Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Bu Ribéry'le olacak iş değil, Kovac'ın Sanches'i 11'e dahil edip sol kanatta James'i denemesi gerekiyor. James sol ayaklı olduğu için çok bir iş yapabileceğini düşünmesem de Ribéry'den iyidir her halükarda. Olmadı Gnabry sola, James sağa çekilir. Bana kalsa Davies'i oynatırdım ama güvenip forma vereceklerini sanmıyorum. Davies bugünkü yedekler arasında ismi gözükmüyordu, sakatlığı yoktur umarım.
    Gerek yok gibi

• bayern munih i takip ediyorum ozellikle liverpool eslesmesinden sonra kendilerine bir umut olarak bakiyordum

takim oyle bir hal almis ki defans kagni gibi, her mac degisik pozisyonlar veriyorlar.ve oyuncularda performans dususu var hem de %90 inda.

almanyadan cikan herkesi aliyor diyoruz kadro felaket, coman ve gnabry ye umut baglanmis durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni en cok kovac hoca hayal kirikligina ugratti. gecen sene e.frankfurt rakipleri fizik olarak ezen, cok diri ve fit takimdi. mesela boateng munih seneye en fit takim olacak diyordu. 1e1 defansi halleder diyordum lakin kovac hoca, munihe bir sey katamadi.

coman ve gnabryden biri olmayinca dahi cok zorlaniyorlar. ikisi olmayinca uretkenlik yok denecek kadar az.

topcular ve tataftarda heyecanini kaybetmis. gelecek yaz munihin bir seyler yapmasi lazim transferde.

dun daviesi kadroya almamis bitik ribery 30 dk oynadi.oynadi da ne oldu? oynat cocugu. madem oynatmayacaktin niye kiralamadin? karpuz mu bu oturdugu yerde gelissin?

bu aralar sule, thiago, kimmich gibi topcularda formsuz.

malum takimda bir sey yok. geride alan birakmayinca beklerin eline bakiyorlar. biz anfieldte top yapamadik, organize olamadik o aralar hocamiz arayislar icindeydi.biraz top oynasak orada da yenerdik. lakin munihin bu defansla isi zor abi.

defansta tek topcu hata yapmiyor munihte. hepsi yapiyor. gecen haftaki gol en guzel ornek.

ortasaha faul yapsa, alaba adama gitmek yerine alani kapasa, boateng refekat etmese, kaleci acilmasa. bu 4ten biri dahi olsa o gol olmazdi.

goretzka bu hafta ayin topcusu secildi, bence kaliteli topcu lakin cok iceri katediyor. abi, biraz defansini ve pasini gelistir. 10 numara katki yap once, sonra ekstralari yaparsin.

• keske coman bu kadar problemli olmasaydi izlemesi cok zevkli bi topcu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

keske coman bu kadar problemli olmasaydi izlemesi cok zevkli bi topcu
    problemliden cok kasaplarla alakali bu. dunku topcu bilerek vurdu. coman zaten sakatliktan sonra kendini sakiniyor. depara gerek olmadikca kalkmiyor.

hakemler koruyacak comani. fransada da durum ayni. hakemler bizim topculari kasaplardan korumuyor.

• bugun hofmannin yuzune top carpmis,bayginlik gecirmis. doktor yokmus. buyuk ihmal.bir sey olsa mudahale edecek doktor yok.yedeklerin calismasinda doktor olmaz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Gerek yok gibi

Alıntıları Göster
    Bu haber iyi oldu baya. Takımın Coman'sız hele bu defansla turu geçebilmesine imkan yoktu. Gerçi şu an da geçme ihtimali baya az, ilk yarı Boateng'in yumurtlamaları haricinde bu kadar kötü değildi defans. Noldu neden topçuların konsantrasyonu bu kadar düştü anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 16 Şubat 2019; 20:52:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

bugun hofmannin yuzune top carpmis,bayginlik gecirmis. doktor yokmus. buyuk ihmal.bir sey olsa mudahale edecek doktor yok.yedeklerin calismasinda doktor olmaz mi?
    Başkan cimri olunca böyle oluyor demek ki, böyle bir konuyu nasıl es geçebilirler büyük fiyasko gerçekten.

• quote:

bugunku 2 gol comanin kaleyi zorlamasinin sonucu. bir tane daha atiyordu, kaleci cikardi.korner oluyor, coman son adam olmaya gidiyordu.kaleyi zorla, her mac 2-3 pozisyon bul, goller gelir.

coman, munih icin asiri onemli topcu. yerine bitik ribery oynar. gnabryi cok begenirim lakin coman kadar dikine gitmiyor. bundan munihin dikine giden, seri ve hizli 2 kanat yedekte tutmasi onemli.gnabryi 9da da kullanirsin.

subat oldu, kovac hoca, ilk 11ini yeni buldu. eylulde benim 11im bu diyip savunmayi oturtmaya calisacakti.

yakin, 1e1 savunmayi munih yapamiyor hala.

slde ilk kural, bu savunmayi iyi yapacaksin. iki, ortasahan iyi top yapacak. 2-3 topcu devreye girip skor yukunu cekecek bu da uc.
    11'i kendisi bulmadı ki, Robben sakatlanınca mecbur Gnabry'i oynatmaya başladı. Sakatlanmasa hala Robben oynayacaktı eminim ki. Boateng o kadar batırdı ki, o kadar vasat altıydı ki mecbur kesmek zorunda kaldı. Vasat oynasa gene Süle zor alırdı formayı. James'i zaten Khr konuştu da oynatmaya başladı. Mesele Sanches ve Davies'te de muhtemelen öyle olacak. Kovac takıma ilk yarıda az çok bir şeyler kazandırmayı başarmıştı, şimdi o kazanılan şeyler de kaybedilmiş gibi. Topçular bilerek saçma sapan hatalar mı yapıyorlar Kovac'ın sene sonu gitmesini kesinleştirmek için anlamadım. Bu kadar rehavet, hata için başka bir açıklama bulamıyorum. Gitse bile yerine kim gelecek soru işareti. Zidane şu sıralar Chelsea'ye yazılıyor, kaldı ki Münih'e gelse bile RMA'daki balı olmaz burada. Sarri'yi felan getirseler Chelsea'de şu ana kadar yaptıklarından sonra güvenilir gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 16 Şubat 2019; 21:2:54 >

• coman sakatlandı mı ? bayern'de bişeyler yapmaya çalışan oyunculardan biriydi, james rodrigez çok vasat oyuncu sahada gördüm mü maçtan sogutuyor çok uyuz bir tip birşey oynadığı yok nasıl büyük takımlarda halen ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

coman sakatlandı mı ? bayern'de bişeyler yapmaya çalışan oyunculardan biriydi, james rodrigez çok vasat oyuncu sahada gördüm mü maçtan sogutuyor çok uyuz bir tip birşey oynadığı yok nasıl büyük takımlarda halen ilginç
    Maçta sakatladı ama önemli bir şeyi yok dediler, Lpool maçında oynayabilecek.

James bence çok kaliteli topçu ama o da takımın geri kalanı gibi pek formda değil şu an. 11'e daha yeni girmesinin de payı var tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 17 Şubat 2019; 8:17:2 >
  • Kovac, Lpool maçında james yerine martinez'i oynatacak diyorlar, umarım şakadır bu.

• quote:

11'i kendisi bulmadı ki, Robben sakatlanınca mecbur Gnabry'i oynatmaya başladı. Sakatlanmasa hala Robben oynayacaktı eminim ki. Boateng o kadar batırdı ki, o kadar vasat altıydı ki mecbur kesmek zorunda kaldı. Vasat oynasa gene Süle zor alırdı formayı. James'i zaten Khr konuştu da oynatmaya başladı. Mesele Sanches ve Davies'te de muhtemelen öyle olacak. Kovac takıma ilk yarıda az çok bir şeyler kazandırmayı başarmıştı, şimdi o kazanılan şeyler de kaybedilmiş gibi. Topçular bilerek saçma sapan hatalar mı yapıyorlar Kovac'ın sene sonu gitmesini kesinleştirmek için anlamadım. Bu kadar rehavet, hata için başka bir açıklama bulamıyorum. Gitse bile yerine kim gelecek soru işareti. Zidane şu sıralar Chelsea'ye yazılıyor, kaldı ki Münih'e gelse bile RMA'daki balı olmaz burada. Sarri'yi felan getirseler Chelsea'de şu ana kadar yaptıklarından sonra güvenilir gibi değil.

Alıntıları Göster
    orasi oyle. gnabry ve comanin hemen her mac lcraati var.manuel veth diye bir gazeteci, defans pasta suzgeci gibi sizdiriyor lakin hucumda ozellikle coman oldugunda world class, her pas, her oyun inanilmaz demis.

ribery az top oynasa gene onu oynatirdi. adamin bu sene iyi oynadigi 2 mac var, benfica ve e.frankfurt maclari. bizede bir sans golu atti, top onune dustu.

daviesi bayer leverkusen macinda maci almasi icin oyuna aldi birde. ribery yedekte olsa 30 dk oynuyor.
    bence boyle yapa yapa takimdaki huzuru bozdu.

• quote:

Kovac, Lpool maçında james yerine martinez'i oynatacak diyorlar, umarım şakadır bu.
    defansif 6 oynatabilir lakin Martinezin artik tamamen bitmis. hirs yok, arzu yok, cok yavas.

aslinda biraz akilli hareket etse, sanches goretzka ve thiago yapardi. sanchesin rakibi isirmasi,ikinci toplara basmasi, temposu Martinezden kat kat faydali olurdu.

• munihin kadro cok dar abi.

coman,james,gnabry,thiago,bekler.oyuna kalite katan adamlar bunlar. biri dahi olmayinca veya kotu oynayinca munih zorlaniyor.

munihin yedek kulubesi yok gibi.muller,ribery,boateng,martinez bu adamlarin katkisi 1se zararlari 5. sanches oynadiginda faydali oldu lakin hoca oynatmiyor. Daviesi tercih etmiyor.tolisso sakat.

rummenigge, ribery aralikta rasenball ve e.frankfurt maclarinda iyi oynadi, menajeri ve riberyle yeni sozlesmeyi gorusecegiz demis.bu adamda ne torpil var be. yapmadigini birakmadi, gene gorusmeyi kopardi.
    adam birde 3 gune bir oynamak istiyorum diyor. bu haliyle fortunada 11 oynayamaz.

• quote:

defansif 6 oynatabilir lakin Martinezin artik tamamen bitmis. hirs yok, arzu yok, cok yavas.

aslinda biraz akilli hareket etse, sanches goretzka ve thiago yapardi. sanchesin rakibi isirmasi,ikinci toplara basmasi, temposu Martinezden kat kat faydali olurdu.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle abi. Kovac, sözde skoru koruycam diye kaç maçta oynattı Martinez'i, kaç defa yedekten girdi. Hiçbir katkı sağlayamadı. Bitik topçular sadece zarar veriyor ve takımın daha kırılgan olmasına sebep oluyor. Onun yerine Sanches'i oynatmak daha mantıklı ki ben yedekten de olsa Sanches'i oyuna alacağını düşünüyorum. Martinez'i kaç maçtır oynatmıyor, belli ki takım içinde Ribery gibi bir etkisi yok. Bu şartlar altında elinde Sanches varken Martinez'i oynatacağını sanmıyorum.

• quote:

munihin kadro cok dar abi.

coman,james,gnabry,thiago,bekler.oyuna kalite katan adamlar bunlar. biri dahi olmayinca veya kotu oynayinca munih zorlaniyor.

munihin yedek kulubesi yok gibi.muller,ribery,boateng,martinez bu adamlarin katkisi 1se zararlari 5. sanches oynadiginda faydali oldu lakin hoca oynatmiyor. Daviesi tercih etmiyor.tolisso sakat.

rummenigge, ribery aralikta rasenball ve e.frankfurt maclarinda iyi oynadi, menajeri ve riberyle yeni sozlesmeyi gorusecegiz demis.bu adamda ne torpil var be. yapmadigini birakmadi, gene gorusmeyi kopardi.
    adam birde 3 gune bir oynamak istiyorum diyor. bu haliyle fortunada 11 oynayamaz.
    Rummenigge bu saatten sonra böyle bir aptallık yapmaz umuyorum. Muhtemelen bu sözleşme muhabbetini daha fazla uzatmaması için Ribery'i uyarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 18 Şubat 2019; 7:56:37 >

• yarin mac var heyecanlandim simdiden. guzel bi mac olsun hakem hatalari macin onune gecmesin yeter

• Boateng ve Ribery squat ta gözükmüyor. Boateng midesinde sorun olmuş, Ribéry'nin yeni çocuğu olmuş :) takıma daha sonra katılacak diyorlardı ama şimdi durum nedir bilmiyorum.

Edit: Ribery de bugün öğleden sonra takıma katılacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 18 Şubat 2019; 15:8:43 >
  • Yarın avantajlı bir skorla dönücez inşallah

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.