Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Javi Martinez gidince yerine Upamecano gelir mi ?
    Boateng ile de yollar ayrılırsa Kouassi çok süre alır ve gelişir
    Alaba, Munihin teklifini reddederse, satilip yerine Upamecano alinabilir.Yoksa, cok zor.

Boatengin 1 senelik daha sozlesmesi var.Kalmasi kesin gibi.Sule, geri dondu.Kouassi var.Koronadan once, Upa Munihle anlasmisti.Korona yuzunden 2021e mi ertelediler, yoksa tamamen vazgectiler mi, bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern want to sign Olympique Lyon left back Melvin Bard (19) for the second team. Bayern have an agreement with the player and they now have to agree with Lyon. The player's contract runs until 2022 and would cost €2-3m [@SkySportNewsHD]

Bu arada, Havertz Leverkusene bu yaz transfer olmak isteyecegini soyleyecekmis.Bu durumda, sadece Chelsea bu yaz 100 milyon odeyebilirmis.Real ve Munihe transferi sadece 2021de soz konusu olabilirdi.

• https://twitter.com/BnsComps/status/1279548162726932480?s=19

Melvin Bart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 8 Temmuz 2020; 16:28:25 >
  • Chelsea'yi geçersek çeyrekte Barça /Napoli kazananı geliyor ilginç olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kobel, son anda Stuttgartta kalmaya karar verince, Hertha Berlin transferi iptal olmus.H.Berlin de simdiki hedef, Ulreich.

• Mbappe, finale Munih cikar demis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Kobel, son anda Stuttgartta kalmaya karar verince, Hertha Berlin transferi iptal olmus.H.Berlin de simdiki hedef, Ulreich.
    Ulreich illa bir kulüp bulur da ben martinez ayrılmayacak diye çok korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Ulreich illa bir kulüp bulur da ben martinez ayrılmayacak diye çok korkuyorum

Alıntıları Göster
    Yatmaya iyi alisti.Gitmem diye ayak diretebilir.

Lakin, Kouassi transferinden sonra, kalma ihtimali cok dusuk.Tolissonun kalma ihtimali daha yuksek.Bence, Fein ve Cuisancein daha cok sure almasi icin onu da gondermeleri lazim.

• quote:

Yatmaya iyi alisti.Gitmem diye ayak diretebilir.

Lakin, Kouassi transferinden sonra, kalma ihtimali cok dusuk.Tolissonun kalma ihtimali daha yuksek.Bence, Fein ve Cuisancein daha cok sure almasi icin onu da gondermeleri lazim.

Alıntıları Göster
    thiagonun durumu nedir? ayrilacak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

thiagonun durumu nedir? ayrilacak mi?

Alıntıları Göster
    Degisen bir sey yok.Hala belirsiz.

• Kickere gore,

Bundesliga kulubleri, Richardsla ilgileniyor.Ciddi bir teklifte almis.
    Mai, Bundesliga 2,Hollanda ve Belcika liglerinden birine kiralik gidecekmis.
    Fein, as takimda yer alacak.
    Oliver Batistayi Hoffenheim ve birkac kulub istiyormus.Lakin, Flick hoca kalmasini istemis.
    Cuisancenin durumu belirsiz.Saniyorum, Munih 10 numaraya birini ariyor.Ona bagli.
    Mai gibi Dajaku da ayni liglerden bir takima kiralik gidecekmis.
    Musiala, Munih 2de 11 oynayacakmis.Gelisimini merak ettigim topculardan birisi.Reyna ve Cherkiyle birlikte.

Thiagoda durum belirsiz.Esiyle tatilde.Bu konuda soylenen, esinin gitmek istedigi.bu konuda 2 farkli gorus var.Esi, ispanyaya donmek veya baska bir ulkeye gitmek istiyor.Thiagodan kaynaklanan bir sorun yok.Kupa finalinde Munihi seviyorum diye kameralari opuyordu.Birkac ay once Munihte emekli olmaktan bahsediyordu.Dedigim gibi, esiyle tatilde.Esiyle konusacakmis.Tatilden sonra durumu belli olur.Esi ikna olmazsa, Munihin yapmasi gereken belli.Ya Tonali ya Laimer.

• Barca bayern maclari muthis olucak...ceyrekte napoliyi gecer barca..munihte oyle..

Hep tek mac bundan sonra bide rovans da yok tam barcaya gore. Tek maclari iyi oynuyoruz sikinti dep rovans rehavet.

Munihi %70 eleriz..defanslari iyi degil..tek sorun barcada grizmann ile olmayisi..

Ciddi ciddi barca kupayi alabilir tek mac uzeri paso ikili maclarda bu takim rovans deplasmanda olunca dagiliyir

• quote:

Kickere gore,

Oliver Batistayi Hoffenheim ve birkac kulub istiyormus.Lakin, Flick hoca kalmasini istemis.
    Cuisancenin durumu belirsiz.Saniyorum, Munih 10 numaraya birini ariyor.Ona bagli.
    Musiala, Munih 2de 11 oynayacakmis.Gelisimini merak ettigim topculardan birisi.Reyna ve Cherkiyle birlikte.

Thiagoda durum belirsiz.Esiyle tatilde.Bu konuda soylenen, esinin gitmek istedigi.bu konuda 2 farkli gorus var.Esi, ispanyaya donmek veya baska bir ulkeye gitmek istiyor.Thiagodan kaynaklanan bir sorun yok.Kupa finalinde Munihi seviyorum diye kameralari opuyordu.Birkac ay once Munihte emekli olmaktan bahsediyordu.Dedigim gibi, esiyle tatilde.Esiyle konusacakmis.Tatilden sonra durumu belli olur.Esi ikna olmazsa, Munihin yapmasi gereken belli.Ya Tonali ya Laimer.
    Thiago giderse Ndombele gelebilir haberlerini okudum birkaç yerde bence yanlış transfer olur hem fein var onun süre bulması lazım

• quote:

Kickere gore,

Thiago giderse yerine Ndombeleyi düşünüyorlarmış. Bu da olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Barca bayern maclari muthis olucak...ceyrekte napoliyi gecer barca..munihte oyle..

Hep tek mac bundan sonra bide rovans da yok tam barcaya gore. Tek maclari iyi oynuyoruz sikinti dep rovans rehavet.

Munihi %70 eleriz..defanslari iyi degil..tek sorun barcada grizmann ile olmayisi..

Ciddi ciddi barca kupayi alabilir tek mac uzeri paso ikili maclarda bu takim rovans deplasmanda olunca dagiliyir
    Bizim savunmamız kötü de senin orta sahan çok mu iyi ? Bayern'in savunması ve orta sahası Barcelona'dan daha iyi hucüm hattımız da gayet iyi.
  • quote:

Thiago giderse yerine Ndombeleyi düşünüyorlarmış. Bu da olur bence

Alıntıları Göster
    Bizimkiler takımı Bayern/Fransız yapacaklar çok fransız oyuncu olacak şu an 6 ndombele gelirse 7 seneye upamecanonun da geleceğini düşünürsek 8 olacak.
  • quote:

Bizimkiler takımı Bayern/Fransız yapacaklar çok fransız oyuncu olacak şu an 6 ndombele gelirse 7 seneye upamecanonun da geleceğini düşünürsek 8 olacak.

Alıntıları Göster
    Tolisso ve henandezin gitme durumu olabilir ama dediğiniz gibi düşünüyorlarsa geriye laimer kalıyor, hem Avusturyalıları sever Almanlar jdjdjd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 13 Temmuz 2020; 14:22:23 >
  • quote:

Tolisso ve henandezin gitme durumu olabilir ama dediğiniz gibi düşünüyorlarsa geriye laimer kalıyor, hem Avusturyalıları sever Almanlar jdjdjd

Alıntıları Göster
    Hernandez tarihimizin en pahalı transferi kolay kolay vazgeçmezler ama tolisso gidebilir fein geri döndüğü için her sene orta saha transferi yapılmasından sıkıldım yıllardır çözemediler.
  • quote:

Hernandez tarihimizin en pahalı transferi kolay kolay vazgeçmezler ama tolisso gidebilir fein geri döndüğü için her sene orta saha transferi yapılmasından sıkıldım yıllardır çözemediler.

Alıntıları Göster
    Doğru ama psg den teklif gelirse ki bu sene zor gibi gidebilir bence. Sol beki Daviese kaptırdı stoperde bu seneki icraatın göre senaryo değişecektir ben de bu sene gideceğini sanmıyorum ama.

• quote:

Bizim savunmamız kötü de senin orta sahan çok mu iyi ? Bayern'in savunması ve orta sahası Barcelona'dan daha iyi hucüm hattımız da gayet iyi.

Alıntıları Göster
    Onu ciddiye alma derim.Tek yaptigi Messi ve Barcayi sisirmek.

Ona kalsa, Barca her sene SLyi kazaniyor.

• 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.