Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.689
Cevap
18
Favori
344.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Fizik gücü yüksek orta saha ihtiyacını giderir. Liverpool'a elenildiği zaman orta saha çok zayıf kalmıştı. Tam bir ergen ama fiyatı uygun olacaksa isterim ben

Alıntıları Göster
    Sanches gibi biri bu konuda daha faydali olurdu.Lillede yardiriyor reis.

Fizik gucten cok, munih ortasahasi James ve Martinez yuzunden cok agir kaldi.Pres yeyince dagildi ikisi de.Ortasahada derinligin dsi yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rummenigge in an interview with tz: "I think Hansi Flick brought a good match plan and new speed into training. Jupp Heynckes contacted me and said about Hansi: 'He is a good representative of #FCBayern!' And that's right!"

Rummenigge, Tzye roportaj vermis.Yarin yayinlanacakmis.lakin, Tzdeki gazeteciler birkac seyi yayinladilar.

• Oliver Kahn was involved and played a crucial role in the signing of Álvaro Odriozola. Kahn scouted the player in detail via video sequences and clearly spoke in favour of a loan deal [@mano_bonke]

Kahn reis, Odriozolayi analiz edip, olumlu gorus bildirerek transferinde onemli rol oynamis.

• Tebrik ederim çok iyi oynadınız. Gerçekten çok çaresizdik maçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Goretzka, oyun kurmasa da gecis oyunu ve pozisyonel oyunda cok iyi.Bu adamdan 6 olmaz, mecburen 4-3-3de oynar.

Havertze 130 harcamanin mantiksizligi bir kere daha ortaya cikiyor.O parayla sag bek ve DM alinir.Thiago, 8de kullanilir.

• Style of play?
    Goretzka: "The physical presence in the box, being there to finish the crosses, playing the ball to the wings then going after the crosses. I played more offensively today. That is a position that I can well imagine playing in the future"

Goretzka, oyun stilini anlatmis.

Ben bu adami cozemedim.Pas yapamiyor, bazen oyle ust duzey hareketler yapiyor ki, sasiriyorum.

• Bayern, Tottenham, Arsenal & Manchester United have joined Borussia Dortmund in the race to sign Juventus midfielder Emre Can. Dortmund are the closest to sign the player who's available for €30m this month and who wants game time to make Germany's squad for the Euros [Bild]

Bayern, Emre ile imzalamamaya karar vermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Bild, en cok kazanan 25 Alman topcuyu aciklamis.

Munihte Muller 15, Boateng 12.Yazik, bunlara bu paralar verilmez.

Neuer 34 olmus, 20 istiyor birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 28 Ocak 2020; 1:4:56 >
  • Rummenigge reis, yine piyasa ve maaslardan sikayet etmis.

Munih 2den Wriedt ve Kohn Willem 2ye transfer olmuslar.

Bundesligada 18 yas alti topcularin oynatilmasina karar verilecek sanirim.Bence, gec bile kaldilar.

• Sane, bugun takimla antremana cikmis.

• Haalandin fesih bedeli, 75 milyonmus.Raiola ve babasina verilecek komisyonla 100u rahat gecer

Sportbildin soyledigine gore,Mullere ingiltere ve ispanyadan teklifler varmis.Niyeyse takim ismi soylemiyorlar.Belki de, teklif yoktur.

• Herta Berlin have started talks with AC Milan to sign Krzysztof Piatek on a permanent deal - trying also to find an agreement with the striker. Tottenham are still in the race but just offering loan at the moment. 🇵🇱 #transfers #Herta #Milan #THFC[FabrizioRomano]

Berlin, Piateke teklif yapmis.27 milyon+bonuslar.Guzel teklif.Tousart,Piatek.Bu ayarda en az 2 topcu daha alirlarsa, ilk sene icin yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 29 Ocak 2020; 16:2:49 >
  • Munih, Havertzi almaktan vazgecmis.Dogru karar.Tek yonlu topcu, zayif takimlara karsi is yapiyor tek.40-50 isteseler, alirsin, yetistirirsin de, 130 verilmez.130 verince, diger eksiklere de butce kalmiyor.

Menajeri, herkes istiyor diye haber yaptirip Munihe iteleyecekti.Haberi menajerinin yaptirdigi 1kmden belli oluyor.

• Sony Kittel'Adrian Feinden su ana kadar gorduklerim essiz.O yasta bu kadar kaliteli bir topcu gormemistim.'

Ben Havertz Fein olayini Gotze Kroos olayina cok benzetiyorum.Gotze de Havertz gibi sisiriliyordu, Munih aldi.Kroos, bana Gotzeye verilen deger verilmiyor deyip 13 milyon istedi.Rummenigge, Kroosa ust duzey topcu olmadigini soyleyip 10 milyon bile etmezsin demis.Kroos, hala bana deger vermediler diyor.Bu Havertz transferi de bana faydadan cok zarar getirecek gibi geliyordu.Fein, ufak defek eksiklerini kapatirsa, aranan bir pasor 6/8 olur gibime geliyor.Tonali icinde benzer dusuncelerim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Munih, Havertzi almaktan vazgecmis.Dogru karar.Tek yonlu topcu, zayif takimlara karsi is yapiyor tek.40-50 isteseler, alirsin, yetistirirsin de, 130 verilmez.130 verince, diger eksiklere de butce kalmiyor.

Menajeri, herkes istiyor diye haber yaptirip Munihe iteleyecekti.Haberi menajerinin yaptirdigi 1kmden belli oluyor.
    Hala Havertz ile ilgileniyorlar diyorlardı

Piatek 27m ye Berlin'e gelmiş, bu adam niye böyle oldu anlamadım gelecekte en aranan santrforlardan olacak diyorlardı bunun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 30 Ocak 2020; 20:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Sane, bugun takimla antremana cikmis.
    City ligi kaybetti bu transferi etkileyebilir mi merak ediyorum sene sonu yine uçuk paralar harcayacakları kesin gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Eriksen hamlesi niye gelmedi ilginç sene sonu bedava bence Havertz transferinden daha etkili olur Coutinho kadar da oynar herhalde .
    Eriksen sözleşme imzalamazsa reale gider bence

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Tebrik ederim çok iyi oynadınız. Gerçekten çok çaresizdik maçta.
    Teşekkürler hocam, yine de bu maçlara fazla aldanmamak gerek bundesligads takımlar çok saçma şekilde iniş çıkışlar yapabiliyor, bu sene şampiyonluk favorim hala leipzig, şu son maçı kaybetmeselerdi iyiydi ama. Dortmund haaland'ı aldı ama onun öncesinde de hücumları gayet iyiydi bence sorunu yanlış yerde arıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Eriksen sözleşme imzalamazsa reale gider bence

Alıntıları Göster
    Eriksen, intere gitti.Net 10 milyon maas alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

City ligi kaybetti bu transferi etkileyebilir mi merak ediyorum sene sonu yine uçuk paralar harcayacakları kesin gibi

Alıntıları Göster
    20 milyon maas veremezler.Bild, sayfa doldurmak icin dedikodu uretiyor.

Hazardin bonservisini ornek gosterip, bonuslarla 150 isterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 30 Ocak 2020; 22:7:59 >
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.