Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesemre

burası daha güncel diye burdan yardım almak istedim...fs 15 oynuyorum xbox one da...

2-3 saattir 2 adet krampe sb 30/60 kasayı birbirine bağlamaya çalışıyorum...trucks olarak da man marka kamyonet aldım..kasaları bağlamak içinde ea dolly diye bi aparat aldım.fakat bir türlü yapamadım...dikkat etmem gereken şey nedir bunları birbirine bağlarken?
    Bağlıyabilen belki mod kullanmıştır.

http://www.fsmods17.com/tandem-krampe-sb-3060-trailer-v1-0-fs17/

• bir kaç soru daha sorayım o zaman hocam..yine fs 15 hakkında

1-şekerpancarı ektim...haritaya baktım..hasata hazır olunca tarlayı yeşil gösterirdi..şimdi açık mavi renk ve hasata hazır(remove tops) yazıyor..nedir bunun anlamı?

2-canola buğday arpa gibi şeyler ekerken , hastaı yapıp yine bunları ekebiliyordum...şekerpancarı ve patates ekerken bir önceki hasattan sonra tarlayı kulavatör gibi ismi olan bi cisimle temizlemem gerekiyor..doğru mu anlamışım?

3-tarlayı ekip sonra ilaçlıyorum...sonrada hasat..fakat ilaç konusunda kafam karıştı..bi oyun başında verilen tank var.fetilizer spreaders isminde..birde ayrı menüde sprey gibi aletler var..nedir farkı?
    cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 4 Eylül 2018; 8:29:12 >
  • 2019 keyi 1 adet var, isteyene son 90 tl'den verebilirim, ttden alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 8 Eylül 2018; 19:53:25 >
  • Komatsu lisansı alındığı için video da yayınlamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 21 Eylül 2018; 17:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

bir kaç soru daha sorayım o zaman hocam..yine fs 15 hakkında

1-şekerpancarı ektim...haritaya baktım..hasata hazır olunca tarlayı yeşil gösterirdi..şimdi açık mavi renk ve hasata hazır(remove tops) yazıyor..nedir bunun anlamı?

2-canola buğday arpa gibi şeyler ekerken , hastaı yapıp yine bunları ekebiliyordum...şekerpancarı ve patates ekerken bir önceki hasattan sonra tarlayı kulavatör gibi ismi olan bi cisimle temizlemem gerekiyor..doğru mu anlamışım?

3-tarlayı ekip sonra ilaçlıyorum...sonrada hasat..fakat ilaç konusunda kafam karıştı..bi oyun başında verilen tank var.fetilizer spreaders isminde..birde ayrı menüde sprey gibi aletler var..nedir farkı?
    cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
    1-Renkler:boş tarlayı,toplanmış hasadı vs gibi şeyleri gösteriyor.Türkçe ise oyununuz anlamanız lazım yazıyor orda.

2-Şekerpancarı ve patates pek ekmedim ama hem kultivatör hemde ekim makinasi görevi gören ekipman satın alırsanız bir seferde yapabiliyorsunuz iki işi.

3-normalde 3 tür ilaçlama/verim arttırma yapmak gerekli;Sprey,suni gübre bide bulamaç tankı mı neydi.Ayarlardan bunu 1 taneye düşürebiliyorsunuz.1'e düşürünce istediğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.Yine ayarlardan saban gereksinimi de kapatırsanız saban gereksinimi olmaz.

Yani işleri hemen halletmek istiyorsanız önce ayarlardan saban gereksinimi kapatıp,ilaçlamayı 1'e çekip birde hem kultivatör hemde ekim görevi gören ekipman alırsanız daha hızlı ekip biçersiniz,

Bu arada oyuna para hilesi kesinlikle yapmayın hiç bir zevki kalmıyor.Yada zamanınız kısıtlı ise,ilk başta az biraz para hilesi yazıp biraz daha güçlü bir ekipman alabilirsiniz,yada harita modlarına bakın onların birçoğunda güzel ekipmanlar ile başlanıyor.

Edit:Pardon benim yazdıklarım FS17 için geçerli,ama hemen hemen bir çok şey aynı 15 ile 17'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 21 Eylül 2018; 17:41:24 >

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Ekilen urunler 3 boyutlu mu gozukuyor sonunda yoksa bana mi öyle geliyor,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Ekilen urunler 3 boyutlu mu gozukuyor sonunda yoksa bana mi öyle geliyor,
    Bir aldatmaca yoksa öğle görünüyor. Esasında oyunun kötü yönlerini hiç görmek istemiyorum , beni dinlendiren tek oyun diyebilirm.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Hakikaten hocam bende de ayni overwatch ve battlefield 1 de oynuyorum arada ama sinir olup cikiyorum bu tam kafa dinlemelik sakin sakin muzigini acip traktor surmek insani rahhatlatiyor

• Harbiden stresi alıyor oyun,rahatlatıcı bir özelliği ver.

Araçlara ait en son yayınlanan bilgi kartları

Bunlar da önceki yayınlananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Eylül 2018; 9:33:32 >

• Bu sene online kısmında her oyuncu kendi çiftliğini kurabilecekmiş. Kısmet olursa deneriz hep beraber.
  • arkadaşlar lütfen yardım...fs 2015 konsolda modsuz oynuyorum...hangi römorkları birbirine bağlayabilirim? hemen hemen hepsini denedim beceremedim...tek başıma oynadığım için satış yaparken kullanacağım...tek seferde 150 ton ve üzeri taşımak istiyorum...40 tonluk bi romork 4 tane bağlasam kafi...fakat hangi römorku alsam denedim birbirine bağlanmadı
  • Fs17'de straw harvest add on var parali satilan bir mod,

https://www.aerosoft.com/en/simulation-games/farming/2080/farming-simulator-17-add-on-straw-harvest

19 euro tl ile 130 liraya geliyor bunu bedava olacak sekilde indirmenin yolunu aradim ama bulamadim, buna ulasabilen varmi acaba

• Kullanmazsam olmaz dediginiz mod var mi ?

• Armatrack marka traktör var oyunda.
    https://www.farming-simulator.com/about.php?lang=en&country=us&platform=pc

ArmaTrac, 2003 yılından beri yüksek kaliteli traktör üretimi yapan bir Türk otomotiv firması olan Erkunt Traktör Sanayi A.Ş.'nin ihracat markasıdır. ArmaTrac traktörleri şu anda Perkins motorları (İngiltere) ile üretilmektedir.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 8 Ekim 2018; 12:0:12 >

• gelişme yok yine aynı oyun biraz makyaj çekmişler
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.