Şimdi Ara

Eurovision 2015 Vienna - Ana Konu - Kazanan: İsveç (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
3
Favori
19.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

Almanya'nın black smoke şarkısı çok güzel.Nasıl 0 puan alıyor akıl karı değil.

Kesinlikle çok güzel bir parça. Dün oy tablolarını inceledim. Almanya hep kıl payı puan almayı kaçırmış.

Arnavutluk'ta 12.
    Belçika'da 11.
    Çek Cumhuriyeti'nde 12.
    Danimarka'da 11.
    Finlandiya'da 12.
    Fransa'da 12.
    Macaristan'da 11.
    İsrail'de 13.
    Polonya'da 11.
    Sırbistan'da 12.
    Birleşik Krallık'ta 14.

Bilindiği üzere, puanlar yalnızca ilk 10'a girenlere gidiyor.

• Az önce kendi çapımda bir istatistik yaptım.

Beğendiğim / Playliste eklediğim şarkı sayısı: 10 (1/4)
    Karışık sıralama ile: Belçika, Estonya, Moldova, Beyaz Rusya, Danimarka, İsveç, Slovenya, San Marino, Almanya, Birleşik Krallık

Nötr olduğum şarkı sayısı: 10 (1/4)

Ölümüne sıkıldığım / Zerre sempati beslemediğim şarkı sayısı: 20 (%50)
    Karışık sıralama ile: Rusya, Gürcistan, Romanya, Ermenistan, Yunanistan, Macaristan, Arnavutluk, Finlandiya, Letonya, Polonya, Karadağ, Malta, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, İzlanda, İsviçre, Fransa, İspanya, Avusturya, Makedonya

Sonuç: Zayıf bir yıldı bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Mollyket

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

İki şeye dikkat ettim girilen videolarda. Building Bridges te Türk vatandasi kagida biz kardesiz yazip uçak yapti ve bu uçak Ermenistana gitti cok hosuma gitti bu benim . İkincisi ise butun birincileri gecmisten günümüze gosterirken Sertab Ereneri atladi bu yakismadi bence . Sonucta bizde uzun suredir bu yarismada variz. 1. Olan sarkimizim gosterilmemesi hos olmadi.

Bu ikisi benim de dikkatimi çekti. O Ermenistan - Türkiye mesajı gerçekten anlamlıydı. Ben de çok beğendim. Kazananları sırayla gösterirken Estonya'dan sonra Sertab Erener'i görmeye çok hazırlamıştım kendimi, direkt Ruslana'ya geçtiler. Hayal kırıklığı oldu. Hele ki 2003 yılındaki oylama, en heyecanlı olanıydı. Son oy duyrulana kadar Belçika 1.liği götürüyordu ki, oylamanın bitimine saniyeler kala biz kazandık.

Katılıyorum hiç hoş olmadı gerçekten bizim şarkımızın atlanması.

• Diger ulkelerın sarkılarını dınlemedım ama İsveç'in şarkısı az once dınledım cok kotuymus.. Nasıl bırıncı oldu anlamadım?? Dıger sarkılar cok mu kötüy dü??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Diger ulkelerın sarkılarını dınlemedım ama İsveç'in şarkısı az once dınledım cok kotuymus.. Nasıl bırıncı oldu anlamadım?? Dıger sarkılar cok mu kötüy dü??

Kimine göre daha iyi, kimine göre daha kötü, zevk meselesi. İyi ya da kötü diye kesin bir yargı çıkaramazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitialMilitia

Çok gey bir parçayı birinci yapmışlar.

ne alaka ki?intermette måns'ı homofobik sanmışlar ama adam homofobik değilim diye açıklama yapmış.Aynı zamanda gayet de coşkuluydu.Geçen sene bi Trans kazandı diye her kazanana gay demeyin.Rus kazansa "lezbiyendir ondandır" diyeceksiniz.Homofobik oluşunuzu geçtim gay olmayan adama bile homofobi nedir ?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mollyket

Az önce kendi çapımda bir istatistik yaptım.

Beğendiğim / Playliste eklediğim şarkı sayısı: 10 (1/4)
    Karışık sıralama ile: Belçika, Estonya, Moldova, Beyaz Rusya, Danimarka, İsveç, Slovenya, San Marino, Almanya, Birleşik Krallık

Nötr olduğum şarkı sayısı: 10 (1/4)

Ölümüne sıkıldığım / Zerre sempati beslemediğim şarkı sayısı: 20 (%50)
    Karışık sıralama ile: Rusya, Gürcistan, Romanya, Ermenistan, Yunanistan, Macaristan, Arnavutluk, Finlandiya, Letonya, Polonya, Karadağ, Malta, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, İzlanda, İsviçre, Fransa, İspanya, Avusturya, Makedonya

Sonuç: Zayıf bir yıldı bana göre

italya,rusya,belçika,azerbaycan,almanya,ingiltere gayet başarılıydı.sırbistan , karadağ,ermenistan,yunanistan,estonya da fena değildi.Ortalaması yüksekti bence bu seneki yarışmanın

• quote:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitialMilitia -- 25 Mayıs 2015; 9:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

quote:

ne alaka ki?intermette måns'ı homofobik sanmışlar ama adam homofobik değilim diye açıklama yapmış.Aynı zamanda gayet de coşkuluydu.Geçen sene bi Trans kazandı diye her kazanana gay demeyin.Rus kazansa "lezbiyendir ondandır" diyeceksiniz.Homofobik oluşunuzu geçtim gay olmayan adama bile homofobi nedir ?!

Adama gey demedim la, şarkıya gey dedim fgşdl.
  • quote:

quote:

quote:

Adama gey demedim la, şarkıya gey dedim fgşdl.

şarkıların eşcinselliği

• Bu sefer de şarkıların gayliği tartışması çıktı.
  • quote:

quote:

Artı olarak,https://www.facebook.com/enough2014/posts/507332962763002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 25 Mayıs 2015; 15:08:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

Almanya'nın black smoke şarkısı çok güzel.Nasıl 0 puan alıyor akıl karı değil.

2.14 - 2.25 'deki danstan dolayı olduğunu düşünüyorum.

• Aslında bu Büyük Beşli olayı diğer ülkelerin lehine bir durum niye herkes bu kadar itiraz ediyor anlamadım. Finalde bu 5 ülkeden 4'ü istisnasız son sıralara oynuyor. Genelde sadece 1 tanesi üst sıralara oynuyor. Yarı finalden başlasalar lobileri olduğu için her türlü finale kalacaklar. Böyle iyi bence. Zaten yarışmaya yaptıkları katkıyla gayette hak ediyorlar direkt finalde başlamayı.
  • Ek olarak önümüzdeki sene veya senelerde Çin'in yarışmaya katılması söz konusuymuş. Avustralya'nın katılımı da kalıcı hale getirilecek diye söylentiler var. Yarışma iyiden iyiye Worldwision'a dönmese bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Ek olarak önümüzdeki sene veya senelerde Çin'in yarışmaya katılması söz konusuymuş. Avustralya'nın katılımı da kalıcı hale getirilecek diye söylentiler var. Yarışma iyiden iyiye Worldwision'a dönmese bari.

Pardon da hocam kaynak alabilir miyim? Finalde iki kez China dendi diye millet genelde orasindan burasindan atip tutuyor da. Bu sene ayrisma ilk kez Cin'de yayinlandi o yuzden yarsimada gundeme geldi baska da bi sey degil. Buyuk bir pazar oldugu icin gelirleri de fazla olacagi icin dile getirdiler, bi 29 yil daha beklemeleri lazim onlarin :p (bkz: Avustralya)

Bu arada burda da konusmustuk 3 yildir yarismanin vasat oldugunu. Bu yil da koskoca yarismadan playlistime 3 tane sarki indirdim.

Arnavutluk, Almanya, Estonya

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Ek olarak önümüzdeki sene veya senelerde Çin'in yarışmaya katılması söz konusuymuş. Avustralya'nın katılımı da kalıcı hale getirilecek diye söylentiler var. Yarışma iyiden iyiye Worldwision'a dönmese bari.

Pardon da hocam kaynak alabilir miyim? Finalde iki kez China dendi diye millet genelde orasindan burasindan atip tutuyor da. Bu sene ayrisma ilk kez Cin'de yayinlandi o yuzden yarsimada gundeme geldi baska da bi sey degil. Buyuk bir pazar oldugu icin gelirleri de fazla olacagi icin dile getirdiler, bi 29 yil daha beklemeleri lazim onlarin :p (bkz: Avustralya)

Bu arada burda da konusmustuk 3 yildir yarismanin vasat oldugunu. Bu yil da koskoca yarismadan playlistime 3 tane sarki indirdim.

Arnavutluk, Almanya, Estonya

Dostum tabi bunlar kesin bilgi değil. Ama olası şeyler.http://tr.wikipedia.org/wiki/2016_Eurovision_%C5%9Eark%C4%B1_Yar%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1

Avustralya'yı alan Çin'i de alır diye düşünüyorum. Avustralya ise zaten Avrupalı gibi bir şey kıta farkı var sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Bu sene 1. tabikide Ann Sophie
    İzlemenize bile gerek yok

@Mollyket 2016 konusunu sen aç istersen ben alt mesajları çeviri işlerini falan yaparım 2.mesaja konuya çağırırsan eğer

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Bu sene 1. tabikide Ann Sophie
    İzlemenize bile gerek yok

@Mollyket 2016 konusunu sen aç istersen ben alt mesajları çeviri işlerini falan yaparım 2.mesaja konuya çağırırsan eğer

Bu konunun biraz durulmasını bekliyordum.
    Neyse şimdi açıyorum. Beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 26 Mayıs 2015; 6:27:22 >

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.