Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Todibo, 1 milyona geldi. Çok da potansiyelli. Barca şu adamı denese belki de Ligt'e ihtiyaç olmayacak.

Alıntıları Göster
    1 milyona gelmiş pokemon isimli bir adamın ne potansiyeli olacak boşversene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Alıntıları Göster
    Kante de 3.ligden gelmişti yanlış hatırlamıyorsam, belli olmaz o iş.

• quote:

Alıntıları Göster

• Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    umtiti oluyorsa bu niye olmasın
  • quote:

Alıntıları Göster
    Böyle mantık mı olur kardeşim

• quote:

Alıntıları Göster
    sozlesmesi 6 ay sonra bitiyordu.ondan ucuz bonservisi.

Boyle ucuza 10 tane genc alirsin, aralarindan 1-2si ust duzey topcu olsa yeter.zaten maaslari az, gencler.
    tutmasalarda kiralarsin, satarsin para kazanirsin.

E.frankfurt, N'dickayi aldi, bugun min.25 milyon degerinde.

• Pique başta ki vasıfsızın kalıp gideceğine ben karar veremem demiş. Gazetelerde pique kalmasını istiyor diye haberler çıkıyordu.

• Alman köy takımının ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor.

Tamam süper takım değil Barça ama o kadar düşmedik usta bizi öldürdün iyice.

• valverde olduğu sürece her yıl aynı şey olur takım cl kazanamaz. barça için lig felan yetiyorsa birşey diyemem artık böyle konusuyorlar ama yeni sezonda kovabilirler de her şey messiye bakar bana kalırsa:D

xavi bile hocaya eleştiride bulunmuş takımada: bu şekilde cl kazanamaz barcelona diye oyunu domine etmiyor yeterince böyle olmaz! liverpool maçından sonra konuşmuş haklıda valverde kalırsa seneye la liga da gelmez cl de sadece messiyi izleriz
  • Messi: "We are all sad because of the game against Liverpool, but it is not on me to decide if there should be changes in the team or not."

Lpoo maçı için hepimiz üzgünüz ama takımda değişikliklere karar vermek bana düşmez demiş

Malum şahsa tam destek çıkmadığını görmek sevindirici her şeye rağmen adam suçu kendisinde arıyor sevmeyelim de taşa mı dönelim be

https://twitter.com/barcacentre/status/1131937647876804608?s=19 açıklamaları buradan okuyabilirsiniz

• Messi: Valverde'ye yapılan eleştirileri görmedim. Açıkçası onun şu ana kadar burda etkileyici bir iş yaptığını düşünüyorum. Liverpool'a elenmemizin sorumlusu o değil, bizim suçumuzdu. Valverde'yle gelecek sezon devam etmek isterim, geçen sezon 2 kupa kazandık, bu sezon da tekrar edebiliriz.

• Messi, Valverdenin etkileyici is yaptigina inaniyorum, gecen sene 2 kupa aldik, bu sene de tekrarlayabiliriz.Valverdenin kalmasini istiyorum demis.

• Kupa finali öncesi bu açıklamaları normal

Messi hiç bir zaman basın önünde hoca,oyuncu eleştiren kötüleyen biri olmadı.

Her şeye rağmen lpoola elenmesinin suçunu kendinde arıyor adam zaten hocanın kalması ona bağlı olmamalı yönetim kurulunun çoğu istemiyor hocayı kupa finalinden sonra bazı şeyler netleşir

hem pique hem messi bu kararı vermek bize düşmez diyor. hoca kovulsa rakitic dışında öyle üzülen birisi olmaz

Griezmann için ise gerçekleşmemiş transferler hakkında konuşmak istemiyorum demiş Messi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Messi, Valverdenin etkileyici is yaptigina inaniyorum, gecen sene 2 kupa aldik, bu sene de tekrarlayabiliriz.Valverdenin kalmasini istiyorum demis.
    Atalarımız boşuna dememişler işte. Dötü yere yakın olandan korkacaksın.

Çoktan satmalıydık bu işe yaramaz herifi.

• 2 kupa aldık diyor ya, o kupayı hocasız da alırdınız zaten . Hocanın yanında messi yi de göndersinler artık.
    Bu kulübün hırslı, istekli , başarıya aç futbolculara ihtiyacı var.Messi için lig kupasını kazanmak ve ligde fazla gol atmak yetiyor sanırım.İstatisik kasıyor gerisi mühim değil onun için.
    Messici olmama rağmen gönderin gitsin alan varsa, hiçbir futbolcu kulüpten büyük değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Messi: Valverde'ye yapılan eleştirileri görmedim. Açıkçası onun şu ana kadar burda etkileyici bir iş yaptığını düşünüyorum. Liverpool'a elenmemizin sorumlusu o değil, bizim suçumuzdu. Valverde'yle gelecek sezon devam etmek isterim, geçen sezon 2 kupa kazandık, bu sezon da tekrar edebiliriz.
    Ulan sene başında Roma maçı için üzgünüz ama bu sene o kupa buraya gelecek demeyi biliyordun. Az adam ol da sözünün eri ol. Açık açık "Valverde'yi istemiyorum" demeni beklemiyoruz zaten ama 2 kupa kazandık ne demek. Geçen sene de 2 kupa almıştık ne demeye özür dileyip söz verdin o zaman sezon başında. Dalga mı geçiyor bu herif

• Messi'den soğumaya başladım.

CL almış hocayı işler kötü gidiyor diye gönderdiler fakat iki senedir CL'de rezil olmuş hocayı göndermediler. Demek ki Messi'nin işine geliyor.

Bu adam kim de hoca kalsın/gitsin kararı veriyor?

Anfield'da bir tane pozisyonu gole çevirip alsaydın ya turu? Eto'o, Ronaldinho, Stoichkov çıkardı işte böyle pozisyonlarda.

Düşünebiliyor musunuz Iniesta'nın, Xavi'nin, Puyol'un kulüp geleceği hakkında karar verdiğini?
  • Kimse kendini kandırmasın, Messi Barcelona'dan büyüktür. Barcelona Messi'den önce Arsenal ayarında bir takımdı. 15 yıllık Messi döneminde 10 lig 4 Şampiyonlar Ligi var. Messi nere Barcelona nere? Zaten dünyada Barcelona'yı tutan 10 kişiden 7'si Messi'den dolayı tutuyor. Siz bile burda çoğu mesajınızda Barcelona'dan çok Messi'den bahsediyorsunuz. Bunlar gerçekler. Messi futbolu bırakınca yine diğer kulüplerin arkasında kalmaya başlar Avrupa'da. Ayrıca Messi yıllardır bu kararları alıyor, işler iyi giderken kimse ses etmiyor kötü gidince laf ediyor. Messi kalmasını istiyorsa hoca kalır. Yönetim kafasına göre iş yapar Messi'yi dinlemezse Messi de oynamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Messi'den soğumaya başladım.

CL almış hocayı işler kötü gidiyor diye gönderdiler fakat iki senedir CL'de rezil olmuş hocayı göndermediler. Demek ki Messi'nin işine geliyor.

Bu adam kim de hoca kalsın/gitsin kararı veriyor?

Anfield'da bir tane pozisyonu gole çevirip alsaydın ya turu? Eto'o, Ronaldinho, Stoichkov çıkardı işte böyle pozisyonlarda.

Düşünebiliyor musunuz Iniesta'nın, Xavi'nin, Puyol'un kulüp geleceği hakkında karar verdiğini?
    Messinin tabi işine geliyor çünkü herkes hocaya sövüyor ona yine övgü kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protez Bacaklı Çekirge

Kimse kendini kandırmasın, Messi Barcelona'dan büyüktür. Barcelona Messi'den önce Arsenal ayarında bir takımdı. 15 yıllık Messi döneminde 10 lig 4 Şampiyonlar Ligi var. Messi nere Barcelona nere? Zaten dünyada Barcelona'yı tutan 10 kişiden 7'si Messi'den dolayı tutuyor. Siz bile burda çoğu mesajınızda Barcelona'dan çok Messi'den bahsediyorsunuz. Bunlar gerçekler. Messi futbolu bırakınca yine diğer kulüplerin arkasında kalmaya başlar Avrupa'da. Ayrıca Messi yıllardır bu kararları alıyor, işler iyi giderken kimse ses etmiyor kötü gidince laf ediyor. Messi kalmasını istiyorsa hoca kalır. Yönetim kafasına göre iş yapar Messi'yi dinlemezse Messi de oynamaz.
    Aynen Pep, Xavi, Iniesta, Puyol hepsi çöptü zaten. Ondan önce gelen onlarca efsane hep çöptü ama Messi goat be kardeşim tek be kardeşim.

Asıl Messi bu efsaneliğini bu formaya borçlu. Ondan bekleneni yapamadı ama koskoca takımı 2 senedir rezil şekilde eleten adamı göndermeye çalışsa herkes destek verirdi.

Hatta ben olsam cebimden bunun tazminatını verir "hadi abi herkes yoluna" der maç bittiği gece gönderirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 24 Mayıs 2019; 23:15:58 >

• 
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.