Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.689
Cevap
18
Favori
344.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga bu cl maçları ne zaman yapılacak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Aga bu cl maçları ne zaman yapılacak ya
    Agustosta.Sizin Chelsea maci Temmuz sonunda oynanacak sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coutinhonun Munihte kalma ihtimali sifirmis.Benim icin buyuk hayal kirikligi olmadi.Lakin, bu kadar kotu olacagini da beklemiyordum.En zayif takimlara karsi istatistik kasti.Baska da bir sey yapamadi.Perisic bile daha faydali oldu.

Barca, satamazsa 10 milyon kiralama ucreti istiyormus.24 milyon maasiyla senelik maaliyeti 34 milyona denk geliyor.5 yillik odeme planiyla buyuk transfer yapsan, 2 yillik taksidi.Coutinho icin yillik 34 cok fazla.Bizim Nkunkunun maaliyeti yarisina denk geliyor.Yaptigi katki ortada.22 yasinda, bitiriciligini, kararlarini biraz gelistirsin, ust duzey kanat olur.Kisaca, Coutinhoya yillik 34u birakalim, 17 bile verilmez.O para cok daha iyi kullanilabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Agustosta.Sizin Chelsea maci Temmuz sonunda oynanacak sanirim.

Alıntıları Göster
    O zamana da ikinci dalga gelir herhalde bu sene cl kimseye nasip olmayacak gibi 😆

• quote:

Coutinhonun Munihte kalma ihtimali sifirmis.Benim icin buyuk hayal kirikligi olmadi.Lakin, bu kadar kotu olacagini da beklemiyordum.En zayif takimlara karsi istatistik kasti.Baska da bir sey yapamadi.Perisic bile daha faydali oldu.

Barca, satamazsa 10 milyon kiralama ucreti istiyormus.24 milyon maasiyla senelik maaliyeti 34 milyona denk geliyor.5 yillik odeme planiyla buyuk transfer yapsan, 2 yillik taksidi.Coutinho icin yillik 34 cok fazla.Bizim Nkunkunun maaliyeti yarisina denk geliyor.Yaptigi katki ortada.22 yasinda, bitiriciligini, kararlarini biraz gelistirsin, ust duzey kanat olur.Kisaca, Coutinhoya yillik 34u birakalim, 17 bile verilmez.O para cok daha iyi kullanilabilir.
    Bir zahmet sıfır olsun yani :D james kadar dahi katkı yapabildiğini düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

O zamana da ikinci dalga gelir herhalde bu sene cl kimseye nasip olmayacak gibi 😆

Alıntıları Göster
    ikinci dalganin olmayacagi, olsa da Almanyayi etkilemeyecegi yorumlari yapiliyor.Christian Drosten bile olumlu konusuyor.

quote:

"Now we know the virus better, we know more about how it spreads," Drosten told Der Spiegel.

"Perhaps... we can avoid a second shutdown," he said, adding that it was now a "theoretical possibility" that citizens will "get through without a second wave."

Benim SLden umudum yok bu sezon.Lig iptal edildiginde o sansi kaybettik.Korona olmasa, kazanma ihtimalimiz epey vardi.Simdi mac oynamadan nasil hazirlanacagiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 3 Haziran 2020; 12:48:37 >

• Havertz wants a decision over his future this summer, even if it means he would only move in 2021. The topic will be discussed between Bayern & Leverkusen ahead of their game this weekend. An option would be to reach an agreement now for the move to happen in 2021 [@SPORTBILD]

Bu transfer niye 2021de gerceklesiyor, anlamiyorum.Leverkusen, 5 yillik taksidi kabul ediyor.Senelik 17-18 milyon avroya denk gelir.

Realin Havertzi istemesi, Munihi transferi bitirmeye zorlayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 3 Haziran 2020; 14:35:0 >
  • Real affedersin ama cebine mi sokacak Havertz'i? Milyon tane 8-10 aldılar zaten. Adam akıllı hücum oyuncusu yokken aptallık olur bu paraları vermek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Real affedersin ama cebine mi sokacak Havertz'i? Milyon tane 8-10 aldılar zaten. Adam akıllı hücum oyuncusu yokken aptallık olur bu paraları vermek.
    Realin transfer politikasi belli olmuyor.Casemiro ve Valverde varken Camavinga da luks.

Havertzi istedikleri hem Reale yakin basin hem de Alman basini tarafindan dogrulandi.Lakin, ben Sancho veya Salaha yoneleceklerini dusunuyorum.

• quote:

Realin transfer politikasi belli olmuyor.Casemiro ve Valverde varken Camavinga da luks.

Havertzi istedikleri hem Reale yakin basin hem de Alman basini tarafindan dogrulandi.Lakin, ben Sancho veya Salaha yoneleceklerini dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    Ronaldo gidince kafayı yedi adam.
  • Lille baskani, Sanches icin buyuk teklifler almalarina ragmen takimda tutmak istediklerini acikladi.

• FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Hamann, 20 yildir Havertz yeteneginde kimseyi gormedigini, su anda dunyadaki en heyecan verici topcu oldugunu soylemis.

• Hamann yeni futbol izlemeye başlamış galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Hamann yeni futbol izlemeye başlamış galiba.
    Klasik Liverpoollu.1i 10 yapmayi, her seyi abartmayi seviyor.

• Leverkusen have rejected a €80m offer from Real Madrid for Kai Havertz, including an immediate loan back to Leverkusen for one year. Bayer 04 will not accept anything below €100m [Bild]

The pressure on FC Bayern to make a move is growing because of the big competition from abroad and because Havertz wants his future sorted this summer [Bild]

ilginc bir haber.Leverkusen, Munihe mesaj gonderiyor.2021de alacaksaniz bile 100u simdi verin.Bu hafta Munih Leverkusene gidiyor.Gorusmeler olacaktir.

• Jürgen Klopp: "Bayern have a good chance (to win the CL). They're looking great at the moment, you can't say otherwise. All is going smoothly and injured players are coming back. But of course things have to stay that way. You also need some luck to win the big titles" [Sky]

Klopp: "You have to have your best eleven available in the final if you get that far. Somehow all Champions League winners have had that in recent years and that is relatively important."

Klopp: "Therefore, I believe that Bayern have the biggest chance, simply because even if someone gets slightly injured, they can recover in the time for the Champions League. That could be an advantage, no doubt. If Bayern win the whole thing, then Congratulations!"

Klopp, Munihi SLnin favorisi olarak gostermis.Kazanacaklari varsa da bu aciklamadan sonra kazanamazlar.

• FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Hernandez hazir olmasina ragmen, Boateng 11 icin favori.Leverkusen de Volland 2.kez kadro da, bu kez oyuna girebilir.

Hernandez, son mac iyi oynamisti.Alaba, sag stoperde zorlaniyor.Bence, Hernandezle Alabayi donusumlu kullanmali artik.Hernandez, adil rekabeti hakediyor.Bence, cok kaliteli stoper.

• quote:

ikinci dalganin olmayacagi, olsa da Almanyayi etkilemeyecegi yorumlari yapiliyor.Christian Drosten bile olumlu konusuyor.

quote:

"Now we know the virus better, we know more about how it spreads," Drosten told Der Spiegel.

"Perhaps... we can avoid a second shutdown," he said, adding that it was now a "theoretical possibility" that citizens will "get through without a second wave."

Benim SLden umudum yok bu sezon.Lig iptal edildiginde o sansi kaybettik.Korona olmasa, kazanma ihtimalimiz epey vardi.Simdi mac oynamadan nasil hazirlanacagiz?

Alıntıları Göster
    Evet virülansın ve öldürücülüğünün azaldığı söyleniyor bizde de vakalarda artış var aslında ama beklenen düzeyde değilmiş

• quote:

Jürgen Klopp: "Bayern have a good chance (to win the CL). They're looking great at the moment, you can't say otherwise. All is going smoothly and injured players are coming back. But of course things have to stay that way. You also need some luck to win the big titles" [Sky]

Klopp: "You have to have your best eleven available in the final if you get that far. Somehow all Champions League winners have had that in recent years and that is relatively important."

Klopp: "Therefore, I believe that Bayern have the biggest chance, simply because even if someone gets slightly injured, they can recover in the time for the Champions League. That could be an advantage, no doubt. If Bayern win the whole thing, then Congratulations!"

Klopp, Munihi SLnin favorisi olarak gostermis.Kazanacaklari varsa da bu aciklamadan sonra kazanamazlar.
    Valla ya zaten düşük ihtimaldi klopp dedikten sonra benim de umudun kalmadı. Bu adam münihi favori gösteriyorsa kesin bir şey var 😒

• quote:

Lille baskani, Sanches icin buyuk teklifler almalarina ragmen takimda tutmak istediklerini acikladi.
    Sanches kalbimde bir yaradır

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.