Şimdi Ara

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.471
Cevap
26
Favori
59.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun için dlcleri de birlikte almayı düşünüyorum da bu dlc ile ilgili şeylere erişmek için menüden mi seçim yapıyoruz yoksa haritada belirli bir noktaya gidince mi dlc'ye geçiş yapılıyor? yoksa her şey iç içe mi oyunda?
  • Dlc belli bir seviyeye gelince aktif oluyor lvl 20 olması lazım. Türkçe yama gerçekten iyi olmuş, bir de menüleri çevirseler tam olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Far harbour dlc si icin. Nick valentin gorevini bitirmeniz lazim. Dlc, Nick ile direk bağlantılı. Ayrica Far Harbour yuksek lvlli bir bolge. Bence tam keyif almak ve zorluğu hissetmek icin en az lvl 40 da gidilmeli.

• Yine Far Harbour icin konuşuyorum, dlc yi aldiginizda menüde add on kismindan aktif edip oyuna giriyorsunuz. Sonra size yeni bi gorev geliyor ve Nick Valentinin yanina gidip gorevi aliyorsunuz. Farkli bir haritaya gecis yapiyorsunuz.

• Peki Türkçe olabilmesi için illaki goty olması mı gerekiyor yoksa normal bir fallout4 de de oluyormu?

• türkçe iken kupa alamıyoruz mu
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Modlu oynarken kupa vermes doğal olarak.

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Hayır normal sürüm de yeterli. Resmi türkçe değil mod olarak turkce. Witcher Goty gibi düsünmeyin. Turkce mod yapinca kupa vermez oyun haberiniz olsun.Sadece Türkçe mod icin degil bütün modlar icin gecerli. Mod kurdugunuz an kupalar devre dışı kalir. Ayrica her dlc icin ayri Turkce modu var.

• bir kaç sorum var arkadaşlar oyun hakkında

1) grup için yemek sağla diyorlar.Bir tane buğday vardı onu kullanarak hasat şeyi koydum daha buğdayım yok nereden bulurum ve sturges onları hasat etmesi için birini atamalısın diyor ama bulamadım öyle bir seçenek.İnsanlarla konuşmaya çalışırsam öyle bir seçenek çıkmıyor?

2) şu çelik zırhımız var hani düşen helikopterin oradan aldığımız içine girdiğimiz.Onun enerjisi bitti ve hiç bir şekilde koşamıyorum en son bıraktım safe bölgesinde bir işe yaramıyor yani nasıl onun gücünü tekrar doldurucam?

3) o minigunu alıp deathclaw öldürdüğümüz bölgede köpeğimi burada bekle diye talimat verdim sonrasında ise hiç köpeği almak aklıma gelmedi ve çoktan o bölgeden çıktım grupla safe bölgeye geldim bile yani köpeğim kayıp onu kısa yoldan çağıramıyor muyuz yoksa illa oraya geri dönüp onu mu aramam lazım? Orada mıdır ki?

teşekkürler

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Workbench'in başında inşa etme moduna gel, ordan food sekmesine tıkla ve mutfruit fidanları ek. Moddan çıkmadan çevrendeki boş bir npc'nin başına gel ve assign tuşuna bas. O npc bir süre sonra meyveleri yetiştirip grubuna yiyecek stoklayacaktır. Kısa yoldan workbench'e kendin de elinde varsa yiyecek stoklayabilirsin. Workbench'in başına gel, kare tuşuna bas ve transfer de. Bu şekilde de oluyordu ama bu yöntemden tam emin değilim.

Power armor'lar fusion core ile çalışır. Paran varsa Diamond City'deki Npc'lerden satın alabilirsin. Yoksa da oynamaya devam et, özellikle fabrika tarzı bölgelerde jeneratörlerden sökülebiliyor. Loot yapa yapa ilerliyorsan muhakkak birkaç tane düşürürsün.

Köpek tırt bir follower zaten. Salla gitsin. İlerde karşılaşacağın yoldaşlar çok daha iyiler. Tavsiyem "Strong" isimli follower'ı edin bir an önce. Haritada Trinity Tower açıldıysa, (açılmadıysa internetten yerine bakabilirsin.) açılan görev sayesinde kulenin en tepesine çık. Orada bulacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 25 Şubat 2018; 20:52:18 >

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • Companion sevmiyorum ben, lone wanderer’a yüklenince çok daha iyi oluyor. Gerçi köprk bozmuyor onu hem lone wanderer perki alıp hep köpekle gezereen en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Hayır normal sürüm de yeterli. Resmi türkçe değil mod olarak turkce. Witcher Goty gibi düsünmeyin. Turkce mod yapinca kupa vermez oyun haberiniz olsun.Sadece Türkçe mod icin degil bütün modlar icin gecerli. Mod kurdugunuz an kupalar devre dışı kalir. Ayrica her dlc icin ayri Turkce modu var.

teşekkür ederim fakat modlarda Turkish diye aratınca hep dlc paketleri var hepsini yükledim genede Türkçe olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

teşekkür ederim fakat modlarda Turkish diye aratınca hep dlc paketleri var hepsini yükledim genede Türkçe olmadı

Modları yükleyin oyun aktifolması için yeniden başlatır gibi yapıyor.sonra oyunun içine girdiğinizde türkçe altyazı altif olmuş olacak.ayarlardan altyazı açık mı bakmayı unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

Modları yükleyin oyun aktifolması için yeniden başlatır gibi yapıyor.sonra oyunun içine girdiğinizde türkçe altyazı altif olmuş olacak.ayarlardan altyazı açık mı bakmayı unutmayın

Yani bu 6 dlc dil paketini yüklemem yetiyor doğru mu? Başka bir paket görünmüyor ana oyun paketi gibi..

• aynen hocam başka bir şeye gerek yok.arama kısmına yazılan TURKISH kelimesinde çıkan tüm dlc leri yükleyin .ben oynuyorum oyun bambaşka güzel ve çok hoşuma gitti
  • quote:

aynen hocam başka bir şeye gerek yok.arama kısmına yazılan TURKISH kelimesinde çıkan tüm dlc leri yükleyin .ben oynuyorum oyun bambaşka güzel ve çok hoşuma gitti

ok dün bu 6 dlc paketini yükledim oyunu 0 dan başlattım ilk başta gelen yüz oluşturma ekranında herşeyin ingilizce olduğunu görünce (altyazı dahil) oyunu kapattım acaba dahada devam mı etmem gerekiyordu yoksa?
  • hocam eksik yüklediğiniz bir şey olabilir mi?cihaz başında değilim.moddan sonra oyunu kapatıp açtınız mı?
    o ekran dahi türkçe olması lazım diye hatırlıyorum
  • quote:

hocam eksik yüklediğiniz bir şey olabilir mi?cihaz başında değilim.moddan sonra oyunu kapatıp açtınız mı?
    o ekran dahi türkçe olması lazım diye hatırlıyorum

yok oyunu tamamen kapatıp açmadım doğru belkide o yüzden olmamıştır akşam evde bir daha bakayım, teşekkür ederim..
  • Beyler Türkçe modu oyun sürümünün GOTY olması ya da farklı bölge olmasıyla alakalımıdır?Uyumsuzluk vs yaşayan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 26 Şubat 2018; 22:22:24 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.