Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hocam gözüm 2 yıldır sağlam bir dm arıyor maçlarda, gerçekten çok büyük eksiklik, yazın alınmamış olması inanılmaz komik geliyor bana. Yönetim hiç mi maç izlemiyor arkadaş ya

Alıntıları Göster
    Ozellikle buyuk maclarda buyuk eksiklik.Ust duzey bir DM olsa, savunmayi acayip rahatlatir, cogu atagi stoperlere gelmeden keser.Flick ve Ten Hagin sistemlerinde boyle bir DM cok daha onemli.

Flick hoca, Muller ve Goretzka asigi.Belki ondan istemiyorlar.Flick hocanin da artik uyanmasi lazim.Yuksek presle Muller ve Goretzka gibi oyunu limitli topcularla buyuk mac kazanamaz.DM, Sane kadar onemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayern want to sell Corentin Tolisso in the summer. Everything points out to a departure after the end of the season although the Frenchman still has a contract until 2022. Only a dramatic change of performances could make the club reconsider [Bild and SportBild]

Tolisso is unhappy with his reservist role as he fell behind in the pecking order and barely plays any role under Hansi Flick. On the other hand, Bayern would rather make cash from selling the player and make room in midfield for a potential Havertz signing [Bild & SportBild]

Bence de ya Tolisso ya Goretzkanin satilip DMye yer acilmasi lazim.Ortasaha ayni tip topcularla siskin.ikisinden biri yedek icin yeterli.

• Kahn reis, kadro planlamasinda yer alip, topcularin winner mentalitesine sahip olup olmadiklarina bakacakmis, olanlar tercih edilecekmis.

2021de sozlesmesi biten topcularla yeni sozlesme gorusmeleri Chelsea maci sonrasina ertelenmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 12 Şubat 2020; 16:41:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Bayern want to sell Corentin Tolisso in the summer. Everything points out to a departure after the end of the season although the Frenchman still has a contract until 2022. Only a dramatic change of performances could make the club reconsider [Bild and SportBild]

Tolisso is unhappy with his reservist role as he fell behind in the pecking order and barely plays any role under Hansi Flick. On the other hand, Bayern would rather make cash from selling the player and make room in midfield for a potential Havertz signing [Bild & SportBild]

Bence de ya Tolisso ya Goretzkanin satilip DMye yer acilmasi lazim.Ortasaha ayni tip topcularla siskin.ikisinden biri yedek icin yeterli.
    Ben Goretzka'yı gönderirdim açıkçası, Tolisso'nun oynadıkça Dm özelliklerinin gelişmesi ihtimali var, eğer Allah izin verir de bu yaz Dm almayı becerirlerse yedeği Tolisso olur, Goretzka'da öyle bir ışık göremiyorum ben. Hatta Cuisance'yi de kiralık gönderseler iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ozellikle buyuk maclarda buyuk eksiklik.Ust duzey bir DM olsa, savunmayi acayip rahatlatir, cogu atagi stoperlere gelmeden keser.Flick ve Ten Hagin sistemlerinde boyle bir DM cok daha onemli.

Flick hoca, Muller ve Goretzka asigi.Belki ondan istemiyorlar.Flick hocanin da artik uyanmasi lazim.Yuksek presle Muller ve Goretzka gibi oyunu limitli topcularla buyuk mac kazanamaz.DM, Sane kadar onemli.

Alıntıları Göster
    Flick hocanın geçici olduğunu düşünüyorum ben, dediğin gibi Goretzka ve Müller aşığı, bu ikiliyle Cl'de kendini kanıtlayıp kontrat kapmasına imkan yok. Chelsea'yi geçebilirsek bile büyük iş açıkçası bu kadar saçma bir orta saha düzeni ile.

• quote:

Ben Goretzka'yı gönderirdim açıkçası, Tolisso'nun oynadıkça Dm özelliklerinin gelişmesi ihtimali var, eğer Allah izin verir de bu yaz Dm almayı becerirlerse yedeği Tolisso olur, Goretzka'da öyle bir ışık göremiyorum ben. Hatta Cuisance'yi de kiralık gönderseler iyi olur.

Alıntıları Göster
    Nedense, Tolissoyu DMde hic denemediler bu sene.Fransada o bolgede Kante sakatken oynamis, iyi katki vermisti.

• Barca, Coutinhonun opsiyonunu 120den 80e dusurmus.Gelecek yaz, FFPye uymak icin 124 milyonluk topcu satisi yapmalari lazim.Coutinho, ben Munihte mutluyum, Barcaya donmem diyor.Munih, almak istemiyor.24 milyon maasi var.Katalanlar, Tottenham, M.United istiyor diye haber yaptirmaya basladilar.Coutinho, Munihte ne top oynadi da, bir anda gozde oldu bu Coutinho.Paderborn vs. ayarinda takimlara 3 tane iyi maci vardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 13 Şubat 2020; 6:12:34 >
  • AZ, butce 200 ve satislar diyor.Sane Havertz,Dest ve Upamecano alinacakmis.Kiraliklar ayrilacakmis, Tolisso,Boateng,Martinez ve Ulreichte satilacakmis.

Ben Havertz transferi beklemiyorum, DM alacaklarini dusunuyorum.

Sane 95,Upamecano 60,Dest 25, Havertz 130 derken zaten butce yetmez.

• quote:

Barca, Coutinhonun opsiyonunu 120den 80e dusurmus.Gelecek yaz, FFPye uymak icin 124 milyonluk topcu satisi yapmalari lazim.Coutinho, ben Munihte mutluyum, Barcaya donmem diyor.Munih, almak istemiyor.24 milyon maasi var.Katalanlar, Tottenham, M.United istiyor diye haber yaptirmaya basladilar.Coutinho, Munihte ne top oynadi da, bir anda gozde oldu bu Coutinho.Paderborn vs. ayarinda takimlara 3 tane iyi maci vardir.
    Coutinho Tottenham'a cuk diye oturur takıma seviye atlatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Coutinho Tottenham'a cuk diye oturur takıma seviye atlatır.

Alıntıları Göster
    Bu haliyle cok zor.Rakip cok zayif olmadikca sahada yok.Tottenhamin 24 milyon maas verecegini de sanmam.

• 5 dkda maç bitti, geçen haftanın hırsını köln'den alacaklar galiba.
    12 dk 3 gol 8-9 olacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 16 Şubat 2020; 17:43:45 >
  • Munihin yuksek presle Koln vs ayari takimlara puan kaybetmesi imkansiz.Cok baskili oynuyorlar.Saglam DM olmadan buyuk maclarda isleri cok zor bu sistemle.Kucuk takimlara karsi buyuk avantaj olsa da buyuk maclarda bir o kadar dezavantaj.Buyuk maclar icin ataklari baslamadan kesecek,rakibin oyununu bozacak bir DM lazim.

• gnabry ve coman cok iyi oynadi bugun. gnabry bos kalede direge vurdugu icin hattrick yalan oldu ama harika performans gosterdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

gnabry ve coman cok iyi oynadi bugun. gnabry bos kalede direge vurdugu icin hattrick yalan oldu ama harika performans gosterdi.
    Gnabry bence şu an Bernardo Silva ile birlikte dünyanın en iyi kanat oyuncusu.
  • Munihin Wernerle gecen yaz her konuda anlastigi, 25 milyona Munihe transfer olmak uzereyken Munih yonetiminin transferi son anda iptal ettigi ortaya cikti.

Bence, Werner ne forvette ne kanatta olurdu.Lakin, yedekte onemli bir koz olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Gnabry bence şu an Bernardo Silva ile birlikte dünyanın en iyi kanat oyuncusu.

Alıntıları Göster
    Kucuk takimlara karsi daha istikrarli olup, bazen maclarda daginik oluyor, bu daginikligi uzerinden atsa, dunyanin en iyi topcularindan biri olabilecek potansiyelde.

Comani begenmeme ragmen, hala gidecek cok yolu var.Dunya futbolunda bu kadar iyi dikine gidip, iyi calim atan cok az topcu vardir, lakin uretkenligi cok dusuk.Bakalim, Sane nasil donecek? Saneyle isi daha cok zorlasir Comanin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 17 Şubat 2020; 21:49:49 >
  • Bayern have identified Dayot Upamecano as a priority target for the summer to replace Jérôme Boateng. Upamecano has a €60m release clause in his contract and has been followed by Bayern since he was playing at Valenciennes in Ligue 2 [@francefootball]

Ben Munihten Upamecano hamlesi yerine Laimer hamlesi bekliyorum.Nagelsmann hocayla seviye atladi.Kesici olarak cok iyi, iyi baski yapiyor.Dinamik, onde de basabilirsin Laimerle.Topla da iyi, iyi calim atip, pas yapiyor.Upamecano stopere cok luks olur, onun yerine bir top talent transferi daha dogru olur bence.

• quote:

Bayern have identified Dayot Upamecano as a priority target for the summer to replace Jérôme Boateng. Upamecano has a €60m release clause in his contract and has been followed by Bayern since he was playing at Valenciennes in Ligue 2 [@francefootball]

Ben Munihten Upamecano hamlesi yerine Laimer hamlesi bekliyorum.Nagelsmann hocayla seviye atladi.Kesici olarak cok iyi, iyi baski yapiyor.Dinamik, onde de basabilirsin Laimerle.Topla da iyi, iyi calim atip, pas yapiyor.Upamecano stopere cok luks olur, onun yerine bir top talent transferi daha dogru olur bence.
    Dm olarak oynayabilecekse sıkıntı yok

• quote:

Dm olarak oynayabilecekse sıkıntı yok

Alıntıları Göster
    2 senedir bir DM bulupta almayi beceremediler.Bakalim, bu yaz becerebilecekler mi? Transferi Rummenigge yonetecekse, yine beceremez de, tek umut Kahn.

Rummeniggede takimin en onemli ihtiyaci DMyi almayip, 4.stopere 60 milyon verecek potansiyel fazlasiyla var.Saka yapiyorsun da, Rummenigge varken, Upamecanonun DM oynama ihtimali az degil.Adam, is bilmezlik sembolu gibi bir sey.

• quote:

2 senedir bir DM bulupta almayi beceremediler.Bakalim, bu yaz becerebilecekler mi? Transferi Rummenigge yonetecekse, yine beceremez de, tek umut Kahn.

Rummeniggede takimin en onemli ihtiyaci DMyi almayip, 4.stopere 60 milyon verecek potansiyel fazlasiyla var.Saka yapiyorsun da, Rummenigge varken, Upamecanonun DM oynama ihtimali az degil.Adam, is bilmezlik sembolu gibi bir sey.

Alıntıları Göster
    Rummenigge de o potansiyel var yapar mı yapar :D

Münih'i pek takip etmiyorken Rummenigge bana harika bir yönetici gibi gelirdi neden bizim Türk takımlarında da böyle adamlar yok derdim meğer pek de farkı yokmuş bizimkilerden.

• 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.