Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-2 bitseydi çok üzülürdüm iyi geldi bu galibiyet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realde tek savunan navastı marcelo ile tutundu bir müddet ama kral leo affetmedi zaferi getirdi ve barcelonanın her zaman ligde son sözü söylediğini gösterdi
  • hekimoglu19 kullanıcısına yanıt

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• Enrique'ye çok yükleniyoruz ama suç hocada değil basiretsiz futbolcularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AristocraticaL*

quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ronaldo maçta pek bişe yapamadı

Ronaldo maç kazandırır ama maç alamaz, messi gibi adamlar gelir orta sahadan topu alır oyunu yönetir orkestra şefi gibi,ronaldo ise rakip ceza sahası içinde topla buluşursa atar ,ama adam yüzde 90ını atıyor onu da söyleyelim yani

2metreden kalenin üstüne attı ya artık o aran %60 a düştü bu saatten sonra Just a "Penaldo"

Hacı bence orada suç ronaldoda değil pasa atan kamil gerisine atti biraz

• Paco çöpü yerine Neymar olaydı fark atardık neyse Real gene ucuz kurtuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AristocraticaL*

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Ligde zor maçımız kalmadı. Real Madrid'in ise 2-3 zor maçı var. Bu gazla sanıyorum ki takım şampiyonluğu alır.

Aman hocam Psg den sonra da öyle deniyordu. Bu işler hiç belli olmaz Malaga'ya yenildiği için Barça, ligde şansını çok zora soktu. Kafasını taşlara vuruyordur LE

PSG maçında gazla ilerledik. Juve'de yemedi o Aslında Barca, Barca gibi oynasa yine kazanırdı. Ben yine de bu son dakika galibiyetinin şampiyonluğu getireceğini düşünüyorum.

• ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • Marcelo abim niye indirmiyorsun orda sergio robertoyu???? sergio ramos sen napıyorsun, 10 kişiyken kırmızı görmek nedir? tüm bunlar mentalite ile alakalı bir durum başka açıklaması yok. son 3 maçta geriye düştügü 3 maçı da çevirdi ama bu maçta messi'ye gücü yetmedi real madrid. messi'ye karşı yapacak bir şey yok maalesef, gününde olunca durdurulması imkansız. ronaldo hayalet gibiydi bugün, artık yaşlanmasına baglıyorum bunu. Real Madrid'in önünde 6 final maçı var. ramos 2 maç yok. Winnerlığını ortaya koymaktan başka caresi yok Real Madrid'in. ronaldo boş kaleye atsa, marcelo robertoyu indirseydi ne messi konuşulurdu ne real madrid'in giden şampiyonluğu.

son söz benzema ve bale'e. berbattılar bugün. isco ve morata ne düşünüyordur acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i will survive -- 24 Nisan 2017; 0:56:24 >
  • Barcelona'yı tutmam ama Messiciyim. Şl'de ofsayttan gol atıp kralım diye dolanan adama gelsin.
  • Son goldeki Roberto'nun katkısı çok çok büyük. Ayrıca bugün Ter Stegen ve Navas inanılmaz oynadılar. İkisi de birbirinden iyiydi

Ronaldo ve Suarez ortalıkta yoktu. Zaten Ronaldo el clasicolarda iyi oynayan biri değil. Attığı golleri de kendisi yaratmıyor. Bir iki istisna vardır. Ama benim aklıma gelen tüm el clasico golleri ya penaltı ya da son vuruş. Messi her şeyi yapıyor. Golü yaratıyor, bitiriyor, asist yapıyor, takımı yönetiyor, oyunu açıyor, milimlik paslar atıyor... Bir futbolcudan isteyeceğiniz her şeyi yapıyor.

Gs Fb maçından sonra inanılmaz iyi geldi. İzlediğim en iyi maçtı belki de. Muhteşem bir maçtı. Kalite çok yüksekti.

Futbol denilen oyun gerçekten böyle bir şey. Tüm real taraftarı saygı duydu adama. Bu arada ek olarak Ramos'a değinmek istiyorum. Adam gerçekten çok iyi bir oyuncu ama yıllardır nefret ediyorum. Çünkü her el clasicoda messiye karşı sportmenlik dışı hareketler yapıyor. 2011deki 5-0lık maçı izleyenler bilir. O zamanlarda hat safhadaydı ramosun çirkefliği. Hala da nefret ediyorum o yüzden. O kayması zaten normal bir kayış değil. İyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Bu maç ciddi ciddi ronaldo vs messi kıyaslaması yapanlara nokta oldu. Attığı ilk gol mü desek, ikinci golü attıktan sonraki forması ile gönderdiği mesaj mı desek

MessiTheBoss youtube kanalını takip edin bu arada 300 k abonesi var ve güzel derlemeler yapıyor

Forever Messi

Hocam halaci kesim balık hafızalı 2 gune ronaldo 1 ofsayt 1 penalti 1 beleş golle hertrick manşetlere cikar unuturlar daha önce defalarca ispatladi Ronaldoyu messiden çok sevenlere bişey demem zevkler tartışılmaz ama daha iyi diyen adam net futbol cahili popüler kültür özentisi sığ tiplerdendir görünüşe çok aldanir da inceyi anlamaz bu tipler.o klas paslarin calimlarin zevkine varamazlar hepsini geç matematik hesabı ortada herşey açık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün messi ronaldo'nun calma sevincine cevap verdi adeta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi per se -- 24 Nisan 2017; 0:53:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alın size barçanın ezici üstünlüğünü gösteren bir maç daha hani ronaldo kardeşim nerede gidip hakemler ben tutsa bende 3 gol atarım küçük takımlara karşı rahat oynarım işte bugün herkes neyin ne olduğunu gördü asıl benim merak ettiğim bunu juventus karşısında ilk maçta niye oynamadınız saldınız adeta istemiyorlar gibi
  • Tek kelime ile mükemmel bir maç oldu,özellikle 2.yarı müthişti.
    Bu maçları izledikten sonra insan kendine soruyor,bu futbol ise bizde oynan nedir diye.
  • el clasicolara bakarsanız şunu görürürsünüz hepsinde içerde dılarda baskın olan taraf barçadır real barçanın oynamasına izin veriyor barçanın üstünlüğünü kabul ediyor real barçanın verdiği açık ve hatalarla gole gidiyor zaten el clasicolara bakın son 10 yıla bariz bunu görürsünüz yensede yenilsede hep barça üstündür.

Real bulduğu şanları değerlendirirse günündeyse skora yansır kazanan taraf olur ama barça hep üstündür oyun ve topa hakimiyet olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Nisan 2017; 1:1:10 >
  • bu maçın böyle olacağını biliyordum salak aklım kaydedecektim heyecana kapılıp unuttum ya aklımdaydı oysaki ama maç gerçekten çok iyiydi sezondaki ilk maça nazaran
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilas

Barcelona'yı tutmam ama Messiciyim. Şl'de ofsayttan gol atıp kralım diye dolanan adama gelsin.

Ben yabancı takım tutmam hocam ama bende Messiciyim açıkçası. Futbol izlemek ve Messi'yi izlemek ayrı şeyler. Gözlerini alamıyor insan Messi'yi izlerken ve onun dönemini gördüğü için şükrediyor. Ronaldo daha iyi diyen de futboldan anlamıyordur bana göre ya da ağır Madrid fanatiğidir ikisinden biri.
  • Bu arada Navas ile Ter-Stegen'e teşekkür ediyorum bu seviyedeki takımların kalecilerinin nasıl olması gerektiğini gösterdiler.
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.