Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bartomeu, Dembele'yi şans eseri mi aldı acaba. Dünyanın en potansiyelli futbolcusunu Real Madrid falan alsaydı 10 sene daha toparlanamazdık herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Bartomeu, Dembele'yi şans eseri mi aldı acaba. Dünyanın en potansiyelli futbolcusunu Real Madrid falan alsaydı 10 sene daha toparlanamazdık herhalde

Oyle olursa, PSG, 400 Milyon avroyu verir, onu da alir.

Dembelenin nasil topcu oldugunu, gecen yaz basinda soyluyordum. Messi gibi topcu bir daha kolay kolay gelmez. Dembeleden Neymar olur mu, sanmam. Neymarin 1 seviye alti olur en fazla.
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Transferler gmtye göre bitiyor esas olan nokta greenwich saati şuan saat 21:00 oldu diyelim transfer sezonu kapanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Bu arada Transferler gmtye göre bitiyor esas olan nokta greenwich saati şuan saat 21:00 oldu diyelim transfer sezonu kapanıyor

İspanya, Portekiz için 1 gün daha var hocam.

2 Eylül 00:59'da bitiyor.

Yarın akşama doğru açıklanır alınacak olanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 31 Ağustos 2017; 22:44:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Bu arada Transferler gmtye göre bitiyor esas olan nokta greenwich saati şuan saat 21:00 oldu diyelim transfer sezonu kapanıyor

İspanya, Portekiz için 1 gün daha var hocam.

2 Eylül 00:59'da bitiyor.

Yarın akşama doğru açıklanır alınacak olanlar.

portekiz çöp mü alacak anca yerli çöpleri alır yada menajerlerin kucağına oturup potansiyel çöpleri kitler başka bir şey yok şuna ispanya ve portekizde barça adına bir adım ileri taşıyacak bir oyuncu bulunmuyor.

tabi bu bartemou kucağa oturdu bir kere mendes hoplatır belkide zaten 1 haftaya istifa sesleri gelir iyice espanyol maçında taraftar hep bir elden istifa çektirecekmiş zaten beyaz mendillerle.

Yok hocam bize yarın için açık alımlar.Anlaştıklarımızı alabiliriz her ligden.

Satım ancak açık olanlara yapılır ama zor yarın oyuncu satmak.Çoğu büyük lig için kapanıyor.

• Bu sene ilk 2 sıra

Real Madrid

Atletico Madrid olur muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahrez de chelsea diyorlar şimdi şamar oğlanına döndük iyice gelen giden vuruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bu sene ilk 2 sıra

Real Madrid

Ligi biz alabiliriz. Geçene sene Malaga'ya kaybetmeseydik biz şampiyonduk. Cl konusunda umudum yok ama en fazla yarı final.
  • quote:

Bu sene ilk 2 sıra

Real Madrid

Bu isler belli olmaz.. Daha yolun basi, daha onceden cok iyi baslayip da sene sonu avucumuzu yaladigimiz zamanlar oldu. Barcelona bu haliyle bile yine en kotu 2. olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

BREAKING: Philippe Coutinho is just a few hours away from becoming a Barcelona player. [beIN SPORTS]

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• quote:

quote:

Bu sene ilk 2 sıra

Real Madrid

Ligi biz alabiliriz. Geçene sene Malaga'ya kaybetmeseydik biz şampiyonduk. Cl konusunda umudum yok ama en fazla yarı final.

malagada neysede en rezil olanı alavese içerde kaybetmek ligin başında bir de deportivodan 2 gol yemek 2 side kornerden ve yenilmek ki düzenli olarak deportivo min 4 yiyor her sezon bizden takım aşırı yetersiz böyle giderse zaten istifa kaçınılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Bartomeu, Dembele'yi şans eseri mi aldı acaba. Dünyanın en potansiyelli futbolcusunu Real Madrid falan alsaydı 10 sene daha toparlanamazdık herhalde

Oyle olursa, PSG, 400 Milyon avroyu verir, onu da alir.

Dembelenin nasil topcu oldugunu, gecen yaz basinda soyluyordum. Messi gibi topcu bir daha kolay kolay gelmez. Dembeleden Neymar olur mu, sanmam. Neymarin 1 seviye alti olur en fazla.

bak sennn

====> "Transfer döneminin sonlarına doğru André Gomes tarzı bir çöp gelir ortaya" <====== Paulinho çöpü geldi.

"Coutinho ve Dybala hayal bile değil."

demiştim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 31 Ağustos 2017; 23:6:50 >

• Hollanda'nın kalesinde kim vardı bilin bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Hollanda'nın kalesinde kim vardı bilin bakalım.

Bence iyi maç çıkardı skora bakmayın. Hollanda harbi leş ötesi top oynadı. Adam 3 e 1 filan kaldı gollerde skor çok normal yani.
  • yuhh eve simdi geldim acdim bakalim coutinho mahrez transferleri resmiyet kazanmis diye hala ortalikta bir sey yok

• İngiltere'den oyuncu gidebiliyor fakat İngiltere'de herhangi bir klüp oyuncu alamıyor SON 2 SAAT İTİBARİYLE.
  • 02:00

Uruguay - Arjantin

Romero, Mercado, Fazio, Otamendi, Acuña, Biglia, Pizarro, Di Maria, Messi, Dybala, Icardi
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.