Şimdi Ara

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
107
Favori
209.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba YunusPhp,

Keenetic cihazlarda LED gösterge kontrol seçeneği bulunmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan tüm LED’leri kapatabilirsiniz. Türkçe makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360001365120

Dilerseniz LED’leri belirlenen sürelerde (örneğin gece boyunca kapalı kalmasını istiyorsanız) kapatmayı da seçebilirsiniz. Türkçe makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000097985

• quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba YunusPhp,

Keenetic cihazlarda LED gösterge kontrol seçeneği bulunmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan tüm LED’leri kapatabilirsiniz. Türkçe makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360001365120

Dilerseniz LED’leri belirlenen sürelerde (örneğin gece boyunca kapalı kalmasını istiyorsanız) kapatmayı da seçebilirsiniz. Türkçe makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000097985
    2. verdiğiniz makale için arayüze daha basit bir ekleme yapılma ihtimali var mıdır?

• Merhaba, yazılımla ilgili bir bug buldum. 3.3.16 versiyonunda eğer DNS over HTTPS (DoH) açıksa ve dns adresi buradan doh olacak şekilde giriş yapılmışşa, ana sayfadaki sol tarafta bulunan grafiğin altındaki daha fazla göster kısmındaki "Durum Bağlantı kuruldu Yeniden başlat" şeklinde olan yeniden başlat butonuna tıklayınca cihaz ip alıyor fakat internete çıkış yapamıyor, ilgili eklentiyi kaldırdım düzeldi tekrar kurdum yine aynısı oluyor router yeni ip almak istediğinde eğer bu eklenti açıksa router komple reboot olmadan ip gelsede internete çıkış yapamıyor. Konu ile ilgilenebilir misiniz?

@KEENETIC
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Merhaba YunusPhp,

Web arayüzünü mümkün olduğunca sade tutmaya çalışıyoruz. Çok Özel ayarları komutla yapıyoruz. Ancak bu konuyu gözden geçireceğiz
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Merhaba YunusPhp,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, konu ilgili birimlerimizce araştırılacaktır sorun tespit edilmesi halinde yeni yazılımda düzeltilmesi için bir planlama yapılacaktır.
  • KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Süpersiniz Yunus php sayende öğrendik hocam, benim de hayalimdi takvim ama ummuyordum var mıdır diye, fonksiyon olarak sadece düşünmüştüm...

• KEENETIC kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum ben, çok fazla detayı web arayüze koyarsanız kafa karışabilir bazı kullancılar için... Bunu koyun bence elektronik cihazların sayısı arttı, ledleri ciddi can sıkıyor artık. bazıları gündüz bile.. modemi bir de evin daha açık alanlarına konuçlandırıyoruz genelde iyi kablosuz çekim için... eskiden bir pc ye bağlı bir modem vardı... pc kapanınca o da kapanırdı beraber. şimdi 24 saat çalışıyor telefonlar tabletler torrent vs bağlı...gece rahatsız verebiliyor benim gibi bir çok kişiye. ama olmasa da olur. Şuan komutla yaptım altın bulmuş gibiyim.

• Bunlar hala yaygınlaşmadı bence beklenen ilgiyi de görmedi
  • ygucbilmez Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba ygucbilmez,

Size nasıl yardımcı olabilir, yardımcı olmamızı istediğiniz onu ile ilgili detay verebilir misiniz? Hangi konudan bahsettiğinizi detaylandırabilir seniz seviniriz.
  • Dün Keenetic Omni DSL sipariş ettim ve kargoyu bekliyorum. Bu ürünün yazılımı ile ilgili bir sorum var. Olurda orjinal yazılımdan memnun kalmazsam yada denemek amaçlı Openwrt kurmak istersem eğer hangi işlemciye uygun olanı kurmam lazım ve openwrt kurmam garantiyi etkilermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 10 Nisan 2020; 1:27:55 >
  • Merhaba Baaydin,

Öncelikle KeeneticOS işletim sistemimizden memnun kalacağınızı bildirmek isteriz. KeeneticOS işletim sistemi tamamen markamıza ait olup sürekli güncelleştirme ve geliştirilmektedir. OPWRT ile ilgili aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Farklı bir işletim sistemine geçmeniz modeminizi garanti dışı bırakmamakta fakat sizde kabul görürsünüz ki cihazın işletim sistemi değiştiği için karşılaşacağınız herhangi bir durumda teknik destek verememekteyiz. Cihazınız ile ilglii destek yada garanti süreci için mutlaka KeeneticOS işletim sistemine sahip olması gerekmektedir.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000948719-OPKG

• @KEENETIC Fotoğraftaki ürün yerine hangi ürününüzü kullanmalıyım?

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba tdemirkayaoutlook,

VMG3312B10B ürün 300 Mbps kablosuz hız sahip bir ürün 300 Mbps kablosuz hıza sahip daha çok da üstün özellikleri olan OmniDSL ürünümüzü inceleyebilirsiniz yada kablosuz hızım daha hızlı olsun derseniz AC 1200 Mbps kablosuz hıza sahip ExtraDSL ürünümüzü incelemenizi tavsiye edebilirim.

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-extra-dsl

https://keenetic.com.tr/tr/keenetic-omni-dsl

• Merhabalar mobil uygulama üzerindeki seçili ağları hatırla seçeneği ne işe yarıyor acaba?

Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Baaydin,

Öncelikle KeeneticOS işletim sistemimizden memnun kalacağınızı bildirmek isteriz. KeeneticOS işletim sistemi tamamen markamıza ait olup sürekli güncelleştirme ve geliştirilmektedir. OPWRT ile ilgili aşağıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Farklı bir işletim sistemine geçmeniz modeminizi garanti dışı bırakmamakta fakat sizde kabul görürsünüz ki cihazın işletim sistemi değiştiği için karşılaşacağınız herhangi bir durumda teknik destek verememekteyiz. Cihazınız ile ilglii destek yada garanti süreci için mutlaka KeeneticOS işletim sistemine sahip olması gerekmektedir.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000948719-OPKG
    Bende sizin yazılımınızdan memnun kalacağımı düşünüyorum zaten. Bir kaç sorum daha var.

1- Peki aynı yönetilebilirlik Ap cihazlarınızda da mevcutmu? Özellikle wifi ye bağlanan kullanıcı başına hız belirleme gibi.
    2- Sanırım fiber uyumlu modeminiz yok yani WAN portu üzerinden bağlanan modem henüz Türkiyede yok. Ne zaman temin edilebilir olur?
    Teşekkürler.

• Merhaba, kullanmış olduğum turksat kablonetin netmaster modelini çöpe atmak istiyorum fakat docsis yüzünden bir şey yapamıyorum.

Konunun başlarında okuduğuma göre docsis özellikli modeminiz bulunmamaktaymış.

Extradsl modelinizi almayı istiyorum ama bunu sadece router olarak kullanabileceğim sanırım.
    Router olarak kullandığımda extradsl modelinin beni kendine çeken yönetim kolaylığı ve telefon uygulaması üzerinden kontrol özelliklerini kullanabilecek miyim ?.
    Sanırım kullanamayacağım, yine netmasterın saçma panelinde ayarını ıvırını zıvırını yapmaya mahkum kalacağım diye düşünüyorum.
    Yani extradsl modelinin güzel ve kolaylık sunan özelliklerini kullanamayıp sadece sinyal arttırıcı olarak mı kullanacağım :(

Bir sorum da docsis özelliği olan model çıkartacak mısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34Karantina34 3 kullanıcısına yanıt
    Hiç derte etme, elbette keenetic i kablonet ile tüm özellikleriyle kullanabilirsin.

Öncelike tüm Keenetic ürünleri yazılımı mobil uygulaması aynı.Extrada beğendiğin herseyi diğerleriyle de kullanabilirsin.

Hangi ürün dersen; İleride VDSL kullanma ihtimalin de varsa Extra DSL al, bu ürünü Fiber de dahil her alanda kullanabilirisn. şayet kablonet veya fiber kullanacaksan başka bir modeli de seçebilirisn, daha ekonomik olan keenetic Extra da olur(DSL i olmayan)

Bağlantığı şöyle yapıyorsun..

====Turksat Kablosu====Kablonet Netmaster====Netmaster LAN portu=====Keenetcı Herhangi ethernet portu(Keenetic tüm ethernet portları LAN WAN çalışır)

Kablo modeminin tam özelliğini bilmiyorum ama şunu kontrol et, bu modem bridge/köprü ayarlanabiliuorsan iyi olur. Buradan doğrudan Keenetic üsrinde kullancı adı şifre gidererek internete bağlanırsın.... Netmaster da Bridge yoksa, Bu üründeki, tün wifi özelliğini kapat, sadece Keeentci e interneti iletsin... keenetic de tüm ayarları kablosuz ayarları yap. ancak netmaster 192.168.1.1 li ip kullanıyorsa Keenetic i 192.168.2.1 gibi farklı bir ip ye al.

Kurulumda keenetic destekten yardım alabilirsin.

• Kurumsal çözümleriniz var mı veya gelecek mi? Mesela 25 tane ultrayı switch ile bağladığımda;

1. Yönetimini tek bir yerden yapabilecek miyim?
    2. Log kayıtları tutabiliyor mu?
    3. Hotspot WiFi vb.

Sanırım switch ürününüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 12 Nisan 2020; 14:20:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.