Şimdi Ara

Eski HP'si olup yeni bir HP alacak kullanıcıya 480TL'ye kadar para iadesi kampanyası. (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
172
Favori
126.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benimde eski notebook um HP idi ve Haziran ayında tekrar HP marka aldım ama o zaman bu para iadesinden haberim yoktu şimdi öğrendim. Ben haziranda aldığım yeni pc ile bu iadeden yararlanabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Kaydı yaptırdım.

Bendeki hp laptop 8-9 senelik ahı gitmiş vahı kalmış bir durumda fakat açılmasında bir sıkıntı yok. Beklemeye tahammülü olan bir insan kullanmaya devam edebilir

Bilgisayarın durumu şu şekilde: pili kayıp, şarj adaptörü kayıp (dell marka adaptör kullanıyordum), ekranın sağındaki menteşe çıkık, yön tuşlarından 3 tanesi kayıp ve genel itibariyle de oldukça eskimiş bir görüntüsü var.

Müşteri hizmetlerine hepsini söyledim. Laptopun giderilemeyecek bir arızası olmalıymış ve saydığım sorunlardan 'sadece' tuşların kayıp olması bu kapsama giriyormuş (neyse ki bişey girdi ) Tabiki fotoğraf da istediler. Bilgisayarın arkasında seri numarası ve ürün numarası yazan kağıt da artık yerinde olmadığı için cmd den seri numarasına ulaştığımı ve onun fotoğrafını atabileceğimi söyledim, kabul ettiler (ürün numarası istemediler benden). Bilgisayarın açık halde önden fotoğrafını ve altındaki kağıt çıkmış olsa bile yine de altının da fotoğrafını gönderin dediler. Gönderdim istedikleri fotoğrafları. Sonrasında 2 saat civarı bekledim, gelen e posta olmayınca tekrar aradım. Böyle böyle e posta bekliyorum hala gelmedi dedim. 1 saat içinde gelecektir dediler. 20-25 dk sonra bu kez onlar aradı, tekrardan görüşme ve bilgi aktarımı sonucunda e postayı gönderdiler.

Bende şu ana kadarki süreç bu şekildeydi. Yeni laptop aldıktan sonra geçen süreci yine bu şekilde aktarırım.

Konuyu açan arkadaşa ve bilgi paylaşımı yapan herkese teşekkür ederim.

Edit:
    05.12.2018 Kaydı yaptırdım
    06.12.2018 Notebook satın aldım
    17.12.2018 Para hesabınıza havale edildi e-postası geldi
    24.12.2018 Para hesabıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innovative -- 24 Aralık 2018; 12:39:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada arkadaşlar HP müşteri hizmetleri numarası 444 8 121 olarak değişmiş bilginize.
    Benimde 2010 yılında almış olduğum pc im vardı HP marka.
    Bende kayıt yaptırdım benden durumunu sordu ilgili kişi bende kulaklık girişi arızası, ekranın sağ üst köşeden kararması ve birde donma problemi olduğunu söyledim kaydımı yaptılar şimdi maili bekliyorum. Tekrar dan HP marka alacağım inşallah.
  • Eski bilgisayar çalışır durumda olsa indirim gecerli midir

• Konuyu açan arkadaşa teşekkur ederim. Para iadesi hesabima yatti.

• arkadaşlar bende 7 yıl kullandıgım hp bılg ekran kartı/ekrana kararmasından dolayı yenısını aldım gecen ay..acaba arayıp ikna edebilirmiyim..bu şekilde bir yol izleyen varmı..teşekkürler
  • Mhemtsn M kullanıcısına yanıt
    mümkünse çalışmaması daha iyi olur, hatta ben hp servise verip tamir belgesi almıştım şu şu şu çalışmıyor diye onu e posta ile göndermiştim bu sayede daha hızlı ilerledi sürecim.
  • hp 650 var i3 işlemci 2.nesil.

4000 liralık bilgisayar alacam. hp 650 ye rağmen 480 lira indirim verecekse çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

hp 650 var i3 işlemci 2.nesil.

4000 liralık bilgisayar alacam. hp 650 ye rağmen 480 lira indirim verecekse çok iyi.
    HP 650 kurumsal seri olduğu için kampanya kapsamında değil.
  • Arkadaşlar kaydımı yaptırdım.Mail geldi.Hp nin sitesine yönlendirdi.
    burada ürünün seri numarası derken yeni ürünün değilmi
    Taranan fatura diyor.Bu durumda printer olması ve faturanın taranmasımı gerekiyor
    teşekkürler
  • Arkadaşlar kapmanya hala devam ediyor. Kayıt oluşturur oluşturmaz siparişi verdim. 3520 tl’ye gelecek

• kakk kullanıcısına yanıt
    Dostum bu fiyata nereden aldin amaca fiyat baya iyiymis.

• yunusi07 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada’dan aldım. Bi mağaza var kısa süreli fiyatı düşürüyorlar sonra arttırıyorlar. Takip edip bu fiyata yakalayabilirsin.

Hocam sen de bilgiyi gıdım gıdım veriyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SubSilentio kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim ki başka 😀 hee mağazanın adı mozaik bu arada 😀

• Eski laptobun yaşı önemli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: bestanime

Eski laptobun yaşı önemli mi
    7 yıl şartı vardı galiba.
    480 tl hesabıma yatmıştır. Konuyu açan arkadaşa ço ok teşekkür ediyorum.

• sahibindende 647023775 nolu hp pavilion 15-ab202nt cihazım var.arızalı olarak satılık.seri nosu işinize yararsa ilan üzerinden görüşelim.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.