Şimdi Ara

Fahiş PlayStation Store Fiyatlarına Hayır! [Türkiye için indirimli oyunlar KALDIRILDI!] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
77
Favori
437.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1079 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuç alınır alınmaz konuyu ne kadar fazla kişi görürse o kadar iyi en azından koyun gibi meleyip fiyatları kabullenip birilerinin bir yerlerini yalamıyoruz..
  • +1 destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 17 Ocak 2019; 16:46:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde pc, ps4 ve xbox için paylaşılan oyun fiyatları karşılaştırma tablosunu PSN İngiltere destek adresine mail olarak gönderdim ve farklılık neden kaynaklanıyor diye sordum. Adamlar benim maili hiç umursamadan PS Türkiye müşteri hizmetlerine yönlendirmiş. Ben PS Türkiye ile iletişime geçmek istesem neden İngiltere'ye İngilizce olarak mail atayım? Yani İngiltere tarafından çok da dert edilmediğimizin bir göstergesi bu. PS Türkiye'deki arkadaş da İngilizce olarak cevap vermiş sağolsun. Dövizdeki dalgalanmalar nedeniyle sizi anlıyoruz" demiş. Anladığınız için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 18 Ocak 2019; 9:8:25 >
  • Destek
  • Yukari

• quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Geçenlerde pc, ps4 ve xbox için paylaşılan oyun fiyatları karşılaştırma tablosunu PSN İngiltere destek adresine mail olarak gönderdim ve farklılık neden kaynaklanıyor diye sordum. Adamlar benim maili hiç umursamadan PS Türkiye müşteri hizmetlerine yönlendirmiş. Ben PS Türkiye ile iletişime geçmek istesem neden İngiltere'ye İngilizce olarak mail atayım? Yani İngiltere tarafından çok da dert edilmediğimizin bir göstergesi bu. PS Türkiye'deki arkadaş da İngilizce olarak cevap vermiş sağolsun. Dövizdeki dalgalanmalar nedeniyle sizi anlıyoruz" demiş. Anladığınız için çok teşekkürler.
    Ben hiç de anladıklarını sanmıyorum. Eski oyunları bile zamlı gelen yerde anlayıştan söz edilmez.

Gunluk destek, up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında dolar çok uçtu 6-7'ye sabitlediler kur yıl bazlı güncellenir dedi bazı süper akıllı savunucular. Evet yeni yıla girdik ve Days Gone 489 tl üstünden satışta kime göre neye göre tavrı devam ediyor.

Banana Republic için sıradan bir gün daha..
  • 489 kere batarsınız inşallah.

• Ben umudu kestim açıkçası. Hiçbir gelişme olmuyacakmis gibi dusunucem mucize olur da düşerse fiyatlar sevinirim zaten. İnşaallah batarlar en kısa surede.

• Şöyle de bir gerçek var ki şubat marttan sonra dövizin uçuşa geçeceğini söylüyor ekonomistler bu durumda 469tl ye satılan oyunlar bile zamlanabilir sanırım 2019 ps oynayacağım son yıl olacak.

• Days gone konusunda hala bu fiyatları makul görüp savunan var bundan sonra ben umudumu kestim yılda bir iki oyun indirimden alır geçerim maaşımın 4’de birini bu oyunlara verecek değilim.

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    asgari ücretle çalışırsan veremezsin tabi sende haklısın.
  • OldGamers86 kullanıcısına yanıt
    Ben de soyledigine ek olarak belirttim sadece .Yanlis anlamasilma olmasin dediklerine katiliyorum zaten

Days gone deluxe surumu 490 tl ye on siparise acilmis standart surumunyok.Konuyu sabote etmek yerine duzgun bi sekilde tepki konulsa indirim zamani da oyun alinmasa su an bambaska bir noktada olurduk.Umarim 2 3 oyun daha yuksek fiyattan cikar da insanlar az akillanir.Baska turlu 500 sayfa yazsak millet akillanmayacak.

• şu işin en acı tarafı bazılarının hala yok kardeşlik, yok endonezya, yok psn kart falan demesi

ya bunların hiçbiri çözüm değil

günü ve kendini kurtarırsın

kardeşlikle alsan ne yazar... 60 tl olması gereken oyuna 250 lira vereceksin...

istersen 4 kişi ortak girip sırayla oynayın 125 lira vereceksin. ama oyun kaç para? 60...
  • Bir şeylerin yoluna girmesi için her şeyin raydan çıkması gerekiyor. Hakikaten bu noktaya geldik artık sadece bu konuda değil bir çok konuda.

Halen meseleyi şahsi olarak düşünen ve yorumlayan insanlar var. 3 kişi PSN kardeşliği yaparsak şöyle hesaplı olur böyle olur halbuki hiç biri çözüm değil.

Umarım önümüzdeki dönemlerde oyun fiyatları minimum 1000 liraları bulur da artık her kesimden tepki görürler yoksa taşların yerinden oynayacağı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 19 Ocak 2019; 15:2:18 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    2019 içinde oyun fiyatlarının 1000 tl olmasa da 750 tl civarına çıkacağını düşünüyorum. İşler hiç iyi gitmiyor her alanda.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Elbette 1000 liraları bulmaz kısa vadede bu bir temenni sadece ama bilhassa yeni jenerasyon konsolların gelişi ile birlikte global olarak oyun fiyatları artabilir. 60 Euro olan standart sürüm triple-a oyun fiyatları 80-90 Euro'yu bulursa bu fiyatların ülkemize yansıması ile birlikte minimum 600 lirayı bulabilir tabi bugünkü kurla.
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Zaten ps5 çıkınca fiyatlar coşar 2019 içinde çıkacak yeni ps4 oyunları için tahminim 750tl seçimden sonra bekliyorum yükselmesini.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Durumlar düzelmezse ben de 1 yıla kadar 700 lira seviyelerini göreceğini düşünüyorum oyunların. Bu sektörün tamamen bitmesi demek Türkiye özelinde. Ne konsol alınır ne de oyun.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Ekonomistler çok daha kötü günlerin geleceğini söylüyor seçimden sonra. A habere bakarsan dünya lideriyiz ekonomide

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.