Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rudy schalkede saglik kontrolunde. 18 milyon bonusla.

henruque guedesi valenciaya satmaya calisiyor. boatengi aliriz o parayla heralde.

bernat teklifleri dusunuyormus.

munih boateng giderse pavardi alacakmis. sag beki ve stoperi yedekler. rafinha sol beke gecer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rudy resmen schalkede.

sanchesi de istiyormusuz, bernatla birlikte.

dun munih bastiana sahane jubile yapmis yalniz.kel baskan paraya kiymis.

• Grup E

Bayern

Benfica

Ajax

AEK Athens

Lpool istiyordum ama yapıcak bi şey yok

• Bayern U13 takımı ile yener bunları. Arkasından da AEK gelsin istiyorum.

• Kek kura. Bayern'in zor bir grubunu hatırlamıyorum vallahi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Kek kura. Bayern'in zor bir grubunu hatırlamıyorum vallahi
    Bizim için iyi oldu en azından gnabry felan kendini çok kasıp sakatlanmaz

• Goretzka Chicago maçında hafif bir sakatlık yaşamıştı. Tekrar antrenmanlara dönmüş.

• Bugün transfer döneminin son günü, muhtemelen Bernat haricinde gidip gelen olmayacak.

• -PSG’ye Boatengi kitleyelim derken Bernati kitledik. Böylesi daha tatli oldu. Sonunda Bernat denilen maldan beni kurtardiginiz icin tesekkürler PSG. Bernatin iyi bir yönü yok. Yerine korkuluk daha faydali olur.Savunma yapmayi bilmez, agresif ve sert bir oyunu yok. Düsünmeden oynar, bana göre en büyük sorunu bu. Hucumda üretkenligi cok düsüktür.Biraz yetenekli sayilir, fakat gerekli etmenler olmayinca, o yetenegin de bir anlami kalmiyor. 15 milyon avro icin Tesekkürler PSG.

-İnsaatciler, oyuncu satislarindan ciddi ciddi 100 milyon avro biriktirdiler.Sezonun ilk macinda en iyi oyuncumuz sakatlanarak, kanat almayarak yaptiklari intiharin ne kadar büyük bir hata oldugu ortaya cikti.Kovacin Robberyle hizli ve direk oyunu önümüzdeki 2-3 ayda nasil oynayacagini merakla bekliyorum.Neyse, olumlu yönden bakalim. Bu yil Neuere tekrar sahibiz. Hoffenheimde oyununu cesitlendiren Gnabryle artik 2 kanadimiz var. Gecen yil, Coman sakatlandiginda takim psikolojik acidan büyük cöküntüye ugramisti. Ocak ayinda Davieste gelecek.Robben, hazirlik kampini iyi gecirdiginde, en azindan belli bir standarti yakaliyor.Tabii ki, yaz transfer dönemini rotasyonu cok iyi hale getirip, zayif mentaliteki oyunculardan kurtularak harika bir bicimde gecirebilirdik, ama fakir takim oldugumuz icin para biriktirmek zorundaydik.Beceriksizlerle bu transfer dönemi de fena sayilmaz. En azindan gecen yildan daha güclüyüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Goretzka Chicago maçında hafif bir sakatlık yaşamıştı. Tekrar antrenmanlara dönmüş.
    Goretzkayi Thiagoyla yan yana oynarken begendim.ideal tandem olmuslar.

seneye Saneyi alirsiniz, Pep hocam gonderir onu.Kel baskan alman milli topcu kacirmaz.

maalesef ffp belasi.a.sandro kante beklerken bernat ve kehreri aldik.tuchel hoca verim alir.

bu sene ffp belasi bitti.tuchel hoca 3-4 gencin 1-2sini ilk11 1-2sini yedek seviyesine getirse kar.seneye yaz transfer sov yapariz yine.

• henrique agir davranmis, kovac hocam boatengi kazanirim demis, stutgartta pavardi 1 sene once gondermek icin 70 istemis.

Boateng liberoda efsane olurdu, Boatengten stoper olmaz.

o top dagitimi yapacak, topla cikacak, uzun pas atacak.

a.sandroyu aliyorduk, juve ronaldoyu aldi.

kanteyi aliyorduk, chealse sarriyi getirdi.

guedes 60lik teklifi reddedip tek valenciayi isterim dedi.

sans yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Goretzkayi Thiagoyla yan yana oynarken begendim.ideal tandem olmuslar.

seneye Saneyi alirsiniz, Pep hocam gonderir onu.Kel baskan alman milli topcu kacirmaz.

maalesef ffp belasi.a.sandro kante beklerken bernat ve kehreri aldik.tuchel hoca verim alir.

bu sene ffp belasi bitti.tuchel hoca 3-4 gencin 1-2sini ilk11 1-2sini yedek seviyesine getirse kar.seneye yaz transfer sov yapariz yine.

Alıntıları Göster
    Sane iyi bir sezon geçirdi diyorlar pep hoca neden bıraksın ki?

Hocam bence juve bu sene ucl'yi alamazsa Sandroyu almanız çok kolay, juve de jenerasyon sonuna geliyor sonuçta psg ye gelmek istemesi mantıklı olur ama keşke bu sene gelseydi tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 31 Ağustos 2018; 23:31:18 >

• quote:

henrique agir davranmis, kovac hocam boatengi kazanirim demis, stutgartta pavardi 1 sene once gondermek icin 70 istemis.

Boateng liberoda efsane olurdu, Boatengten stoper olmaz.

o top dagitimi yapacak, topla cikacak, uzun pas atacak.

a.sandroyu aliyorduk, juve ronaldoyu aldi.

kanteyi aliyorduk, chealse sarriyi getirdi.

guedes 60lik teklifi reddedip tek valenciayi isterim dedi.

sans yok.
    Boateng için Bayern 50 m istedi psg max 40 teklifi ettiği için reddettiler diyorlardı.

• kozmodov K kullanıcısına yanıt
    aralari kotu pep hocamla.

Sane olmazsa Baileyi alirsiniz.

alphonso davies ilk 11i zorlarsa oliver batistayi monte edersin 4.kanat olarak.

haklisin hocam, artik Sandro seneye.insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Boateng için Bayern 50 m istedi psg max 40 teklifi ettiği için reddettiler diyorlardı.

Alıntıları Göster
    rummeniggeyle Boatengin arasi kotuymus.Kovac hoca, kalsin, prince boatengi kazandim, bunu da kazanirim demis.giderse de pavard bu sene gelsin demis.stutgart 70 istemis, ondan munih 40a birakmamis Boatengi.

Alman bir gazeteci, Alfred Draxler Munihin transferi 90 milyon artiyka kapatip, niye kasaya dokunadigina bir gizem demis. seneye cok buyuk bir seyler planliyorlar heralde demis.

munihin buyuk bir transfere ihtiyaci var mi?

ben olsam, Tolissoyu satar, Martinezi satar, defansif 6ya Ascacibari alirim.

Tolisso Sanchesin onunu kapatio.bize satmadilar, kadroya almamislar.

kanada Sane, Bailey en fazla 100 olur.

pavard 35.

james 42

bunada munihin tek yillik transfer butcesi rahatlikla yeterdi.acaba jamesi almayip, kanatla birlikte oraya buyuk bir bir isim mi alacaklar? gizemler gizemler.

ben olsam jamesi birakmam.mulleri satarim. evlat diye munih onu satmaz.

• quote:

rummeniggeyle Boatengin arasi kotuymus.Kovac hoca, kalsin, prince boatengi kazandim, bunu da kazanirim demis.giderse de pavard bu sene gelsin demis.stutgart 70 istemis, ondan munih 40a birakmamis Boatengi.

Alman bir gazeteci, Alfred Draxler Munihin transferi 90 milyon artiyka kapatip, niye kasaya dokunadigina bir gizem demis. seneye cok buyuk bir seyler planliyorlar heralde demis.

munihin buyuk bir transfere ihtiyaci var mi?

ben olsam, Tolissoyu satar, Martinezi satar, defansif 6ya Ascacibari alirim.

Tolisso Sanchesin onunu kapatio.bize satmadilar, kadroya almamislar.

kanada Sane, Bailey en fazla 100 olur.

pavard 35.

james 42

bunada munihin tek yillik transfer butcesi rahatlikla yeterdi.acaba jamesi almayip, kanatla birlikte oraya buyuk bir bir isim mi alacaklar? gizemler gizemler.

ben olsam jamesi birakmam.mulleri satarim. evlat diye munih onu satmaz.

Alıntıları Göster
    Jamesi alırlar zira kulüp birkaç hafta öncesine kadar James le thiago ya kesinlikle gönderilmeyeceksiniz minvalinde bir şeyler söylemişti. O paraya James kalitesinde birini bulamazlar zaten.

Forumda biri sane için fazla bireysel oynuyor demişti almanya daki sorunu da buydu çocuğun hatırladığım kadarıyla bence sane riskine girmezler.

Muhtemelen robben ve ribery nin gitmesini bekliyorlar. Bu sene kanat transferi yapmamalarının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum ben madem bu kadar katlandık son sene gönülleri kalmasın demişlerdir. (bizimkiler yapar yani hiç şaşırmam bu yüzden transfer yapmadılarsa)

Gelecek sene griezmann ile bailey i alırlar diye tahmin ediyordum dediğin gibi ama griezmann ın kanattaki performansı nasıl olur bilmiyorum şu an santrafor oynuyor. Serbest kalma bedeli 100m galiba griezmann ın, onu alıp 2-3 sene verim alırlar davies i bir yere kiralarlar ondan sonra griezmann ın yerine montelerler diye düşünüyorum. Bailey zaten pahalı bir transfer olur. Davies mls den geldiği için bailey kadar güven vermeyebilir.

Kovac dün süle için hummels ve boateng ile aynı seviyede demiş bence ikisinden de iyi şu anda iyi anlamda mı söylemiş anlamadım ama adamın gönlünün özellikle önemli maçlarda süle yi oynamaktan yana olduğu belli, zaten süle nin lider cb olmasını istiyorum demişti, boatengi kazanmak istemesi güzel de bu adam kaç yıldır burada şimdi yedekte bekleyerek kazanamazsın ki adamı bir kere yeteneğine hakaret keşke psg ye gidebilseydi. Tabi pavard için 70 verilmez ama bizimkilerin de bu sene ucl den pek umutlarının olmadığı belli zaten en kötü yedek için genç takımdan oyuncu çıkarırlar. Zaten kovac dün başka transfer olmayacak ihtiyacımız olursa u23 takımından adam alırız demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 1 Eylül 2018; 11:3:49 >

• ribery ve robbene sozlesme yenilerken kel baskan yedek olacaksiniz demis.Coman ve Gnabry var, Kovac, fiziki yuklemeleri iyi yapiyor, verim alir diye dusunmus olabilirler ya da bu seneyi Kovacin gecis yili olarak gorup transferleri seneye saklamista olabilirler.

griezmann kanatta o kadar etkili diil.

boateng stoperin esas isini iyi yapmayip ekstra isler yapiyor. top dagitir, pas yapar, uzun top oynar. bunlar ekstra isler.bu adamin sorunu bu.ben mesela Boatengi libero icin istedim, stoper olarak asla istemezdim.

Gnabry ve Coman subat-mayis aylarinda sakatlanmazsa Kovac hoca savunmayi oturtursa munih SLyi kazanabilir. cok darbe alan topcular, bundan munih ribery ve robbenden birini postalayip Baileyi almaliydi.

rudy, vidal, costa, bernat. schalke, barca, juve ve psg.

transfer 90 milyon artiyla kapanmis.cine ve ingiliz ligine satmiyorsan. transferde buyuk rakamlar alamiyorsun.Rudy gibi maestro 16ya gitti.

Almanlar mali yonden cok kontrollu.mesela schalke.borcu varmis 150 mi ne. ben slye gidiyorum diye gereksiz acilmadi adamlar.once o borcu eritmekte kullanacak o parayi.

uthu bedava aldilar.stopere Saneyi aldilar.suati aldilar.

ortasaha gobegini mascarell ve rudy yaptilar.sol beke mendyli aldilar.

10 milyon eksiyle kapattilar transferi.Goretzka ve Meyeri bedava kaptiran takim icin saglam transfer donemi.

Alfred Draxler ' Sampiyon Bayernin kullanmadigi Rudy, ikinci Schalkede buyuk transfer gibi kutlaniyor.bu ligimiz hakkinda cok sey soyluyor'

meyerde schalkeden cok yuksek para istemis. o parayi tek c.palace vermis.7 milyon sterlin net aliyormus.

• Schalke bundesliga da en sevdiğim ikinci takım ama adamlarda kafa olmadığını kabul etmek lazım goretzka gibi kaç yıl sende oynayan adamla nasıl anlaşamadılar da beleşe gitmesine izin verdiler hala aklım almıyor. Transfer piyasasının uçtuğu şu zamanlarda özellikle schalke gibi ekiplerin buna çok daha fazla dikkat etmesi lazım.

Ligde bayern ile diğer takımlar arasındaki mesafe çok açıldı ama bunda dortmund un bu kadar vizyonsuz olması etkili, leipzig in de bir türlü çok mücadeleci kadrolar oluşturamaması sinir bozucu. Seneye nagelsman ile sağlam bir yükseliş içine girerler umarm. Schalke zaten ben bl takip ettiğim zamandan beridir bayerne adam akıllı şampiyonluk konusunda rakip olabildiğini hatırlamıyorum en son şampiyonlukları 57 yılında

İngilizlerde kafa yok cidden paraları bol diye gözlerine ilişen elemanları alıyorlar kadro mühendisliğinde cidden zayıflar.

Griezmann ın kanat performansından haberim yoktu açıkçası ama kanatta etkisizse neden transfer haberlerine çıktı ki acaba herkes takımın kanat ihtiyacı olduğunu biliyor.

Lukas mai bu sene de esas takıma alınmamış üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 1 Eylül 2018; 16:22:26 >

• goretzkayi munih, barca ve real istedi.Schalkenin yapacak bir seyi yoktu.

aynen oyle, Dortmundun hedefi ilk 4, slye gitmek istiyorlar. o kadar para kazandilar topcu satislarindan forvete pacoyu kiraladilar, sol bek hala scmelzer.sag beke reale topcu yetistirmek icin hakimiyi kiraladilar, weiser 9.5a bayer leverkusene gitti.

Rasenballu Sl cok etkiledi, 100 milyondan fazla para gitti.

sol beke saracchi, defansa mukiele alindi, defans cok kotuydu, ozellikle bekler. sag bek hep aksiyordu gecen sene.

forvete Cunha alindi. 3 transferin 3ude 19-20 yaslarinda topcular.keske haidara da alinsaydi.

En buyuk transfer Nagelsman zaten. topcu yetistirmede en iyilerden birisi.bir topcunun oyun zekasini cok az hoca gelistirebilir. Nagelsmanda onlardan biri.

mesela Gnabry Nagelsman oncesi ve Nagelsman sonrasi buyuk fark var.

Gnabry onceden de iyi topcuydu lakin Nagelsmanla seviye atladi.

Schulzu dahi Alman milli yapti adam.

mesela munih arpi alip Nagelsmana kiralayacakmis.

Sanchesi kadroya almamak yerine 1 sene verseler, ucardi.

lukas mai ikinci takimda oynar, stoperlerden biri sakatlaninca oynar.pismesi lazim. biraz daha kuvvetlenmesi lazim bence.

munihin mulleri satmadikca, griezmanni almasi gereksiz olur. hiziyla, son vuruslariyla muller yerine cok faydali olur.

james yaratici, pasi cok iyi, iki yonlu topcu. cokta formasi satiliyormus.

munihliler, guney amerikaya geciyoruz pazarlamada

jamesi kullanacagiz diyorlardi lakin ben bonservisi bu sene niye almadilar, onu anlamadim.

• savunma ve ortasaha gobegini toparlayalim Nagelsmanla sampiyonluga oynayabiliriz.

Nagelsman bundesligada cok seyi degistirebilecek bir hoca.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.