Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müller 100. maçını oynasın da plaketini alsın diye hala takımda herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bild james jupp u özlüyor demiş. İsyancılara james de katıldı desenize

• De ligte alman gazeteciler bayerne transferini sormuşlar, milli takımın basın toplantısında transfer soruları sorulması yasak olduğu için enschuldigung demiş almanca da üzgünüm demekmiş galiba. Bunun neden haber değeri taşıdığı ile ilgili hiçbir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 20 Kasım 2018; 13:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

kickerin dedigine gore sezon sonu

ribery

robben

javi martinez

james

yolcuymus. eger ilk 3 u gidecekse jamesin gitmesine de okeyim ben. performansinin%100 unu hicbir zaman gosteremeyecek gibi duruyor.
    rafinha, james yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

renkdaş ne arıyon buralarda

müller neuer boateng nolcak

Alıntıları Göster
    neuer mi? adam efendi, adam 1 sene top oynamadi, form tutar.

muller ve boateng gider.

sanches, thiago, james ve goretzkaya havertzde katilir sonraki yaz. tolisso dahi bu kadroda sure alamaz.

• Hazard bize gelirse müthiş olur açıkçası. Genelde Bayern e yazılan topçular genç oyunculardan oluşuyor ama 3-4 sene sonra davies (iyi çıkarsa) ve batista meier heba edilmiş olacak ya da şimdi alınacak genç oyuncu. Hazard yaşlanana kadar en azından bu iki genç de iyice pişmiş olurlar ve rahatlıkla kadroda ilk 11 e monte edilebilir hale gelirler. Ne yazık ki ben Hazard'ı reale çok yakıştırıyorum sanki bize gelecek biri değilmiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 20 Kasım 2018; 13:18:41 >
  • Bayern 2017-18 yılında 657.4 m € luk rekor gelir elde etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Hazard bize gelirse müthiş olur açıkçası. Genelde Bayern e yazılan topçular genç oyunculardan oluşuyor ama 3-4 sene sonra davies (iyi çıkarsa) ve batista meier heba edilmiş olacak ya da şimdi alınacak genç oyuncu. Hazard yaşlanana kadar en azından bu iki genç de iyice pişmiş olurlar ve rahatlıkla kadroda ilk 11 e monte edilebilir hale gelirler. Ne yazık ki ben Hazard'ı reale çok yakıştırıyorum sanki bize gelecek biri değilmiş gibi.
    munihin cekirdek kadrosu realden iyi. eksik yerleri tamamlarlarsa hizli, seri stoper ve kanat, sl icin sanslari cok fazla olur.

bence hazard icin munih realden daha cazip olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Kasım 2018; 13:37:22 >
  • quote:

Bayern 2017-18 yılında 657.4 m € luk rekor gelir elde etmiş
    sponsorluklar, katar sponsorluklari ve sl yayin havuzu yokmus. oradan bir 100 kagit gelir.

657 konsolide

ag 624

22 vergi sonrasi kar.

ben gelir 50-60 artar diyordum. biraz daha az artmis.

• Jupp bu ribery robben javi boateng çöplerini nasıl adam ediyordu acaba

Vallahi büyük hocaymış
  • Coman takımla antrenmanlara başlamış sonunda.

• neuer

kimmich/pavard sule hummels/de ligt alaba/davies

thiago

sanches/goretzka james/goretzka

coman/gnabry lewandowski hazard/gnabry

100 hazard

60 de ligt

real, sola 2 tane yatirim yapti. hazardi istemez, hazardla o 2 yatirim cope gider.

• Olacağından demiyorum ama Bayern'e Eriksen ve Hazard beraber çok yakışırdı. İkisinin de sözleşmesi 2020'de bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 20 Kasım 2018; 14:53:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Jupp bu ribery robben javi boateng çöplerini nasıl adam ediyordu acaba

Vallahi büyük hocaymış
    abi adamlar bitik. onunla da gecen sene reale karsi ribery ve mullerle 9 kisi top oynadi munih.

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Olacağından demiyorum ama Bayern'e Eriksen ve Hazard beraber çok yakışırdı. İkisinin de sözleşmesi 2020'de bitecek.
    havertzi kacirmaz munih. sanches, thiago, goretzka ve jamese havertzi eklerler.

bence hazard icin munih en iyi secenek, munih icinde hazard en iyi secenek.

100u verip gnabrye yedek almak yerine hazard en iyi secenek.

• quote:

Müller 100. maçını oynasın da plaketini alsın diye hala takımda herhalde
    O sebepten oyuna aldi ama cok erken oyuna aldi, 5 dakika Müller icin yeterliydi.Sahada biraz yürüyüp, hevesini almasi yeterdi.

quote:

KNVB boss Michael van Praag says the Super League plans were driven by Real Madrid & Juventus but Bayern were trying to stop it: "I swear Rummenigge made efforts to bring clubs & UEFA to the table. He hasn't betrayed anyone, he did everything to keep the football family together"

ilginc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlcyoneAlex -- 20 Kasım 2018; 21:9:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Olacağından demiyorum ama Bayern'e Eriksen ve Hazard beraber çok yakışırdı. İkisinin de sözleşmesi 2020'de bitecek.
    Eriksen i takımında istemeyecek taraftar yoktur herhalde ama bizim orta saha dolu baya, eriksen i barça alacak diyorlardı en son sence gider mi yoksa sizde devam mı eder?

Hazard a katılıyorum tam bizlik topçu üstelik gerektiğinde sahadakilere liderlik de yapabilecek biri ama sarri faktörünü de unutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 21 Kasım 2018; 0:2:30 >
  • Davies Münih'e gelmiş, sağlık kontrolünden felan geçmiş hatta. Birkaç güne takımla antrenmanlara başlar.

• quote:

Eriksen i takımında istemeyecek taraftar yoktur herhalde ama bizim orta saha dolu baya, eriksen i barça alacak diyorlardı en son sence gider mi yoksa sizde devam mı eder?

Hazard a katılıyorum tam bizlik topçu üstelik gerektiğinde sahadakilere liderlik de yapabilecek biri ama sarri faktörünü de unutmamak lazım.

Alıntıları Göster
    thiago

sanches goretzka/james

sanches bugun yine saglam top oynuor. uzerine koyarak giderse mecbur oyunun lideri sanches olacak munihte.yardimci ortasaha goretzka veya havertz olur havertz gelince.

munihin ihtiyaci olan topcu,

1 arkayi toparlayacak seri, hizli stoper

2 hazard, hazard olmazsa da saglam bir kanat.

• dunku macta hollandali spiker low mulleri oyuna aldigi icin cok sansliydik demis.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.