Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

quote:

Yemeksepetini çok fazla kullanan biriyim, indirim oranı da iyiymiş gerçekten.

Ama bu kredi kartı gibi kullanılmıyor sanırım değil mi? Hesaba para yükleyip kullanıyoruz yanlış anlamadıysam?

Evet banka kartı dostum. Önceden yatırıyorsun kısacası.

10 liralık menü 8 liraya geliyor :)

Oldukça karlı gözüküyor. Ben ayda en az 300 Tl lik kullanıyorum ve 240 a geliyor)

Peki bu kampanya sürekli mi var yoksa geçici süreli bir kampanya mı acaba?

Sürekli var hocam. Ben de bugüne kadar 220'nin üstünde sipariş vermişim, daha geçen ay aklıma dank etti de hesap açtırdım. Rahat 1 milyar zarardayım, keşke daha önce açtırsaydım diye pişman oldum.

Sipariş verdikten sonra slip bilgilerini (Terminal POS No ve Onay Kod) önceki siparişlerim bölümünden 24 saat içerisinde girmen gerekiyor. Girdikten sonra 3 iş günü içerisinde banka hesabına yüzde 20 indirimini yatırıyorlar.

Enpara hesabı açmak da tamamen ücretsiz. Hatta o de yetmiyormuş gibi oldukça kaliteli kalem ve defter hediye ediyorlar.

Tavsiye ederim.

peki minimum ne kadarlık alıs verise yuzde 20 indirim yapıyor mesela 5tlyede gıda var:D buna da yuzde 20 indirim yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

quote:

quote:

quote:

quote:

Yemeksepetini çok fazla kullanan biriyim, indirim oranı da iyiymiş gerçekten.

Ama bu kredi kartı gibi kullanılmıyor sanırım değil mi? Hesaba para yükleyip kullanıyoruz yanlış anlamadıysam?

Evet banka kartı dostum. Önceden yatırıyorsun kısacası.

10 liralık menü 8 liraya geliyor :)

Oldukça karlı gözüküyor. Ben ayda en az 300 Tl lik kullanıyorum ve 240 a geliyor)

Peki bu kampanya sürekli mi var yoksa geçici süreli bir kampanya mı acaba?

Sürekli var hocam. Ben de bugüne kadar 220'nin üstünde sipariş vermişim, daha geçen ay aklıma dank etti de hesap açtırdım. Rahat 1 milyar zarardayım, keşke daha önce açtırsaydım diye pişman oldum.

Sipariş verdikten sonra slip bilgilerini (Terminal POS No ve Onay Kod) önceki siparişlerim bölümünden 24 saat içerisinde girmen gerekiyor. Girdikten sonra 3 iş günü içerisinde banka hesabına yüzde 20 indirimini yatırıyorlar.

Enpara hesabı açmak da tamamen ücretsiz. Hatta o de yetmiyormuş gibi oldukça kaliteli kalem ve defter hediye ediyorlar.

Tavsiye ederim.

peki minimum ne kadarlık alıs verise yuzde 20 indirim yapıyor mesela 5tlyede gıda var:D buna da yuzde 20 indirim yapıyor mu?

Zaten restaurant belli bir ucretin altinda siparisleri getirmiyor. Restaurant bunu semtlere gore belirliyor. Daha uzak bir yere en az 15 liraya getiriyor mesela, daha da uzak bir yerde ise en az 30 TL de istedigi oluyor. Ama en dusuk ben 10 TL gordum.

Kisacasi yemeksepetinden verdigin tum siparisler icin gecerli indirim.

• yaw 5tl var:D işte o yüzden diyorum.5tl yi sipariş ettim diyelim hem ayagıma kadar getirecekler hemde yuzde 20 indirimle 4tl mi ödicez.

henuz enpara ve yemek sepeti uyeliklerim yok:D arastırıyorum.
  • quote:

yaw 5tl var:D işte o yüzden diyorum.5tl yi sipariş ettim diyelim hem ayagıma kadar getirecekler hemde yuzde 20 indirimle 4tl mi ödicez.

5 TL ye sipariş edemezsin ki. 5 TL için kimse kapıda kadar gelme. Ama hadi oldu diyelim, evet yüzde 20 indiriminden yararlanabilirsin.
  • bende başvurayım.

Akbank 6 ayda bir hesap işletim ücreti adına 50 tl mi yiyor, yetti artık.
  • 4 temmuz 2013 tarihli güncel faizler

günlük %8.25

32 gün %8.75

46 gün %8.75

92 gün %8.75

181 gün %8.75

birikim hesabı için yeni orandan faydalanmak isteyenler bu gece yarısına kadar hesaplarını kapatıp tekrar açsınlar.
  • quote:

yaw 5tl var:D işte o yüzden diyorum.5tl yi sipariş ettim diyelim hem ayagıma kadar getirecekler hemde yuzde 20 indirimle 4tl mi ödicez.

Yanlış anlaşılma olmasın siz gene 5 lira ödeyeceksiniz. Ödediğiniz kısmın %20 si daha sonra(iki gündü galiba) enpara hesabınıza geri yatacak.
  • Kartı paypala ekleyince 2 defa 1'er dolar çekim yaptı niye öyle yaptı :/
  • Birikim hesabımı kapayıp tekrar açtım, önceki İBAN'ı hatırlamıyorum.. Değişiyor mu acaba İBAN numarası?
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    iade edilecek merak etmeyin.
  • enpara.com a bu gece başvursam kapıya en erken ne zaman gelirler.Bir de hafta sonları çalışıyorlar mı ?Yani kapıya gelirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 4 Temmuz 2013; 21:45:26 >
  • Vadeli Hesap mı yoksa Birikim Hesabı açmak mı daha mantıklı sizce?
    Birikim'e her hafta ya da ay olarak para mı aktarmak gerekiyor?
  • Eğer sıklıkla para yatırmak gerekmiyorsa Birikim Hesabı daha mantıklı, istediğimiz zaman çekebiliyoruz, gecelik faiz v.s..
    Başvurdum ben de, geldiklerinde artık detaylı olarak soracağım soruları.
    Verdikleri faiz oranına yaklaşan bir banka yok...
  • bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    birikim hesabının diğer vadeli hesaplardan farkı günlük faiz kazandırıyor olması. bu yüzden faiz oranları vadelilere göre biraz düşüktür. bunun dışında bahsettiğiniz sıklıkla para ekleme gibi bir durum yok. ne kadar para koyarsanız o kadar para üzerinden faiz işler. isterseniz bir kere koyun isterseniz sürekli ekleye ekleye koyun farketmez.

bu aralar faizler sürekli yükseliş içerisinde. en azından bu yükseliş dalgası devam ediyorken parayı birikim de tutmak daha mantıklı olur.
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgiler için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

oranlar güncellendiyse ayar çekelim

orası saçma olmuş yaa ben daha yeni görüyorum sistemi..ee düşüncede oran düşmesin o zaman böle saçmalık mı olur gecelik değişiyosa oran niye değişmiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

orası saçma olmuş yaa ben daha yeni görüyorum sistemi..ee düşüncede oran düşmesin o zaman böle saçmalık mı olur gecelik değişiyosa oran niye değişmiyor ki

Aynen çok saçma bir sistem. Düşüncede düşürmesin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Aynen çok saçma bir sistem. Düşüncede düşürmesin o zaman.

en paraya bir şikayet patlatam bu konuyla ilgili

• bu konuya bakam herkes şikayet etse zaten enpara hemen olaya el koyar donanım kardeşliğine dayanamaz
  • Konuyu takip ediyordur mutlaka çalışanlardan biri ya da birkaçı..
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.