Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Ben maçı izlemediğim için oyun hakkında yorum yapamam ama çıkardığı 11 bugün için iyi, eğer bunu devam ettirecekse kalsın tabiki. Yok 2 gün sonra tekrar Ribéry i mülleri felan 11 çıkartacakca kalmasının bir anlamı yok.
    aynen oyle. gnabry gibi topcular form tutamamis. adami oynatmazsa nasil tutsun?

bugun riberyi oyuna dahi almadi. munih iyi top oynadi.

lewandowski disinda aman aman top oynayan yoktu, yalniz takim olarak iyiydi munih.thiago, hummels birazda james.bitik topcu yoktu, robben cabaladi, sonra kendini attirdi.

sl macinda ribery, boateng 11 baslarsa, degisen bir sey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 20 Ekim 2018; 18:37:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martial manu ile yeni sözleşme yapmayı reddetmiş diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 21 Ekim 2018; 10:51:41 >
  • FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bunlarin da havasi kimeyse. sanki top oynuyorlar. hata burda kovac hocada, patron sensin, bitik topculara niye kendini ezdiriyorsun? munih firsati ayagina kadar gelmis. nagelsman munihe kapagi atmak icin 40 takla atti, olmadi.

• quote:

Ahaha ulan ben de diyorum jdr rubio kim insan j.rodrigues yazar mis gibi
    aman dikkatli bakin ribery sakat fln olmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

aman dikkatli bakin ribery sakat fln olmasin

Alıntıları Göster
    Ben kimsenin sakatlanmasını felan istemem ama hoca umarım daha da oynatmaz ribery'i james kanat oynasın daha iyi abi

• quote:

Ben kimsenin sakatlanmasını felan istemem ama hoca umarım daha da oynatmaz ribery'i james kanat oynasın daha iyi abi

Alıntıları Göster
    bana gene uzaklastirma vereceklermis uyari ile atlattik direkten donduk cok seviliyorum herhalde

kovac"a yonetimden destek gelince bu arka 3luyu yedek oturtmustur o ayrida

herhangi bir sakatlikta vs kurtarici olarak bunlar girerse sabote eder takimi ondan korkuyorum

Robben nasil bu isin icinde degil hayret verici

• FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

• quote:

bana gene uzaklastirma vereceklermis uyari ile atlattik direkten donduk cok seviliyorum herhalde

kovac"a yonetimden destek gelince bu arka 3luyu yedek oturtmustur o ayrida

herhangi bir sakatlikta vs kurtarici olarak bunlar girerse sabote eder takimi ondan korkuyorum

Robben nasil bu isin icinde degil hayret verici

Alıntıları Göster
    Aman hocam dikkat et seni banlamaya yer arıyor zaten adminler

Robben den başka orada oynayabilecek kanat yok şu anda, 2019 başında davies gelecek coman da 1-1.5 aya toparlar kanat yönünden pek sıkıntı çıkmaz yani sadece James'in mevkisi sorun oraya havertz ya da fekir i alsak iyi olurdu ara sezonda kimse bırakmaz ama o adamları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 21 Ekim 2018; 22:2:4 >

• Ribery atinaya gitmemiş takımla. Vertebral damar tıkanıklığı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 22 Ekim 2018; 12:8:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

wolfsburg ne hale gelmiş.

Volkswagen'in değil miydi bu takım parayı mı kıstılar
  • quote:

wolfsburg ne hale gelmiş.

Volkswagen'in değil miydi bu takım parayı mı kıstılar

Alıntıları Göster
    ceza yediler hocam amerikadan. ondan sonra butceyi azalttilar heralde.

kimmiche riberynin yoklugunu sormuslar. gnabry o pozisyonu mukemmel bir bicimde doldurur demis. mesaj acik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

ceza yediler hocam amerikadan. ondan sonra butceyi azalttilar heralde.

kimmiche riberynin yoklugunu sormuslar. gnabry o pozisyonu mukemmel bir bicimde doldurur demis. mesaj acik.

Alıntıları Göster
    arnold
    brekalo
    gerhart dışında tanıdığım yok , nerde eski wolfsburg.

Ztn sene sonu gidecek çöp sıkıntı yok
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt

...
  • Marca nın haberine göre real asensio için 110m€ civarındaki teklifleri dinlemeye hazırmış bayern de ilgilenen kulüplerdenmiş

• -Görülecegi gibi, takimin basarisini her seyin önünde tutan, hicte bencil olmayan Müller, Ribery ve Boateng kisa süreli sendelemenin ardindan gelen bir galibiyetten sonra ne kadar mutlular.Mutluluktan etrafa nese saciyorlar! Umuyorum, Kovac, bu sefer akillanir ve bu 3lü yerine Gnabry, James ve Süleyi düzenli oynatmaya baslar.Önce, ilk 11ini bulur, sonra bu 3lüyü gerektiginde rotasyonda kullanir.Böyle esit sürelerde rotasyonda ne Gnabry ne Süle yüzde 100ünü bulabilir.

-Bildigim kadariyla Marca, Real yönetimine cok yakin.Bu yüzden, bu haber Martial haberlerine benziyor.Onlarda önce kendilerine yakin kaynaklara haber yaptirarak, teklif istediler, teklif gelmeyince, kendileri Martiali teklif etmisti. Bu haberin aciklamasi, siz Asensio icin önce 110 milyon avro teklif edin, sonrasina bakariz.Bu haberi, insaatcilerin sallayacagini sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlcyoneAlex -- 23 Ekim 2018; 13:53:18 >
  • quote:

Zidane ın da bu sene gelmesi mümkün değil kim getirilebilir sence Kovacın yerine
    Sezon sonuna kadar Gerland-Hermannla idare edilir.Veya daha iyi bir alternatif olursa, sezon sonuna kadar o TD tercih edilir.Zidanela da simdiden anlasilir, gelecek sezon planlamasi yapilir.

Ribery ne yazik ki yok diyen Kovac denilen adamin sezon sonunu göremeyecegi kesin.
  • quote:

Zidane ın da bu sene gelmesi mümkün değil kim getirilebilir sence Kovacın yerine
    Sezon sonuna kadar Gerland-Hermannla idare edilir.Veya daha iyi bir alternatif olursa, sezon sonuna kadar o TD tercih edilir.Zidanela da simdiden anlasilir, gelecek sezon planlamasi yapilir.

Ribery ne yazik ki yok diyen Kovac denilen adamin sezon sonunu göremeyecegi kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlcyoneAlex

Alıntıları Göster
    Abi ne yazık ki diyecek herhalde, iyiki yok diyecek hali yok ya adamın

Ben hala kovac ın 11 ini bulacağı konusunda umutlu sayılırım umarım bugün kanser bir kadro çıkarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 23 Ekim 2018; 15:21:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlcyoneAlex

-Görülecegi gibi, takimin basarisini her seyin önünde tutan, hicte bencil olmayan Müller, Ribery ve Boateng kisa süreli sendelemenin ardindan gelen bir galibiyetten sonra ne kadar mutlular.Mutluluktan etrafa nese saciyorlar! Umuyorum, Kovac, bu sefer akillanir ve bu 3lü yerine Gnabry, James ve Süleyi düzenli oynatmaya baslar.Önce, ilk 11ini bulur, sonra bu 3lüyü gerektiginde rotasyonda kullanir.Böyle esit sürelerde rotasyonda ne Gnabry ne Süle yüzde 100ünü bulabilir.

-Bildigim kadariyla Marca, Real yönetimine cok yakin.Bu yüzden, bu haber Martial haberlerine benziyor.Onlarda önce kendilerine yakin kaynaklara haber yaptirarak, teklif istediler, teklif gelmeyince, kendileri Martiali teklif etmisti. Bu haberin aciklamasi, siz Asensio icin önce 110 milyon avro teklif edin, sonrasina bakariz.Bu haberi, insaatcilerin sallayacagini sanmam.
    ben olsam 110a Asensioyu kacirmam. munihin sisteminde is yapar.skorer, oyun gorusunu pasini gelistirdi, pas oyununda is yapar lakin real taraftari dahi 1e1de cok kotu, ise yaramaz diyorlardi sosyal medyada.

bence bulursaniz coman ve gnabry arasindaki seviyede bir kanat. dikine giden, rahat calim atan, basip gecen o tip kanat daha iyi olur munihe.

110 asensio, munih fekiri de izliyormus.

birde sol bek, hepsi 250 dahi tutmaz.

mullermis boatengmis bu adamlar doymus, bu saatten sonra anca zararlari olur.

neuer

kimmich sule/pavard hummels alaba

goretzka/sanches thiago

james/fekir

coman/davies asensio/gnabry

lewandowski

guzel kadro kurdum bence.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.