Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusei

reis psg ne zaman o takımların arasına girdi yapma gözünü sevim
    dunyada top 5 olarak boyle gosteriliyor hocam.Allegriden Manolasa kadar bu konuda aciklamalari mevcut.

ben gostermiyorum, dunya gosteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

yedek sol bek, mesela wendell.

top 5 takim, real, munih, barca, psg ve m.united.kastettigi takimlar bunlar

sizde o da, 37lik madde var, onlarlik bir sey yok.
    Anladım hocam

Bonsersini alırız da oyuncunun gönlünün olması da önemli hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Anladım hocam

Bonsersini alırız da oyuncunun gönlünün olması da önemli hocam.

Alıntıları Göster
    pavardla munih dunya kupasindan once anlasip on sozlesme dahi imzaladi.

• quote:

pavardla munih dunya kupasindan once anlasip on sozlesme dahi imzaladi.

Alıntıları Göster
    Ben James ten bahsediyodum hocam ucl hedeflemesi lazım felan demiş ya gönülsüz oynamaz inşallah takımın transfer politikasından soğuyup

Bir de Stuttgart ucl ye giderse pavard ın 37mlik maddesi iptal oluyormuş sence öyle bir ihtimal var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 3 Eylül 2018; 21:42:28 >
  • quote:

Ben James ten bahsediyodum hocam ucl hedeflemesi lazım felan demiş ya gönülsüz oynamaz inşallah takımın transfer politikasından soğuyup

Bir de Stuttgart ucl ye giderse pavard ın 37mlik maddesi iptal oluyormuş sence öyle bir ihtimal var mı

Alıntıları Göster
    stutgartin SLye gitmesinin ihtimali dahi yok.

james kalir. efendi topcu.roportaji ispanyollar uydurmustur yine.neymarada yapiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 4 Eylül 2018; 1:2:23 >

• bu resche munihte calistim, ekonomik olarak cok gucluler, yonetimleri cok becerikli. hep sampiyon olurlar, simdiden bu yilin, gelecek ve sonraki yilin sampiyonlari, playoff gelsin demis.

bu adamin kuyruk acisi ne. stutgartsin abi sen.playoff gelse sana ne gelmese sana ne.

18 takimli ligde playoff olmaz, sl var, topcular olur, fizik olarak biterler.

playoffta olsa munih alir yine.

9 kisi top oynuyor munih. harbi ribery ve robben yerine bende oynasam onlar kadar top oynarim.

para sevmek yerine transfer yapin abi.stutgartsin, kimo aldin? takimini guclendirdin mi? yok.

varsa yoksa para sevin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 4 Eylül 2018; 1:4:10 >
  • FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Almanya milli takımı kadrosu brandt in 10 numarayı alması garip. Sane de yeniden milli takımda. Gomez geçen haftalarda emekli olduğunu açıkladığı için yok özil zaten bırakmıştı. Khedira da kadroya alınmamış. Gnabry niye yok anlamadım sakatlıktan yeni çıktığı için herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 4 Eylül 2018; 14:47:33 >
  • Yönetimleri becerikli

Robben ribery meselesi olmasa becerikli denebilirler aslında.

• pazarlama haklarindan bu sene 240 milyon avroya ulasacak kazanacakmissiniz. buyuk bolumu transferde kullanilacakmis. kaynak kicker.

abi siz gelecek sezon transfer icin para biriktirmiyor muydunuz?

abi kel baskan bir bizde herkesten cok para var diyor bir para biriktiriyoruz, tasarruf yapiyoruz diyor.

• -Ne yazik ki, biz hala fakir takimiz.Fakirligin kisir döngüsünde takilip kaldik. Kickerin haberinde bahsettigi, yeni BL TV anlasmasi ve pay Tvye gecen yeni CL market pool anlasmasi. Yeni sponsorluklar, yeni BL TV anlasmasi ve CL market pool anlasmasi nedeniyle, +150 milyon avro gelir artisimiz var.Ben sadece CL market pooldaki rakami hesapladim. Diger CL gelirlerini hesaba katmadim. Cünkü, diger takimlar da o geliri elde edecekler.Kicker gitmis BL TV anlasmasi ve CL gelirlerinin toplamini marketing haklari olarak ele almis. Biz fakir takimiz, heralde bizi zengin göstermek istemisler.

-Reschke insaatcilerle dalga geciyor.insaatciler ve beceri. Gecen sezon tek kanatla sezona basladiar. Bu sezon, sakatlik riski yüksek olan 2 kanatla basladilar. Hala Robbery kakasi yiyorlar. Her sezon mutlaka yürüyen bir ölü ilk11’de oynuyor.Reschkenin söyledigi de sacmalik.İnsaatciler, 70 yasinda popolari soluk görmeden calisiyorlar. BL takimlarinda önemli gelir artisi var. Finansal gücleri artti. Potansiyellerinin cok azini yansitiyorlar. Bayernle rekabet edecek finansal gücleri var.BL’de junior Bayern bile olamiyorlar. İnsaatciler gibi beceriksizlerle rekabet edemiyorlarsa, bu dünyadaki varliklarini sorgulasinlar. Adamlar utanmasa, Bayern gelirinin yarisini bize versin diyecekler.

İnsaatciler, marketinge büyük paralar harciyorlar, BL’nin marketiginin yüzde 90inin biz yapiyoruz. O havuzda olusan paradan hepsi pay aliyor. Örnegin, BVB sanirim 50 milyon avro civari bir rakam alacak.TV gelirinden lokalden 65 milyon avro aliyoruz. Toplam TV geliri, 150 civari oluyor. Aslinda sadece lokal BL’den 250 milyon avro almamiz gerekiyor. TV gelirimizi de paylasiyoruz. Yeni TV anlasmasinin bu kadar yüksek olmasinin nedeni de, Kalle. Finansal batikta ne kadar takim varsa, her sene yardim maclari düzenliyoruz. AA’nin eski koltuklarini bile isteyen takimlar oldu. Biz daha ne yapalim? 50+1i degistirin diyoruz, degistirmiyorlar. BL marketing icin yurtdisinda maclar oynanmasini bile istemiyorlar. Bu psikolojik manyaklar bizden ne istiyorlar, onu anlamakta zorlaniyorum. Biz zaten basarisiz bir takimiz. Biz 100 milyon avroluk kanat almak icin para biriktiren ve bu yaz transfere para harcamayan takimiz.
    -Robbery, o hareketleri Kovaci, psikolojik baski altina almak icin bilerek yapiyorlar.Simdiden dislerini gösteriyorlar.Kovacta onlara, world class oyuncularim diyor. Bastan isleri siki tutsa, böyle yapamazlardi.

-Reschke demisken, Reschke, kendi anlatiyordu. Kalle, Reschkenin takimla NYC’ye gelmesini istemis. NYCydi sanirim, tam hatirlamiyorum. Reschke, marketing icin benim gelmem cok gereksiz olur seklinde cevap verip, Almanya U19da Kimmichi izlemeye gidiyor. Kimmich transferini öyle bitiriyor. Kimmich, Coman, Sanches, Süle, Goretzka, Gnabry vs hepsini alan zaten Reschke. Daha cok oyuncunun transferini bitirdi de, insaatciler iptal ettiler.Reschke, dalga gecip, insaatcilere bulasmak istiyor.

-Sanches insaatcilerin ne kadar becerikli olduklari konusunda güzel bir örnek.İlk sezon, Carlo, yürüyen ölüyü ilk 11'de oynatirken, müdahale etmediler.İkinci sezon, BL takimlari isterken, 8 milyon avro icin gidip, bir ingiliz takimina kiraladilar.Bu sezonda Sanches, her mac tribüne gidiyor.Tribüne gitmesi gereken oyuncu Ribery ve Robben.Normal sartlarda, kim daha iyiyse, birisi kadroda olacak,digeri tribüne gidecek.Baska bir takimda olsa, böyle olurdu. Bazen biz manyak miyiz diye düsünüyorum.Trübüne gitmesi gereken oyuncular ilk 11 oynuyor. Sahanin en kötüleri olmalarina ragmen, 77'de oyundan cikinca, TD'ye tepki gösteriyorlar, digeri soyunma odasina gidiyor direk.Tükenmisligin sembolü Ribery, Bayern ll'de bile oynamasi süpheli, bizde ilk 11 oynuyor.Akil ve mantikla bu durum aciklanamaz.Tamamen insaatcilerin malligi.

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Fakirligin sembolü olarak 19.siradayiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlcyoneAlex -- 4 Eylül 2018; 23:38:8 >

• munihin kaymagini yeyip, asagi cekmek istiyorlar.is bilen adam olsa, munihle rekabete girip, daha da buyur. munih 150 artis varsa, dortmunda 70-80 olsun.

her sene bir cilege yeter.

150de kotu diil.90lik topcu satimiyla 240 yapio.yillik transfer butcesine dokunmadan sahane para.

37 pavard, 42 james, bir kanatla beke kalan para fazlasiyla yeter. mesela munih bu sene sattigi topcularin parasini gelecek yaz kullanabiliyor 1 temmuza kadar. transferi erken yaparsiniz bundan.

• chealsede abramovich karisiyla bosandiktan chealseye yatirim yapmayi birakti.chealseye gidecek paralar nafakaya gitti.

m.city altyapiya cok para harciyor.biz ve onlar sifirdan takim kurdu.

munih valencia ve napolinin gerisinde, cimriler.

• quote:

Almanya milli takımı kadrosu brandt in 10 numarayı alması garip. Sane de yeniden milli takımda. Gomez geçen haftalarda emekli olduğunu açıkladığı için yok özil zaten bırakmıştı. Khedira da kadroya alınmamış. Gnabry niye yok anlamadım sakatlıktan yeni çıktığı için herhalde.
    brandt cok ozellikli topcu, bu sene patlama yapacak.munih 12.5a almadigina cok pisman olacak.

• quote:

brandt cok ozellikli topcu, bu sene patlama yapacak.munih 12.5a almadigina cok pisman olacak.

Alıntıları Göster
    Zamanında haberlerde 2018 için münihle anlaştı yazmışlardı neden bu yaz hiçbir şey yapılmadı bu çocuk için anlamadım. Muhtemelen robben ve ribery nin gönlü kalmasın gitsinler öyle alalım diye düşünüyorlar ben başka açıklama bulamıyorum. Hadi münih almadı neden başka takım sulanmadı çocuğa onu hiç anlamadım.

12.5 serberst kalma bedeli mi tm de bile 45m yazıyor değeri için. Bir de bana nedense götze yi andırıyor bu çocuk inşallah sonu onunki gibi olmaz.

Brandt i ben de beğeniyorum da daha genç ve bir sürü potanyelli adam var takımda onlardan öyle aman aman bir şekilde ayrıldığını da düşünmüyorum neden ona 10 numarayı verdiler şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 5 Eylül 2018; 23:1:11 >

• Bayern Münih UCL kadrosu(Yanında yıldız olanlar B listesinden)

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 5 Eylül 2018; 19:13:44 >
  • UEFA sonucu beraberlikle biten eşleşmelerde deplasmanda rakibe daha çok gol atan takımın turu geçmesi kuralını gözden geçirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 5 Eylül 2018; 20:55:8 >
  • Löw Neuer bir numaralı tercihimiz olmaya devam edecek demiş.

• Neuer daha 32, kaleciler 35-36ya kadar ust duzey top oynuyorlar.

• quote:

Zamanında haberlerde 2018 için münihle anlaştı yazmışlardı neden bu yaz hiçbir şey yapılmadı bu çocuk için anlamadım. Muhtemelen robben ve ribery nin gönlü kalmasın gitsinler öyle alalım diye düşünüyorlar ben başka açıklama bulamıyorum. Hadi münih almadı neden başka takım sulanmadı çocuğa onu hiç anlamadım.

12.5 serberst kalma bedeli mi tm de bile 45m yazıyor değeri için. Bir de bana nedense götze yi andırıyor bu çocuk inşallah sonu onunki gibi olmaz.

Brandt i ben de beğeniyorum da daha genç ve bir sürü potanyelli adam var takımda onlardan öyle aman aman bir şekilde ayrıldığını da düşünmüyorum neden ona 10 numarayı verdiler şaşırdım.

Alıntıları Göster
    munih almadi, sonra sozlesme yeniledi, munih olmadi, takimima para kazandiriyim dedi heralde.

Almanlarin kadrosu guzelde hoca yok.

goretzka kross(arne maier geliyor)

sane havertz gnabry

forvet yok

brandt 10 numara olarakta oynuyor, heralde ondan verdiler, low daha cok guveniyor demek ki.

oliver batista meier kadroda. munih hic kanat almayip dedeler yerine takima monte ederdim daviesle. 1 sene sabir goster, yeter.

• Anlaşılan bizimkiler federasyondaklere beyin nasıl durdurulurla ilgili birkaç tüyo vermişler. Bu kadar başarısız olmuş td yi nasıl göndermediler anında, anlamadım bir de ben kovulsa da fb ye gitse diyodum bu adam için ben de hayal dünyasında yaşıyorum herhalde

Wagner olaydı o bile daha iyiydi werner yerine ama bırakmış galiba milli takımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 5 Eylül 2018; 23:32:14 >
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.