Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perisic uyum saglarsa kenari işletir iyi hamle bence ama ben daha iyisini beklerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Cokta egolu.Perisicin tanitim toreninde Rummenigge olmaz kesin.Sane gelse kesin olurdu.

Alıntıları Göster
    Aynen, gereksiz bir egosu var. Gören de Perez zanneder. Sanırsam başarılı bir futbol kariyeri olduğundan böyle ama yönetim kariyeri bu kadar egoyu hakedecek kadar parlak değil sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 10 Ağustos 2019; 23:44:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Rummenigge de ne kadar vasıfsız transfer varsa destekliyor.

Alıntıları Göster
    oyle deme perisic cok faydali olacak

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    %100 haklisin, bir dr bana Sane-keltos iliskisi asla cok iyi degildi gibi geliyor da hissiyat tamamen. Ligi kaybetmez de Clyi yine almayacak. Ego kismina gelince yakin zamanda biz 4 kupa aldik herkes liverpool konusuyor diyordu oradan cikarim yapilir egosu hakkinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

oyle deme perisic cok faydali olacak

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Perisic uyum saglarsa kenari işletir iyi hamle bence ama ben daha iyisini beklerdim
    150 milyona Saneyi aliyorlardi 1 hafta once.simdi 5 milyona Perisici kiraliyorlar.

Abi, bayern ortasahasi sorunlu.bence, Rocayi alip ortasahayi kuvvetlendirirlerse, ortasaha kanatlari desteklerse, munih buyuk maclarda bir sekilde golu bulur.Thiago, ayni anda oyun kurup kesici olarak oynadigindan, Thiagoya baski yapan, munih ortasahasini cokertip pas baglantisini kesiyor.ileri 3luyu rakip savunmalarin kucagina atiyordu.

Perisic, en azindan Riberyden faydali olur, yedek oturdugunda sorun yapmaz, oynadiginda az cok katki verir.lakin, munihin calim atacak, skora katki yapacak,
    iyi top kullanan bir baska kanada ihtiyaci var.perisic, Sane gelene kadar idare eder, 4.kanat olur, lakin 3.kanat transferi en azindan bergwijn seviyesinde olmali.

• quote:

150 milyona Saneyi aliyorlardi 1 hafta once.simdi 5 milyona Perisici kiraliyorlar.

Abi, bayern ortasahasi sorunlu.bence, Rocayi alip ortasahayi kuvvetlendirirlerse, ortasaha kanatlari desteklerse, munih buyuk maclarda bir sekilde golu bulur.Thiago, ayni anda oyun kurup kesici olarak oynadigindan, Thiagoya baski yapan, munih ortasahasini cokertip pas baglantisini kesiyor.ileri 3luyu rakip savunmalarin kucagina atiyordu.

Perisic, en azindan Riberyden faydali olur, yedek oturdugunda sorun yapmaz, oynadiginda az cok katki verir.lakin, munihin calim atacak, skora katki yapacak,
    iyi top kullanan bir baska kanada ihtiyaci var.perisic, Sane gelene kadar idare eder, 4.kanat olur, lakin 3.kanat transferi en azindan bergwijn seviyesinde olmali.

Alıntıları Göster
    Bu kanat transferi işinin sırf Roca'ya odaklansınlar diye bir an önce bitmesini istiyorum ben. Orta saha için Roca'dan başka ciddi alternatif konuşulmuyor. Olmo'nun alınacağına ihtimal vermiyorum ben daha yolu var onun. Perisic maliyetli olmayacağından Roca'nın serbest kalma bedelinde fazla diretmezler diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 11 Ağustos 2019; 1:8:8 >

• Kanki ben o kanat icin everton hamlesi bekliylordum, perisic oldu valla bayern para vermek istemiyosa kimseye ortasaha da zayif kalir oyun akiciligi da...

• quote:

Aynen, gereksiz bir egosu var. Gören de Perez zanneder. Sanırsam başarılı bir futbol kariyeri olduğundan böyle ama yönetim kariyeri bu kadar egoyu hakedecek kadar parlak değil sanırsam.

Alıntıları Göster
    Zor zamanda elini tasin altina da sokmuyor.munih ne zaman kotu bir zamandan gecse, Rummenigge ortalarda yok.Taraftar cok sinirli.Tepkisini Hasana gosteriyor.mesela, Kovac hocaya cok kotu kadro verdiler, slde maci niye domine etmedik diye kovaci elestirdi Rummenigge.Dortmunda 5 tane atinca gaza gelip, Kovaci elestirdi.sonra, oradan kupayi versek tum Almanya bize gulerdi, ondan oyle soyledim dedi.

4-5 ay sonra kahn geliyor, kasimda yeni baskan geliyor.kurtuluyorsunuz.bence, ayrilmakta gec bile kalmislar.

• quote:

Bu kanat transferi işinin sırf Roca'ya odaklansınlar diye bir an önce bitmesini istiyorum ben. Orta saha için Roca'dan başka ciddi alternatif konuşulmuyor. Olmo'nun alınacağına ihtimal vermiyorum ben daha yolu var onun. Perisic maliyetli olmayacağından Roca'nın serbest kalma bedelinde fazla diretmezler diye umuyorum.

Alıntıları Göster
    Hirvat basini, D.zagrebin munihin 28 milyonluk teklifini reddettigini yazmis.SL on elemesinden sonra transfer olabilir deniyor.

• quote:

Kanki ben o kanat icin everton hamlesi bekliylordum, perisic oldu valla bayern para vermek istemiyosa kimseye ortasaha da zayif kalir oyun akiciligi da...
    Sanenin gelecek yaz, 1 sene sozlesmesi kalacak.M.city, daha dusuk bonservisle satar.Saneyle zaten anlastilar.Sol kanada 1 senelik bir cozume ihtiyaclari vardi.sanirim bu yuzden perisici tercih ettiler.

• Evet, sane pert olmus diyolar noldu cocuga

• quote:

Zor zamanda elini tasin altina da sokmuyor.munih ne zaman kotu bir zamandan gecse, Rummenigge ortalarda yok.Taraftar cok sinirli.Tepkisini Hasana gosteriyor.mesela, Kovac hocaya cok kotu kadro verdiler, slde maci niye domine etmedik diye kovaci elestirdi Rummenigge.Dortmunda 5 tane atinca gaza gelip, Kovaci elestirdi.sonra, oradan kupayi versek tum Almanya bize gulerdi, ondan oyle soyledim dedi.

4-5 ay sonra kahn geliyor, kasimda yeni baskan geliyor.kurtuluyorsunuz.bence, ayrilmakta gec bile kalmislar.

Alıntıları Göster
    Haklısın geç bile kaldılar, seviyeye adapte olamayıp sadece şikayet ediyorlar. Bu kafayla Münih bir hayli geriye düştü top takımlar arasından. Umarım yeni isimlerle daha iyi olur.

• quote:

Evet, sane pert olmus diyolar noldu cocuga
    Acl sakatlığı hocam.

• Perisic transferi bitti diyorlar. Gelecek hafta başında açıklanacakmış.

• quote:

Haklısın geç bile kaldılar, seviyeye adapte olamayıp sadece şikayet ediyorlar. Bu kafayla Münih bir hayli geriye düştü top takımlar arasından. Umarım yeni isimlerle daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    Geriye dusmeleri tamamen kendi hatalari.Evlatcilik ve cimrilik yapmayip Sane,kdb hepsini toplamalilardi.aslinda bundesliga avantajini kullanip tum top takimlarin onunde olmalilardi.bu seneki transfer donemi 2017den beri yapilan hatalarin sonucu.abi, bir takim 3 senedir tek bir tane ust duzey kanat alamaz mi? Reschke reisin aldigi topcular olmasa, munih cok kotu durumda olurdu.simdi rocayi alip, ortasahadaki sorunlari cozup, Bergwijn, Olmo kanatlara iyi bir alternatif olabilir.yoksa, bu ortasahayla munih son 16da elenir yine.

Falk, Perisic transferinin Sanenin alinacagi anlamina geldigini soylemis.

• #Bayern remain interested in Leroy Sané and could simply postpone the deal to the winter window or even next summer. Perišic is simply considered a stopgap solution to strengthen squad depth, the same would be the case for #RealMadrid’s Bale, who could also join on loan (kicker)

Falk reis, Baleyi yalanladi.Roca ve 10 numara almak istiyorlar dedi.Perisicten sonra ikinci bir kanat daha alinacakmis.Olmoya munihin ilgisini de dogruladi.

Ziyech ve Bergwijne siz bekleyin, oncelikli hedeflerimiz var, onlarla ugrasiyoruz demisler.

• Leroy Sane alınacaksa önümüzdeki yaz 1 yıllığına perisic transferi kabul edilebilir.

Bu takımın gerçekten DM ihtiyacı var umarım en uygun isim muhtemelen roca takımı katılır .

• quote:

Geriye dusmeleri tamamen kendi hatalari.Evlatcilik ve cimrilik yapmayip Sane,kdb hepsini toplamalilardi.aslinda bundesliga avantajini kullanip tum top takimlarin onunde olmalilardi.bu seneki transfer donemi 2017den beri yapilan hatalarin sonucu.abi, bir takim 3 senedir tek bir tane ust duzey kanat alamaz mi? Reschke reisin aldigi topcular olmasa, munih cok kotu durumda olurdu.simdi rocayi alip, ortasahadaki sorunlari cozup, Bergwijn, Olmo kanatlara iyi bir alternatif olabilir.yoksa, bu ortasahayla munih son 16da elenir yine.

Falk, Perisic transferinin Sanenin alinacagi anlamina geldigini soylemis.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle, Bundesliga'yı yeterli kullanamadıkları gibi başka liglerdeki fırsatları da değerlendiremiyorlar. Sane bir fırsattı, maaş konusunu abartıp konuyu bu kadar uzatmamalılardı, 1 ay önce bile gelebilirdi Sane.

Orta sahayı toparlamak bu kadar zor olmamasına rağmen Sanches'i kullanmamak için diretmesi Kovac'a olan güvenimi daha da sarsıyor her seferinde. Geçen sene Sanches'e vermesi gereken süreyi Müller ve Martinez ile çöpe attı, korkum bu sene de Tolisso ile aynısını yapacağı.Roca alındığı takdirde 11 oynar, Tolisso onu ve Thiago'yu yedekleme işini bence güzel halleder ama Sanches varken kesinlikle 11 olmamalı, zaten sakatlığı yüzünden takımın oyununu da ciddi şekilde düşürüyor şu anda. Bugün Almanya Kupasında Energie Cottbus adlı bir takımla oynayacaklar. Umarım Kovac ders almıştır ve Sanches'i oynatır.

• Bugün 21:45'te Energie Cottbus ile Almanya Kupası 1.tur maçı var.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.