Şimdi Ara

FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
4
Favori
34.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha avrupa maçları var bu sene yine enkaz bırakır kaçar 2-3 senede yabancı bi teknik direktör takımı toparlar sonra çöker yine hazır kadroya şaibetör
  • Zaten daha önce yapıldı. Terim de hagi de kovuldu.

Bi galatasaraylı olsaydım, o kadar emek, şampiyonluk ve ömrünü vermiş, o takımın tarihini yazmış o adamları gönderdikten sonra adını ağzıma almaya utanırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şampiyon yaptıgı zamanda eleştirilerimi iletip, hatta fanatiklerce afaroz edildiğim için şimdi de konuşabilirim.

Birkere ülke ligini geç, tırışkadan lig. Rakip takım taraftarlarının ağlamasın boş yere hakem diye.

Saçma sapan anadolu takımlarına inanılmaz puan kaybeden kendileri.

Tarihte 69 puan ile şampiyon olunduğu görülmemiş.

Terim'futbol anlayışı pres üzerine. Mantalitesi şu" Top bendeyken gol yemeyiz","Top rakipteyken bas" bu yüzden topa sahip olmak istiyor. Burası tamam.

Ancak futbol artık çok hızlandı. Hızlandığı gibide fizik gücü ve dayanıklılık çok arttı.
    Teknik oyuncuyu falan boş ver. 2 kanadın hızlı, orta sahada çift ciger, ve tandem sağlam olsun bu ligin içinden geçersin, Avrupa'da da hatırı sayılı başarılı olursun.

Hızın yoksa , sende yoksun günümüz futbolunda.

Bak ne diyordu şino" Top bana geldiğinde bir tık düzeltir sonra hemen pas atarım"

Bizimkiler topu alıyor, ayağında eveliyor geveliyor, sonra hoop yan pas, ordan birdaha yan pas, sonra muslera, muslera degaj baba, araya 40 yılda top atılır, veya bireysel yetenek ile alan açılırsa ,40 yılın başı arayada sağlam top atılırsa ancak öyle maç alıyoruz, aldıgımız maçlardada tırnaklarımızı kemiriyoruz.

press hızlı topçularla, dayanıklı topçularla olur, sendeki topçular hem yavaş, hemde üflesin yere düşüyor.
    Çürük topçuyla, topa sahip olamazsın, nitekim denizli kaç top kaptı 10'dan sonra sayamadım.
    ,
    Eğer elinde yavaş topçular var ise, defansı sağlam tutup ileriye derinlemesine, savunma arkasına bol bol adam kaçıracaksın. Topa sürekli basacaksın, topun gerisien geçip armut gibi rakibin gelmesini beklemeyeceksin

Bizim takımların hiç biri savunma yapmayı bilmiyor. Hele alan savunmasını hiç bilmiyor. O yüzdne çok kolay adam kaçırıyorlar, duran toplar zaten bizdeki futbolun kanseri.

Aykut gibi kaleye otobüs çekelim demiyorum, en uçtaki adamdan başlar press.

Bizim forvet hattı topu kaybediyor, sonra söylenip önüne bakıyor. Adam kovalamak yok, baba niye koşmuyorusn diyorux "Büyük takım savunma yapmaz, yaptırır " bak bak laflara bak.

Kısacası hızlı futbolu, yavaş topçularla oynayazmasın, bizde hızlı kanat yok, hızlı forvet yok, hızlı ortasaha hele hiç yok, vitaminsiz el freni selçuk var.

El oğluda azıcık koşarsa orta sahanın içinde geçiyor.

Bakmayın 2-0 olduğuna .Muslera çok iyi zamanlama yapıp, toplara çıkınca ve rakip %100'lük 2 pozisyonu kaleye atamayınca 4'lük olmaktan kurtulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 17 Ağustos 2019; 10:2:28 >

• Hızlı futbol tamam elestirebilrisinizde hakkınız eksikleri ama hocayi yargilamak için daha erken degil mi?

Daha bir hafta once bu takim kupa almadi mi?

Olabilir android degil bu oyuncular pes oynamiyoruz form duzeyletini her mac sabit tutalim.

Dun mesela kırmızı kart gordu takim 10 kisi oynadi farkinda misiniz?

Belhanda mesela formsuzdu olamaz mi 1,2 mac kotu oynamaya hakki yok mu?

Marcao hic mi hata yapamaz, kart goremez mi?

Feguli sakatlanamaz mi?

2 transfer daha takima oturmadı zamana ihtiyaci var belki heriflerin olamaz mi.

Bu takim 3 kupa kaldirdi gecen sezon her sezon mu kesela biz sampiyon olacaz 34 de 34 mu yapmak zorunda.

Yahu 1 senede fazedelimki 10. Bitirdi ligi olamaz mi.

Hep biz kazanacaksak hep biz sampiyon olacaksak cekismenin manasi ne ligi kapayalim diger kulüplerin hic mi kazanma sansi yok?

Sizin yaptiginiz saygisizlik kucuk gorme diger kulupleri herkesi her zaman ezemezsin kazanamzsin zaten kazanacaksan bosa yatirim yapmasinlar diger kulüpler 4 takim arasinda oynansin lig.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Daha önce 2 kez kaçtı yine kaçar. Hagili Popesculu Hakanli Taffarelli kadroyla daha genc yaslarinda basarili oldu tabi. Sonra da Drogbali Sneijderli kadro.

Ne zaman egoları baskin geldi Terim cort.

Dedigim gibi 2 sefer birakti gitti 3.su de supriz olmaz. Terim eski Terim degil eski haline saygi duyarim ana konuda da belirttim. O yuzden yazdıklarım senin icinden gecmis belli ki.

Alıntıları Göster
    Ahahaahaahaa elemanda egoya bak , 20 kupayla yazdıklarını aynı kefeye koyuyor , la senin gibileri kimse kaale almıyor.Siz takımın kupalarına,başarılarına sevinemeyen kompleksli tiplersiniz , imparator 20 tane kupa kaldırdı sizi tokat manyağı yaptı hala daha bıdı bıdı ediyorsunuz.

• quote:

Daha önce 2 kez kaçtı yine kaçar. Hagili Popesculu Hakanli Taffarelli kadroyla daha genc yaslarinda basarili oldu tabi. Sonra da Drogbali Sneijderli kadro.

Ne zaman egoları baskin geldi Terim cort.

Dedigim gibi 2 sefer birakti gitti 3.su de supriz olmaz. Terim eski Terim degil eski haline saygi duyarim ana konuda da belirttim. O yuzden yazdıklarım senin icinden gecmis belli ki.

Alıntıları Göster
    Ya psikolojik sorunların var ya da adam ailenden biriyle münasebeti oldu daha önce, iki ihtimal dışında başka bir ihtimal göremiyorum senin bu hastalıklı takıntına.

Fatih Terim Metin Oktay’dır, Ali Samiyen’dir. Konu kapandı.

• miskin_yek kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim ona taktığımız yok
    Bu takım avrupada her sene , ama istisnasız her sene elek oluyor, gidenden gelenden 4'lük oluyor.

diyeceksin ki" hiç bir Türk takımı başarılı olamaz, makas açıldı"
    Bende diyorum "Glatasaray herhangi bir kulüp değildir" kuruluş amacı" Türk olmayan takımları yenmektir."
    40 maçta hepi topu 4 maç kazanılıyorsa, teknik heyette, başkanda, topçusuda kimse orda kalmamalı.

Daha dur 1. hafta diyorsunuz, hazırlık maçlarının tamamında elek olan takımdan , yeni lige çıkan Denizli'nin takımın içinden geçmesinden bahsediyoruz
    Adamlar farkı kaçırmış.

Hırs olur mücaadele olur, çatır çatır oyun kuralları içinde kavga edersin olamazsın şampiyon eyvallah. Sahada gezen 11 tane zombi varken , teknik heyetin yaptıgı tansferlerin fiyasko oldugu anlaşılmışken daha neyi bekleyelim.

Önümzüde şampiyonlar ligi var. BJK'nin 8'lik rekorunu kırmamız mı gerekli?

ne oynuyor bu takım özellikle deplasmanlarda ,birisi gelsin anlatsın bana.

Siz sadece şampiyon olsak yeter diyorsunzu ben Avrupa'da da başarılı olmayı istiyorum.
    Kapıkule'den adımını atınca tokat manyagı olan takım istemiyorum.

Büyük-Küçük önüne gelen 4 atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 17 Ağustos 2019; 13:48:14 >

• Terim falan hikaye Abdurrahim Albayrak sayesinde bu kadar başarılı oldunuz adam her futbolcuyla tek tek ilgileniyor. Fatih Terimin hiç etkisi yok diyemem ama söylediğiniz gibi bir imparatorluk yok.
  • Terim dısında nerdeyse takımın şampiyonluğu yok hala gelmiş terim gitmeli diyorlar
    Fener’in durumuna düşsek terim olmaSa memnun olursunuz çünkü sizin terim nefretiniz gs ın önünde
    bazı liseli zihniyetcilerden Farkınız yok onlarda da gs dan sağladıkları menfaat herşeyin üstünde gs menfaat sağlasınlar ama gs kötü gitsin farketmez

• İlk malubiyette kuşlar yine Terim gitsin konusuna yazmaya başlamış. Bu konuya lig boyunca bir kaç maç daha yazarsınız, sene sonunda da bizim kupa törenlerimizi izlerken hakemler, tff, mhk diye kendinizi avutursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

daha avrupa maçları var bu sene yine enkaz bırakır kaçar 2-3 senede yabancı bi teknik direktör takımı toparlar sonra çöker yine hazır kadroya şaibetör
    Hiç boşuna heveslenmeyin
    Leş gibi kadronuzla siz mi şampiyon olacağınızı sanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

Ya psikolojik sorunların var ya da adam ailenden biriyle münasebeti oldu daha önce, iki ihtimal dışında başka bir ihtimal göremiyorum senin bu hastalıklı takıntına.

Fatih Terim Metin Oktay’dır, Ali Samiyen’dir. Konu kapandı.

Alıntıları Göster
    Haddini bilerek konuş.

Terim denen sinyor yürüyen ego Metin Oktay'ın tırnağı olamaz. Günümüzde birileri malum kişinin bir yerlerinin kılı olması gibi siz de Terim'in kılı olmuşsunuz.

Terim'in geçmişine saygı duyduğum kadar öfkem de var. Bu takım tüm tarihi hüsranlarını da aynı şekilde Terim'le yaşadı. Takıntılı sorunlu hiçbir taktik bilgisi yok.

Ben Avrupa kupalarında başarı hayali kuruyorum. Bu da bu Terimle imkansız. Birisi de yazmış daha 1 hafta önce bu takım kupa almıs kimden alt ligdeki Akhisar'dan ite kaka. Bu Terimsporlular yüzünden bu takım lig içinde böyle çöplerle boğuşur durur. Taksın 5 yıldız 6 yıldız Avrupa'da elek olup dönüyor bizim vizyonsuz taraftar da bagrina basiyor.

• quote:

Haddini bilerek konuş.

Terim denen sinyor yürüyen ego Metin Oktay'ın tırnağı olamaz. Günümüzde birileri malum kişinin bir yerlerinin kılı olması gibi siz de Terim'in kılı olmuşsunuz.

Terim'in geçmişine saygı duyduğum kadar öfkem de var. Bu takım tüm tarihi hüsranlarını da aynı şekilde Terim'le yaşadı. Takıntılı sorunlu hiçbir taktik bilgisi yok.

Ben Avrupa kupalarında başarı hayali kuruyorum. Bu da bu Terimle imkansız. Birisi de yazmış daha 1 hafta önce bu takım kupa almıs kimden alt ligdeki Akhisar'dan ite kaka. Bu Terimsporlular yüzünden bu takım lig içinde böyle çöplerle boğuşur durur. Taksın 5 yıldız 6 yıldız Avrupa'da elek olup dönüyor bizim vizyonsuz taraftar da bagrina basiyor.

Alıntıları Göster
    Senin nefretten gözün dönmüş sağlıklı düşünemez olmuşsun. Yarın tekrardan uefayı alsa ya da şampiyonlar liginde finalin kapısından dönse ilk diyeceğin şey Terim sayesinde değil kadronun kalitesi sayesinde oldu olacaktır. Çünkü sen mantıklı düşünemezsin bu saatten sonra. O nefret aklını mantığını silmiş götürmüş. Sorsak 96-00 da UEFA kupası da kadro kalitesi sayesindedir Hagi sayesindedir ŞL çeyrek finalinde de Terimin katkısı yoktur Terim olmasada olurdur sana göre. O yüzden diyorum senin durumun psikolojik bir problem, psikoloğa gitsen inan ilaç yazar.

Adam 9 senede 8 kez şampiyon olmuş 1 kere de 2.olmuş. Neyini eleştireceğiz bu istatistiğin hayırdır? Avrupa’ysa yine bu adam sayesinde Avrupadan ilk ve tek 2 kupa kazanmış takım. Çeyrek final görmüş yari finalin kapısından dönmüş. Milli takımla Avrupa 3.olmuş Almanya’ya zor anlat yaşatmış milli takımda. Daha ne yapsın istiyorsunuz anlamıyorum ki? Hayır yok bu adam yokken gelen gelen hocaları da gördük lig sonundaki sıramızı da gördük birçok kez. Zaten bu yüzden Fenerlisi Beşiktaşlısı kuduruyor Terim in Galatasaray’ın başında olmasına, gitmesi için gece gündüz dua ediyorlar çünkü ancak o zaman Galatasaray’ın şampiyonluk şansının düşeceğini biliyorlar ama gelip de sen Galatasaraylı olarak Terim e karşı her mağlubiyette laga luga yaparsan sen had bildiremezsin başkaları sana haddini bildirir.

Ali Samiyen = Metin Oktay = Terim

Ali Samiyen kuruluş dönemidir
    Metin Oktay yükseliş dönemidir
    Fatih Terim zirveye çıkış dönemidir.

Galatasaray’ın tarihi gelecekte Fatih Terim’den önce ve Fatih Terim’den sonra diye bile okutulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 17 Ağustos 2019; 21:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Bu mesaj silindi.
    Fatih Terim’i Galatasaray’ın en az %40’ı mı sevmiyor? Kesin yaşanmıştır bu. O yüzde 40 değil yüzde 04’tür, o yüzde 04 de entel dantel kesimdir, Galatasaray’lı ruhundan çok uzaktır. Efsane konusunda ise görüşemeyiz ama elli sene sonra yüz sene sonra bir de keşke bunları konuşabilseydik o zaman anlardın neden Terim’in de en az Metin Oktay seviyesinde efsaneliğe ulaşacağına.

Edit: Bu arada eleştirmek için zorla yolladığı futbolculara örmek olarak Umut Bulut’u Eren Derdiyok’u para meselesi yüzünden olay çıkartan Gomis’i filan örnek vermiş adam ben de ciddiye alıp cevap yazmışım ciddi ciddi ona yanıyorum. Her GS logosunu seçen Galatasaray’lı olmuyor, belli ki fenerli ya da Beşiktaş’lı bir troll. Fazla şey etmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 17 Ağustos 2019; 21:18:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Terim falan hikaye Abdurrahim Albayrak sayesinde bu kadar başarılı oldunuz adam her futbolcuyla tek tek ilgileniyor. Fatih Terimin hiç etkisi yok diyemem ama söylediğiniz gibi bir imparatorluk yok.
    1996-2000 döneminde Abdurrahim Albayrak yoktu yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Bu mesaj silindi.
    Adam forvetsiz challenge yaptı 8 puandan gelip şampiyonluğu kaptı sen daha ne anlatıyorsun anlamıyorum ki? Şampiyonlar ligini yönetim sayesinde kaçırdık hoca gomisin satışına yerine adam alınacağı için izin verdi yönetim acemilik yaptı. Boş yapmayalım.

• Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Önerin nedir yani kimin gelmesini istiyorsun ?

Farzedelimki terim gitti avrupada başarı garanti mi ?

Mesela terimle %1 ise başka önerdiğin isimle % kaç ?

Gelen adam peki türkiye ligini garanti alır diyebiliyor musun ?

Lig şampiyonu olmadan avrupaya gidemiyorsun sonuçta , avrupada başarı için öncelikle %100 bu adam bizi şampiyon yapar diyecen sonra avrupada başarılı yapar demene lazım .

İsmi merak ettim kimmiş şu yıllardır aranan ama bulunamayan 100 lerce denenemiş yabancı veya yerli antronerlerden farklı ve ,100+ yıllık tarihimizde terim dişindaki ilk başarıyı getirecek isim ?
  • miskin_yek kullanıcısına yanıt
    Deplasmanlarda, bilhassa Avrupa'da her maç 4'lük olmak hoşuna mı gidiyor arkadaşım?
    sizdeki terim sevdası saplantı boyutunda ,buna yapacak birşey yok. İç sahada bilhassa taraftar baskısı ile 2 sezundur başarılı oldugumuzu unutuyorsunuz.

Gerek yerli, gerek yabancı Galatasarayımıza uygun teknik direktör bulunur. Kaliteli kadro kurduk, oyun karşılıgı bu mu? yan pas geri pas, yan pas bir daha yan pas , sonra muslera sonra zahmet olmazsa ileriye pas

Neyse şampiyonlar liginde umarım başarılı oluruz ama görünen köyde uzakta değil maalesef.
    Terim Başkanımız olsun ama Allah aşkına Teknik Direktör olmasın

yukarıdkai arkadaş entel dantel demiş. Adam benim memleketlim la , Hani şu sürekli kötülediğiniz , burun kıvırdığınız Adanalı. Ben oynattığı oyun için konuşuyorum yoksa , çat diye milyon liraları bir kuruma bağışlayacakken memlekette kaç babayiğit var?

Sapla samanı karıştırıp adamı kurmayın durduk yere.

Olsun kulüp başkanımız, kabulümdür. Neyse sezon içinde bu sene iyice anlaşılır durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 18 Ağustos 2019; 14:47:17 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.