dalbert

pinamonti

allah askina nasil bir mudahleden bahsediyorsun?

FFP denilen illet yuzunden 20 kisi sezona basladik , cok sukur brozovic mario disinda sakat yokta bu sekilde devam ediyoruz. Allah askna ne hamle bekliyordun soyle bana tartisalim?

Montella icin uzulmedim , cercop bile olsa kadro kiyasi ile , milan gibi bir takimin basinda olmak yakismiyordu zaten.

Spalletti suanda sarriyi durdurabilecek tek hoca , ancak bu eksikler devam ederse, napoli kendi sahasinda 5ler bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• juventusun 3 puan ustunde napolinin 2 puan altindo 2.lik koltugunda oturuyor interim. cl ye gidersek (%90) bu kadro ile madara ederler. kendi kalesine gol atmayi beceren handani acilen kovmaliyiz. yerine 50m verip donarumma yi alak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 16 Ekim 2017; 7:3:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler

• ortasaha yedegi yokmus, bende bu hoca, nasil cozum bulamadi diyordum.

İnterin kadrosu guzel de, eksik.

Bir tane ust duzey kanatla, daha iyi beklerle, kaleci de olabilir, İnter cok daha saglam takim olur.

İnterin en buyuk sansi, Spaletti hocam. Adam gibi adam. Hoca gibi hoca.
  • FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • Kluptede forumda da bahar havasi var 😊 napoli maci icin diger maclara oranla umudum az napoli macinda alacagimiz 3 puan cok ekstra olur ben beraberlik cok iyi sonuc derim

• FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • Planlarimi a grubuna gore yapmistim , kasim basi askere gidiyorum derken bugun gordugum sulus karsisinda dumura ugradim desem yeridir.

15 araliga kadar sizinleyim tekrardan :)

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • Napoli v. İnter ligdeki ilk kırılmaya sebep olacak maç olabilir.Kilit maç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Napoli v. İnter ligdeki ilk kırılmaya sebep olacak maç olabilir.Kilit maç.

Kaybederiz
    Napoliyi serie a da durdurabilecek herhangi bir takim yok.
  • yarin Napoli-İnter maci var. Sampiyonluk icin Spaletti hocam insallah puan veya puanlar alir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

yarin Napoli-İnter maci var. Sampiyonluk icin Spaletti hocam insallah puan veya puanlar alir.

Kaybederiz
    Napoliyi serie a da durdurabilecek herhangi bir takim yok.
  • Napoli zor rakip, evet kadro kalitesi de tartışılır ama

Onun olduğu yerde her zaman umut vardır......

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları

• the world when Inter last beat Napoli away in Serie A:

• Clinton was US President

• Britain was mourning Diana

• Luciano Spalletti had hair

• Şurada takımına güvenmeyen çakma taraftarları görmek üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Şurada takımına güvenmeyen çakma taraftarları görmek üzücü

Takima guvenmemek ayri , futbolun gercekleri ayri. Gecen hafta milan"i nasil yenecegimize dair guvencem varsa bugun de kaybedecegimize dair senin takima guvenmemek benimde futbolun gercekleri olarak tanimladigim bir guvence var.

• Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne

• Barcelona ile değişimli bakıyoruz.Bugünün kritik maçı Seria A'da kaçırmak olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.