Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stuttgart XI vs Bayern: Zieler, Maffeo, Pavard, Baumgartl, Insua, Gentner, Aogo, Ascacibar, Castro, Donis, Gomez.
    Bayern XI vs Stuttgart: Neuer, Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba, Thiago, Goretzka, Robben, Müller, Ribéry, Lewandowski.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maffeo şahane top oynuyor çok beğendim.
    Edit: Bunu yazarken Ribery çıkıyor. Sizin için daha iyi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 1 Eylül 2018; 20:6:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz bıraktı Goretzka.

• Goretzka siftahını yaptı sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maffeo riberye karsi oynuyor.ona karsi bende oynarim.

Goretzka Thiago ve Jamesle birlikte oynarsa ortasaha daha dengeli olur.

• yalniz munih gnabry ve comanla makine duzeni gibi top oynar.

ribery, robben ve muller cok bozuyor munihi.

Goretzkanin paslari nasildi? ilk 25 dakikayi izleyemedim. tek eksigi paslariydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 1 Eylül 2018; 20:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

yalniz munih gnabry ve comanla makine duzeni gibi top oynar.

ribery, robben ve muller cok bozuyor munihi.

Goretzkanin paslari nasildi? ilk 25 dakikayi izleyemedim. tek eksigi paslariydi.
    Maçı izlemedim ama Müller ne kadar gereksiz maç varsa gol atıp asist yapıyor önemli maçlarda bi şey yapamıyor sinir oluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Maçı izlemedim ama Müller ne kadar gereksiz maç varsa gol atıp asist yapıyor önemli maçlarda bi şey yapamıyor sinir oluyorum

Alıntıları Göster
    aynen oyle

ribery ve robben 15dk kala ciktilar, topta oynamadilar, niye cikarttin diye kovac ve salihamidzice sikayet ediyorlardi, robben direk soyunma odasina gitti.sanki top oynuyor gibi birde trip atiyor adamlar.

• quote:

aynen oyle

ribery ve robben 15dk kala ciktilar, topta oynamadilar, niye cikarttin diye kovac ve salihamidzice sikayet ediyorlardi, robben direk soyunma odasina gitti.sanki top oynuyor gibi birde trip atiyor adamlar.

Alıntıları Göster
    Ya allahtan Kovac hoca onları da kazanıcam tribine girmiyor buna da şükür.

• onlarin kazanilacak hali yok, pert olmuslar.

yanliz bugun munih pozisyon vermedi Stutgart gibi deplasmanda. Boatengle oynadilar birde.

Thiago Goretzka tandemini begendim.Jamesle daha iyi olurlar muller yerine.

• quote:

onlarin kazanilacak hali yok, pert olmuslar.

yanliz bugun munih pozisyon vermedi Stutgart gibi deplasmanda. Boatengle oynadilar birde.

Thiago Goretzka tandemini begendim.Jamesle daha iyi olurlar muller yerine.
    Bi de sanches i de kadroya alsa güzel olucak yedeklerde tolisso'yu görünce sinir oluyorum nedense bi ısınamadım şu çocuğa sanki ben bi selam vermek için uğramıştım modunda gibi eleman.

Hocam mbappe kırmızı görmüş bugün hayırdır çıkışa felan mı çağırdı diğer elemanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 1 Eylül 2018; 23:49:28 >

• quote:

Bi de sanches i de kadroya alsa güzel olucak yedeklerde tolisso'yu görünce sinir oluyorum nedense bi ısınamadım şu çocuğa sanki ben bi selam vermek için uğramıştım modunda gibi eleman.

Hocam mbappe kırmızı görmüş bugün hayırdır çıkışa felan mı çağırdı diğer elemanı

Alıntıları Göster
    kendine sert giren topcuyi itti.kirmizi agirdi.

• 'boateng icin 50 istedik, psgye hediye etmek istemedik.psgnin o parayi odeyemeyecegini hesap ettik.Boatengi tutmak isteyen hocamiza da iyilik yapmak istedik'

'Psgye tavsiyem, sportif direktorlerini degistirmeleri, psgye yakismiyor'

kel baskan cok fenasin, cok fena.

• quote:

'boateng icin 50 istedik, psgye hediye etmek istemedik.psgnin o parayi odeyemeyecegini hesap ettik.Boatengi tutmak isteyen hocamiza da iyilik yapmak istedik'

'Psgye tavsiyem, sportif direktorlerini degistirmeleri, psgye yakismiyor'

kel baskan cok fenasin, cok fena.
    Alınanlar hocanın istediği adamlar bence sportif direktörle alakası olduğunu sanmıyorum.

• quote:

Alınanlar hocanın istediği adamlar bence sportif direktörle alakası olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    henrique transfer gorusmelerinde ciddiyetsizmis.onu kastediyor.

goretzka haftanin topcusu secilmis.paslarini biraz daha gelistirirse, ust duzey olur.milli takimda kroosla tandem oynayacakmis artik.

• quote:

henrique transfer gorusmelerinde ciddiyetsizmis.onu kastediyor.

goretzka haftanin topcusu secilmis.paslarini biraz daha gelistirirse, ust duzey olur.milli takimda kroosla tandem oynayacakmis artik.

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkür ederim hocam açıkladığın için.

Anlaşılan akıllanmışlar yeni jenerasyona geçiş yapıyorlar ama löw le devam etmeleri saçmaydı bence, Fransa yla maç var allianz arena da fazla rezil olmazlar inşaallah

• quote:

Alıntıları Göster
    tolisso zaten yardimci ortasaha.

thiago ve jamesle birlikte oynar, dinamizm ve iceri katetmesiyle etkili olur.

Goretzka, isiran, dinamik, teknik, oyunun 2 yonundede tolissodan iyi. iceri de daha iyi katediyor.

Sanchesten pasor 6 olur.munih Sanchesi kazanmakla 10 seneyi kurtarir, o tip topcu piyasada cok az birde.

Goretzka ve Gnabryi 8e almak buyuk is. 31lik vidal, rudy mi sanches mi? rudy kaliteli topcu da Sanchesi kazanmak daha akilli isti.bernat, costa. sisik kadrodan da kurtuldular. bunlari yapanda riberyle robbenle sozlesme yenileyende ayni kisi.burasi cok garip.

biz kehrer ve bernata 50den fazla verdik.

munihin hatasi, tolissoyu da satip, boatengi bize zorunlu satin almayla satip, 90a ekleyip, sol beke saglam bir topcuyla baileyi almamak.arsenal tolissoya 70 mi ne teklif etmis.o zaman slde buyuk sansi olurdu.

• quote:

tolisso zaten yardimci ortasaha.

thiago ve jamesle birlikte oynar, dinamizm ve iceri katetmesiyle etkili olur.

Goretzka, isiran, dinamik, teknik, oyunun 2 yonundede tolissodan iyi. iceri de daha iyi katediyor.

Sanchesten pasor 6 olur.munih Sanchesi kazanmakla 10 seneyi kurtarir, o tip topcu piyasada cok az birde.

Goretzka ve Gnabryi 8e almak buyuk is. 31lik vidal, rudy mi sanches mi? rudy kaliteli topcu da Sanchesi kazanmak daha akilli isti.bernat, costa. sisik kadrodan da kurtuldular. bunlari yapanda riberyle robbenle sozlesme yenileyende ayni kisi.burasi cok garip.

biz kehrer ve bernata 50den fazla verdik.

munihin hatasi, tolissoyu da satip, boatengi bize zorunlu satin almayla satip, 90a ekleyip, sol beke saglam bir topcuyla baileyi almamak.arsenal tolissoya 70 mi ne teklif etmis.o zaman slde buyuk sansi olurdu.

Alıntıları Göster
    Mesele robben ve ribery olunca bizimkiler beyinlerini kullanmayı unutuyor hocam

Hoca sürekli martienz i kullandı. Sanches'i kullansa onun yerine daha iyi olurdu aslında.

Piyasada sol bek kıtlığı var hocam alaba nın yerine daha iyi kimi bulabilirdi ki bayern bulsa bile takımları salmazdı.

Saneyle pep arasında büyük bir sorun yokmuş hatta hoca gelecek maç ilk 11 oynayacak demiş gelecek sene bailey in alınma ihtimalinin çok daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz öyleyse.

James bayern gibi bir takımın ucl kazanmaya bakması lazım demiş doğru diyor da lewa dan sonra böyle açıklamalar korkutuyor beni inşaallah gitmek istemez

Reschke pavard için gelecek sene top 5 takımdan birinde oynayacak demiş. Bu adam da biz sözleşme imzalamadık ye herhalde bu çocuğu bize vermemekte kararlı. Sürekli yarım yamalak konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 3 Eylül 2018; 15:34:6 >

• yedek sol bek, mesela wendell.

top 5 takim, real, munih, barca, psg ve m.united.kastettigi takimlar bunlar

sizde o da, 37lik madde var, onlarlik bir sey yok.

• reis psg ne zaman o takımların arasına girdi yapma gözünü sevim
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.